Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
8. led 2010

mari je ti špatně ju 😀 no holt těhotenství 😀 😀 mě bylo fakt mega zle do 13tt ☹

mari111
8. led 2010

ahoj mury, no tak to uz chci byt aspon ten 13 tt ☹

mari111
8. led 2010

copak dela Sofinečka?

tercie
8. led 2010

Holky tak jdu na to, tak držte palce 😀 Budu mezitím nakukovat 😉

mari111
8. led 2010

drzim palce Terci 😨

murynka
8. led 2010

terci na co jdeš 😕 😕

mari...pak bude hůř to mi věř 😀 ale patří to k tomu 😵
sofinka se napapala a chová se 😀 😀

mari111
8. led 2010

no jo princeznicka, ta se ma. ja se du obliknout a pomalu do rachoty, musim chodit driv abych mohla jit pomalu, bo jak se zadycham tak je zle 😝

mari111
8. led 2010

tak ja uz mazu holky, mejte se tu krasne a vecer jeste nakouknu, pa pa

kopa
autor
8. led 2010

cajori ten výsledek ti řeknou ještě ten den 😉

cajori17
8. led 2010

kopa,dekuji...

cajori17
8. led 2010

holky,musim se chystat do prace...tak pa

maarrtina
8. led 2010

holky, ahoj a zdravím Vás v novém roce. Chodím vás občas dočítat, ale nemám co Vám psát. Těhu pořád nejsem. I když dnes jsme 33 DC a pořád nic, ale včera jsem si dělal test a byl bílý, jina jsem měla MS pravidelně 31 den.
Myslítesi, ž eje to jen nějaké zpoždění. Většinou mě bolí podbřišek a tento týden vůbec nic.

Gratuluji všem novým těhulkám, a novým miminkům. 😀

mirax
8. led 2010

kvetinka 😀 😀 😀 ..ach jo, kéž by Bětule vyjela, jak po másle 😀 ..tunel Tobík prokopal slušný, to je fakt 😀 , bude určitě menší, ale stejně s en ato celé nějak neklepu 😉
S Tobíkem jsme do toho šla s takovým zdravým entusiasmem, ale teď mám fakt spíš takové paralyzující bobky 😀 😕

jdu znovu dočítat, nějak jste toho hodně napovídaly 😉

mirax
8. led 2010

pro všechny budoucí rodičky 😀 😀 😀 😀
tohle jsem kdysi někde našla 😀 😀 😀

tak co říkáš, kvetinko? 😉 😀 😀 😀

Na vlně přílivu

Rodička byla přijata v pokročilé fázi porodu, s tím, že chce využít jógových pozic a nepřeje si být rušena, pokud to nebude naprosto nutné. Rodila již podruhé a všechno bylo v naprostém pořádku, takže jsem to nechala na ní. „Až se budu chystat porodit, řeknu vám,“ oznámila mi, zaujala lotosovou pozici se zkříženýma nohama a pohroužila se do sebe. Po pár hodinách zničehonic otevřela oči a ohlásila: „Chystám se vytlačit dítě!“ Svezla se na posteli do polohy v polosedě a doširoka rozevřela nohy. S několika hlubokými nádechy se zkoncentrovala a poté se, za pomoci jediného soustředěného zatlačení, vynořila hlavička děťátka, jehož tvářičku proti hrázi měkce chránil neporušený plodový vak. S dalším zatlačením voda praskla a dítě se vyklouzlo ven jako na přílivové vlně. Bylo to skvostné novorozeně s černou čupřinou, plné života a vnímavé od samého počátku.

handm
8. led 2010

Jsem tu, tedy holky, tady chumeli jak blazen, uz jsou tam dobry dva centaky..
coz v praze fakt nemam rada, tu budouci břečku 🙂

měla jsem květákovou polévku a tortelinky a jsem totalně přežrana 🙂 fuj to jsem ale čuně... 🙂 je mi uplně blivno 🙂

Terci, zkusím zjistit ty knedle hnedle..

kvetinka7
8. led 2010

Mirax, kde jsi to vzala? 😀
neni to z filmu Dharma a Greg? 😉 .. zkusim se pak taky pohrouzit do sebe 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
8. led 2010

mirax a kde se to dá naučit??? Já chci taky 😉

tercie
8. led 2010

Miraxko tak to je naprostá idylka 😀

sarlotta
8. led 2010

Mirax🙂))))) dobrý, no jedině, že bych při té druhé době porodní byla omdlelá 😀 😀

mirax
8. led 2010

idylka, ženy, co? 😀

posílám dokazy:

http://www.normalniporod.cz/Na-vlne-prilivu.asp

Tyto stránky jsou fajn:

http://www.evalabusova.cz/index.php

hanana
8. led 2010

holky ja prvni porod mela celkem ok, prijela jsem do nemocnice otevrena na 9cm malej byl za hodku a pul venku
😵

tercie
8. led 2010

Mirax díky, je to zajímavý 😉 Už abych zašala študovat abych to stihla 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercie
8. led 2010

Hani moje kámoška to měla podobně, přijela jen na kontrolu, kontrakce žádný, hned si ji tam chtěli nechat, ale musela ještě odvézt dcerku k rodičům, pak přijela zpátky do porodnice a za 50 min. byl Honzík na světě, to jsem normálně faaaakt záviděla 😀

flair
8. led 2010

Kerrie, gratujujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu k Emičce a vypadalo to na celkem rychlý porod 😵 😵 😵 Už se těším na fotečky🙂 V tomhle počasí je to takový malý sněhuláček, teda sněhulačka 😀

Holky, mě celé těhu nic není. Žádné nevolnosti, nic. Takže nezávidím vám, co je vám blbě 😝 A zároveň Handm, v klidu, fakt ti nemusí být vůbec nic a je to v poho 😉

tercie
8. led 2010

Marti jak píše Kopinka 😉 Držím palce ať to vyjde!!!!

Holky tak guláš je podušenej, jen ho půjdu dodělat a knedlík zatím kyne, tak uvidím, co z toho ještě vyleze a jestli to vůbec bude k jídlu 😀

handm
8. led 2010

Terci, mamka mi rikala, že mi to hodí do mailu, až skončí s odklízením sněhu.. tak snad nezapadla 😀
i když knedlík už budeš mít, tak třeba pro příště 🙂

Flair, super!🙂 tak to jsem ráda, i za tebe, žes taky netrpěla 🙂 My to asi budem mít rodový-- mamka mi už dřív říkala, že jí v těhu bylo nejlíp na světě, že takhle dobře už jí nikdy nebude a nebylo 😀

hanana
8. led 2010

tercie jj bylo to super rychle, drzim palecky s knedlikem 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru