Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kvetinka7
10. led 2010

Venuska dala do albicka nove fotecky Natalky.. Natalka je mooooc krasna a cela tatinek 😵

mari111
10. led 2010

ahoj holky, ja sem se dneska celej den jen valela, udelali sme si obydek a dali slofika po o, co sem nikdy nedelala, uz sem jinak ani vcera nemohla spat 😔 , jak se toho zitrejska bojim, jit na tu gyndu, kurna ani se mi tam nechce ☹

mari111
10. led 2010

jinak u nas taky snehu a snehu, e to pekne jak v pohadce jen nevim ty cesty jak budou vypadat, abych zitra nejela na gyndu misto pul hodky, pul dne 😅 aby sme tam vubec busem dojeli, spatky uz pojedu s milackem autickem, ach jo holky drzte mi zitra palecky pjosím, ja se tak bojim 😅

aja.83
10. led 2010

Ahoj holky, dnes jsem s manžílkem pořádali turnaj ve fotbale pro mladší žáky, až teď jsem přišla domů. A hned jdu za váma, abych vám oznámila špatnou zprávu - MS dnes ráno dorazila ☹ !
Kopísku, prosím do tabulky, dneska 1DC 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Holky, já už to nějak nedávám....Ach jo! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ee.liska
10. led 2010

aji 😠 ☹ mrcha jedna protivná ale určitě to bude poslední ms

aja.83
10. led 2010

Ee.li, snad jo... ☹ Asi navíc přestanu měřit BT - měla jsem 4 dny teplotu 37 a dnes ráno 37,2...No a dorazila mrcha. Přeci když má dorazit MS, teplota klesne! Tak to u mě asi nějak nefunguje....

ee.liska
10. led 2010

aji já jsem BT nikdy nerozumněla 😔
a jak se dlouho snažíte, jestli se můžu zeptat?

aja.83
10. led 2010

Ee.li, je to 14 měsíců co jsme se začli snažit. Ale mezitím jsem těhu byla a v červenci zamlklý potrat. Já vím, není to zas tak dlouho, jiný páry čekají třeba mnohem dýl, ale je to ubíjející i tak, zvlášť když byl ten potrat...Člověku napovídají, že po potratu to jde hned a ono houby!

ee.liska
10. led 2010

jj to chápu, já jsem po MA čekala 9 měsíců, než to vyšlo to že po revizi je jak pohnojrno a tak, to mě strašně vytáčelo

aja.83
10. led 2010

No, to je právě ono. Pořád nějaký kecy, však to půjde, nesmíš na to myslet....Bla,bla,bla. Do toho všechny kámošky těhotný...Je to strašně stresující. Nejradši bych někam daleko odjela, tam bych si v klidu a tajnosti otěhotněla a vrátila se až s mimčem! 😉

mari111
10. led 2010

ajusko to je mi lito 😠 , mrcha jedna oskliva, snad uz bude posledni. je to tezky ja vim 😔 to cekani 😔

aja.83
10. led 2010

Mari, jo jo, snad je poslední. To si říkám každý měsíc! 😀 Musím se prostě na to přestat tolik soustředit, a to si myslím, že už jsem hodně polevila, že už se k tomu tolik neupínám. Ale pořád mě to tolik štve a nejde to úplně vypustit z hlavy!

mari111
10. led 2010

jo ja mam dvakrat vyskousene ze sem na to "prestala "myslet a hledala sem si na netu psa, ale stejne sem na to podvedome myslela, jo ale ten strach ted,to teda nikomu nepreju 😒

aja.83
10. led 2010

Mari, neboj, všechno bude dobrý! Já tě úplně chápu, budu na tom pak taky stejně! Ale bojíme se tu všechny, všechny jsme prožily to samé a podívej, kolik už je tu zdravých miminek! 😉

samsa
10. led 2010

Ahoj holky, jdu vás pozdravit 🙂
Teda tolik těhulinek, to je paráda. 😵 Kopi, potichounku gratuluju, určitě je to tam, mamatesty nelžou.
Aji, je mi líto, že mrcha došla, jak dlouho se snažíte? Je to fakt moc těžké 😔 , určitě to vyjde, když to šlo jednou, půjde i podruhé. Jen kdyby to netrvalo....
Mari, to je děs, ten strach, že? Já jsem 36 tt a strach mám taky děsný a celé těhu, aby se něco nepo... 😔 už bych chtěla mít po porodu a držet mimíse v náručí.

mari111
10. led 2010

jo samsa kez uz bych byla tak daleko aspon jak ty, ale verim ze strach bude porad, no nejak to uz budu muset prezit, co mi taky jine zbejva 😔 doufam ze aspon budu spat ☹

mari111
10. led 2010

jezisi holky, ted mi psala jedna holcina co uz u mne strasne dlouho nebyla a jen koukam ze se to k ni nedostalo, pise mi prej ahoj tehulko, jak se mas, uz vite co to bude? no teda, je divne ze k ni se ty informacee ze sem potratila za pet nesicu nedostalo 😕 no jo, ted se bude chudak cejtit blbe kdyz sem ji napsala ze sem o mimi prisla 😨

mari111
10. led 2010

uz mi psala, chudak se omlouva, ona uz je v praze, sla tam za praci, takze to ani nemela jak vedet, no jo 😔

mirax
10. led 2010

mari..to se stává...hlavně, že v bříšku už je nově zaděláno, kdyby nebylo, byla by tahle zpráva o moc víc nepříjemná... ☹

hooolky, u nás je sněhu! Já vážně ještě v Hradci tolik sněhu neviděla..a je to teda krása 🙂 ..prostor venku se nějak zmenšil 😕 😀

jdu chvilku odpočívat k telce, Tobík už pěkně chrupká 🙂

aja.83
10. led 2010

Ahoj samso, jejda, tobě to taky letíííí! Za chvíli máš miminečko v náručí!
Snažíme se 14 měsíců, mezitím potrat. Od potratu to je teď půl roku. Já vím, není to zas tak moc, jiné páry se snaží i déle, ale znáš to, je to těžký a deprimující! Tak ti držím pěstičky do posledních týdnů a brzy zdravé miminko!A určitě nám dej pak vědět!!! 😉

cajori17
10. led 2010

ahoj holky,jak se mate?

ee.liska
10. led 2010

mari tak hlavně že těhulka jsi 🙂

cajori dobře, jak ty??

cajori17
10. led 2010

no,ja porad cekam na ms.....je to deprimujici...

ee.liska
10. led 2010

u nás nesněží 😒
já mám zítra ranní, nebude se mi chtít vstávat, je to první ranní po 3 týdnech 😝

cajori17
10. led 2010

elli,ja mam taky zitra ranni,vstavam v 5,to bude radost

mari111
10. led 2010

jo jo hlavne ze je mimi v brisku

ee.liska
10. led 2010

cajori to teda jo 😝 já vstávám chvilku po páté

mirax
10. led 2010

holky, já taky vstávám po páté 😀 (i-když teď vstával Tobík 2x v šest! 🙂 🙂 🙂 ..zlatíčko naše 😀

sirella
10. led 2010

ahojky holky 🙂

kopísku 🙂 obrovská gratulace 😀 žádná co se snaží 30 let 😀 (já to četla co jste tu s holkama psaly....ale ty jsi prostě těhule 😀 ....cosii tu přestaly být těhubacily....tak tadááááá....novéééé těhulky prskejte....prosímmmmm 😀

aronek
11. led 2010

Ahojky. přeji hezké ráno. Cesta do práce byla trochu adrenalinová, ale dojela jsem 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru