Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
17. črc 2009

mury - tajnůstkářka 😀 Aspoň se tu budeme mít na co těšit. 😀

murynka
17. črc 2009

kerie pohlaví si chci napsat opravdu sama 😵 😵 😀 😀

martina76
17. črc 2009

KVĚTI blahopřeju k úspěšné včerejší kontrole 😉 MURY držím palce 😉 v gennetu jsou super i Tomášek byl nadšený, doktor mu podal ruku jako dospělímu a řek ať bráchu nezlobí až se narodí 😀

murynka
17. črc 2009

marti já vím v gennetu už jsme byla jsou tam super 😎 uvidíme

jen prcek od rána spí určo nebude spolupracovat 😠 😀

kerrie
17. črc 2009

mury.....to se ani nedivím 😀

sarlotta
17. črc 2009

Jééé markee má konečně fotečku🙂)) na tchyňku se vys... příště se jí zeptej jestli jí to máš dát písemně🙂)) 😀 😀

Květi blahopřeju🙂) to se určitě srovná jak má.

martina76
17. črc 2009

Jé Mury já měla to samý 😉 celý dopoledne nic a pak si milostivě jednou kopnul 😉 asi už byl ze mě hotovej 😀 já byla nervní no hrůůůza 😀

murynka
17. črc 2009

marti že by to tušili?? 😀 😀

sarlotta
17. črc 2009

Farmi, tak šup šup do lékárny...léto začalo a Ty budeš marodit, to néééé.

Miraxíčku, no mě se udělalo špatně jen to po Tobě čtu... to muselo mít extra jahodovou barvu teda 😅 😝 🤐 nepotřebuješ šití ? snad ne 😉

martina76
17. črc 2009

Asi jooo 😉 Ale stejně je to lenoch, nebo je to tou placentou na přední stěně nevím 😠 Ale už ho cítím každý den tak jsem spokojenější, nejvíce ale ráno a večer 😉

venuska
17. črc 2009

Markét, OK… (o: Já tady toho mam stejně dneska moc. Tak se alespoň budu těšit a nemyslet tak na to. Tak ať to všechno dobře dopadne.

mirax
17. črc 2009

murynko, držím palečky, neboj vše bude v pořádku a užij si pohledu na miminko.

sarlotta 😉 ..no, byl to trochu šok 😲 , vůbec nechápu, jak jsem to udělala..už jsem chtěla ten mixér strčit do nádoby a zmáčkla tlačítko a pak to zase vyndala, proč nevím, myslím, že mě nějak tahal Tobísek..prostě mžik, ta vrtule se pořád točila a já do toho nějak zespodu šáhla 😝 , ale dobrý, na šití to není, vzalo mě to do bříška na ukazováku, sice celkem hluboko, ale asi tam naštěstí nebyla žádná větší céva... 🙂

Dnes už je takové parno..i v bytě..tak zase ještě něco vyperu..deky a tak, když to schne, že 😉

Já bych dnes ještě spala 😕 🙂 🙂

mirax
17. črc 2009

haló, haló..kde jste kdo? 🙂

i Tobík volá..jajó jajó..tety... 🙂 🙂

kopa
autor
17. črc 2009

Ahoj holky,
jako vždy nemám moc času. 😅 práce je stále hodně....

Takže Květince gratuluji k 6,5cm 😵

Murynce držím palečky 😵

Mirax teda takovej úraz 😅 😔 to muselo bolet 😔 tak snad se ti to brzo zahojí 🙂

Zdravím všechny ostatní 🙂

kopa
autor
17. črc 2009

a co ta Paaja???Našla //???nebo mrcha dorazila 😅 ?

tercie
17. črc 2009

Nazdááár drbny, kde jste dneska všechny? 😉 Jsme v polovině výpisu 😀

tercie
17. črc 2009

Přeju dobrou chuť pokud právě obědváte a též přeji všem Martinkám k svátku vše nejlepší 🙂

mabe
17. črc 2009

Ahojte, ja taky preji vsechno nej Martinkam a zaroven dekuji. 😉

tercie
17. črc 2009

Ahoj mabe, jak ty jsi dopadla u dr, všechno v pořádku????

kopa
autor
17. črc 2009

Já byla na obědě 😵 měla jsem buchtičky se šodou a k tomu jahůdky,mnam 😵

mabe
17. črc 2009

Ahoj terci, tak mam tehu potvrzene i z krve. A na dalsi kontrolu jdu 27.7., takze si musim chvilku pockat. mimisek zatim nezlobi. Jsem teda lae hodneeeeee unavena 😝 .

kopa
autor
17. črc 2009

Mabe tak to je super 🙂 moc gratuluji 😵

tercie
17. črc 2009

Jé mabe tak to je super, držím moc palce, ať je všechno tak, jak má 😉

Kiopi nazdárek, já dneska ještě neobědvala, ale mám v lednici připraveno na karbanátky, jen je šupnu na pánev

mabe
17. črc 2009

Holky, diky moc, verim tomu a snad to nezakriknu. Jdu si lehnout, uz neudrzim oci otevreny.

kopa
autor
17. črc 2009

tercíku ja byla na zahrádce 🙂 seděli jsme ve stínu tak bylo příjemně.Jídlo bylo dobré,ale mám chut ještě na naké masíčko,ale jím jen kuřecí 😅 tak přemýšlím že večer ještě udělám řízeček 🙂

tercie
17. črc 2009

Mabe jen běž, teď potřebuješ nabrat hodně sil.
To jsem vám holky říkala, že mi v nemocnici doktor povídal, že začínající těhu je pro tělo takovej záhul a nápor, jako při rakovině? Dobrý co?

Já včera natrefila na perfektní mletý, docela najemno umletý, takže nehrozí žádný flaksy a už se na ně těším. Akorát manža je nějakej zmoženej a usnul, tak mu tam nechci harašit s nádobím tak čekám až se porbere, ale mám taky hlad 😀
Já mám taky vždycky po jídle chuť na něco opačnýho...po sladkým na maso a po mase na sladký 😀 Ale mám koupenej tvaroh na ten strouhanej koláč, jen se dokopat k pečení 😀

jitie
17. črc 2009

ahojte holky 🙂

tercie
17. črc 2009

Jitu čááááu 🙂

kopa
autor
17. črc 2009

karbanátek bych si dala a nebo sekanou mnam 😵 já budu dělat dortíka jahodovýho,ale potřebuji někde po cestě domu koupit jahůdky,byla jsem v bille a tam je mají schnilé 🙄 😝

jitie
17. črc 2009

Míšo, pošleš mi prosím ten recept na ten koláč,co jsem měla u tebe a na tu polevu 😎 díky
já budu navečer péct borůvkovej koláč 😵
jak jsi dopadla na pracáku??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru