Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
19. srp 2010

@m_artasek no to jo, téda, jeli celá rodinka a taková nehoda ☹

mirax
19. srp 2010

ahoj holky 🙂
nakukuju 🙂
posílám pár Bětulí 🙂 Trochu bojujeme s příkrmy 😀

mari111
19. srp 2010

@mirax prej trochu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
19. srp 2010

manža kouknul zrovna když jsem mněla to foto zvěčšený, prej jéé co ji to udělali, chudáček malinká 😅

mirax
19. srp 2010

😀
co my udělali, ona si to udělala sama 😀 Takový dobrý špenátek...no jo, ale už se to trochu lepší 😉
Jak je mari? Už jsi taky v posledním tažení 🙂 Moc to uteklo!

mari111
19. srp 2010

No je šikovná malinká Bětulka, asi jí špenát moc nejede 😅 ale časem si zvikne. No jak je, ráda bych už rodila ale malinkej se ještě nějak nechce 😅

mari111
19. srp 2010

jo uteklo, jen ty poslední dny neutíkaj 😒

kopa
autor
19. srp 2010

@mirax Tak jsem to ukazovala manžovi tu fotku 😀 😀 Tak se prý má na co těšit 😝 😀 Ten špenát bych taky asi nebaštila 😅

ee.liska
19. srp 2010

@kopa tak ten je super 😎

@mari111 jen pěkně poroďte přede mnou, já si počkám ve frontě 😀

ee.liska
19. srp 2010

@mirax to je super 😀 😀 😀 byla to asi mňamka, co? 🙂

ee.liska
19. srp 2010

my jsme byli nakrmit hafany a cestou jsme si na hodinku sedli na zahrádku na pivko, teď valím do sprchy a do pelíšku, jsem nějak utahaná
tak pa zítra 🙂

mari111
19. srp 2010

pa Eli a dobrou. Jo, že ty si počkáš 😅 ale Matyášek asi nééé 😝

kerrie
19. srp 2010

Jůůůůů 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , Miraxko, to je bomba fotkaaaa..................a to já si vždycky myslím, jak je Emička zmazaná, když baští.........má vždycky od jogurtu vousy skoro jak Santa Claus 😀 😀 😀 Ale na vás teda nemáme 😀 😀 😀 😀 😀

handm
19. srp 2010

kopa, tak vypadá super, ten koč i ty fusaky! ale manžel je fkat rychlík, nás nenechá ani pokochat 😀

mirax, tedy krááásně bojujete!!!😀😀😀😀😀😀 jsem se pobavila, fakt 😀 uz se teším.. třeba u mari bude ta bílá sedačka vypadat luxusně s tímto výtvorem 😀

Eli, tak hezky odpočívat, nožky nahoru a čekat!🙂🙂🙂🙂

já zmizela, bo přijel manžel a šli jsme doopravit tu vodu 😀 takže teče a jdu zrovna do spršky!! t ak pááá zítra, mari do porodky a šup šup, at my muzeme v nedeli 😀😀😀 a eli za náma v pondělí... plány se musí dodržovat 😀😀😀😀¨

tak dobrou!🙂

mari111
19. srp 2010

@handm ty jedna 😠 moje sedačka ne ne, ja sem říkala že když bude mimi takle papat, tak budeme krmit ve vaně 😀 😀 😀 😀 ale né, snad to pude líp, jestli bude jedlík po mne i když aj manža rád papal 🙂 A do porodky bych ráda ale to hold nezáleží na mne ale na Laurince, co já vím jestli už se dočančala 😅

mari111
19. srp 2010

no ja du taky do vany a hají. Tak dobrou a páá

tercie
19. srp 2010

Dobrou noc holky 😀 Jde mi net tak jsem hodila pár fotek, ale dočítat nebudu, až zítra, páč už melu z posledního 😀
Papáááá !!!

nikissek28
20. srp 2010

holky, já už vím kdy jedna z vás porodí 😝 v pondělí 😀 😀 😀 páč poslední 3 miminka mají v narození číslo 3 🙂 😀 a nebo kdykoliv do 30.8. aby tam ta 3. nebyla 😀 😀 😀 😀

handm
20. srp 2010

Dobré ranko,
tak já tu straším, ale byla to tedy noc hrůzy... 😠 a to máme tu novou postel, ani jsem si ji neužila 😠 😠 😠 😠

šli jsme spát tak v půlnoci a před jednou mě vzbudila bolest zad jak sviňa, skřípnutý nerv, nebo přeležení, nevím.... a navíc mi bylo blbě od žaludku.. tak jsem šla na wc, chvili to vypadalo, že budu i blinkat, pak jsem tady různě chodila, snažila se rozehnat tu bolest zad a nic.. pak jsem vzbudila manžela, at mi nejak zkusi to rozmasírovat, tak dobry, trochu jsme to rozehnali... spím a za hodku zas a pak jeste jednou.. probuzena z toho, jak mě bolel žaludek a jestě zas ty zada znovu... situace se opakovala... totez jeste v půl čtvrty a to už mě probudila bolest zad na obou stranach, předtim jen napravo... tak jsem už nechala manžela spát a zkoušela v obýváku různě cvičit, dělat kočičí hřbety, prochodila jsem tu asi pul hodky... no, nakonec jsem si v posteli sedla a ze budu tedy jen sedet... no a usnula jsem az do tech sesti, kdy my vstavame... a zada me uz ani moc neboli, skoro vubec...
ale tedy opravdu noc jedna basen
uz jsem premyslela, jestli to nemuze byt od porodnich bolesti nejak, furt jsem zkoumala, jestli citim nejaky tlaky v brise, ale nic... tak jsem porod vyloučila 😀😀😀😀 ale peklo...vůbec nevím, jak se mi povedlo si něco v těch zádech skřípnout... a ted jdu spát, jsem jak prastena motykou, uplně tuhá 😝

@mari111 😀😀😀 myslím, že tady budem jíst ve vaně, jestli to bobistovi pujde tak jak malý bětuli od mirax 😀😀😀 a to nemáme bílou sedačku...🙂 a navíc ty máš výhodu, máš jí koženou, ne?! otřeš a jedeš dál 🙂

aja.83
20. srp 2010

Ahoj holčiny! 🙂
@mirax krásná fotečka! 😀
@handm teda, to jsi měla hroznou noc! Tak se teď ještě dobře prospi! 😉

aja.83
20. srp 2010

@nikissek28 No jo, máš pravdu! 😉 Tak holky, kdo si zabírá pondělní porod??? 😀

handm
20. srp 2010

@aja.83 Ahoj! já načuhuju a říkám si, že se snad rodí, holky nikde😀😀😀 jen já prd.... 😝 ale aspon jsem se ted rano trochu dospala.. i kdyz mam pocit, že jsem si blokla lopatku, no nic.. je to fakt jiný stav 😀😀😀 😕 😕 😕

sirella
20. srp 2010

Ahojky holky 🙂
Přišla jsem se jen nahlásit z kontroly...všechno je OK,CS je 1 a KTG taky v pořádku 🙂
Kopi...prosím Tě,až budeš opravovat tabulku tak mi tam písni kontrolu 31.8...díky 🙂

tercie
20. srp 2010

Tak já se sem hned ve volný chvíli ženu, myslím, jak tu bude živo, a tady se snad spííííííííííííí 😎

@sirella Sirelko kontrola super, zanedlouho se dočkáš,viď 😉 Co malej, jak se těší na sestřičku? 😉

@kopa kočárek je super 😉 ale ty kolečka už jste taky mohli dát 😀 většinou jsou jen nacvakávací,žádná velká práce,tak manželáka hecni 😀

@handm kočko to mi připomíná to, co jsem měla já tenkrát ale ještě před těhu... strašná bolest v zádech, a současně bolest žaludku a pocit na zvracení...jako by mě někdo nakopal do břicha,hnus... pomohlo se předklonit, a nějakou dobu tak zůstat... aby se páteř protáhla. Dodneška mi to nikdo z doktorů nevysvětlil, co to bylo a jak k tomu došlo... Tak hlavně ať se to už nevrátí 😉 A co voda, teče? 😉

@mirax tééééda to je pořádnej nášup, Bětka se s tímteda nepáře 😀 Už se na to taky těším, až budu mít podobný chuťovky naprskaný po bytě 😀

@mari111 čoveče nechvátej tak na tu vaší holku 😀 Hele venku je natošup, ale zpátky už to nepude 😀 Však máš ještě čas, ještě si užívej, ať se Laurinka pěkně pohoupá v pupíčku 🙂

ee.liska
20. srp 2010

ahojky 🙂 jsem zpět z malé procházky

@tercie jdu kuknout na fotečky 🙂

@nikissek28 tak jsem zvědavá, jestli se trefíš, a jestli jo, tak pak budeš dávat tipa kdo kdy porodí a my pak nebudeme nervozní kdy to na nás přijde 😀

@handm teda to byla noc 😲 😲 a už ti je lépe?

@sirella to je super, že jste v pořádku 🙂

ee.liska
20. srp 2010

jo a jinak dneska žádné známky blížícího se porodu nesleduji 😒

handm
20. srp 2010

@tercie ahooj, mamino🙂 no, to jsou vyhlídky.. mě se to stalo tak před měsícem, ale jen to zablokování zad, to jsem myslela, že z toho porodím 😀 ale naštěstí se to rozchodilo a včera podobně... jen k tiomu ten pocit na zvracení... a navíc jsem šla v ty dvě nebo kolik na velkou, což já v noci prostě nedělám 😀😀 tak mi to přišlo celý podivný...
každopádně hlavně, že je to pryč.. záda sice ještě cítím, ale už mnohem lepší...

jinak voda teče - z kohoutku a moje asi ne-e.. 😀 tedy doufám furt, že to šplouchne, jak každý říká! že mi třeba neodtéká nějak plynule, jak mám ty výtoky....☹ 😠 😠 😠
taky mám pocit, že se bobista mnohem méně hýbe, ale to je asi velikostí, že... říkala jsem to dr v poradně v pondělí a vůbec se nad tím nepozastavila.. tak kdyby to bylo nějak horší, pojedem pro jistotu...

@ee.liska však taky... co bys chtěla sledovat za známky?!😀 jsi teprve 37TT 😀😀😀😀
jak moc se ti tam matýs mele?!🙂

ee.liska
20. srp 2010

@handm já už bych klidně šla rodit 😀 včera a dneska moc ne, spíš odpočívá, lenoch 😎
to je dobře, že tě už záda nebolí 🙂

mari111
20. srp 2010

ahojda, téda Handm to byla noc 😨
Eli to je dobře že žádne příznaky nemáš 😉 😅

Já sem si holky teda dneska dala záhul, ráno se mi už nějak nechtělo hají tak že teda pojedu na tu gyndu a "natáčky" když už jsem vzhúru, tak nejdřív že kámoška mne veme autí, no nakonec se to nějak pototo a že nemúže, no jenže ja už připravená na odjezd, tak jsem koukla na hodinky a říkam si, no , za 15 minut mi jede bus, žeby sem to dala, no tak jo, jela jsem busem
Takže vyklepaná z busu jak všude spravujou cesty, do nemocky to je kus, fuj tajbl, sem se prošla, natáčky v pohodě, děloha v klidu, no ani ta dlouha procházka a vyklepání v buse nepomohlo.
Pak zas ten kus spátky a ještě další na gyndu, když už sem tam byla tak jsem si chtěla skáknout aj na gyndu.
Tam naštěstí jen jedna paní předemnou, no a dr mne jen poslechl srdíčko Laurinkino a změřil břicho, ja že mne prohlídne a ono nic 😠 , zas ma ruku v gypsu, už to měření mu dalo zabrat 😖
No a pak zas na bus a domú, jsem total ko a obdivuju ženský co musej takle pořád busem. Ja jsem zviklá všude s manžou autíčkem nebo s kámoškou a toto mi teda dalo zabrat. Ještě mne bolej záda jak jsem včéra myla ty okna, málem jsem nedolezla ani k pc abych vám napsala. Teď si du dát jídlo a válet se. Jsem KO 😝

sarlotta
20. srp 2010

@kopa krásný kočárek 😀 😉 😉 nakonec máš šedý s oranžovou, vypadá moc krásně.... tu vložku vnitřní-matraci moc neper, blbě to schne.. už sem ju prala vím🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru