Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
28. dub 2010

Jéé natál žádný přecházení 😅 😨 😨 😨 to ho radši něčím vem po hlavě, když se ho nebudeš moct zbavit, a budeš mít taky klídek 😉 hele ale radila bych ti to nědělat, bo si myslím, že se ti ještě chvilku bude hodit,..přeci jen, nechceme aby ti naši kluci byli jedináčci 😉 jako todle je sice chabej, ale přeci jen vlastní zdroj sperma 😀 😀 😀

natalie77
28. dub 2010

No hurá, jsem se bála, že se budu muset nutit zpátky 😀 .
Farmi, neboj, už teď mi bylo smutno....kam já bych šla...bych se nenasmála, jak je rok dlouhej... 😀 😀 😀

natalie77
28. dub 2010

Farmi, no jasně, genetický materiál dobrý, ale pak si koupím super velký dřevák a to uvidí panáček....
ALe už jsem doma opět řekla hlasitě svůj názor....teda až po té, co tady byl tchán a když byl manža na wc, tak mě litoval a říkal, že jeho stesky mám filtrovat, že přehání a mám se na něj vykašlat a heldět si Marečka 😀 .
Tak mu dám všechno před čumák a půjdeme ven.
Farmi a co pupínky Tvého manži?

natalie77
28. dub 2010

Mára je vzhůru, tak mažeme ven... 😵 .
Pa pa a díky, že Vás tu mám...bych Vás neopustila 😉

farmarska
28. dub 2010

natál pupínky už jsou ok. asi to byla fakt nějaká alergie na sluníčko.., ale to víš, pro něj to byla děěěěsně vážná choroba 😝 Jako a to on je to ještě takovej hypochondr, že nejen, že musí ležet a nesmí nic dělat, ale ještě si hledá po internetu, co to vlaatně za důležitou chorobu má!! 😎 😝 Jako ale on nehledá obyč choroby, ale rovnou rakoviny, nádory, a vůbec samý takový ty, kde je prognoza vyléčení nulová.. 😀 😀 a pak mi to teda ještě čte a "umírá mi" 😀 😀 😀
no a po nějakým čase teda zjistí, že to asi nebude ono a dá zase na chvilku pokoj.. do další rýmy 😀 😀
ach ti chlapi!!! 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

Jako natál moje řeč, nikam nepůjdeš, tady zůstaneš, s kým bych se tu tlemila a drbala manžílky!!! 😀 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

holky já jdu taky zas ven, na tu druhou polovinu zahrady 😝 😝

katyna6
28. dub 2010

jééé,já zapomněla v tom fofru přivítat andy-takže to napravuji,tímto tě u nás moc moc vítám a přeju hlavně,ať duše i tělo co nejdřív přebolí a aˇž se ti na tvaři zase objeví úsměv,ani miminko na sebe nenechá dlouho čekat 😵 😵 😵
A ten úsměv se ti zaručeně objeví brzo,protože farmi a aja nikoho dlouho smutnit a depkovat nenechají,ať chceš,nebo ne 😀

farmi-čéče tobě se to semeno objevuje už pomalu v každý větě 😀 😀

aji-já se přítele zeptám,ale v podstatě si myslím,že naše farmi má pravdu 😀 😀

jdu kuchtit

aja.83
28. dub 2010

Farmi, no jo, máš pravdu, zas budu muset na tý zahradě makat 😝 ! A já myslela, že přijede Katuš s hřebečkem a budu to mít bez práce 😀 ! Bez práce není hezkej trávník! A není nad kvalitní sémě, toť svatá pravda! 😀 😎

katyna6
28. dub 2010

už se peče,už se smaží,kde jste kdo?

wlladka
28. dub 2010

Jsem tu, vrátila jsem se z venku - je tam nááádherně 🙂 🙂 🙂

Vítám annddy - škoda, že v takovém smutném čase, ale tak jsme sem dostaly všechny. Přeji ať to brzy přebolí. Takové věci se bohužel stávají a ty máš tu smůlu, že to padlo i na tebe. teď to bude bolet, ale s novým snažením to bude lepší. Brzy bude nové těhu a to už bude v pohodě. Po příčině nepátrej, nemá to cenu. dej do kupy dušičku a uvidíš, že příště to vyjde. Držím ti palečky a foukám bolístku ☹ 😔

paajaa
28. dub 2010

Holky to je konverzace. Já je tady super bavím. 🙂 🙂 Aůe teď jdu ven na vzduch. Koupila jsem si Maminku, tak jdu číst vzdělávat se.

wlladka
28. dub 2010

Mě venku otekly ruce. Už se mi to stalo potřetí. Jak je takhle teplo a já jdu ven, tak mám po návratu oteklé ruce 😲 😕 Nevím proč. Jestli tím teplem a jak mi visí podél těla........ Ochladím je a je to OK

Taky jsem od včera zmenšila dávku u těch mých jaterních prášků. Už neberu dvojitou dávku, ale tu normální. No, a malej se začal zase vrtět. Třeba to nemá vůbec spojitost, ale už tu dvojitou dávku brát nebudu. Stejně to do kontroly doberu a pak jdu na krev, jestli to pomohlo.

Petrosko - já jinak nakoupila těhukalhoty na Aukru a v mimibazaru. Dokonce u té samé prodejkyně a jsem moc spokojená.

wlladka
28. dub 2010

Nikde nikdo, tak já jdu něco dělat. 😒

kopa
autor
28. dub 2010

Ahoj holky,
tak my od rána zase makáme 😅 Teda já už jen z lehounka 😀 Tak už máme sestavenou stěnu v obýváku,a ted dáváme dohromady sedačky 😅 no kdo to vymyslel 🤐 🤐
No a přítelák ještě jel až na druhou stranu Prahy si potvrdit doporučenku na Úp,takže to tu máme rozdělaný.No jel tam kvůli tomu dneska,aby prý semnou mohl zítra po doktorech 😵 😵

ee.liska
28. dub 2010

tak jsem konečně doma, u doktora jsem čekala strašně dlouho 😝 v práci jsem si dala s holkama kafíčko a frčela jsem dom
dneska máme výročí 3 roky od svatby tak jsem dostala krásnou kytičku 😵
a jdu na dočítání 😀

ee.liska
28. dub 2010

andy vítám tě, je mi to moc líto ☹ ale jsi tu správně, každá jsme si tím prošla a podívej co už tu máme těhulek a maminek 🙂
budu držet palečky ať je ti aspoň po zdravotní stránce co nejlépe 🙂

ee.liska
28. dub 2010

tak jdu ještě na chvíli na terasu, dokud je pěkně
a jak jste se dneska všechny měly, když bylo tak pěkně?

aronek
28. dub 2010

kopi, pak dej fotečky 😉

kopa
autor
28. dub 2010

Eelisko tak si užíte výročí 😵 😵

Aronku fotečky,určitě dám,až budeme mít komplet hotovo 😉

flair
28. dub 2010

Ahoooj holky🙂 hlásím, že včera na kontrole vše ok, malá je hlavičkou dolů, netopýrek náš milovaný 😵 Já jsem zavřená, čípek tvrdý a vysoko, takže žádný předčasný porod prý nehrozí. A byla jsem naposledy u svého gynDr. v Ostravě a ted už budu chodit k novému doktorovi v Přerově.
Musím dočíst za skoro 3 dny! Takže všem hezký večer, já budu číst, co jste nadrbaly 😝 😀

sarlotta
28. dub 2010

Flair super blahopřeju ke kontrole, sem moc ráda🙂 a co ten nový doktor, dobrý ? 😉

sarlotta
28. dub 2010

Holky už mám fotešky z aťásku🙂 tak mrkněte jak sem modelila 😀 😀 😎
Hlavně mají super kvalitu až 18MB.. takže něco půjde i ve větším formátu na zeď. Všechny mám barevné, některé sem šupla v černobílé - se mi víc líbí tak 😉

sarlotta
28. dub 2010

Paaja Ty máš náádherný termín🙂)) ty brďo 😉 bože ten čas letí, kamošce se 30.12.2009 narodila dcerka Ellena...už vidím, jak tu budem všechny čekat an ten Tvůj Vánoční/ novoroční dáreček 😉

wlladka
28. dub 2010

Sarlott, fotečky z aťásku jsou krásný !!!! Jste pěkná rodinka, moc vám to sluší ! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sarlotta
28. dub 2010

Díky Wladi 😉 těším se až budem pokračovat se Šarlinkou 😉

ee.liska
28. dub 2010

flair, gratulka ke KO 🙂
kopi ne že se budeš moc unavovat 😉
Kamčo to jsou náááááádherné fotky 😵

petroska
28. dub 2010

ahoj holky tak se hlásím z KO.asi ste drželi pořádně palečky.miminko krásně odpovídá tt.chytli sme perfektní doktorku která byla strašně ochotná a ukázala nám všechny organy mimiška a jejich funkci jak fungují . máme všechno co máme mít,žádné roštěpy,srdíčko nám dala poslechnout a bilo jako o závod.uplně sme nadšení z přístupu predika,krásných 20 minut pozorování z čeho se skládá tělíčko miminka a jeho krásně fungujících orgánu 🙂 a uplně na začátku jak zapla ultr tak se nám krásně ukázal camprlík,takže čekáme vytouženého chlapečka.bude to pro všechny v rodině zatím psst 🙂 .jen mě mrzí 3D fotečka ktérá by nevyšla.prcek celou dobu schovával ručičkama obličejík takže by nic z foto nebylo,ale sme domluveni na 24 týden a jdeme tam znovu na foto.to prý jde mimi nejvíce vidět.

petroska
28. dub 2010

šarlot nádherný foto fakt krása.ty si mamina fakt modelinka 🙂 .jo a ELI mám termínek 8.9 tak šup šup at mě doženeš 😀

mirax
28. dub 2010

sarlottko..opravdu moc krásné fotky! 🙂 Budete mít úžasnou památku 🙂

Holky, jsem strááášně moc unavená, dnes toho bylo hodně...musím odpočívat...papa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru