Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
18. led 2010

eli krásnýýýý testík 😵 😵 😵

ee.liska
18. led 2010

paaji já jsem trubka, chtěla jsem napsat NEdorazí, promiň 😅
terci gratuluju k necukrovce

ee.liska
18. led 2010

mury díík 😀

murynka
18. led 2010

terci kašli na váhu já také nepřibírala 😉 prostě někdo přibere mega někdo skoro nic 😅
a gratuluji k NEcukrovce 😀 😉

ee.liska
18. led 2010

mury a co sofinka? podle alba roste jako z vody 😵

murynka
18. led 2010

eli roste ☹ 🙂 na jednu stranu jsme ráda ale na jednu to moc utíká ☹ až moc rychle 😅 člověk si to nestihne ani užít 🤐
je hrozně už dlouhá a těžší a těžší 😅 😅

ted už spinká 😵 no jo máme jí vychovanou 😀

ee.liska
18. led 2010

tak to je super, to mi pak musíš napsat návod, jak jse si jí naučili takhle pěkně spinkat 😀

murynka
18. led 2010

eli trpělivost a silné nervy 😀 😝

handm
18. led 2010

Kerrie, malá je nádherná!!!🙂 🙂 🙂

JInak mizím z práce, tak zase zítra! ahooj

mari111
18. led 2010

ahojky holky
sirelko no co to ctu, je ja sem ti to rikala ze si tehu 😉 takze moc moc drzim palecky
keri mala princezna je zlatučka, a nerada se koupe,jo 😅

mari111
18. led 2010

jo handm mne taky hodne bolej prsa, kdyz se v posteli otacim nebo kdyz rano vstavam tak si je musim pridrzovat 😀 😀 pri prvnim tehu jsem to mele taky

aja.83
18. led 2010

Kerrie, Emička je moc krásná! Přeju hlavně zdravíčko a ať malá krásně roste a dělá vám jen radost! 😉

ee.liska
18. led 2010

to je hrůza, já nemám žádné příznaky ☹ jen potřebuju už teď o číslo větší gatě, minule jsem do 5 měsíce o břichu nevěděla, zato teď...
handm ahoj

sirella
18. led 2010

ahojky holky...přišla jsem jen nakouknout 🙂
Musím se učit s prckem ...hrozí mu 2 z prvouky tak bude zítra přezkoušený...už mi to leze aj ušima 😝 Kdyby mělo být po mém tak by mi ta 2 stačila...nechce se mi ho trápit do večera

ahojky mari 🙂 To byla rychlovka což??? 😀 24.12 začátek a 15.1 první pozitivní test 😀 😀 Ale ještě se uvidí co se z toho vyklube...ve čt jdu k dr.
Jak se jináč máš???

eli...já nemám zatím taky žádné příznaky...jen jsem začla už o Vánocích abnormálně jest...a hlavně mlsat 😀 Já vždycky byla na uzené a teď je to tuhle margotka a támhle tatranka...hrůůůůza
Jen dneska ráno jak jsem se napila cody tak se mi zvedl žaludek a toť vsjo...jo a taky furt spím...obdivuju ty ketré chodí do práce...fakt...já bych byla mrtvá

jo a venus a kerrie...nakoukla jsem na ty vaše princezničky...jsou fakt nááááádherné 😵 😵 😵

nicollka
18. led 2010

ahoj holky jen nakukuju abych toho pak neměla moc a taky absták :D

ee.li teda testíky super.

tak já jdu zase kukat ulici a ráno v půl deváté na masáž 🙂 tak trošku relax mi neuškodí.

mirax
18. led 2010

tak Tobik v postýlce, ještě si tam hraje, ale už zpacifikován 😀 a uklizen 😀 😀

kerrie: Emička je krásná...a ta fotky z porodnice, úplně mi to vhání slzičky, Tobi měl stejnou čepici 😵 😵 😵
JInak já ok, zítra jdu poprvé na monitor, začínám 39tt, břicho mám dost dole a poslední dva večery už mě pobolívá v zádech a docel ami tvrdne břicho a přidávají se takové MS bolesti..
Tak uvidíme, kdy přijde má hodinka 😉 , al emyslím, že tento týden ještě určo ne...

Mám dnes hrozitánskou mlsnou 😠 , už jsem manželovi napsala, ať se domů z práce bez polárkáče ani nevrací 😀

venusko: ještě ti mrknu do albíčka na mrňousku 🙂

mari111
18. led 2010

sirelko ja uz lepsi, uz zvracim jen obcas 😅 ale taky zeru sladke jak blazen, a hlavne dneska teda, co mam jindy na rok tolik jsem dneska sezrala, snidani normal aj obed a od jedny hodiny az do ted se musim furt cpat sladkym 😠 nevim nevim kam to dal povede 😕 jinak ja sem byla taky "udelana" 24.12. to budes mit ale krasne a chytre dite 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

murynka
18. led 2010

mari 😀 😀 😀 😀

mirax
18. led 2010

venusko, malá je jako princezna 😉 a hladově teda nevypadá 😀 , tvářičky i stehýnka má ve třech týdnech pěkňoučké 🙂
venus a po kojení opravdu plakala hlady?...vážila jsi ji po kojení někdy? Já jen, aby jsi zbytečně nepřikrmovala, víš, čím méně kojíš, tím méně se mlíčka dělá...a pro děti ta lahvička je taková snadná, pěkně jim to teče a prsíčko už pak nechtějí.
Dr. ti řekla , že nepřibírá? A když přikrmíš, tak je po breku?

tercie
18. led 2010

Tak jsem zpátky 😉

Kerri Emička je šmudlinka krásná 😵 😵 😵

Mari co ty, jak je? Kdy jdeš znovu na kontrolu?

Nicol masáž hmmm...skoro závidím 🙂

sirella
18. led 2010

mari: 😀 😀 😀 tak to už se těším 😀 😀

mari111
18. led 2010

ahoj tercinko, no vydrzela jsem to a nesla jsem dneska tak snad to vydrzim do toho pristiho pondeli 😅

mari111
18. led 2010

no to se mas na co tesit sirel 😀 😀 😀

tercie
18. led 2010

Holky to kojení je docela rébus, jsem zvědavá jak to budu zvládat... když něco nepůjde nebo tak...

Mari fakt, ty jo já bych tam byla asi nastoupená ještě před otvíračkou. Máš teda nervy jako špagáty, klobouk dolů 😀

Sirelko a co ty, taky všechno OK? 😉 Už máte naučeno, nebo ještě ne?

tercie
18. led 2010

Téda dneska to tu žije, co? 😀

sirella
18. led 2010

tercinko...už jo...už je naučený co se do něj vešlo 😀 Zas jsem mu to nechtěla nějak domotat a aby se nepřeučil a pak nepletl všechno dohromady

jinak všechno ok...to kvůli čemu jsem včera tak depčila tak dneska už nic...asi máme uhnízdíno 😀 Teda aspoň doufám.A jak jsme se včera bavily o tom novém dr.tak má fajn sestru a ta mne objednala už na tento čt takže jsem úplně v klidu...jen teda furt spím...včera za mne musel máknout manža a řekl mi že si mám jít lehnout a odpočívat...to mi musel ale zopakovat,protože jsem to od něj slyšela snad prvně 😀 No dneska na něj čeká mňamózní věčeřka...udělala jsem mu špízy s brambor.kaší a zeleninovou oblohou...to si šmákne.Jinak jsem oprala a už padám na ústa 😝 Vykoupu malého a asi půjdu spat...dnes už nejsem schopná ničeho...zalezu asi k TV

jo a málem bych zabudla...gratuluju ti ke kontrole...to že jsi málo přibrala ti vyloženě závidím...já ten případ asi nebudu...s tím apetitem co teď mám 😅

aronkovi taky gratuluju k ultrazvuku

Pěkně vám to,holky,ubíhá 🙂

tercie
18. led 2010

Sir tak to mám radost, to je dobře 🙂 Ve čtvrtek to doky zkoukne a bude fajn!!
ˇunava je normálka, když to jde, tak si zalez, já spala taky furt, a ještě po utroši tím víc, ten tlumí, aby mimino mělo klid na vývoj 🙂 Akorát asi přijdu o patačku na ponocování, viď? 😀
Tyjo večeře gut, to bych si taky dala říct. My máme od včera pečenou krůtu s bramborem, ale už špekulujem s manžou že zajedem do mekáče 😀
A děkuju, nevím, čí to je zásluha, že jsem přibrala málo, přitom se nijak neomezuju...ale nekřičím, mám 3 měsíce, třeba švagrová taky za tu dobu stihla posbírat 15kg...no snad to nebude tak hrozný protože to už bych se neunesla... A ségra moje zase měla hodně zadržený vody, a taky 25kg nahoře...tak uvidím, jak to ještě bude... Ale kdybych nemusela moc shazovat, byla bych radši, nejsem dietovej typ, neumm si odříct 😎

tercie
18. led 2010

patačka je parťačka jo, mi někam utíkají písmenka 😀

nicollka
18. led 2010

chci se jen zeptat co bych si mohla vzít na bolest hlavy? Asi mi začíná migréne k tomu všemu mi je zle po topince s česnekem ble. Můžu ted ještě algifen když nevím na čem teda jsem, nebo raději nic? Ale asi mi praskne za chvilku hlava :(

tercie
18. led 2010

Nicoll určitě paralen, lehnout do tmy a zkusit zaspat, hodně se napít... migroška je mrcha, já jí takhle hnusnou zažila jednou v životě a už nechci, viděla jsem si třeba v zrcadle jen polovinu obličeje...hnus.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru