Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
15. čer 2009

Fakt jo ty bláho s kým já se to kamarádím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
15. čer 2009

Farmíku kdepak jsi kočko,pojd mezi nás 😔

tercie
15. čer 2009

Holky dočítám první témátko, ale už musím končit, neteřinka jde spinkat, takže zas zítra ráno. Opatrujte se, Dobrou noc 🙂

murynka
15. čer 2009

já se také loučím zítra máme poradnu tak na nás myslete jedu hned na 8 tak se tu neukážu

dobrou noc 😵 😵

farmarska
15. čer 2009

ahoj tak jsem teda tu 😅

mury vlásky ti moc sluší! 🙂 jsou to tu ale matlalové...o fotky se staraj, fotky mažou, ale aby se postaraly o to aby to fachalo, to ne! Pak se člověk trápí a ani to nemůže napsat 🙄
murynko a všichni ostatní , bylo by to krásné, kdyby se ještě něco změnilo, ale to se nestane, tomu nevěřím, protože, i kdybych otěhu o něco později, tak by mimi za ty dva týdny od posledního ultrazvuku povyrostlo, 😔 alspon o nějakej ten milimetřík 😔 ale ono vůbec nic ☹

ach jo, padá na mne zase nějaká depka, no však to znáte 😅

murynka
15. čer 2009

farmi bobku moc na tebe myslím a posílám pohlazeníčko 😔 😔 😔
depka je ted napprosto normální nevím podruhé jsme to nezažila musí to být ještě horší ☹
ale musíš se držet a doufat!!!!podle mě naděje je vždy 😒

ikopretinka
15. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem doma z práce a dočítá a nevěřím svým očím!!!! ☹ 😢

Farminko, hodně síli , to musí být dobré a bude, nevzdávej to ještě, třeba se opravdu spletl!!!!
Mury a Kopi moc hezký výtvor!! Jste šikulky.
Sarlotko, jo jo taky si říkám lepší ms než něco zase hrozného.
Paji třeba to bude těhu! 😉 co ty víš 🙂

farmarska
15. čer 2009

mury horší to snad není..člověk už je takovej otupělejší a o něco imunnější proti tý bolesti, nebo jak bych to řekla 😅 navíc tohodle škrčka jsem naštěstí vlastně ani neviděla, na ultr. byl zatím jen flíček...to předtím se náš bobánek už hejbal, a vypadal jako človíček a hlavně člověk to předtím ani trošičku netušil...teď už přeci jen člověk ve skrytu duše pořád kalkuloval s tím, co kdyby to zase nevyšlo 😔 Teď se spíš bojím, co bude dál...
Jak jsem z toho byla zase mimo, tak jsem se nějak na to všechno zapoměla optat, jen jsem poděkovala a odešla 😅
ikopretinko vím že nespletly ☹ a co ty holka jak je? mrcha druhej den??

venuska
15. čer 2009

Dobrý večer holky,

tak tady máme další téma... 🙂 už jsem se bála, že jste to ukončili 😝

Markét, sluší ti ta barvička. Kopi je šikulka 🙂 🙂

venuska
15. čer 2009

Markét, zítra budu držet palečky... 🙂 🙂

venuska
15. čer 2009

Farmi, kdy jdeš na UTZ? 🙂 Jak se cítíš?

farmarska
15. čer 2009

venus špatně ☹ byla jsem dnes 😖
mimi od posledně nevyrostlo ani o milimetřík a nemá srdíčko 😔

janicka006
15. čer 2009

Farminko tak jsem tady,jak jsem slíbila.
Ahojky všem ostatním děvčátkům 😉
Mám se dobře,čekám na mrchu,snaženíčko neprobíhá,vydržela jsem...mám docela velký strach...počkám si na Terci..a doufám,že se k nám ještě někdo příští měsíc přidá.Bude nás víc a nebudeme se bát vlka nic 😉 😉
Jinak jsme dneska byli na matrice,takže 26.9.2009 ve 12:00 hodin ze mne bude mladá paní..no mladá nevím,ale paní určitě 😉 😉

venuska
15. čer 2009

farmi: cože???? ☹ ☹ ☹ ☹ úplně mam slzy v očích ☹ Tak to je mi moc líto...
A ty jsi začala krvácet???

venuska
15. čer 2009

janičko: blahopřeji k termínu svatby 🙂

farmarska
15. čer 2009

venus nezačala 😔 šla jsem si jen pro průkajdu a okouknout o kolik prcek vyrostl ☹

kopa
autor
15. čer 2009

Mury tak já tam mám dvě fota https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
tak snad mi to nesmažou 😒 😠

Janičko zdravím tě 🙂
gratuluji k termínu svatby 😉

farmarska
15. čer 2009

Jani 😵

kopa
autor
15. čer 2009

Venusko ahoj 🙂
Farmiku já snad za tebou přijedu 😅 😔

farmarska
15. čer 2009

kopi, teď nejezdi, se mnou teď není sranda, bych ti jen celej den brečela na rameni 😅

venuska
15. čer 2009

Farmíku, jsem z toho úplně mimo ☹ Ale jsi silná ženská, a uvidíš, že příště to 100% vyjde. Moc ti držím palečky a myslím na tebe.

Kopi, ahojky.... 🙂

mirax
15. čer 2009

janička...gratuluju 🙂 brzy budoucí mladá paní 🙂

kopa: vlásky Murynky mooc pěkné, jste šikulky obě 🙂

farmíku, pořád na tebe myslím 😔 , nechápu, proč se to u někoho takhl eopakuje. Jestli je to tou sliznicí, že by ještě potřebovala čas nebo nějaké rozhašené hormony. Víš, Farmí, jak jsi psala, že jsi přibrala, tak yz atím může něco vězet, co?..nebo je to vážně vybaštíno? 😉
Nic jiného mě nenapadá. Pokud to teď nedopadne, Farmí, příště už na 100% prtě bude!!!

kopa
autor
15. čer 2009

Farmi já bych brečela s tebou,ve dvou se to lépe táhne né 😉

farmarska
15. čer 2009

tý jo ty vlasy jsou ale fakt suprový! Kopi jsi šikulka! Přijeď až budu zas šťastná (těhu) a vem sebou i nůžky 😀

kopa
autor
15. čer 2009

Farmíku třeba všecko bude v pořádku,nevzdávej to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😔 😔 😔 😔
Farmíku přijedu se smečkou a z kadeřnickým kufříkem 😀

kopa
autor
15. čer 2009

Mirax a jak je tobě co nevolnosti? 😕

kopa
autor
15. čer 2009

Holky tak já jdu spinkat jsem uplně vyřízená 😅
Tak dobrou noc a Mury držím palečky na zítřek 😵

janicka006
15. čer 2009

Holky já pořád nechápu,proč dávají ty průkazky tak mc brzo..nevím jak rpo vás,ale alespoň pro mne je průkazka takovým znakem toho,že to nejhorší je zažehnáno...a pak si prohlížíte průkazku a tam je termín porodu,termín různých kontrol....a pak vám to prostě jen tak seberou...Připadá mi to zbytečné.
Jinak Farmi jsem z Tebe moc moc špatná,takže teď když mi kamarád odpověděl,že mi půjde za svědka,tak tady ze všeho bulím jako blbec.....

farmarska
15. čer 2009

kopi 😅
holky víte co je taky dost blbé..já už to všude roztrobila 😅 vědí to rodiče, tchýně s tchánem, všichni kamarádi, kadeřnice, u zubaře, na úřadě práce, ... 😅
dnes se mne můj špunt ptal, sám od sebe z ničeho nic, jestli se to malý může jmenovat Leon.. 😅
a já teď nemám na to všem říkat, že už zase ne 😔

farmarska
15. čer 2009

janííí neblázni!!! 😅
víš jak hlavu vzhůru!!! 😉 šak jsme silný ženský 😉
nebul !! raději si chystej recepty na svatební koláčky!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru