Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
3. led 2011

@maarrtina Synflorix a Infanrix, a dala jsem aj Rotarix, nejdřív jsem nechtěla ale pak jsem si řekla že kdyby jí pak něco bylo, vyčítala bych si to. Takže tak, no. Snad jsem jí neuškodila 😒 myslím jen na její dobro když se o něco jedná. Samo že jsou rúzne názori, každá si to musí rozhodnout sama 😉

wergina
3. led 2011

Ahoj holčinky, taky jsem si na vás vzpomněla a chci vám do nového roku popřát zdravíčko, štěstíčko, čárečky a zdravá miminka. Je krásné vidět, jak se tabulka rozšiřuje o těhulky a novopečené maminky a čekatelek na MS ubývá.

@cajori17je dobře, že se mimísek ozývá aspoň si klidnější, že?

K tématu rotaviry - je to věc názoru, my jsme je dali. Je fakt, že to bylo v době, kdy si tím prošel znamých syn a bylo to opravdu vážný, takže jsme neváhali. Průjmík jsme už měli, ale díky očkování to bylo v poho a na Sofi nebylo vůbec nic znát. A souhlasím, že s imunitou kojených dětí to tak nebude - stále kojíme a rýmu máme každou chvíli ☹

tercie
3. led 2011

Já taky kojím a malej má rýmu už asi potřetí ☹ takže na imunitu taky moc nevěřím.
Akorát jak topíme krbem tak je tu dost suchej vzduch, slyšela jsem,že může bejt rýma z toho...nevíte některá? A pomohl by zvlhčovač? Já už nevím co s tím, kor když to odsávání tak špatně snáší, musím ho držet násilím a stejně se mi kolikrát vykroutí ☹ jak zapnu vysavač tak už pláče, je mi ho tak líto, je pak úplně vysílenej, položí mi hlavičku na rameno a vzlyká a mě to rve srdce, že mu musím ubližovat, jenže si říkám radši tohle než aby mu pak museli píchat ouška... ☹

wergina
3. led 2011

@tercie já na tohle trpěla v těhu, přetopený byt a vysušená sliznice. Zvlhčovač nic moc, měla jsem nekvalitní, takže jsem usínala s mokrým kapesníkem u nosu 😀

tercie
3. led 2011

@wergina no jo, to ale malýmu nevysvětlím, že ho má mít připláclej 😀

mari111
3. led 2011

@tercie moja zlatá, Lauruška měla rýmu jednou a ne moc, ale je fakt že od vtedy co máme zvlhčovač tak neměla a ani já už nemám ráno v krku pocit sucha (jak kdyby jsem tam měla písek nebo co 😠 ) a manža tolik nechrápe, teda skoro vúbec. A je fakt že na zvlhčovači asi netreba šetřit. Máme snad kvalitní, je tam ta ionizace vzduchu a fakt bych neměnila 😉

mari111
3. led 2011

a k tomu vysavači, ja když jsem ji tahala z nosánku tak jen krátce a častěk, zakecávala jsem a tak, no a teď mi usína když vysávam, takže když nemuže usnout, zapnu vysavač, aspoň uklidim a ona si schrupne 😀 😀 😀

murynka
4. led 2011

ahojky
@tercie také topíme v krbu a fakt rýmu nemáme ale co zvlhčovač vzduch pomocí mokrých rozvěšených plín?já tedyx ten pocit sucha nemám 😕 😕

aja.83
4. led 2011

Dobré ráno holky! Chci vám popřát hezký den! Včera jsem se kurýrovala, ležela jsem, čajíkovala a koupila jsem si ty pastilky Propolki - dnes je mi lépe, krk bolí méně, tak jsem ráda.
Jinak ráno jsem zopakovala testík a čárečky nikam neutekly 🙂 , jsou tam a stávají se z nich pořádné dálnice! 😉 Vyfotila jsem je, ale fotku jsem nestihla šoupnout do počítače, spěchala jsem do práce. Tak odpoledne Vám je sem konečně hodím, abyste se mohly pokochat. 😉

mirax
4. led 2011

ahoj všem a pěkné ráno...
Holkyyyyyyyy, já mám takovou radost, že je tady tolik nových //....ale 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ...já ještě nemám MS, pač kojím a včera mi bylo divně, tak jsem pro jistotu zkusila test a zdá se že tam jsou dvěěěěěě 😲 😲 😲 😲 😲 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ...panebože...
Nevím, co dělat...

nikissek28
4. led 2011

Dobré ráno maminky, těhulky a snažilky. Je tu někdo?

mirax
4. led 2011

já.... 😉

nikissek28
4. led 2011

@mirax Ahoj

wlladka
4. led 2011

@mirax super zpráva,ne? 😀 😀
Jinak všem AHOJ 🙂

wlladka
4. led 2011

@mirax já taky pořád kojím a MS jsem dostala už když byli Šímovi 4 měsíce ☹

murynka
4. led 2011

@mirax 😕 😕 😕 hod foto 😉 jinak já jsem dneska také 38DC a mrcha nikde ted jsem měla cykly tak 33DC 🙄 🙄 nic neberu takže také šílím ale na test nemám odvahu 😅

samsa
4. led 2011

Ahoj holky, už jsem tu nebyla milion let, ale občas vás čtu a co to nevidím 😵 Mirax 😵 😵 😵 Holky, já bych strašně chtěla třetí, ale manžel nechce, prý už nikdy a nevím, jak ho přesvědčit 😢
A všem vše nej do nového roku.

nikissek28
4. led 2011

Teda vás tu je teď nějak hodně... jo a jinak já vám to asi nějak zapoměla říct, ale mám nového přítele co má dvě děti už a chtěl by ještě aspoň jedno... 🙂

handm
4. led 2011

ahoj holky!
Tak já kojím tak na půl a MS taky nidke pořád, jsem zvědavá, kdy dorazí...ale vypadá to, že s mlíkem za hcvilku skončíme, už je to přes den bída mi přijde.. ale v noci pije krásně a občas mu ani nedám lahvičku...
@mirax, tak to by byl opravdu asi dost hukot, tři děti takhle blízko za sebou...😲😲😲🙂 Tak držím palce, at je to planý poplach...
@aja.83 jupííííííííííííí moc se těším na fotečku!!!!

handm
4. led 2011

taky přemýšlím o tom očkování, Dr říkala, že se mám rozhodnout do příští hexy, kam jdeme 19/1... tak nevím.. nějak se mi nechce dávat ani jedno..ani pneumokok ani rotaviry..
tak to ještě musím promyslet...

wlladka
4. led 2011

@handm taky mě teď trápí očkování. Právě jsme s ním začali. Minulý týden dostal Infanrix, ale hned mu chtěla píchnout i Prevenar a to jsem ji teda zbrzdila 😲 Řekla jsem, že je to pro začátek nějak moc, že mu jedna snad stačí. Tak prý mu jí dá příště. Jenže....
Hodně se říká, že Prevenar má těch 13 kmenů a že čím víc, tím hůř. U dr. mě zarazilo, že se se mnou o tom ani neporadila, nezeptala se, neřekla mi o tom něco apod. Prostě ji chtěla hned píchnout. Já bych mu to nejraději nedávala vůbec.
U nás je to s tím očkováním o dost jiný, tak se ještě v pátek poradím v Plzni. Chjo. Pořád mi to leží v hlavě. Nechci mu uškodit ☹

handm
4. led 2011

@wlladka no já se ptala dr, co by doporučila, a ona, že to doporučuje, když je to druhé dítě a to první furt něco, nějaké nemoci tahá ze školky, školy...
ale do ničeho mě nenutila, zeptala se, jestli chci a co případně a at to promyslíme, dkyž jsem jí říkala, že jsme o tom doma ještě ani moc nemluvili...
já samozřejmě všechno povinný ano, to je logický, ale některý tyhle další mi přijdou jen jak marketingový tah a jestli neuškodí víc, než nepomohou...
je to na prd...

wlladka
4. led 2011

@handm teď čtu toto http://www.empatia.cz/ockovani-obchod-se-strachem a je to dost zajímavé. Jen mi to v hlavě dělá ještě větší zmatek ☹ ☹

maarrtina
4. led 2011

Krásný den,
holky my budeme mít u nás vítání občánků 16.2. nevíte, kde bych sehnala nějaký šatičky pro malou, hezké a za doboru cenu. 😒
a jelikož pracuji na úřadě, tak to vítání mám na starost, už jednou jsem se Vás tady ptala, co myslíte, že by se mimčům hodilo, bude jich 6 nejstarší 15 měsíců a nejmenší naše Adélka. Musím něco vymyslet za dárky a jaksi došla inspirace. Dárek asi tak 500 -600 kč.

handm
4. led 2011

@wlladka no ja prave prcetla veci ze uz nevim co bych...

wlladka
4. led 2011

@handm ještě jsem objevila toto http://www.vakciny.net/PRUVODCE/pruvodce.htm tak pročtu, ale moudrá z toho stejně nebudu. 😒 😒
Je to fakt na prd. taky jsem četla hrozné věci, co se stali dětem po naočkování. Tak jsem z toho vedle. Pročtu ještě toho průvodce a pak na to kašlu. Nějak se poradím v tý Plzni, ale nějaké pneumokoky a rotaviry bych asi nedávala. jeník s Matesem tohle očkování taky nemají a jsou bez problémů. Nechce se mi toho malýho človíčka tak zatěžovat.

kopa
autor
4. led 2011

@mirax tak to je hustý 😀 😲 😲 😲 tak moc gratuluji!!! 😵 😵 😵
@maarrtina hezké šatičky koupíč v HM 😉 a ted budou i slevy tak určitě něco seženeš.Tak to máte na vítání už velký mimča 😀 tak kup třeba nákou hračku,dětskou knížku....

kopa
autor
4. led 2011

Jinak tedy všem ahoj 😀 😀

maarrtina
4. led 2011

@kopa jé to nenapadlo aještě v CA, bych mohla.
No my jsme malá vesnice asi 300 obyvatel, takže to vítání se dělá když je víc dětí, ale poslední roky se to tady rozrodilo, tak se vždy na někoho čeká a pak byli volby, takže jsou už děti větší. 😉

maarrtina
4. led 2011

Jinak my už taky sexovali, ale neměli jsme žádnou ochranu, tak taky čekám, kdy MS příjde, snad brzy. příští týden jdu na KO po šestinedělí tak se poradím s doktorkou o nějaké antikoncepci. Jsem z toho ve stresu, aby náhodou nebyla těhu, to by bylo moc brzo. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru