Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
13. dub 2010

handm to bud easi tvuj tep 🙂 to mi taky dělá

mari111
13. dub 2010

holky mne se dneska nechce pracovat, jako tu domacku myslim, jinak jsem aspon uklidila kouplny a kakáčkovací mísy (Farmi) ale jinak se mi nic nechce,bleee , jsem lína jak veš 😠

tercie
13. dub 2010

Šarlot dneska držím palečky jo? 😉

Handm jestli on bobista nemá škytku 😉

Farmi já nechrápala, dočítala jsem knížku, pak jsme se s manžou nasnídali a asi v devět šel zalehnout, tak jsem ještě chvíli šla s ním.

Kopi s tou zácpou hele já bych to řešila až kdybys nešla 4-5 dní, to že nejdeš v těhu každej den je prostě normální, je to vlivem hormonů. Jak píšou holky, hodně pít a jíst zeleninu, vlákninu. Ta holka s těma klistýrama to krapet přehání,aby si ještě neudělala spíš zle...

iKopreti to mě mrzí, že jsi rezignovala, ale chápu, že stokrát nic umoří vola,nebo jak se to říká 😀 Prostě tomu nechte volnej průběh, možná paradoxně, když se na to vykvákneš, tak to přijde samo. 😉 Moc ti přeju, abny to tak bylo. A do tý doby užívej života 🙂

Mari a copak máš tentokrát za prácičku? Něco zajímavýho?

mari111
13. dub 2010

Tercinko teď balím utěrky vileda(mikrovlakno) to je lepší práce alestejně se mi dneska nechce 😒

tercie
13. dub 2010

Tak to jo Mari, to docela jde 🙂
Já jsem si dala rozmrazit kuřecí řízky, a spáchám něco z toho k obědu, a asi je rozdělím na dvakrát aby bylo zejtra něco jinýho... dneska třeba s bramborem, zítra s rýží 🙂

ee.liska
13. dub 2010

ahojky 🙂
kopretinko, hlavně dělej tak abys byla ty sama spokojená 😉 🙂
kopi tak super, 😀
šarlotko dík 🙂 hned jak dojedeš tak napiš 🙂

handm
13. dub 2010

Holky, mě se to právě zdá hrozně rychlý - na můj tep 😀 ale nevím.. vždycky se tím uklidním, když ho vidím poskakovat 😀 a jestli je to škytka, tak jí má skoro pořád 😀

jdu se najíst, zatím papa 🙂

tercie
13. dub 2010

Tady se asi hromadně oběduje co? Mě ještě nerozmrzlo to maso 😀A stejně furt nevím, jak ho udělám. NEchám to asi, a vrazím tam,co mi přijde pod ruku 😀

mari111
13. dub 2010

ja taky uvažuji nad kuř.kozama, ale dala bych si ty rolky jak reklamujou se šunkou a sýrem, jen budu muset do krámu, nebo teda vlastně ne, napíšu miláčkovy ať to koupi 😉 jenom ten pytlík a platkovej sýr a šunku,to by mohl zvládnout. 😅

tercie
13. dub 2010

tak krám u nás nehrozí, to bych musela autem do města, a to znamená se namalovat a oblíct, a na to jsem moc líná 😀 Takže bude co dům dá 😀

mari111
13. dub 2010

no ja taky do krámu nerada, než ze sebe udělám člověka 😅 síce máme aj tu kousek krámek ale tam nechodím, bo bych musela majitele chytnout od krkem, je to toho debila co sme od něj koupili dúm, jak sem nedávno psala jak sme po roce a pul ještě kuli němu museli doplácet daň 😠

petroska
13. dub 2010

ahoj holky.šarlotce držím palušky 🙂 .koukněte co mi dnes došlo z netu jak sem objednala.natrefila sem na levnou stránku a konečně to došlo.sem fakt nadšená jak je to krásný 🙂 .mám radost.

tercie
13. dub 2010

Mari tak toho bych teda taky nepodporovala,ani kdybych měla zdechnout hlady 😉

Petrosko, supér nákup,co to je za stránečky? 😉

petroska
13. dub 2010

kojenecke-obleceni.eu mají tam fakt supr levný hadříky a materiál fakt bavlna,doporučuju kdyby takovým stránkám někdo nevěřil.jen už nemají moc věcí na skladě tak rychle nakupovat 🙂 .fakt su nadšená a krásné barvičky i když to tady nevypadá

miccka
13. dub 2010

Ahoj holky. Zdravím po delší době s podporou vám všem a radostnou novinou. Loni jsem tu psala, že 9.9.2009 jsem podstoupila v Podolí revizi po zamklklém těhu. Mentruaci jsem dostala až na konci listopadu po dvou měsících, tak jsme na to s přítelem hned hupsli. Neuvěřitelně se zadařilo hned na poprvé (při minulém těhu jsme na tom tvrdě makali 2 roky) a teď jsem ve 20.týdnu. Sice mám bobky před každým ultrazvukem, zda je všechno OK, o screeningu ani nemluvě, ale zatím vše probíhá v pořádku. Nevěřily byste, na kdy mi doktorka spočítala termín porodu. Na 9.9.2010! Tedy přesně rok po revizi. Doufám, že je to dobré znamení. Přeji tedy všem, kdo si prošly tímhle strastiplným obdobím, aby brzo měli // na testu a věřily, že se může zadařit hned napoprvé. Moc držím palce a vy mě je držte taky 😅 Budu informovat. Pa pa pa.

tercie
13. dub 2010

Miccko gratuluju, to je krásná zpráva!!! Tak hlavně ať je i dál všechno v pořádku 😉
Ty data,to je někdy opravdu ironie... Já jsem přišla o holčičku loni, přesně na den dnes...13.4.09 a teď mám termín porodu 15.4.2010... 😉
Tak držím palce!!!

miccka
13. dub 2010

Tercie, tak to už máš opravdu "za pár" 🙂 Držím palce, ať všechno dobře dopadne.

tercie
13. dub 2010

No jo, uteklo to hrozně rychle, užívej si to co to jde. A děkuju 🙂

mari111
13. dub 2010

micci, to tu je nas víc s těma datama stejnýma nebo kolem toho data kdy sme podstoupili revizi, asi to je znamení že bude vše v pořádku. Tak držím palečky a věřím že už bude vše v pořádku 😉

cajori17
13. dub 2010

cau holky.........
Terci ,pekna fotecka....

Micci gratuluji.... urcite bude vse v poradku....

jinak bolest je dnes snesitelnejsi,asi proto ,ze nic nedelam

tercie
13. dub 2010

Cajori díky, je dobře že je ti líp, však taky máš odpočívat 😉

mari111
13. dub 2010

tak nic nedělej 4ajori a pěkně odpočívej 😉

cajori17
13. dub 2010

jo,jenomze to neni tak jednoduchy,kdyz cloveku neni zle....porad bych neco uklizela.....ale mate pravdu,kdyz uz jsem doma,tak toho vyuziju a budu odpocivat...chci se te cysty co nejdriv zbavit ,aby tam dole bylo mistecko jen pro mimiska 🙂

mari111
13. dub 2010

přesně tak Čajori

natalie77
13. dub 2010

Ahoj,
tak malej spí už 2 hodiny 😕 , tak to koukám, na to nejsem zvyklá...
Takže jsem stihla udělat hooodně věcí a ještě skočit na koně..
Nedočetla jsem...ale zahlédla...
Kopi, když nepiješ kefír, zkus hrušky...to také prohání...
Terci, Máš pěknou novou fotečku...holka, jak se Ti blíží ten porod jsi hezčí a hezčí 🙂 .
Caori, fakt odpočívej...pro mimi člověk musí obětovat hodně...já ležela v těhu 6 měsíců 😝.
Farmi, jak Ti je? Už jsi zdravá?

cajori17
13. dub 2010

děkuju vám všem za podporu jste kvělý.... 🙂

natalie77
13. dub 2010

Tak už se vzbudil, tak jdeme ven...
Verčer nakouknu..
😵

mari111
13. dub 2010

nati tak si to venku užite

cajori17
13. dub 2010

holky poradte nejaky dobry film,chci si neco stahnout....

mari111
13. dub 2010

joj moja tak to nevim, ja už jich vydela tolik že si už ani názvi nepametam, joj píšem si s spolužačkou na fejsu a s bratrancom a už som prepnuta na slovenčinu tak píšu jak tatar 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru