Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
26. led 2010

mari a nevíš co to je za firmu na tu podprdu? no já už hezkou dobu nakupuju podprdy u vjetnamců, ale tudle tam mít asi nebudou 😅 😀

tercie
26. led 2010

Holky ahooooj už jsem tu, a jdu mrknout zpátky co jste povídaly. Hned jsem tu 🙂 tak mi neutečte!!!

aja.83
26. led 2010

Květinko, Adámek je krásnej! 😉

sarlotta
26. led 2010

Kveti no nádhera, to je okáček krásný🙂)))) jééééé 😎 😎

handm
26. led 2010

Ahoj holky, jen hlásím, že jsem na vás nezanevřela, jen dneska v práci vůbec nešlo se připojit. Dělali nám nějaký inetový audit, takže na koníka budu moct chodit asi jen doma.. ještě uvidím!!
Gratuluju ke kontrolám šarlotce a mari, i ostatním ke všem úspěchům!!🙂
zase se přijdu na vás mrknout!!!

sarlotta
26. led 2010

Farmule, hele to není jisté🙂 možné mě chtěl doc potěšit, když viděl že máme sebou kluka🙂)

sarlotta
26. led 2010

Flair tu deku radši větší🙂 klidně si fleecovou kup. Na léto bude stačit na zakrytí i bavlněná plenka, ale kdoví jaké bude počásko. Každé mimi není rádo v zavinovačce. Deka se hodí 😉

sarlotta
26. led 2010

handm no proto🙂))) pěkně se budeš hlásit jak se máš 😉

handm
26. led 2010

šarlotko, jojo, já vím, skoro neomluveno! Je to opruz, ale musím teď v práci dávat pozor... 🙂 ale z domova se vždycky ozvu!🙂
prďolka je krásnej!!!🙂

tercie
26. led 2010

větinko Adámek je krásnej kluk,škoda že nečekám holku, hned bych mu jí namluvila 😀

Šarlot my se o těch dečkách do kočáru bavily zrovna včera s mamkou, a taky jsme uvažovaly koupit bavlněnou dečku, tak musím po něčem pokouknout,protože flees je celem dost teplej...

sarlotta
26. led 2010

Terci já mám naháčkované deky pro mimíska... to se mi osvědčilo, pavoučkový vzor- velká oka a přitom je to teplé z vlny... na léto to bylo parádní. Když byly 30tky tak mě jen tu plenku body a ponožky. v kočárku je dost horko. A Jinak o vrstvu víc než já, podle počasí.

sarlotta
26. led 2010

Hand děkuju... hele dej si nějakou fotešku🙂 furt inkognito 😎 😀

tercie
26. led 2010

Ty jo sežrala jsem 4 housky a misku jahod s mlíkem, fuj to jsem dobytek. Dneska už podruhý 😀

tercie
26. led 2010

Šarlot viď, sirell je taky inkognito a ještě pár, a já v tom mám bordel kdo vlastně píše 😀

Hm,háčkovaný, to ale nevím kdo by je dělal 😀 Já to neumím, skončila jsem u řetízku 😀 a mamka na to teĎ nemá čas, stará se doma o babi a dědu a ještě chodí do práce...

mirax
26. led 2010

ahoj kvetinko, vítám tě zpátky 😉
Adámek je krásný 🙂..a neboj všechno se to srovná, za chvíli to bude klidnější. Kluci jsou jinak holt žravější než holčičky, my přes den kojili po dvou hod a ž do půl roku....budeš jako laň 😀

sarlotta
26. led 2010

Terci no to je právě jednoduché skoro jako řetízek.. myslíš že bych dělala něco těžkého ? Zládám plést a háčkovat šály a obdélníky 😀

tercie
26. led 2010

Jo tak proto pleteš dečky Šarlotko, že taky nic jinýho neumíš 😀

Mirax to když budem mít chlapečky, tak máme šanci, že ty kila fakt kojením půjdou dolů 😀 To musím hned napsat Farmince,ta bude mít radost 😀 Jak furt mluvíme o tom, jak to v pooooooohodě vykojíme 😀 To jsem na to zvědavá 😵

sarlotta
26. led 2010

NO asi tak🙂)) sem zkoušela svetříky, ale je to spíš na panenky 😅 😀 tak se tím jen bavím. dečky jsou dobré.. až bude čas tak fotnu, ať máš představu.

Taky jsem kojila 15x denně... opruz ale krásný🙂))) tan blažený výraz prcka a jak si Vás drží je super.

farmarska
26. led 2010

jé šarlot , tak to já sebou taky měla vzít k tomu kundologoj synátora a mohla jsem ted nakupovat v růžové 😀 😀 😀
ahoj terculdo, tak jak bylo ve sboru? a co nemoc, ustupuje?
mirax no kluci jsou holt problémisti hned od mala 😀 😀
holkýý já taky neumím háčkovat, hodte mi sem nějakej odkaz, kde si budu moc vybrat nějaký ty deky do kočárku, už hotový bez práce 😀

tercie
26. led 2010

Já se na kojení těším, snad to nebude problém...
Holky a jak jste řešily stydlivost? Jak je to hned od začátku samá návštěva a tak, kámošky mi všechny říkaly jak si zvyknu, že to budu brát jinak,ale nějak se při tý představě furt zamýšlím, jak to budu dělat...

aronek
26. led 2010

Tak my máme položený koberec a stěhujem 😉

farmarska
26. led 2010

tercí, no radost budu mít, ale až uvidím, že to funguje i na mně 😀 bo co si tak vzpomínám s Robulou, tak to moc rychle dolů nešlo a kdybych spoléhala jen na to kojení .. 😝 😀 no ale tentokráde to určo bude jinak 😉 😀 😀
navíc holky, já stejně pořád čekám, že porodím a oni mi řeknou : koukejte jakou máte kráásnou holčičku 😀
...bůch ví na co ten kundolog koukal a co tam viděl 😝 😝 😎

farmarska
26. led 2010

sarlot jo jo, na tu otevřenou pusinku a ty očka co u toho na tebe koukaj, člověk nezapomene nikdy 😵 😵 😵

farmarska
26. led 2010

aron ty jsi pracant k neutahání !!!! 😨

tercí ono to potom opravdu je všechno tak nějak přirozený...že to člověku ani nepřijde 😉

tercie
26. led 2010

No Farmi výjimka by to nebyla, že se dr splete,holčina z jednoho tématu kam chodím, čekala zas celou dobu holčičku,a na porodním sále na ní vykoukl pindík, ze Sašenky mají Štěpánka 😀 Dodnes si pamatuju tu sms z porodnice, jak jsem na ní nechápavě koukala 😀

S tím kojením, já ze zkušenosti nevím,všichni kolem mě maj holky 😀

Ve sboru dobrý, i jsem trošinku zpívala, sice huhňám, ale přežili to 😀

murynka
26. led 2010

vy se tu dojímáte 😵 😵 😵

kveti malý je kouzelný 😵 😵 a neboj do všeho zapluješ je to opravdu přirozený 😎
já doma měla opravdu panenku vždyt měla sotva 2kg 😵 😵 a dala jsem to prostě už víš co a jak a pak svému miminku naprosto porozumíš je to instinkt nádherný instinkt 😵 😵

já sice nekojím...ale i tak když prostě čeká až jí dám tu lahvičku jak si jí drží ručičkami kouká na ěm očíčkami a říká děkuju je to nepopsatelný 😵 a její úsměv je to nejkrásnější co jsme kdy zažila 🙂

farmi třeba to bude ta holčička 🙂 uvidíš

terci určo budeš kojit a když ne svět se nezboří hlavní je spokojené miminko a maminka 🙂 to už vím 😵

aronek klid 😀 😀 jinak porodíš jako já 😅 😝

murynka
26. led 2010

no u nás v prosinci je také holčina její švagr čekali holčičku vše růžové i kočárek a na sále řekli kluk mazec to by mě odvezli 😀 😀

tercie
26. led 2010

No abych pravdu řekla, tak největší problém u toho kojení mám s tchánem... já ho jako člověka nemusím, jak se potkáme, tak se na mě snaží sahat a furt na mě kouká jak by mě svlíkal, prostě je mi jako člověk dooost nepříjemnej, ač mi nikdy nic neudělal, nijak mi neublížil, já mám na něj prostě averzi... a třeba když se za mnou natentí celá rodinka hned do porodnice, tak nevím, jak to udělat abych je slušně poslal do háje, že zrovna musíme kojit... já jsem takovej vůl tadyvtom, nikomu nedokážu říct ne, nebo někoho odmítnout a tak.... 😕

Aronku vy to budete mít krááááásný 🙂 😵

murynka
26. led 2010

jinak zdravím a přeji hezký večer 😀 😀

se sem vždy vetřu co 😝 😝

tercie
26. led 2010

Mury to je jasný, že je to o tom, jestli to půjde nebo ne, svět se nezboří, ale ráda bych kdyby to šlo... uvidíme 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru