Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
23. črc 2009

Mury.........Sofinka je moc krásný jméno..........taky se mi líbilo, ale manžovi ne. 😉

murynka
23. črc 2009

manžovi napoprvé také ne 😉 ale asi za 2 měsíce přišel že jo 😀 😀 😀 😀

kerrie
23. črc 2009

Mury, ale to bylo u nás takhle s Emou........nejdřív v žádným případě a pak se mu to začlo líbit, ale to je asi pasé, když bude nejspíš chlapeček 😀 .........a teď už se 2x ptal, jestli se mi fakt líbí Šimon........tak ho nechávám v klidu, nijak ho nepřemlouvám a on s tím třeba taky pak přijde, uvidíme, času dost. 😉

murynka
23. črc 2009

Ker to je jasný 😎 dokud jsme nevěděla co to bude něchtěla jsme jmenovat 😉
až když vím co to je 😵 😵 😵 máte času dost ale ono to uteče 😀
a podívej na mě měl to být chlapeček 😀 😀 😀

kerrie
23. črc 2009

😀 😀 😀 to je fakt..............může nás ještě překvapit 😀 Ale jak to strašně utíká, panečku.......Ty už jsi za polovinou..........fofr je to 😉

mirax
23. črc 2009

ahoj...

kerrie..a vám už nazančili, že to bude hošík? 😉

holky, já se teď pozorovala v zrcadle..to jsem neměla dělat! 😠 to jsou tvary..a večer už mám fakt bříško 😕

mirax
23. črc 2009

murynko..mně se líbí Sofie víc než Karolínka, aleobě jsou to pěkná jména. Pořád s enemůžete rozhodnout?

Já mám s chlapečkem jasno, ale holčičí nevím vůbec..Alžbětu už nechci a Aničku nevím..je jich hodně..
Mně se nejvíc líbí Matylda, ale to máte vidět toho mýho, jen to řeknu... 😝 😀
Je to těžký zkombinovat to tak, aby to jméno nenosila osoba se kterou nemám spojené příjemné emoce, aby ho už neměl někdo z okolí, aby nebylo tak časté a zároveň úplně střelené a hlavně, aby se líbilo mně i manželovi..skoro se zdá, že to bude nemožné..
Tak snad, aby jsme radši měli toho kluka 😀

mirax
23. črc 2009

U nás hezky, potichoučku prší..vzduch chladnější, svěží..to se bude dnes spinkat.
Dala jsem si poprvé od otěhotnění 1dcl piva...manžel přivezl Cara (kerrie bude znát 😀 ..asi 😉 ), moc dobré kvasnicové pivo..a docela mě to teď uspává 😅

Asi jste šly už všechny spát, co?

No, tak dobrou a zase zítra 🙂

Holky, já nevěděla, že sarlotta šla do nemocnice! Nakonec šla s tou kýlou? 😕

aronek
24. črc 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😀
Tak se musím podělit o zážitky z noci. Přítel mluví ze spaní. 😀 Dnes ale mluvil tak nahlas, že se vzbudil a myslel, že mu něco říkám, tak vzbudil i mně, co jsem chtěla. Pak se mi nedařilo usnout a teď bych spala jak miminko

murynka
24. črc 2009

ahojky holky

miri už je rozhodnuto 😵 😵 mám to v pase i v albíčku 🙂

aronek-to můj také mluví a nedávno se ze spaní hrozně smál 😀 😀 až rozesmál i mě 😀 😀 😀

mirax
24. črc 2009

ahooj a hezké ráno 🙂

ahoj murynko, tak gratuluji k rozhodnutí, a posílám pozdravení Sofince do bříška 🙂 🙂 🙂

markee
24. črc 2009

Dobré ráno,jak se máme?

murynka
24. črc 2009

ahojky 😵 😵 konečně někdo 😅

dobře a co ty Markét???

miri děkuju ani nevíš jak s emi ulevilo 😀 😀 😀

kerrie
24. črc 2009

Dobré ránko všem 😉

mirax.............hošíka nám naznačili, když jsme byli na NT..........ale znáš MUDr. Boudyše, že jo? Dělal si z nás psinu a pořád si nás dobíral. Prý to ještě vůbec není jistý.........jen kdyby měl tipnout, tak by to viděl spíš na chlapečka..........ale dozvíme se to až na tom UTZ ve 20tt.........jsem zvědavá. Akorát s manžou není teď k vydržení.......ob den se mě ptá, jestli už prckovi ten pindík teda pořádně narostl 😀 😀 😀

murynka
24. črc 2009

no vidíš kerie a mě dr.ve 20tt říkal že je to blbost tipovat ve 12-13tt že i kdyby bylo mimčo na ruce nevidíš to očima 😉 😕 takže si vyber 😀 😀 ale já tomu něvěřím protože u nás to absolutně nevyšlo a je to holčička 😵 😵

kerrie
24. črc 2009

Mury..........když mi to ukazoval, tak jsem viděla cosi vystouplýho, ale pindík to rozhodně nebyl......... 😀, takže buďto z toho vyraší nebo se to něco rozpůlí a bude to holčinka 😀 Manža už se chce i sázet 😀 Asi na to přistoupím, třeba ho o něco obehraju 😀

murynka
24. črc 2009

kerie všichni holky a kdo viděli mojí fotečku z NT tipovali kluka 😀 😀 😀 😀

markee
24. črc 2009

Murynko,no ve vedru je mi šoufl. Byla jsem teď vynést koš a ještě,že tam fouká vítr,pže mi tam bylo krásně,opět lépe než doma. Ale já za hoďku tak pojedu do města,takže mě to hezky vyfouká.

kerrie
24. črc 2009

No jooo, je to psina 😀 Ale ve finále je to stejně fuk, jestli vyraší pindík nebo ne 😀 Hlavně aby byl prcek v pořádku a zdravej 😉

Mury, už jste koupili kočárek? 🙂

murynka
24. črc 2009

kerie jdeme na něj v pondělí 😵 😵 😵 už ho objednáme 😎
bude to ten černý k tomu vezmem červenou autosedačku a ke sportáku vezmu růžový slunečník 😀 😀 😀

to je pravda 😵 😵 hlavně to zdraví!!!!ale stejně jsem raději za princeznu 😀 😀 😀

kerrie
24. črc 2009

Jůůů, mirax si lupla skleničku Cara...........no to nemůže uškodit................ať si prcek zvyká 😉 😀

markee
24. črc 2009

Holky já u Johanky nevybírala barvu autosedajdy,měli jsme jí půjčenou,takže mi to bylo jedno.A teď fakt čumím po modré barvě. Líbí se mi červené,ale moje úvahy jo 😀 Když to bude holka,tak na tu mám růžové věci a na té červné autosedajdě do bude vypadat blbě 😀 a kluk v modré je přeci klasika.Takže jsem se rozhodla pro modrou autosedajdu. Jsem zvědavá jako nakonec koupím. Fakt přemýšlím nad blbostma 😀 😀 😀

murynka
24. črc 2009

markee to nejsou blbosti ale vážná věc 😉 😎 😀

markee
24. črc 2009

No,ale doma si to nemyslí,prý řeším úplné zbytečnosti 😀

murynka
24. črc 2009

doma tomu nerozumí 😀 😀 😀 😀

markee
24. črc 2009

jako manža víš 😀

paajaa
24. črc 2009

Ahoj Holky,

Mury: krásně jste vybrali jméno. Zdravím Sofiku.

Markee: je si hezky vybírej- vždyť je to moc hezké. Chlapy tomu nerozumí.

Jinak včera jsme byli na návrh koupelen. Bylo to super a hlavně už víme, jak by měla ta horní vypadat- kombinace béžových a hnědých velkých obkladů. Jen ještě rozhodnout kterých. Dolní koupelna bude nakonec jiná, ale na tu je ještě čas vybírat. Já z toho mám takovou radost. Jo a večer bylo i snaženíčko- sice cvičné ( jsem 8DC), ale bylo 😅 😅 😅

kelly1983
24. črc 2009

Ahoj holky

mury to jepěkné jméno, já uvažuji že to změním na Natálku, ale dost lidí znám co Natálku mají a nevím:(

markee
24. črc 2009

Kelly, Natálka je hezký to jsem kdysi chtěla taky,ale v Míšovo rodině už jedna je a já nechci,aby se jména moc opakovala.
Líbila se mi Žaneta,ale ta má svátek 27.12.a my máme TP 12.1.,takže by chudinka měla svátek Vánoce i narozky moc blízko,tak to bude prostě Zuzka.

mirax
24. črc 2009

ahojky kerrie..no nám Boudyš vždycky říkal kluka a pak to kluk byl.
Ale je to ještě docela brzo a znám několik lidí, kterým to pak změnili 😉 , nezbývá než vydržet, ale já bych to taky brala i zprávu nejistou🙂))..já půjdu ve 13+5, tak třeba už taky půjde něco vytušit...už s emi to blíží, jdu vpondělí...a k dr.Gregorovi... 😖

a zdravím všechny ostatní. 🙂 🙂 🙂 🙂

A farmí šla dnes na kontrolu? Určo to bude v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru