Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
26. únor 2010

Farmule ty agitátore jeden 😀 Taky bych potřebovala udělat vokna, ale asi na to teď prďánkuju a udělám to až se přestane topit,protože jinak bych je měla za pár dní stejný...teď teda mluím spíš o záclonách.

Nicol fakt duch? Ty blááááááho.... že by to teď vyšlo,a zrovna když jste v takový situaci,tomu by se řeklo zákon schválnosti... ale moc ti přeju aby to bylo tak, jak si přeješ!!! A možná pro sichr bych zkusila mamatest, ten tu myslím nezklamal nikoho, ty pepína osobně neznám, nemám zkušenost...

nicollka
26. únor 2010

No ještě počkám a uvidim, ale snad to tak nebude, ne ted. Možná za dva roky až potkám toho pravýho :D

aronek
26. únor 2010

24DC je brzo, ale možné je všechno

natalie77
26. únor 2010

Farmi, moc děkuju, jsi moc hodná. Napíšu Ti do IP. Ale věř, že Tvůj příběh mi málem utrhnul srdce....Vím, že slova útěchy nepomůžou, ale jsem optimista a vím, že Ti všechno dobře dopadne. Drž se a spíš odpočívej 😉 .
Moc jsem na Tebe myslela.

mirax
26. únor 2010

Ahoj ženy 🙂

teda farmíí ty řádíš 😉 ...ty okna!..naše jsou tak úděsně sprasená...prach a v tom dětské ručičky a prstíčky, zaprášené žaluzie...taky jsem na tu nádheru koukala, když včery vysvitlo to jarní slunce a ukázalo mi tu čistotu vplné parádě...taky budu muset na to!

Dnes jdeme na kyčle.. v noci Bětulka už celkem lepší, nosík ušel, trochujsme ještě musely pomoct bříšku cvičením nožek, ale jinak krásné spinkání...

Jdu se trošku natáhnout...

nicollko!..duch?...a zrovna teď!...pepíno test je dobrý test, určo srovnatelný s mamatestem..uvidíš zítra..tak nevím, zda držet palečky..nevím, jak by jsi to vlastně chtěla... 😕 😉

tercie
26. únor 2010

Miraxko včera jsem taky lítala s hadrem a utírala prach, jak na to vysvitlo to zákeřný sluníčko, neschovalo se fakt nic 😀 Fůůůůj hnojník hadr 😝
A Bětulce už je líp, to je fajn a na kyčle držím pěsti ať jsou OK 😉

Natali je mi moc líto co se ti stalo,můžu se zeptat,v kolikátém tt? 😔 I já jsem si prožila to co Farmi, ale my jsme měli špatně genetiku,i tak to bylo bolestivý. Alepodívej,kde už jsem teď... moc ti přeju aby ses taky brzy dočkala novéhoštěstíčka do bříška a už nemusela myslet na nic špatnýho!!!

tercie
26. únor 2010

mě nějak nereaguje mezerník, píšu jak bych měla pazoury na klávesnici prvně v životě...

kopa
autor
26. únor 2010

Tak já si po obídku zase zdřímla 😅 to je hrůza holky 😅 nemám vůbec žádnou sílu 😅 a když chci jíst musím si dávat poloviční dávku,pak je mi těžko,no děs!

Nici že by duch??? 😀 😀 😀 tak uvidíš 😉

cajori17
26. únor 2010

Ahoj holky...................co je noveho? Ja dnes mela jit na gyndu,ale okolnosti tomu nepraly,tak jdu v pondeli 😖

Jinak uz jsem asi prisla proc mam divne cykly........V pondeli jsem byla na endokrinologii,pac se lecim se stitnou zlazou a dr.mi rekla,ze se mi to zhorsilo a zvysila mi davku leku........lecim se s hypotherozou ,no a tak me napadlo ze si o tom poctu .....a nasla jsem toto:
nedostatečná funkce štítné žlázy (hypotyreóza) způsobuje sníženou bazální teplotu. Měření v ústech: 35,5 - 35,9 C (a méně) pro folikulární fázi a 35,9 - 36,3 ?C (a méně) pro luteální fázi. Měření v pochvě: 35,9 - 36,3 ?C (a méně) pro folikulární fázi a 36,4 - 36,7 ?C (a méně) pro luteální fázi.

Průvodní jevy hypotyreózy: dlouhé cykly, častější anovulační cykly, dlouhé období bílkového hlenu, silná menstruace, snížená plodnost.

cajori17
26. únor 2010

to mam dobre vyhlidky co?

Jinak Nici,preju at ti dopadne,tak jak si prejes......

natalie77
26. únor 2010

Ahoj Terci, jsem v 10.tt, tak to vůbec nejde s Farmi srovnávat...nevěděla jsem pohlaví, neměla jsem pohyby...
drží mě nad vodou, že už mám doma Marečka, takže se tím ukliňuju, takže obdivuju všechny, které doma ještě mimčo nemají a projdou si tímto, to už je pak strach celé těhu a pak vlastně o děti celý život. Holky, klobouk dolů, sice to bolí, ale opravdu se to nedá s tím pokročilým stadiem těhu porovnat.
První těhotenství jsem měla komplikované, od 14.tt jsem ležela, od 18. tt jsem měla bolestivé tvrdnutí břicha...no a ve 31.tt jsem měla pravidelné stahy po 5 minutách...drželi mě na kapačkách na porodním sále celý den a noc.... píchli injekce na vývoj plic malého...a čekalo se, podařilo se to zastavit..v nemocnici jsem si pobyla další 3 týdny, plánovali mi císaře, ale malý byl zvědavý a narodil se akutním císařským řezem....ale je zdravý, krásný a miluju ho 🙂 .
Takže vím, že všechno vždycky dobře skončí, jen nechápu, že si to některý lidi musí tolik vyžrat....
Držte se a děkuji Vám za podporu.

cajori17
26. únor 2010

natalie ,jak ctu,tak jsi to take nemela jednoduche.......Musela sis take hodne vytrpet ......
Preju ti hodne sily.....

cajori17
26. únor 2010

holky,vy asi bucinkate po obede,ze?ja cekam na pritele,ktery dojde ve 14 h z prace a moc se na nej tesim.......zatim pa

tercie
26. únor 2010

Byli jsme se projít s pejskama a teď půjdu dělat oběd... A odpo kurz, dneska bude nošení v šátku, už se na to mooooc těším 🙂

cajori17
26. únor 2010

Je terci ty se mas 🙂 ,tak si to uzij.......a chodis sama nebo s manzelem?

sarlotta
26. únor 2010

ahojky holky🙂 tak jsem se konečně dostala domů... byla jsem na kontrole na cukr a je to ok, po jídle 4,7... takže jsem dostala pochvalu 😀

cajori17
26. únor 2010

Sarlot,gratuluji,to je supr 🙂

sarlotta
26. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal 39tt........................KO 1.3...................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 37tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 37tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 34tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 33tt.........Ko dopadla výborně další KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 25tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 21tt
Sarlotta 17tt.................. KO 1.3....... 19.3.velký utz
Hanana 17tt...................25.3. velký utz
Mari 14tt........................KO 1.3.
Handm 13tt....................KO 4.3.utz
ee.liska 12tt .................. KO 9.3......... NT22.3.
kytiii 12tt........................
Sirella 11tt .....................KO 1.3.
miru.j 10tt.....................
Kopa 6tt ........................KO dopadla výborně další KO 10.3.
Markee........................... KO 9.3.
Cajori 44DC
Maendy 37DC
Katyna 23DC
Nicollka 23DC
M.aa.b 20DC
Zlababa 19DC
Aja 19DC
Maarrtina 18DC
Ikopretinka 17DC
Paajaa 9DC
Farmarska
If.v nehlídá

sarlotta
26. únor 2010

cajori díky🙂 a co ty Tvoje DC ? kdy jdeš k doc ?

natalie je mi to moc líto.. já měla MA v 11tt.. přišlo se na to ve 13tt ☹ přijď si popovídat. revize nebolí, potom taky nijak zvlášť..jako lehká MS možná. doma je dobré odpočívat a polehávat potom. jeden den to udělají a druhý Tě pustí domů. Buď silná, miminko sna Tebe čeká. 😉

sarlotta
26. únor 2010

cajori, pokud je to vina štítky, tak to poléčíš a bude mimísek brzo 😎 😀 držím palušky 😉

aja.83
26. únor 2010

Ahoj holčinky, zase jsem měla v práci honičku, tak jsem vás vůbec nestíhala 😲 ! Tak aspoň teď chviličku 😉 ...

Natalie, je mi taky líto, co se stalo...Já měla MA v 9tt a přišlo se na to v 11tt ☹ . Držím ti pěsti, aby revize dobře dopadla a hlavně abys byla silná a co nejlépe tento špatný zážitek překonala! 😉

cajori17
26. únor 2010

sarlott dnes 44 dc ,mela jsem jit,dnes ale nevyslo to,atk jdu v pondeli.....jsem si na 90 % jista,ze je tou stitkou,snad ty leky zaberou

aja.83
26. únor 2010

Holky, náš pejsan byl ve středu na námluvách 😀 . Fenka ještě neměla asi ty správný dny, tak za ní byl manžel s naším pejsanem znovu dnes 🙄 ! No a zase se to nepovedlo 😅 . Chudák náš Beník, si prý užíval "na prázdno" 🙄 Ona je "panna" a náš Beník "panic" 😀 , tož to nešlo dohromady. Veterinářka říkala, že by na tu fenku byl asi potřeba nějakej zkušenej pes, aby ji zalehl a hotovo 😀 !Náš Beník je totiž slušně vychovanej a nenutil jí násilím 😀! Zkoušeli ji i držet, ale fenka se nedala! Prostě nechtěla! 😅 To je hrůza, chudák náš Beník, nic si neužil. Musíme mu najít jinou 😵 !

sarlotta
26. únor 2010

chudák Beník🙂))

ee.liska
26. únor 2010

šarlot, tak to je dobré s tím cukrem 🙂
cajori určitě zaberou a všechno bude ok a ty za chvilku těhule 😎
aji taťkova přátělkyně má chovnou stanici a jedna její známá musí toho svého krycího psa "udělat" do skleničky a pak teprve to dát fence, takový je to neschopák 😀 😀 Beník se snad brzo naučí jak na to

aja.83
26. únor 2010

Jejda, ee.li, to by mě zajímalo, jak se pes "udělá" do skleničky 😀 😀

ee.liska
26. únor 2010

no ona mi to popisovala 😅 ten pejsek jakoby TO naprázdno a ona má pod ním nachystenou sklenku a pak už jen chytá 😀

aja.83
26. únor 2010

ee.li, aha 😀 😀 . No doufám, že k tomu u nás nedojde 😀

ee.liska
26. únor 2010

no musí to být dost divné 😀 pejsek vyhrává výstavy ale základní věc neumí, zlatí podvraťáci, ty to umí kdykoli kdekoli a jaká krásná štěňátka z toho jsou

aja.83
26. únor 2010

No jo ee.li, to je pravda 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru