Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
23. únor 2010

Nici taky myslím,to nehrotit, neřešit, ono se to nějak vyvrbí...buď se vám po sobě začne stýskat,a nebo vám bude líp a skončíte to...každopádně je mi to moc líto, ale i takovej je život ☹

kopa
autor
23. únor 2010

Holky tak já si zase festově hnula se zády 😢 😢 asi jak jsem doma uklízela, 😅 je to bolest jak svin 😔 takže pro dnešek se loučím.pa

cajori17
23. únor 2010

KOPI,VZDYT MAS LEZET A SETRIT SE!

tercie
23. únor 2010

Caj napiš, když budu vědět ráda poradím!!!

Kopi ty řádíš jo...no pak můžeš zas přijít že špiníš a máš nerva 😉 Že si nedáš pokoj 😀

mirax
23. únor 2010

kopi, co provádíš, že si hejbeš se zády?!!! 😠 😉 🙂

nicollko...to nezní moc optimisticky...záleží jestli se máte stále rádi...

kopa
autor
23. únor 2010

Tercíku já nedokážu odpočívat 😅 😅 😅 musím furt něco dělat.Ted dovařím oběd a půjdu si hajnout 😉

kopa
autor
23. únor 2010

Jsem jen poklízela,pak jsem šla na wc otočila se za toaletním papírem a trošku udělalo křup 😅

cajori17
23. únor 2010

Kopi,setri se radeji.... 😉

martinkal
23. únor 2010

cajori pokud budu vědět poradím

tercie
23. únor 2010

Kopi když nedokážeš tak to je pak s tebou ale těžký...neděláš to přece kvůli sobě ne 😉 Ať se taky zasnaží přítelák, do práce nechodí, tak pár dnů může doma uklízet abys ty nemusela...

cajori17
23. únor 2010

Terci moje rec

martinkal
23. únor 2010

Kopi souhlasím s holkama, přece ti jde teď hlavně o mimčo ne? 😉

flair
23. únor 2010

Tak jsem těch pár dní dočetla mezi vybalováním a uklízením 😝 😅

Farminkoooooooooooooooooooo, já tě tak ráda tady vidím!!!! 😵 😵 😵 Tvé postřehy a situace ze života se zvířectvem mě vždycky dostávají 😅

Nikolko, ten manželům výstup jsem teda nepochopila, je to příliš divoký a to, o jakou kravinu šlo 😕 😨 Vypadá to, že jste se opravdu odcizili. Ale jak píšou holky, chce to čas, ono se to vyvrbí. Nedělejte ukvapený závěry. S těma penězma je to blbý... Holky, v manželství by měly být společné penízky, ne? Samozřejmě každý může mít isvůj účet, nějaký spořící. Ale jinak si myslím, že by měl být rodinný účet. Neumím si představit, že bych musela manžela žádat o peníze 😠

nicollka
23. únor 2010

holky tak ted mi došel mejl, berou tu u nás do obchůdku, 8-14 a 14-18hod. Je tam napsané min. plat prodavačky + provize z prodeje. Co si můžu představit jako min. plat prodavačky? Ještě sem spala do KB berou pokladní ale tomu nefandim.

ee.liska
23. únor 2010

ahoj, jsem zase tu, přesazovala jsem kvítka
nikolko ty máš teda trápení ☹ min plat to bude tak 7-9000,-
martinko už se ti to teda blížíííí 😀 manža to určitě stihne 😉

tercie
23. únor 2010

Nicol prodavačky berou cca 9tis. hrubýho, tzn sedmičku na ruku, bída, ale aspoň něco... V tý KB bys asi byla na lepších penězích...

flair
23. únor 2010

Nikolko, ten plat bude asi pořádná bída, si myslím 🙄

aronek
23. únor 2010

nikol, taky myslím, že to nebude nic moc, ale dostaneš se mezi lidi

markee
23. únor 2010

ahojky,tak já jsem tu jen na skok,půjdu s malou k mamce-pěšky. Teď jsem se do té chůze nějak dala,tak ať to udržuju. Nicolko u nás dávaj min.plat i holkám v kanceláři. Je to hrozné. Zatím jsem koukala,že nenabízej víc jak 10tisíc hrubého. Nojo, hřešej na to,že není práce a že to vezmeme i tak 😉

tercie
23. únor 2010

Markee přesně, jsou to pěkní šmejdi ☹

kopa
autor
23. únor 2010

Tercíku já vím že může uklidit přítelák,však taky všecko dělá,ale takové ty ženské práce nezvládne. 😅 Já porstě nedokážu jen ležet a nic nedělat.Musela jsem poklidit,protože k nám příjdou dneska náky montéři.

kopa
autor
23. únor 2010

Nici tak uvidíš jak to dopadne s manžou,snad dostane rozum a vyřešíte to.
My máme s přítelem společné peníze asi 7let,ze začátku jsem si mu taky říkala o peníze,ale to bylo jiné chodila jsem ještě do školy 😅 Ted jsem ráda,že mám svůj příjem a nejsem na nikom závislá.

tercie
23. únor 2010

Kopi to musíš vědět nejlíp sama 🙂 už mlčím 😉

Holky balím, jdu zpívat, budu večer. Tady se stejně zas bucá po obídku, co? 😉 😀
Papááá

markee
23. únor 2010

Já nebucám,já teď došla k mamče. Malá šla s mamčou a pejskem na procházku-jakoby jí to nestačilo 😅 a mě nechali doma. Vařím čajík a čučím co jste napsali.Ale nic nového,takže nevim čím se zabavím než přijdou 😨

mabe
23. únor 2010

ahoj holky, uz jsem tady moooc dlouho nebyla. omlouvam se. me nove zpravy. dneska zacinam 37tt , mala je porad hlavou nahoru, mame min plodove vody cili se uz s nejvetsi pravdepodobnosti neotoci. zevni obrat jsem odmitla, takze cisar nebo koncem panevnim. zadne problemy nemam, takze to vypada zatim na KP. uvidime na dalsich kontrolach, jestli bude vse ok, tak se domluvime na KP mezi 38-40tt, musi byt u toho pry dva zdravotnici , kdyby nahodou, tak at se muze udelat cisar. tak uz mame 1-3tydny a anicka vykoukne na svet. uteklo to hodne rychle. 🙂 vsem drzim palecky na tehu a otehu, at vse probiha co nejlepe a mate krasne zdrave mimisky 🙂

martinkal
23. únor 2010

Ahoj mabe, to to uteklo co? Držím ti palečky, ať je vše co nejlepší a v pohodě 😉 . Možná mě předběhneš 🙂

mabe
23. únor 2010

marti, uteklo to silene. nekdo rika, ze ke konci to pomalu utika. me to nepripada a ja jeste byla celou dobu doma. uvidime, kdy me reknou, ze pujde ven. oni zase tim KP nechcou natahovat datum porodu, aby nebyla "prilis" velka. uz me vsechno tlaci a mala si hraje porad na vetrelce(hlavu vystrkuje a tlaci me tim do zeber) az si nekdy myslim, ze se chce prodrat ven. 🙂

martinkal
23. únor 2010

Mabe mě zase malá tak včera tlačila hlavičkou dolů, že jsem si několikrát ve sprše sáhla, jestli tam ta její hlavinka není 😀

mabe
23. únor 2010

oni jak uz maji malo mista, tak se pekne roztahuji a tlaci. me se sem tam nejak pohne a ja cekam, jestli me praskla voda nebo co. uplne se tam jaksi prevrati a tak. 😀

martinkal
23. únor 2010

no já taky, a navíc mi přijde, že jsem teď pořád nějak vlhká 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru