Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
12. črc 2009

borůvkovej koláč mňám! 😕
kerie udělej si i s ním vejlet do Dvora, nemáš to tak daleko 😀 bude ještě teplej 😀 😀 😀

kopa
autor
13. črc 2009

Dobré ránko 🙂
Tak já jsem ze včerejší tůry 😝 😝 to jsem zvědavá jak to vydržím v práci 😅

kopa
autor
13. črc 2009

Vroninka 33tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 32tt ................................................................................čeká chlapečka.......Vojtíšek
Kelly 25tt ....................................................................................čeká holčičku......... Kristýnka
Kagatkaga 22tt
Lucierob 21tt ............................
Kupinka 21tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ............čeká chlapečka............Šimon/Matyáš
Murynka 19tt..............................17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D......čeká asi chlapečka.......Kryštůfek
Jitie 19tt....................................
Amynka 17tt...............................
Venuska 16tt ............................6.8.poradna,15.7 odběry krve na triply
Markee 14tt...............................21.7.poradna..............................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 13tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 12tt...............................
Secretacka 11tt...........................30.7.poradna
Mirax 11tt....................................14.7. NT screening ....................Mikuláš/Alžběta
Wergina 9tt................................13.7.kontrola
Martinkal.....................................našla //
Aronek........................................našla //
Eeliska 49DC................................ -čekatelka na mrchu.......
Ikopretinka 29DC
Paaja 28DC
Kopa 20DC
Skritkova 18DC
Hanana 16DC
If.v 12DC
Nicollka 10DC
Samsa 9DC
Tercie 5DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 3DC
Farmaska ...................................čekatelka na mrchu
Sarlotta .....................................čekatelka na 2 MS.............výsledky genetiky O.K.

kopa
autor
13. črc 2009

Wergino držím palečky na kontrolu 😵

aronek
13. črc 2009

Ahoj kopi.
Tak se hlásím pro změnu z práce ☹ . Včera tu byla mamka, měli jsme dva košíky hub, ještě dovazla meruňky a od přítelovi mamky máme koš třešní, takže včera celé odpoledne zpracovávání a ještě dodělat dnes po práci. Alespoň se člověk nenudí 😀

paajaa
13. črc 2009

Krásné ráno,
tak se hlásím po pracovní víkendu a s bílým testem ( neděle)- no nic, ono to třeba příště klapne, když manžela uženu. 😀 😀 😀
V práci toho mám nějak moc a do toho vybíráme koupelnu a kuchyň, takže sem kouknu sem tam, abych věděla novinky. Zatímse mějte krásně. Páááááááááááá

mabe
13. črc 2009

Dobre ranko devcata,

tak test negativni - ale jsem 11DPO, mozna nadeje snad je, ale i teplotka trosicku klesla http://www.fertilityfriend.com/home/1f15c2. Ale zase jsem spala s otevrenym oknem a byla me trosku zima. Pripravuju se na to, ze nic. Dobre me tak, pripoustela jsem si to vic nez jsem mela.

markee
13. črc 2009

Dobré ráno,všem Markétám přeju vše nej k dnešnímu svátku,hlavně pohodové těhotenství,dobrý porod a snažilkám,ať jsou brzo těhu 😉

murynka
13. črc 2009

dobré ráno

markét 😀 😀

vše nej Markétkám hodně zdravíčka jim i miminkům přeje Markétka s prckem 😀

farmarska
13. črc 2009

ahoj holky!
hezký ráno 🙂
teda dneska se mi zdály sny! Takový nesmylsi pošahaný a asi 4 různý 😕 za noc!
Nejdřív že si domů syn dotáhl jedovatý hady, že je bude chovat. 😝 Pak sen, že jsem vytopila sousedy pod náma(bydlíme sami v baráku a okolo žádní sousedi), 😉 pak že jsme vzali s manželem stopařku a já pak zjistila, že s ním má můj muž poměr 😕 a nakonec, že jsem se pohádala ukrutně s mojí mámou, protože jsme šly na procházku a ona vybírala takouvou hnusnou cestu a udělala z toho tůru, do kopců z kopců, přes větve roští. Podotýkám, že takovýhle "vycházky" ve zkutečnosti nemusím 😀 a že je na ně expert můj manžel, ne chudák moje maminka, která má umělej kloub na jedný noze a budou jí dělat i na druhý a je ráda, že jde kousek a po rovině 😀

farmarska
13. črc 2009

i já se k mury připojuju!
vše nej!!! 😵 😵 😵 😵

murynka
13. črc 2009

farmi takové sny mívám ted pořád 😅 😕 je to docela hrůza někdy ☹ jako třeba dneska kdy se mi zdálo že ve 21tt konec 😢 😢 ...jsem z toho na mrtvici ale prý jsou takové sny v těhu normální 😕

děkujeme 😵

farmarska
13. črc 2009

teda aronku, ty jsi v tý práci snad pořád né? 😅

kopi a pak , že sportem ku zdraví vid 😉 😀

holky musím jít nachystat pro mne a malýho snídani a pak si ještě dodělat zvířátka. Ukážu se tu později 😉 abyste o mne nebyly ochuzený 😀

murynka
13. črc 2009

paji to je mi líto že na testu nic ☹ ale neboj až uženeš drahou polovičku hned další měsíc najdeš krásné // 😵

aronku zase v práci to je opruz co 😕

farmarska
13. črc 2009

mury no já právě takový sny taky měla často, takový živý.., ale v těhu. A ted jsem asi dva týdny neměla nic a nejednou todle! 😀
mury máš ale pěkně debilní sen! Je to nepříjemné, ale vůůůbec nad tím nepřemejšlej! Já ti to zakazuju! 😀 Tvůj bobíš je v pořádku a zdravej a brzy ho budeš mít venku u sebe!!!! 😵 😵 😵

farmarska
13. črc 2009

pájí a myslíš, že se nemůže ukázat ještě něco později?? 😕
helet dovad si to nedostala, neházela bych ještě flintu dožita 😉 😵

musím lletět! ahooj!

mirax
13. črc 2009

ahoj holky!
Tak se také hlásím 🙂 Byli jsme na chalupě, včera večer hromada zavařování, třešně , rybíz..koláč 🙂 Uff, už je to hotova, ale příští víkend nanovo 🙂

Farmísku, jak to s tebou vypadá? Rozjížídí se nějak to krvácení? 😔

Ty sny mám taky, neuvěřitelné, někdy strašně krásné ani nechápu, jak ty scenérie může mozek vymyslet...Třeba jsem jeli autem..kolmo!!,... na strašně prudký kopec/skálu v moři, jmenovala se Hakaido 😀 a nahoře byly japonské zahrady ajezírka tisíce let stará, pak se někam stouplo a začaly ty domy a zahrady splývat jako v kaleidoskopu a vytvářely s enové krásné scenérie a vynášely nás stále výš, až jsme viděli do brovské dálky ..jen azurové moře a ostrovy...
Ale taky se mi zdají horory..a už dvakrát s emi zdálo, že máme holčičku a taky, že čekám už třetí dítě..., dvě jsme už měli 😀

Všem , co mají na testu bílo přeji ještě vydržet, brzy tam budou //, to je jasná věc 😉...

mirax
13. črc 2009

Holky a já jdu zítra n ato NT, a jak už je mi líp, tak si taky říkám, jestlli ve mně to mimi vůbec je roste, když nic necítím..snad jen to břicho, že trochu vyrostlo..snad...

Pak s ehned mimču omlouvám, že mu musím víc věřit, že vím, že tam je 😀 ..no, mám zase strach, co dodat 😉 😕

markee
13. črc 2009

Mirax,to samý mám taky. Pořád si říkám,zda je vše OK,když ještě nejsem v týdnech abych cítila pohyby a prostě je člověk takový rozpolcený. Omlouvám se mu taky,právě za ty myšlenky a říkám,že vím,že tam je a roste a ještě,že chvilku počkám a pak ať mi dá najevo sebe samo a to omlacováním mě z vnitřku 😀 😀 😀
Sestřička mi minule na kontrole říkala,že pohyby bych měla cítit kolem 10.8. tak uvidíme no 😉

martina76
13. črc 2009

FARMI moc mě mrzí, že to takhle dopadlo 😒 Na ty gen. testy určitě zajdi, když nic nenajdou dobře a kdyby něco tak aspoň budeš vědět jak proti tomu bojovat. Pracoviště si můžeš vybrat sama jen potřebuješ doporučení. Třeba gennet jede i o výkendech. Zašla bych co nejdříve protože je to tak na dva měsíce a než se budeš snažit tak to bude hotovo 😉 Jinak těhulkám pohodové těhulení a snažilkám brzké dálnice přeji 😀

venuska
13. črc 2009

Krásné ráno,

Nejprve chci popřát všem Markétkám všechno nej nej k jejich dnešnímu svátku. Krásně to oslavte holky moje.((((o: A ať se vám splní všechna tajná přání.

Holky,vy máte tedy sny, brr.

venuska
13. črc 2009

Pájí, neboj, určitě to brzy vyjde.. (o:

venuska
13. črc 2009

Mirax, taky mám takové pocity, bojím se, že když mi píchne v břiše, tak je to znamení, že se děje něco zlého atd.

venuska
13. črc 2009

Mirax, jinak držím palečky, aby zítra dopadlo všechno na jedničku.

murynka
13. črc 2009

vendul ty dorazíš ve čtvrtek na srazek??

murynka
13. črc 2009

kopi to dnes bude upresnovat!! 😵

kelly1983
13. črc 2009

Ahojky

venus jsou tam fotečky koukalas?? 😉

Mirax roste neboj, já jsem taky nic necítila, držím pěstičky aby vše dobře dopadlo.

kerrie
13. črc 2009

Dobré ráááno 🙂

Murynce i ostatním Markétkám posílám příníčko.............a pořádně holky ten svátek oslavte........chtělo by to nějakej nealko dýchánek 😀

Mirax............tak úplně přesně takhle jsem se cítila ve čtvrtek.........šla jsem na NT celá vystrašená a nejvíc ze všecho mě v první chvilce zajímalo, jestli na mě blikne srdíčko..................No a vidíš, všechno máme v pořádku a MUDr. nám dokonce povídal, že to vypadá na chlapečka.............já si přála holčičku a přitom mi najednou tohle přišlo úplně fuk..............hlavně že je prcek zdravej. 😉 Na a třeba se nakonec i ta princezna z toho vyklube 😀

Jinak sen jsem dneska měla taky.................fakt výbornej............jela jsem někam celá taková společensky ustrojená a ujel mi bus, tak jsem stopovala..................a zastavil mi nějakej děda s žebřiňákem, kterej táhli 2 voly.... 😀 😀 😀

kelly1983
13. črc 2009

😀 😀 😀

paajaa
13. črc 2009

Holky díky za útěchu, já vím že se dočkám 😉 Teď mě bude zaměstnávat to vybírání, tak na to nebudu tolik myslet.

Farmi: možné je všechno- v neděli jsem byla 11DPO. No možná testnu ještě ve st, když MS nedorazí, ani ji nebudu cítít, že se blíží.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru