Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
15. črc 2009

ahojky holky

děkuji za názory 😀 stále neví 😀 😀

kopi at to s přítelem dopadne dobře!!

martina obrovská gratulace ke zdravému miminku a chlapečkovi já jdu pozítří trochu se i bojím 😔 😔

já od rána už makám upeklajsem buchtu a ted vařím oběd 😅

martina76
15. črc 2009

Holky díky moc 😉 MURY já se taky bála, pohyby sice mám ale takový docela slabý 😉 Když jsem seděla v čekárně tak o sobě dal Mikula vědět, takže mě to tam trochu uklidnilo. Mám placentu na přední straně, tak mě Dr. uklidnil, že musí mimi trochu povyrůst, abych ty kopance přes tu placentu cítila 😉

kopa
autor
15. črc 2009

Murynko ahoj,
přítelák tam snad má dneska jet,jeho zubařka je fakt kráva 😅 😔 🤐 Nejdříve mu před 4 měsíci řikala,že to zmizí a dneska když se přítel ptal jestli to je jako naka rakovina tak nic neřekla jen se usmívala 😠 takže doufám že to nic nebude 😔

venuska
15. črc 2009

Kelly, tak o bolení hlavy mi ani nemluv, někdy mam takovou migrénu, že nemůžu ani vstát )o:

Markét, není čeho se bát..uvidíš, že všechno bude v pořádku.

Kopi, prosím tě, až budeš dopisovat tabulku, písni mi tam 13.8 UTZ ve II. trimestru., díky moc (o: Ať to ti dobře dopadne s přítelem.

venuska
15. črc 2009

Markét, ty jsi byla u mudr. Matouškové v gennetu v tom I. trimestru?

murynka
15. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

😔 😔 holky to je hrozné!!!!!! ☹ ☹ ☹

murynka
15. črc 2009

jo jo u matouškové

venuska
15. črc 2009

Markét, a jaká je? Já k ní jdu teď ve II. trimestru.

murynka
15. črc 2009

dobrá ale na mě moc rychlá ☹

murynka
15. črc 2009

jako šu šup konec 😒

venuska
15. črc 2009

No, ten příběh, to je hrůza )))o:

venuska
15. črc 2009

Markét, tak to jo. Já jsem chtěla k Hynkovi, ale on má ten týden dovču, tak bych musela až 18.8, a to bych byla ve 21tt, tak nevím, zda by to vadilo.

venuska
15. črc 2009

Ve II. trimestru se už UTZ neplatí, že?

murynka
15. črc 2009

tak já také budu 20+3 to vůbec neva 😉

venuska
15. črc 2009

Tak já budu 20+2tt toho 13.8, ale toho 18.8, kdy je tam Hynek, bych byla 21+1tt…tak jsem to odmítla…tak alespoň vyzkouším ženskou.

venuska
15. črc 2009

Doufám, že už bude hezky otočený, a řeknou nám, co to bude. ((o:
Tak pak písni, jak to dopadlo a hlavně, zda tam má pindíka či pipinku ((o:

murynka
15. črc 2009

podle mě budem i straší vždy jsme byli o 3 dny dopředu 😎

aronek
15. črc 2009

Ahoj,
Tak jsem dorazila do práce, ráno jsem stihla kosmetiku 🙂 . Tady je zataženo a vedro, potím se i na místech, které jsem myslela, že se nepotí 😀

Farmi, já se mám dobře, jsem jen utahaná, včera jsem si na chvilku lehla a vzbudila jsem se až když doprala pračka 😀

Ještě mám dotaz, opět jsem dostala rýmu a občas kašlu a někdy mně při tom dloubne, nebo tak jako píchne v podbřišku. Co to může být? Tedy doufám, že je to normální.

mirax
15. črc 2009

Martina: ahooj, gratuluji k chlapečkovi! 🙂 a hlavně k Mikulášovi 😀 ..já jsme taky celá napjatá, jestli z toho bude zase kluk 😉 , a Mikulda je u nás pro chlapečka taky jistota 🙂 🙂 🙂

Holky, ono to tak letí, venuska už 17tt!

Jdu se najíst a opět pracovat, je to nekonečné... a v půl druhé k zubaři.
zatímpapa

farmarska
15. črc 2009

jenom nakukuju, do ted jsem dočítala 😠 😀

mirax přeju co nejméně bolestivého zubáka 😝 ´
i tobě to letí kočko 12tt !! 😕 😀 😀 😀

aron píchání v podbřišku je normální, si o tom ted můžeš popovídat s mabe 😀 ta to tudle taky řešila 😉 😀
holky chápu, že máte strach, i já ho zase jednou budu mít (alspon doufám 😅 ), ale snažte se bejt co nejvíc v klidu a pohodě, bez stresů, stejně tím nic neovlivníte a mimískům to neprospívá 🙂
mě se to kecá co 😀 😀 😀
kopi, díky za optání, mám se jakš takš. Hlavně jsem se už začla čistit a to tak že hóódně 😀 tak mám radost, že to třeba půjde bez revize 😉

farmarska
15. črc 2009

tak já zase letím, zalejt si houby 😀 včera jsem si je zasadila, tak jsem zvědavá jestli mi něco vyroste 😅 😀

mirax
15. črc 2009

farmísku, to je úžasné, že ti tělo pomáhá 🙂 ...mám hroznou radost, že tě ta revize, dle mého názoru, mine a tím se zkrátí celé hojení i snažení o potomka 🙂 🙂 🙂

Farmí, jak se sázejí houby?????To koupíš podhoubí?? 😀 😀 a jaké jsi zasadila? Hlívu nebo žampióny?To musejí mít nějaké spešl klima, ne?

tercie
15. črc 2009

Dobrý poledne bambulky 🙂 Jdu dočíst a hned jsem tu 🙂

tercie
15. črc 2009

Tak mám dočteno, to byla docela rychlost dneska 🙂

Martince blahopřeju k zdravoučkýmu Mikuláškovi 🙂

Farmince k úspěšnýmu čištění 🙂

Holky a já mám po mrše dneska, tak začne konečně pořádný snaženíčko, už se těším 😀 a manža už teď kouká, kam by přede mnou zalez 😀

farmarska
15. črc 2009

terci správně! 😀 hezky do něěěějjjj !!!!! 😀 😀 😀 :- na manžu neber ohledy 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
15. črc 2009

mirax no já právě vůůbec nevím, co mi vyroste, jestli mi vůbec něco vyroste 😀
zkouším to první rok 😅 no schválně na to číhni, na co jsem se zase napálila a koupila si 😀

http://www.aukro.cz/item683867326_lesni_houby_n...

ale byl by to pěkný pohled na hříbečky nasázený, jeden vedle druhýho v trávě pod okýnky 😵

tercie
15. črc 2009

Ségra viď, od čeho jinýho ho mám 😀 Už máš zalitý houby? A co pěstuješ, lysohlávky? 😀

farmarska
15. črc 2009

no a s tou revizí uvidíme, co mi řekne dle ultr. za dva týdny, nechci to zakřiknout, ale vypadá to opravdu dobře 🙂
holky neozvala se ještě mabe, jak dopadla???
já jestli jsem jí nepřehlídla 😕

jinak u nás už asi dvě hodiny prší a sem tam zahřmí.. hlavně že jsem si zalejvala ty houby 😀 😀

sarlotta
15. črc 2009

Farmi to je hezkéééé, ale kde je to kouzlo při hledání hub čovečeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
15. črc 2009

Aha, tys mě předběhla 😀 No úplně nejlepší jsou ty titulky, superšok 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru