Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
4. bře 2010

ahoj farmi, ten vecer ti zavidim..... 😉

mirax
4. bře 2010

farmíí..ahooj..tedáá, to vypadá na romantiku..jen to střevo, aby už nebylo potřeba, co? 😀 😀 😀

jdu sebou praštit na gauč...

mosquito
4. bře 2010

holky, co je to ten utrouš? 🙂

farmarska
4. bře 2010

Natalí já taky bulím ve sprše! 😅 a ještě lépe se mi kňourá a lituje ve vaně 😀 a v litování se, na mne holky žádná z vás nemá 😀 😀 😀
jinak to s tím profesorem, ..no uvidíš podle situace, ale já by sem mu to asi normálně řekla. Snad není z žuly!To musí pochopit 🙄
A jak je jinak kočko, jak fyzicky?ok? Už si lemsáš kontryhel? Já jo 😉 🙂 tak šup šup bumbej taky, ať na tebe tam dole v tabulce nemusím moc dlouho čekat 😉 😀

farmarska
4. bře 2010

mirax no to ti povím 😉 dítko z domu, my barák pro sebe 😉 a ve sklepě jsou ještě další dvě flaši 😀 Jen abych to nepřepískla, po tolikaměsíční abstinenci...abych se nezťala dřív, než k nějaký "romantice" vůbec dojde 🤐 😀
No ale vzhledem k tomu, že jsme to už neprovozovali ani nepamatuju´, tak s tím asi nebudeme příliš otálet 😀 😀 😀
mirax a co ty a Bětulinka? jsi unavená vid 😢 a malou ještě trápěj prdíky? a co to chrčení v noci, je to lepší, už se trošku vyspíš?

cajori, no nechval dne před večerem 😀 třeba se jen picnu a druhej den mi bude zle 😀 😀 😀 🤐

cajori17
4. bře 2010

mosquito máš interní poštu

farmarska
4. bře 2010

mos utrouš? no jestli myslíš to co kopa zavadí, tak to je tabletka, která se polyká, nebo zavádí a je na podporu těhotenství. Zpravidla se bere první trim. Je to hodně podobné třeba duphastonu. 😉
a co ty jak je? co psychika? je to lepší?
ty jsi ted s náma vlastně na stejné startovací čáře jako já a natalí 🙂 tak hlavu vzhůru a šup do boje! 🙂

farmarska
4. bře 2010

jůů tady se moc nekecá 😕 ..no jo, je čas Ulice 😀

cajori17
4. bře 2010

já ulici nesleduji...............

cajori17
4. bře 2010

Farmi, s tim vinem jsi mi udelala strasnou chut

cajori17
4. bře 2010

jů,koukám,že už tu opravdu nikdo není

cajori17
4. bře 2010

jdu se sprchnout a pak sem jeste mrknu-zatim pa 😉

farmarska
4. bře 2010

m.a.b ted to dočítám..co máš proti dialogům mezi mnou s terculindou? to byla normální intelektuální diskuze dvou inteligentů 😀 😀 😀

mosquito
4. bře 2010

farmarska: jo jo, psychika lepší. Ale je to jak na horský dráze. Teď v poho a za 10minut zas bulim jako želva... Ale myslela jsem, že to bude i horší... No, uvidíme zítra.
Tak jsem zvědavá, kdo z tý startovací čáry doběhne do cíle prvníl..

cajori: díky moc, už jsem četla 🙂 Ulice? Dneska koukám jen na tu naší ulici. Už je tedy tma, tak jsem zatáhla žaluzky, ale nechce se mi koukat na nic. Nemám hlad, ale asi si fakt objednám tu pizzu abych jim tam zítra nezkolabovala. Přítel se vrátí ze služebky snad už každou chvíli, tak se nemůu dočkat objetí.... No jo, pak ta psychika bude zase na dně...

farmarska
4. bře 2010

mos jinak tě tu samozřejmě vítám 😵 nebudu omlejvat to co už tu bylo řečeno, ale bude líp, uvidíš! Hlavně se nevzdat a bojovat 😎 a jednou tu všechny, do jedný, co jsme v tý dlouhý tabulce, budeme mít svoje kulíšky v náručí 😵 😵

mirax
4. bře 2010

ahoj mosquito...mrzí mě, že se tě taky potkala tahle nepříjemná/smutná zkušenost...
každá to asi zvládá jinak, já už mám náplast i v podobě Bětušky, ale když si na dobu, kdy to potkalo mě vzpomenu, stále cítím tu bolest..ale člověk musí ..zvedat nohy, aby šel a jít a jít anepřestat doufat a začít se těšit na novou naději, na nové štěstí, které určitě přijde.

farmí..Bětuška má holt stále zaprděný břicho,ale už jsem nějak přišla,jak na to..musíme pořád cvičit nožkama, před akždým kojením..preventiivně..přes den ji to ale netrápí, jen v noci..a tím, jak má nafouklé bříško se jí vrací mlíko do jícnu a dělá to chrčení a hlen v nosohltanu (nakonec žádnou rýmu nemá..konečně jsme to všechno vypozorovala a pochopila🙂. Já totiž v noci dřív nepřebalovala, takhle nás to učili na kurzu..no a teď přebaluju a cvičíme a prdíííme..až mi to odfukuje vlasy dozadu 😀 😀

farmarska
4. bře 2010

mos vím přesně jak se cejtíš, ale uvidíš, že od revize je to každým dnem lepší a lepší.. sice jen po malinkatých kousíčcích ale bude 😉 Dyť já jsem ještě před třema tejdnama nemohla na koně sem k holkám na diskuzi ani nakouknout a ted tu vedu monology 😀 Bude líp, věř mi, já už to mám za sebou třikrát, tak vím o čem mluvím 😅 😅

mirax
4. bře 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

Bětuška dnes ráno..že už vyrostla?..že jo?? 😀

farmíí... 😔 ..být vedle tebe tak tě pěkně obejmu 🙂

ee.liska
4. bře 2010

ahoj su tu, dneska nestíhám, jdu na dočítání

cajori17
4. bře 2010

Mirax,ta roste jak z vody a je moc,moc krásná 🙂

farmarska
4. bře 2010

mirax, tý jo ty se máš máš fén bez elektriky!!! 😀 😀 😀 😀
to je dobře, že jsi to vychytala, však já pořád říkám, že ty jsi naše holka šikovná 😵 😵 😵

holky musím vypnout pc, páč takhle by z naší romantiky bylo prd 😝 😀

mějte se tu zatím krááásně!! 😵 😵

ee.liska
4. bře 2010

šarlot veeeeeeeeeeelkká gartulace 😵 😀
flair, brzo se uzdrav 🙂

mirax
4. bře 2010

farmíí 😀 ...pa a užijte si to 😉

cajori ..děkuju 😀 🙂 🙂

handm
4. bře 2010

Ahoj holky!

Zapomněla jsem šarlotce pogratulovat k výsledkům, tak napravuji!!! Supeeeer!!!🙂🙂🙂

JInak jsem právě přišla z toho UTZ k NT.. a nejsme z toho moc moudrý. Pan Dr nebyl zrovna komunikativní typ, navíc v podstatě řekl, že nejsem vhodná pro ten UTZ - prostě že vidí , cituji " sněhovou vánici" a ještě něco.. ale mimi moc ne...
Ani vlastně neřekl, jestli mu buší srdíčko, a já byla tak vystreslá, že se ani nezeptala.
Tak měřil a měřil, nakonec se doměřil k NT 1,3, což by mělo být Ok, jak jsem našla a podle obvodu hlavičky že je větší, než mých podle PMS 13plus 5, tak že je 14 plus 3 a CRL 80...
teď to ještě zkombinují s tou krví a výsledky snad na konci příštího týdne, to bude zas nekonečný...
Snad je všechno v pořáku!!!
ale bojím....

ee.liska
4. bře 2010

po tom vešem popisování obědů mám samozřejmě zase na všechno chuť 😒 😀 a to jsem měla dneska lívance
natalie, ty jsi dobrá, vysoká při mateřeké, kobouk dolů 😎

ee.liska
4. bře 2010

farmi, vidím dobré zprávy od doktora 😵

mosquito ☹ nám se o podruhé povedlo po 9měsících, přeju hodně síly 🙂

ee.liska
4. bře 2010

markee, k pohovoru držím palečky 🙂
holky já jsem dostala utroš na polykání 3xdenně, o zavádění mi nic neříkal 😲 ale zítra ho doberu, takže kdyby to bylo špatně, tak už by to bylo poznat 😎

mirax
4. bře 2010

handm..to bude určitě vpořádku..
sněhovou vánicí myslel nepřehlenost pro tu svoji utz mašinu...že nejsi vhodná?..máš např. nadváhu???..
JInak bude miminko určitě v pořádku, to by ti něco řekl...a vlastěn gratuluji NT máte krásné 🙂

ee.liska
4. bře 2010

jé farmi bude mít romantickej večer 😵
mirax teda ta roste 😵 😵
handm, to je škoda, že ti nic moc neřekl 😒 ale určitě to bude v pořádku 😉 já jdu příští úterý a už teď mám bobky 😀

mirax
4. bře 2010

ee.liska: je jedno, jestli polykáš nebo zavádíš...v obou případechs eprogesteron dostává do krve a tou k miminku. U vaginálního podání jsou menší nevolnosti..to vstřebání je trochu omezenější.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru