Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
15. dub 2010

mirax ted to psala natálka o tom večerníčku! 😀 Holky nejste taky vy dvě ségry-dvojčata 😀 😀 😀 😀

ee.liska
15. dub 2010

teda natalie, to bude manža čumět 😀 ty máš teda doma zlatíčko 😵 prý takto se počurat 😀
tak jsu do pelíšku, dobrou noc

farmarska
15. dub 2010

Miraxíčku tak se hezky vyspi! A neboj zlatý děti jsi si zasloužila, protože jsi sama zlato! 😵 😵 😵

ee.liska
15. dub 2010

jémy už jsme na stránce 1500 😲 😎

farmarska
15. dub 2010

Elí jsme to ale kecalky vid 😀 😀

mirax
15. dub 2010

ještě jsem přidala Alžětku auž jdu 😉
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/mirax/album/...

farmarska
15. dub 2010

jezísíííí to je krásňulka 😵 😵 😵 makovicka malá krásňounká, jak si pase koníky už!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirax
15. dub 2010

farmíí.děkuju....je krásná po tatínkovi.. 😀 ..chytrá a pracovitá bude po mně 😀 (to to vyhrála 😀 )
Pase už moc pěkně.

tak a už opravdu jdu páááápáááá 🙂

natalie77
15. dub 2010

Eli, dobrou.....
Mirax, tak je kouzelná 😵 . Holky, já chci takýýýýý 😵 .
Teď jsem zjistila, že na ten monito, když Vám píšu čumím, jako debil...
Se tak culím, fakt jsem se teď uviděla na obrazovce a vypadám, jako idot, ale fakt 😨 .
Jéééé tak jsem Večerníčka neviděla sama....chachá

natalie77
15. dub 2010

1500 jo? 1200 napsala Farmi s Terci

mari111
15. dub 2010

ahojík holky, dřív sem se nedosala, jééé ale Luky je krásnej, fakt jak večerníček, jinak ja na kontrole dobrý, mímo mělo prej krásnou polohu,že se to malo kdy vydí, dr říkal že si tam lebedí a zatím to vypada na holčičku ale ještě se na to nemám spolíhat, že mi vb Liberci řeknou co to bude, tak už se nemúžu dočkat. Jinak na kontrolu du 13.5. a do Liberce 29.4. tak jsem zvědavá.

natalie77
15. dub 2010

Farmi, moje oteplováky jsou dobrý...by ses vešla, neboj.... 😵 😉
Jinak .....no manža si se mnou užije, to je pravda, až ho začnu nahánět....jen abych si užila i já...jestli hodí večer bok, tak ho neznásilním, ale budu tak vzteklá...no beran, si dovedete představit 😝 . A nebo ho znásilním, jenže on kdžy hodí bok, tak je šlus a nic s ním nesvedu....musím na školení k Farmíkům, ale zase jim u toho nechci pískat, stačí, že byla Farmi u Terculáků 😀

natalie77
15. dub 2010

Mari, moc blahopřeji....to je fajn, tak holčička? No je to na 50% 😉 😀
Hlavně, že je všechno v pořádku, to je důležitý.

mari111
15. dub 2010

Natalko jasně, hlavně že je vše ok , sem se zas bála před kontrolou, sakra. aj sem měla vyžší tlak ale ne moc, jen ta nervozita,no 😔

natalie77
15. dub 2010

Kde jste? No tak to musím jít dobarvit Marečkovi toho oslíka Ijáčka 😝 , jsem mu to slíbila.....

mari111
15. dub 2010

no když si mu to slíbila tak to by si měla 😉

aja.83
15. dub 2010

Ahoj holčinky, jsem unavená, jdu pomalu spát. Jen jsem koukla na Lukáška a je moc nádhernej! 😵 Už se těším, až budu mít taky takovýho 😉 ...Dobrou noc! 😵

natalie77
15. dub 2010

Mari, to jsou nervy.....to já mám taky, normálně, jsem na omdlejí, jak mám tlak nízký,,,,no a u lékařů to skáče pěkně nahoru...
Jdu na toho osla 😉 .
Ještě s ukážu....
Kdybych Vás minula, tak dobrou noc ....a hned si vybavím Lukáška...jsem si to spojila s Večerníčkem, to tady doma máme každý večer, čepici na hlavu a klaníme se 😀 .

natalie77
15. dub 2010

Aji, dobrou noc...doufám, že prdy dobrý 😉 😀

natalie77
15. dub 2010

Jinak Farmíku, jak mám poznat podle půlky obličeje, jakou máš velikost??? 😀 😀 😀 😀
Zase takový jasnovidec teda nejsem, takže ty oteplováky na sebe narveš a hotovo 😉

aja.83
15. dub 2010

Natalí, čoveče, žádnej prdík ani nebyl...To nechápu. Fazole a hrách, kam se poděly? 😀 Asi je mám pořád v břiše a v noci se v posteli nafouknu a pak se budu po místnosti vznášet jako holubička! 😀 😀 😀

natalie77
15. dub 2010

Nebo Tvoje druhá polovička bude ráno na zemi 😀 😀
Tak pa pa a dobrou, musím dodělat toho osla, ono to rychle schne.....

mari111
15. dub 2010

joj ty holubičko, to bude spíš jak píše Natalka 😀 😀 ja du taky hají, dobrou noc 🙂

natalie77
15. dub 2010

Tak osel je hotový, malej bude mít ráno radost 😵 , se těším, on tak spontánně jásá 😀 .
Jdu se umýt a kouknout na nahrané zprávy, ať se můžu zase rozčílit před spaním...
Holčičky moje, opatrujte se......

farmarska
16. dub 2010

Ahoj holky moje, hezký ráno 🙂
Promiňte, že jsem včera odešla tak bez rozloučení, ale myslela jsem, že bude sexík, pojišťování a toho není nikdy dost 😀 , tak jsem hnala jak fretka, abych byla rychle v poelechu s manžou! 🙂 Jenže pojišťování se opět nekonalo 🙄 Jeho signály co vysílal, jsem špatně pochopila, chtěl si akorád po tom co vylezl z vany povídat 🙄 🙄 Říkám si nevadí, třeba si trochu zafiloźofujem, po vzoru Áji a pak na to skočíme!No neskočili jsme 🙄 Teda já jo, když jsem zjistila, že mi u toho povídání si začíná usínat, tak jsem se jako z posledního zaškubu začla o něco snažit.. Jenže udělal bok, jako by tomu od Natálky z okoa vypadl a řekl mi tu větu na kterou už mám pomalu alergii, broučku já jsem strašně unavenej, necháme to najindy 😠 Tak jsem se ještě ujistila jestli si je opravdu jistej a byl 😠 Než jsem se stihla pořádně rozčílit, tak chrápal tak, že se záclony klepaly 🙄 Tak jsem se otočila taky na bok a usínala jsem opět pěkně nasraná 😠 😠 Jako já už ani rolku, ani oteplováky na sebe cpát nebudu!To nemá cenu! Se akorád do toho budu oblíkat jak to pako, on mi řekne že je unavenej, usne si a já si to pak zas budu moct slíkat 😠 Ach jo 😢 😢 To se teda pěkně blbě snažílkuje, když partneroj by to vyhovovalo tak jednou tejdně 😒 😒 😒

farmarska
16. dub 2010

Ahoj holky moje, hezký ráno 🙂
Promiňte, že jsem včera odešla tak bez rozloučení, ale myslela jsem, že bude sexík, pojišťování a toho není nikdy dost 😀 , tak jsem hnala jak fretka, abych byla rychle v poelechu s manžou! 🙂 Jenže pojišťování se opět nekonalo 🙄 Jeho signály co vysílal, jsem špatně pochopila, chtěl si akorád po tom co vylezl z vany povídat 🙄 🙄 Říkám si nevadí, třeba si trochu zafiloźofujem, po vzoru Áji a pak na to skočíme!No neskočili jsme 🙄 Teda já jo, když jsem zjistila, že mi u toho povídání si začíná usínat, tak jsem se jako z posledního zaškubu začla o něco snažit.. Jenže udělal bok, jako by tomu od Natálky z okoa vypadl a řekl mi tu větu na kterou už mám pomalu alergii, broučku já jsem strašně unavenej, necháme to najindy 😠 Tak jsem se ještě ujistila jestli si je opravdu jistej a byl 😠 Než jsem se stihla pořádně rozčílit, tak chrápal tak, že se záclony klepaly 🙄 Tak jsem se otočila taky na bok a usínala jsem opět pěkně nasraná 😠 😠 Jako já už ani rolku, ani oteplováky na sebe cpát nebudu!To nemá cenu! Se akorád do toho budu oblíkat jak to pako, on mi řekne že je unavenej, usne si a já si to pak zas budu moct slíkat 😠 Ach jo 😢 😢 To se teda pěkně blbě snažílkuje, když partneroj by to vyhovovalo tak jednou tejdně 😒 😒 😒

farmarska
16. dub 2010

Ahoj holky moje, hezký ráno 🙂
Promiňte, že jsem včera odešla tak bez rozloučení, ale myslela jsem, že bude sexík, pojišťování a toho není nikdy dost 😀 , tak jsem hnala jak fretka, abych byla rychle v poelechu s manžou! 🙂 Jenže pojišťování se opět nekonalo 🙄 Jeho signály co vysílal, jsem špatně pochopila, chtěl si akorád po tom co vylezl z vany povídat 🙄 🙄 Říkám si nevadí, třeba si trochu zafiloźofujem, po vzoru Áji a pak na to skočíme!No neskočili jsme 🙄 Teda já jo, když jsem zjistila, že mi u toho povídání si začíná usínat, tak jsem se jako z posledního zaškubu začla o něco snažit.. Jenže udělal bok, jako by tomu od Natálky z okoa vypadl a řekl mi tu větu na kterou už mám pomalu alergii, broučku já jsem strašně unavenej, necháme to najindy 😠 Tak jsem se ještě ujistila jestli si je opravdu jistej a byl 😠 Než jsem se stihla pořádně rozčílit, tak chrápal tak, že se záclony klepaly 🙄 Tak jsem se otočila taky na bok a usínala jsem opět pěkně nasraná 😠 😠 Jako já už ani rolku, ani oteplováky na sebe cpát nebudu!To nemá cenu! Se akorád do toho budu oblíkat jak to pako, on mi řekne že je unavenej, usne si a já si to pak zas budu moct slíkat 😠 Ach jo 😢 😢 To se teda pěkně blbě snažílkuje, když partneroj by to vyhovovalo tak jednou tejdně 😒 😒 😒

farmarska
16. dub 2010

jejda já to tu mám třikrát! 😨 😨 😨 To asi aby jste to nepřehlédly 😀 😀 😀

farmarska
16. dub 2010

mari gratuluju ke kontrole a možná holšičce! 😵 😵 😵

Natál ze mě si prosím tě příklad neber, bo čím dýl se snažíme, tím mé sváděcké dovednosti opadají a narustá jen vztek 😅 Tekže školení by ti bylo jaksi k prdu 😝 Leda že by jsi fakt přijela koučovat, to by se v něm hnul snad poslední zbytek ega a aby se jako neztrapnil, tak by třeba něco vydoloval 😀
A to je nápad! 😵 Holky takže od příštího cyklu, si každá berete službu a keždej den jedna přijedete k nám na čumendo! 😀 To bude rachot 😀 se přeci neschodí před nějakou cizí babou 😀 se bude chtít vytáhnout, udělat ze sebe kance a sexík bude každej den a mimi hned příští měsíc na cestě! 😀 😀
Natál krásně jsi to vymyslela 😵 😵 😵

farmarska
16. dub 2010

Jo Natál má velikost je velikost březí slonice, takže oteplováky nenatáhnu 😀 Ty máš tak velikost gazely 😀 😎 By mi to tak bylo na ruce 😀 Ale jako odskoušej to a když to bude na manžílky fungovat, tak si poletím klidně koupit svoje- velké a budu se v nich škvařit klíďo celou noc , hlavně když bude kocour v troubě 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
16. dub 2010

Dobré ránko 🙂
Za chvíli mířim na NT a je mi z toho normálně špatně.Od žaludku,místo zácpy mám zas průjem 😝 😝 no děs!!!
Tak zatím pa

natalie77
16. dub 2010

Dobré ráno,
Farmi 😠 , no to je jako bych slyšela toho mýho...tan ale říká, dobrou, jsem úplně hotovej...tak mu říkám, no to já bych byla ráda taky, ale když hodíš bok, tak budu tak akorát nasraná...
je pravda, že při posledním snažení to byl manža, kterej poctivě obden naklusal a dělal králíka 😉 ...ale to byl asi záchvěv toho, že když se to podaří, že bude mít dlooooooouho pokoj 😝 😉 .
Farmi, neboj, myslím, že ty spermijky žijou douho, takže jestli to má klapnout, tak to stačilo....Teď se pěkně drž v teploučku, bašti kyselinu listovou...a za pár dní, Ti tady hodím svojí fotku já...třeba v těch oteplovačkách, jo? 😀 😀

Kopi, to je děs, ty to máš buď jako beton, nebo zas ser... vodu 😕 .Držím pěsti, vše bude ok, ale chápu ten stres, toho se už nikdy nezbavíme....
Tak já jdu něco dělat, jinak tady za zůstanu a nic neudělám...jako mám Vás ráda, ale to je děs kolik času tady trávím 😀 . Musím to nějak regulovat 😉
Babulky, pa pa....jo a co Tercinka? 😵 Jesltipak Večerníček pěkně papá a spinká 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru