Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
14. led 2010

holky, kde jste kdo? jste se mi tu všechny postupně vytratily 😕
no tak mne máte na svědomí, jdu se něčeho nadlábnout..a jestli se přežeru, je to kuli vám 😀 😝 😀 😝

sarlotta
14. led 2010

Holky jsem to konečně vytelila malému... ten byl úplně v šoku a furt se křenil a chtěl mi pusinkovat břuch a což je horší, každému to vykládá 😲 😀
no a že chce Adámka - pže to je jeho nejlepší kamarád🙂)))))) ale to určo nebude... pže já chcii děvčátko 😀

farmarska
14. led 2010

jo hele holky nevyzná se někdo z vás ve snách? nebo nemáte doma snář?
mě se totiž už snad dvakrát během tejdne zdál skoro ten samej sen.. že mne chtěj sežrat dva lvi 😀 že jsem u našich před panelákem a oni odněkud utekli a já nemůžu najít rychle klíče a odemknout a oni už jsou u mne a přemejšlej jestli po mne skočit.. nakonec se mi podaří vždycky na poslední chvíli zalíst, za ty prosklený dveře 😀
no není to divnej sen?? no hlavně je podezřelý že se mi to zdálo už podruhý... přitom jsem ted v poslední době na žádnej dokument nekoukala 😕 .. že bych byla magor? 😅 😅 😅

farmarska
14. led 2010

musím někde zjistit, co znamenaj lvi ve snu 😀 určitě to něco musí značit 😉 todle není jen tak 😎

mirax
14. led 2010

farmísku...gratuluji k pohybům 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 , teď už si je budeš užívat pořád a víc a víc 😀 neboj! 😉
já už teď kolikrát tu trčící nohu musím zatlačit pět, pač mám jinak pocit, že víc už mě natáhnout nejde 😉 a mimi zadek mám při posazení až někde v krku 😀

takyu žsi ohřívám oběd..snad ho zase nespálím! 😎

sarlott...jéé, to je krásná reakce, Kryštůfek už to chápe, to je pěkný...to ten náš mrňavec si spíš myslí, že má teď pěkně vyžranou maminku a navíc svému bříšku taky říká mimi 😀

kvetinka7
14. led 2010

Mirax, jeste drzim a podle dr. jeste drzet budu 😀 i kdyz jsem CS 7 pry je namackly vzadu,takze jeste na cesty netlaci .. podle PA,kterou jsem zpovidala na monitorech je vsak pry v dobre pozici a pry to nebude mit ven daleko - VERIM JI 😝 Chci vydrzet do vodnare 😉
Jmeno vybrane mame a budeme mit hned dve [ manzelovo prani],ale nereknu ..je to tajne 😉
Kde mas popis tveho porodu? Taky si ho chci precist 🙂 Jinak u vas vse Ok?

farmarska
14. led 2010

sarlot no já taky chtěla ... 😀 😀 😀 😀 raději pouvažuj i o tom Adámkoj 😉 😀

hele to ten náš šikula se zase už vyptal všech ve třídě, jaký se jim líběj klučičí jména, že vybíráme 😀 a všechny si je sepsal 😀 a ted nás tím opruzuje doma 😀

farmarska
14. led 2010

holky mám hlad, jdu na to jídlo. Mám tu ještě zbytek dušený mrkve s bramborem, tak si k tomu udělám vejce, mňam 😵

farmarska
14. led 2010

mirax jsi mne zase rozesmála!! 😀 😀 mám poprskanej monitor! 😀 nejdřív jsem si představila, jak zasouváš zpět tu nožku, pak ten zadek v tvým krku a tečkou je ten Tobík co přemejšlí, po čem mu ta mamka tak nakynula 😀 😀 😀

sarlotta
14. led 2010

farmi lev zanmená ztrátu na majetku 😒 tak bacha

kvetinka7
14. led 2010

Mirax, koukni se mi do albicka... vcera manzel zvecnil tu muj obri pupek,co mi cni dopredu 😉 podbradek,co mam u obliceje +tluste nohy jsem musela uplne odrezat 😝
Taky mam nekdy pocit,ze mu musim sedet na hlave 😉

Sarlotko, to je krasne.. Byli jste na filmu Mikulasovy patalie?Ten by se Krystufkovi desne libil. Tam si klucik taky predstavoval,ze bude mit brasku- spoluhrace do fotbalu a kdyz z toho byla sestricka,tak ji chtel vymenit za pejska 😉

sirella
14. led 2010

ahojky holky 🙂

byla jsem jen dočíst a chci odpovědět Farmince...lev když někoho pronásleduje znamená soudní stíhání a lva řvoucího slyšeti znamená křik v domě...takže nic moc...Je tam těch možností se lvy víc...
Mám doma Snář aneb chcete-li výklad snů tak jsem ti na to mrkla

šarlotko...testík bude asi až zítra 😉 ...jak tak čtu o kopince...počkám si fakt na ráno...MS zatím nikde a ani nevypadá že by dorazila tak nevím no...uvidíme zítra...dnes jsem teprv 30DC tak tomu moc šancí nedávám...a jsem nemocná tak nevím nevím...za chvíli jedu do města tak nějaké testíky koupím

sarlotta
14. led 2010

mirax🙂 vyžraná maminka🙂))) super🙂))))))))))))

sarlotta
14. led 2010

kveti, tak jsem vypadala taky🙂)) to je v poho🙂 😎

mirax
14. led 2010

kvetinko:

http://www.mojetehotenstvi.cz/muj-porod-pozor-j...

já jsem dříve chodila na moje těhotenství, mám tam deníček a popis porodu 😉

Já jsem si trochu myslela, že to není náhoda, a že jméno asi tajíte 😉 No, ale po narození nám to řekneš, ne? 😉 🙂

Mikulášovy patálie maji jen dobré ohlasy, taky bych to ráda viděla. My bali n aten Avatar a líbilo se mi to...Děj je takový jednoduchý, ale mám to takovékouzlo..ten obraz a ztvárnění a sepjetí s přírodou..já to prostě ráda 🙂

Jinak u nás vše ok, mimčo hlavou narvaný dole...už to jde vidět dost i na břiše, PPH I (většinou, ale točí se i do II), CS nevím, ale dr. psala zbyteček hrdla na prst prostupný....(se hihňám 😀 😀..musím to napsat ..původně jsem místo hrdla a jak pak následoval ten prst..napsala zbyteček prdla 😀 😀)..to řikám, že už nemám mozek...kdo by ho taky měl, když furt vyrábím nějaké vlasy, kosti... a kolostrum 😀

mirax
14. led 2010

kveti..půpík máš teda slušný 😀 a nemáš se okrajovat, to k tomu patří 😉 No, malé mimčo to nebude 😀

mirax
14. led 2010

sirella..držím palce 🙂

belatka
14. led 2010

Holky díky za uklidnění.. 🙂

Květinko,fotečky jsem tam přidala...ještě nějaký vložím...nějak není pořád čas... 😖

jinak dítko už bych fakt nechtěla... 😀 bohatě mi to stačí...tak proto asi trošku plaším..je to fakt záhul dvojčata a ještě prcek... 😖 někdy mi jde hlava kolem a nevím co dřív...a když se mi tu rozeřve orchestr tak to stojí za to... 😀

mirax děkuju za vysvětlení..jj už nekojím bohužel,řídlo mi mlíčko tak mi bylo porazeno přestat..docela jsem se s tím natrápila.. ☹
takže jsem vlastně 1.1.2009 dobrala tu cerazette a ted čekám kdy a co a jak bude...MS jsem měla cca od 16.12 do 23.12 a pak od 1.1.2010 to krvácení asi pět dní..Ms zatím nikde 😖 snad dorazí moc ráda jí přivítám... 🙂

mirax
14. led 2010

jdu se natáhnout, dnes se mi chce hrozně spát.

handm
14. led 2010

TEdy tady se to rozjelo co jsem pracovala pro zaměstnavatele 😀

Farmi moc gratuluju k pohybum!! Ty jo, takhle brzičko?! To je užasný.. už to chci taky zažít 🙂 🙂 Vy budete mít klučíka?! už to víte?
šarlotko, držím palec, aby to byla ta holka, tedy!🙂

mirax
14. led 2010

belatko, vyčkej..tělo se musí dát hormonálně zase do starých kolejí, to může chvíli trvat. MS spřijde, ale dej jí čas 🙂
S kojením se netrap, udělala jsi , co jsi mohla...a 3 děti...energie nebude nazbyt! 😉

kvetinka7
14. led 2010

Mirax, my jsme to nahodou fakt dlouho nevedeli.. minuly tyden jsme uz ale museli odevzdat papir se jmeny, tak se rozhodlo a basta.. je to takovy kompromis obou. Nic extra 🙂

sirella
14. led 2010

mirax...díky moc 🙂

Mizím se dooblíkat a do toho města...mějte se tu hezky
ahojky

farmarska
14. led 2010

tak už jsem napapkaná, dočetla jsem a chce se mi taky spát 😅
holky, všechny co jste těhulky a chodíte normálně dál do práce, máte můj véééélikej obdiv!! já bych to fakt asi nedala 😅
sarlotko sir, děkuju za ty lvy. To ale nemám zrovna nejhezčí vyhlídky 😝 si pro příště takový sny zakážu 😀 ať se mi zdá klidně o tučňácích, ale už žádný šelmy! 😠 😀
belatko i tobě můj obdiv, já mít tři malý děti, tak jsem do tří dnů asi v blázinci 😅 😀
květinko, to je teda pořádnej břuch! 😀 Jen doufám, že je vyplněnej hodně plodovkou a že mimi nebude takovej obřík , bo ten porod... 😅 😅 ale ty jsi holka šikovná, ty to zvládneš na jedničku 😉
sir ty koukej nakoupit velkou zásobku testů a možná i rovnou prenatální vitamínky 😀 už se těším na zejtřek na tvý testění 😉 🙂

farmarska
14. led 2010

No a ze spaní nic nebude 😝 musím jít uklidit nádobí, za chvíli se staví kamarádka, přiveze mi granule pro kozy, tak ať se nezhrozí až vejde k nám do kuchyně 😉

flair
14. led 2010

Holky, to jsou zase zápichy, se tu řehním jako pako 😀
Kopi, klídek, dej mimču šanci, moc na tebe myslíme všechny 😵
Farmi, to je super, že cítíš pohyby!! Já je cítím od neděle a je to paráda. Teda ale dnes mě malá okopkávala celou noc a budilo mě to. Je to sice ještě takové lehké otukávání, ale jak se tam pořád mlela, tak mi to nedalo spát 😝 😅
Cajori, ms je mi líto, ale snubní prstýnky?? Paráááááda 😵
Jinak vám musím popsat zážitek, jak jsem dnes dopoledne musela letět na Dopravní inspektorát, bo jsem včera za stěračem auta našla oznámení o přestupku a výzvu, že se mám dostavit. Já jsem táááák zuřila, bo na tom pitomém papírku stálo "zákaz stání v křižovatce". To mi zvedlo žluč tak, že ten policajt měl štěstí, že tam nebyl, jelikož bych ho roztrhla na dvě půlky minimálně. Parkuju v ulici, kde bydlíme, jsou to vedlejší cesty, spousta autíček zaparkovaných podél cesty a pořád chybí parkovací místa. Nestála jsem sice 5m od hranice křižovatly, jak je to ve vyhlášce, ale netvořila jsem žádnou překážku a nebránila jsem silničnímu provozu. Schválně jsem si to vyfotila na mobil. Navíc i kdybych se chtěla autem ted šoupnout, tak nemůžu, bo je komplet zamrzlé v ledovém domečku a já na rizikovém těhu to vyproštovat nebudu a manžel je celý měsíc pracovně v zahraničí. No a jak jsem došla na Policajty, tak tam byl úžasný polda, tak cca 30 let, vysoký, inteligentní a moc milý 🙂 Řekl, že je to absurdní, že stojím úplně v pohodě a že přestupek ruší a ještě nadá tomu veliteli, co tam ty policajty poslal do té ulice, že tam parkovací situace je hrozná a je normální, že se stojí až na hranici křižovatky 😀 Byl na mě moc hodnej a popřál mi, ať mi to s miminkem dobře dopadne a ať je z něj pořádný macík 🙂 Ať na sebe dávám pozor a v žádném případě, ať se v mém stavu nesnažím auto vysvobodit 😵 Tak mě tak dojal, že jak jsem byla venku, tak mi ukápla slzička. To těhu je sranda, jak jsem citlivka 😀

sarlotta
14. led 2010

Farmísku blahopřeju k těm pohybům🙂 super, tak brzy🙂 se těším 😎

sarlotta
14. led 2010

holky prcek dostal chuť na pečené masino.. tak jsem frkla pro kotlektu a už se peče s rajčátky,žampiony, porkem a brambůrkama v šupce 😎 😉

sarlotta
14. led 2010

flair to je krásné🙂)) to byl milý chlap teda 😀 😎

murynka
14. led 2010

kuk 😀 😀

kopi naplácám ti na zadek co panikaříš čéče 😠 😀 klid at se má fazolka dobře 😵 😵 HCg těhu potvrdí věřím tomu 😵

belatko myslím že těhu bys být neměla,ale chápu já dneska zjistila že jsme si nevzala včéra a předevčírem prášek 😀 🙄 jak na to nejsem zvyklá už dlouho jsme HA nebrala tak to nějak nemůžu zapamatovat takže sex vylučuju a nebude 😀 😀 protože 3 prášky už je asi větší hukot a problém 😝 😅 nebo ne mirax???

farminko grtaulace k pohabům to je krásnýýýý 😵 😵 já je měla také brzy 😉 😎

flair velice milý chlap je to hezký 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru