Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
15. únor 2010

Květi, jak se máte s Adámkem? 😉

Šarlot no to nevím, která bestie to byla 😀 Ale taky si kupuju kytky sama, jinak bych se nedočkala 😀

kvetinka7
15. únor 2010

Vcera byl Valentyn?? 😕 ja to uplne propasla 🙂
S tema kytkama to se rika, nevim proc 🙄 manzel mi nejradeji kupuje kytky v kvetinaci- pry rezany kytky jsou uz mrtvy a dlouho nevydrzi 😉

Terci,uz jen dva dny a budeme mit mesic.. to taaak rychle leti ..pred mesicem jsem se na nej tak hrozne tesila a ted uz ho mame doma mesic a uz je taak veliky 😵
Pekne si uzivej tehotenstvi,vubec na sobe nesetri.. ja si rikala tohle tehotensky tricko se nekoupim,,je to jen na chvili..tohle taky nepotrebuju atd.. a ted me mrzi,ze jsem si to vic neuzivala ..uz je to pryc .
32tt-to uz je kraasa..ted to povali hrozne rychle..a v dubnu uz bude slunicko a vyrazite ven.. jeee 😵

kopa
autor
15. únor 2010

Tercie a Květi dneska odpolko budu volat na gyndu a objednám se.Sice jsem chtěla vydržet 3 týdny,ale to nedám...Navíc kolem 7 tt už jsme neměli srdíčko.Takže i když bych šla přístí týden a srdíčko ještě nebylo,stačilo by mi kdyby mi potvrdila těhu 😅

Tercie ten propolis neměli,chtěla mi dát náky homeopatika a nebo něco pro děti 😅 tak jsem si raději vzala jen tu vincentku a dneska se ještě zeptám na té gyndě. 😉

kopa
autor
15. únor 2010

Květinko teda to to letí 😀 To už je Adámek zase větší vid?Až budeš mít čas hot nakou fotečku 😉

tercie
15. únor 2010

Kopi já myslím, že je to v podstatě jedno, jestli se má nedejbože něco stát, tak se to stane a nic tomu nezabrání, a když ne tak to prostě bude v pohodě a je to 🙂
A tu vincentku máš sprej nebo jen ve flašce minerálku?

Květi teda, no letí to to je fakt, já si to zrovna říkala,za dva měsíce už budu bez bříška...mě nějak zatím ani nepřekáží, pořád mi to nepřijde že už jen dva měsíce... A jak jsem chtěla si užívat,někam vyrážet a tak,tak bez peněz stejně nemůžu,tak holt si to vynahradím potom s prckem 😉

Holky jdu něco dělat,ozvu se až budu zpátky.

kopa
autor
15. únor 2010

Tercie tu vincentku mám ve spreji 😅

nicollka
15. únor 2010

Leni tak sem ještě jukla na testík a ten ze včera ten je prostě bomba 😀 Už chci manžílkaaaa

aronek
15. únor 2010

tak jsem úspěšně vypravila přítele do práce a mám celé odpo volno 😀

kopa
autor
15. únor 2010

Nici díky,takhle vypadal i dnešní 😉
Už asi tomu mohu věřit né? 😅 😅

nicollka
15. únor 2010

jojo Leni , pořád mačkám mačkám a těším se až dojdeš od mudry a bude to 150%ní D:

kopa
autor
15. únor 2010

Nici díky za mačkání 😀 😀 ty bláho aby jsi pak kvůli měn neměla náky tiky 😅 😀

ee.liska
15. únor 2010

kopi to je jasné těhu 😵
nikol ať už se brzo dočkáš 🙂
šarlot, pěkný pupík 😀

kopa
autor
15. únor 2010

Aronku to se máš,že máš volno 😀

sarlotta
15. únor 2010

kopi mazej na krev🙂 ty testíky jsou nádherné 😎

kopa
autor
15. únor 2010

no já se právě strašně bojím jít na krev 😅 🤐 mám pak strach ař tam budu volat o výsledky 😔 aby neřekli že je to zas negativní 😅
No a mohu na tu krev i když jsem nachcípaná?bych tam teda skočila tenhle týden.

sarlotta
15. únor 2010

kopi, tak ale jistota je lepší než jen naděje, ne.. se taky třepu před každou kontrolou, ale jdu tam 😎
nachlazení na to vliv nemá.

kopa
autor
15. únor 2010

Sarlott to je taly pravda,skočím tam možná zítra. 😉

aronek
15. únor 2010

kopi, sice mám volno, ale přijede skorotchýně 😖 zase mám po ležení ☹

kopa
autor
15. únor 2010

jéjé skorotchýně 😅 😀 mě stačila o víkendu 😀 😀 😀 hned mezi dveřma mi nabízela domácí strouhanku 😀 😀 je hodná 😀

zlababa07
15. únor 2010

Ahoj hojky, jůůůů Kopinka má dálnice 😵 tak myslím, že tyhle už nezmizí, ani kdybys chtěla 😀 tak gratuluju, kočko a drčím paluchy.

kerrie
15. únor 2010

Ahojda holčiny, všechny vás zdravím 😉

Jůůů, Kopiii, ty čárečky jsooooou 😵 😵 😵 Tohle už je určitě těhu..........já takový dálnice snad ani na začátku neměla 😉
Domácí strouhanka...........hmmmmmm, tu doma nemáš, co? Určitě používáš kupovanou......tchýně je lepší 😀 😀 😀 😀 Hele, ale nic si z toho nedělej........mě zas tchýně teď školí ohledně malý.........naposledy to bylo........proč jí nedávám čajíček a to že bych teda měla 😀 a při každý návštěvě nám s manžou opakuje, že na Emičku musíme být hodní...........neeee asi, nebudem, když jsme si ji vymodlili............já už jí minule řekla, že se k ní budem chovat, jako by byla naše vlastní 😀 😀 😀

kerrie
15. únor 2010

Pořád myslím na Farminku 😔 Já vím, že jí teď nedělá dobře přijít na Koníka...........ale moc mi tu chybí 😔 Doufám, že se k nám zase vrátí, až to trošku přebolí.......... ☹

aronek
15. únor 2010

Tak mám po návštěvě, jsou milí, ale mám toho už dnes dost 😉

aronek
15. únor 2010
mari111
15. únor 2010

jezisi aronku 😕
jinak ahoj holky,hlasim se z kontroli a je vse v poradku 😵 , akorat mame takovou rozmazanou fotecku, mimo tancovalo a mavalo rucickou 🙂 a vzdy kdyz dr chtel "vyfotit" tak se prej odrazilo a uteklotak snad hezci foto priste 😵 jinak mi poustel srdicko radej dva krat, jak vydel ze sem se radovala kdyz jsem ho zaslachla 😵 uz mam aj prukajdu, tak se moc raduju

mari111
15. únor 2010

jezisi ze kontroly s i, no jo demence v plnom proude, nekdy to fakt po sobe nemuzu ani cist 😅

mirax
15. únor 2010

mari ...mooooc gratuluju

Holky, týdny vám neuvěřitelně naskakují 🙂 Mám radost!

Taky mi tady chybí Farminka, je mi z toho moc smutno a mám o ni velkou starost...já sama nevím, jak bych tohle všechno ustála. Je to už darda..
Ale člověk musí, zvedat nohy aby šel... 😉 ...stále kupředu...a moc se neohlížet...

mirax
15. únor 2010

kopi..také gratuluji ke krásnému testíku 🙂

Komu mám ještě gratulovat? 😀

My byli dnes u dr. na 14ti denní prohlídce. Bětulka roste...má o 600g víc za pouhých 14 dní 🙂
Jediné, co nás trápí jebříško..zakoupila jsem probiotické kapky..drahé jako pr..., al eco bych neudělala..pro klidn ás obou 🙂 Dr. říkala, že teď dokonce vyšla studie, ž evšechny ty Sab simplexy a podbné kapky jsou srovnatelné s placebem..a já už to všechno nakoupila, sem mohl a něco ušetřit 😝
No, to už je jedno...tak až budu moct zase jíst fazole, tak se naláduju kapkama 😀 😀

flair
15. únor 2010

Ahooooj kočky 🙂 Tak hlásím info z dnešní kontroly: vše ok, malá už je docela dost velká a má se u mně zatím moc dobře 😵 Další KO 15.3. a předtím 2.3. 3D UTZ 🙂
Postupně dočtu.

flair
15. únor 2010

No ted jsem přečetla, že Mari je zasnoubená a táááááááák romanticky, GRATULUJUUUUUUUUUUUUUU 😵 😵 😵
Jdu číst dál 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru