Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
9. čer 2010

jé to je dobře že je šimonek taková šikulka 🙂 ...jen tak dál a bude z něho pořádný cvalík 🙂

petroska
9. čer 2010

jé šarlot to je ono?teda jdeme do toho taky a prckovi pořídíme.

sarlotta
9. čer 2010

@madormi ty šatičky jsou úžasné, a ten pas, čoveče Ty si modeeelka 😀

@mirax no Bětuška by byla slaďounká úplně ve všem 😎 😉

@petroska šmarjááá, chuďátko... no to dělá to vedro.. tak chladit , chladit ještě má být 2 dny tak 😉

@mari111 já kdybych měla bazén, tak už se napouští 😀 😀 kdyžtak to vyzaléváš do zahrádky 😀

sarlotta
9. čer 2010

petři je lehounké, plastové, ale je to silný plast takže to doufám vydrží manipulaci... akorát nemá takové ty uši na přenášení, musíš to vzít za boky i s prckem oběma rukama. malý to zkoušel a hrozně se řehtal jak tpo vibrovalo. Barvičky jsou nááádherné.. ale nevím jak to bude pratelné, je tam deska napevno vevnitř... takže asi jen tak ošudlat zvenku..ale je to takový dobrý materiál na čištění. Má to vlastně 4 polohy.. úplný leh, pak lehosed, pak sed a ještě víc sed.. nevím jak to popsat🙂)))) líp.

je to na 1,5V baterku tlustou-- normal koupíš všude. Vibruje to fajn. Mohlo by být trošku víc skladné- to je třeba janéčko, že jde úplně na placku... ale zas nemožem mět všecko že.

sarlotta
9. čer 2010

@madormi no blahopřeju ke kontrolce a pak že to nepude... ale pude 😀 ale nééé běhat, se musí víš co 😉 😎

petroska
9. čer 2010

děkuji za popis 🙂 .každopádně dám na tebe a jde se objednávat...jen chudák tatínek zas bude převracet oči 😀 .jenže já to chcuu

sarlotta
9. čer 2010

mě se líbí🙂 bude se v tom i dobře krmit ty první papušky 😉

petroska
9. čer 2010

jj vypadá to perfektně 😉 .rozmazlovat se ty miminka nějak musí.

sarlotta
9. čer 2010

hele🙂

petroska
9. čer 2010

hehe tak ten je suprovní 😀 .no jdeme do toho jdeme,at si tatka škubne nohou 😀

madormi
9. čer 2010

@sarlotta já tu nemám manžu tak běhám 🙂 až bude manžu budem sportovat jinak 🙂 ha prej modelka to jo teda za rok 5 kg navíc špek na břiše jak svině 🙂 myslím že modelky nemají 66 kg :D :D :D

mari111
9. čer 2010

Šimonek je šikula 😵 😵 😵 Sˇarlotko no paráda, ja to chci taky ale to oranžové ☹ no uvidíme, třeba ještě bude tak ho pak koupim 😉 no jo, víš co se vejde do toho bazénu vody 😕 a musí tam bejt chlor, to pak nemúžu na květinky, bo by mi cipli 😅 a hlavne sme to chtěli přestěhovat víš do záhrady bo tam je sluníčko dřív a aj díl 😖 tak nevím, no u nás je chladnej jak sme na tom severe, asi by se nestihnul nahřát si myslím ☹

mirax
9. čer 2010

sartlott..nádhernéé lehátko! 🙂 a děkujeme z azprávy o Šimonkovi, to je moc dobře, že je tak šikovný a prospívá 🙂 🙂 🙂

@kopa kopi, mě omeje, ty se budeš vdávat???? Gratuluju! a doufám, že ten tvůj už skoro manžel a taťka už zůstaný hodným na věky věků 🙂

@farmarska farmísku, vůbec tady na tebe teď nemám štěstí..koukala jsme do tabulky, blíží se ti půlka cyklu..tak mooc držím palce, aby to teď vyšlo 😀

mirax
9. čer 2010

sarlott..tak Kryštůfek se do lehátka ještě vleze, co? No, jako u nás..Tobík ho taky znovu objevil, jen co jsem ho pro Bětulku vytáhla 🙂
Jdu čučet na House 🙂

tercie
9. čer 2010

Šarlotko křesílko parádní 🙂
My máme od FP a občas v něm přes den spinká, jen ty hračky mu ještě nic neříkají a vibrací se mi zatím vždycky polekal... Ale jinak dobrý, houpání se mu líbí 😉

Ty jo, Šimonek dělá krásný pokroky, jen tak dál, puclínek malinkej 🙂

Miraxko Betulka je parádnice,moc jí to sluší!! 🙂

Holky já už nevím, co jsem chtěla psát, to je děs...hlava děravá, musela bych číst 2x abych si to pamatovala 😀

Přidala jsem pár fotek z vítání občánků, kdo chcete mrknout 🙂 Bylo to fajn,akorát strašný vedro, ze mě lilo, a na tom vejboře bylo nedejchatelno, asi to je na fotkách vidět, jak jsem spařená 😀 Ale Lukášek vypadal spokojeně,nakonec jsem našla džínový kraťásky, a pod to měl jen tričko, byl frajírek 🙂
Dneska nám přišla ta objednaná fotokniha, tak jsem měla radost, je moc pěkná. Jak by taky ne, když jsem si ji celou navrhla 😀
Tak to je asi tak všechno co jsem chtěla,počkám až se Luky vzbudí na kojo a půjdem do pelíšku.
Dobrou noc, pytel blech na pomoc 😀 😀

ee.liska
10. čer 2010

dobré ráno 🙂 tak naše zlato se rozhodlo, že v půl čtvrté už jsem vyspaná 😎 @sarlotta to je super lehátko 😵 i s obsahem 😀
šimonek i vlaďka jsou šikulky 😵
@tercie fotky jsou krásný, hlavně ta se zrcadlem, Lukášek je krásný klučík 🙂

ee.liska
10. čer 2010

mari držím palečky na KO 😉 a zlababce taky 🙂
jo holky, jak vám chodí nemocenská? mě jaksi divně 😝

murynka
10. čer 2010

ahojky

@sarlotta děkuji za radu na to padání vlasů 🙂 a jinak mateřskou v zimě má také za sebou 🙂 moc s emi to líbilo prostě já si mateřskou od začátku užívám 😀 😀 al v létě ted je to ještě fajnovější to máš pravdu 🙂 krásné lehátko to se bude malé houpat 😵
@mirax malá je kouzelná sluší jí to!! 🙂

šimonek je šikulka hurááá krásné zprávy jen tak dál!! 🙂
@tercie na vítání vám to moc slušelo 🙂 😵 😵
@madormi gratulka ke kontrole 🙂
@ee.liska mě chodila v pohodě ale někomu nechodila i vůbec 🙄 mě už ted chodí ta almužna 😀 😀 😀

kerrie
10. čer 2010

Krásné ráno, kočky 🙂

Tercinko........hezký fotečky.........moc vám to s Lukáškem slušelo 🙂

Šimonek je šikulínek..........asi ví, že na něj všechny moc myslíme a držíme mu palce 🙂

paajaa
10. čer 2010

Krásné ráno,
dneska jsem nějak nemohla dospat. Před oběděm vyrázím z našima do Fashion Areny, tak se snad cestou nerozteču. Ale den mi zas krásně uteče. Třeba i něco koupím- tedy spíš manžovi.

Tercie: moc ti to na vítání slušelo 😉

Vladi: Šimonek je šikulka. Super zprávičky.

Sarlott: krásné lehátko

mirax
10. čer 2010

Ahoj 🙂
Terci, moc pěkné fotky 🙂
@murynka ahooj, taky mi padaly vlasy, když bylo Tobimu půl roku, nepomohlo nic..jen čekat, pak mi začaly odspodu podrůstat nové vlasy...

mari111
10. čer 2010

ahojík holky,
Tercinko vám to tááák moc sluší na vítaní občánku 😵 😵 😵 😵 😵
Eli dík za držení palečkú

ee.liska
10. čer 2010

tak už jsem zpět, KO v pořádku, nezjhoršuje se to, jupííííí 🙂

kopa
autor
10. čer 2010

Ahoj holky,
venku je vedro 😒 byla jsem jen nakoupit masíko na ptáčky a myslím,že už dneska nevylezu 😒

@sarlotta hezké lehátko a i s modelem 😀 😀
@mirax já myslela,že mě taky omeje 😀 😀 Vůbec jsem nepočítala,ani do budoucna,že by přítel si mě chtěl vzít.Mám ted z toho dobrý pocit,že s tím přišel sám od sebe a já ho nemusela nák nutit. 😉
@tercie Tercinko moc vám to sluší na fotečkách 😵 😵

kopa
autor
10. čer 2010

@ee.liska Eelisko tak moc gratuluji k úspěšné kontrole 😵 😵 Tak to už budeš moc chodit ven častějš?

kopa
autor
10. čer 2010

Mari držím palečky na kontrolku 🙂

farmarska
10. čer 2010

ahoj holky, tak včera jsme zkejsly v práci do čtvrt na dvanáct a to mi stihly vysvětlit sotva třetinu těch věcí, co jako vedení budu mít na starosti 😅 z hlavy mám balon 😅 přijdu si jak totální debil, páč už ted si nejsem jistá, že bych to dnes dala už sama do kupy 😅 😅 😅 Dneska mi asi nic vysvětlovat nebudou, jelikož každej čtvrtek je přeceňovačka a i tak jsme tam tak do jedenácté nejméně, tak nezbude čas...no se bojím, že do pátku to všechno zase stihnu zapomenout 😅 ach jo, mám z toho těžkou hlavu 🙄 Do toho mi přichází plodný období, no ještě na todle myslet a hlavně nevím kdy to realizovat..domů chodím totálně vyřízená a po dvouch větách s manžou usínám 😀 No nevím jak to bude tenhle měsíc 😒 chtělo by to tak tejden dovči, abych si stihla doma pogruntovat a ještě každej večer skočit do červenýho oblečku a ojet manžu 😀 😎 😀

farmarska
10. čer 2010

jdu vás trošku dočíst, doufám, že jste tu moc nekrafaly 😉

ee.liska
10. čer 2010

@kopa děkuju 🙂 nebudu , pořád musím ležet, aspoň do 30tt, ale to už je za chvilku

ee.liska
10. čer 2010

@farmarska teda ty jsi pracant, ty to určitě všechno zvládneš levou zadní 😉 určitě i to plození 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru