Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
27. led 2011

@mirax ty jo to by asi byla síla co kdyby si měla trojčata teď 🙂

farmarska
27. led 2011

🙂 tak si hezky čtěte holky 🙂 čajdo estli budeš dočítat jen poslední stránku, tak se dozvíš víceméně jen o mě 😀 😀
já si jdu najít něco k jídlu a pak jdu vzbudit manžu, páč teda ten se očividně neřídí příslovím, rání ptáče, dál doskáče 😀 🤐

cajori17
27. led 2011

@natalie77 je mi lito,ze to nevyslo,ale neves hlavu,urcite to brzy vyjde .........
mirax 😵 😵 😵 😵 😵 gratuluju k srdicku,a snad se ty dutinky vstrebaji,protoze 5 deti,to by byl mazec

Farmi to je dobre,ze zada jsou trosku lepsi.........ty jo,uz se ti to krati a Michalek bude za chvilku na svete 😀

farmarska
27. led 2011

:Mirax tý brďo! 😀 určitě teda bude i nejrychlejší a nejživější... 😀 se máš na co těšit, na přeborníka malého 😀 😀

mirax
27. led 2011

@farmarska... snejrychlejším a nejživějším nestraš 😅 ..stačí mi motorová myš Bětuška 😀
Co balík? Asi ještě nic, co? Jdu se mrknout na sledování zásilek, kde se pohybuje.

farmarska
27. led 2011

holky a já se jdu teda nabalit a jdu na ty kozy, páč jako svý kozy, teda nesvěřím žádnýmu chlapoj bez náležitejch zkušeností 😎 😀 ale já to mám promakaný, ted jak je sních tak jen pytel se senem naložím na sáně a jedu si 😎 a to samé s kýblama s teplou vodou 😎 a nic víc ted po ránu nepotřebujou mektalky moje 😎
tak se tu zatím mějte a moc nekecejte, at nemusím moc dočítat 😎

mirax
27. led 2011

@farmarska...hani, balík by měl dorazit dneska! Dej vědět!pa a ne že zase přitáhneš s houserem 😠 😀

sarlotta
27. led 2011

@mirax ty jooooo 😀 😀 😀 no ale to by byl jako mazec 😲 😲 😲 a tipuješ holku nebo kluka 😉

sarlotta
27. led 2011

hele co sme včera dělali🙂 víly.

handm
27. led 2011

ahoj, holky, dobré ranko,
tak jsem dočítala, chvilku jsem tu ted nebyla... manžel měl v úterý nehodu a podruhé se narodil..☹ 😔 😵 je to peklo.. v zatáčce led pod sněhem, vzalo mu to kolo a letěl přes střechu a bok ze svahu, ještě ze tamm je prusek pro sloupy vysokýho napětí, takže nebyly stromy.. to už mohl být taky někde jinde.. no nestalo se mu naštěstí nic, jen naražená žebra, byl i u dr, takže dobrý...
auto je skoro na odpis, musíme zjistit, zda má cenu to opravovat, nebo prodat.. předek celej kaput, sklo přední a spolujezdce vysypaný, zadek obouchanej, boky, jak se to kutálelo...ale žije, to je hlavní...
i když ne že bychom měli peněz ted zrovna nazbyt, když mi začíná rodičovská...😝 ale domlouvam se šéfkou, že začnu z domova něco trochu dělat, abychom měli o něco víc...
tak uvidíme
jinak Mareček je pořádku, čekáme furt další zuby, bo slintá jak bernardýn a do pusinky by nacpal cokoliv, dneska malem i mobil.😀

handm
27. led 2011

@farmarska, bezva že už je líp a hezky dál odpočívej a manžovi to dej příkazem, at se stará!!🙂🙂:- a masíruje!!!
@natalie77 je mi to moc líto kočko!! ale určitě do třetice všeho dobrého.. i já mám Marečka dotřetice, a jakou nám dělá radost!!🙂
@mirax, ty brďo, vy jste doma fakt šikulky!!!!!🙂🙂 Gratuluju k srdíčku a držím palce, at se to vyřeší, jak má.. ono vy byste zvládli i to ostatní!!🙂🙂🙂
@kopa, krásné míry, gratuluju!!! a nás jen tak nedoženete...!!! Hlavně do délky!!! tam jste HRUBě pozadu!!!!!!🙂🙂🙂🙂
@madormi,@cajori holky mám z vás radost..!! jen hezky trpte a blinkejte!!!!!🙂🙂🙂

a přemýšlím, na koho jsem zapomněla.....

handm
27. led 2011

@katyna.. a z tebe mam holka taky moc velkou radost!! neboj, s laparkou nebo bez, brzy už vám pomůžou.. co je pár týdnů ve srovnání s tím rokem!! to už zvládnete a brzy budeš držet ten uzlíček v náručí!!!!!!určitě, moc držím palce!!!!

farmarska
27. led 2011

tak od koz jsem zpět, ted lupu párky a jako manža rozhodně neposlouchá 😠 už jsem ho třikrát budila a on pořád spí 😠 ani vůně párečků ho neprobudila 😠 No já kuli němu vařit svíčkovou ted nebude že 😀 tkaže ho jdu vzbudit ručně..jdu s ním zatřást a vzkázat mu od vás, že má masírovat 😉 😎
hadm tééda to je nadělení 😔 😔 ale jak píšeš, hlavně že žije, ostatní je až druhořadé!
stejně je to letos nějaký podivný-ta zima... nejdřív Mari, ted ty.. 😖 😖

farmarska
27. led 2011

Miraxíku asi si večer sfrknu teda na poštu 😉 u nás jsou ty pošťačky lemry pitovmý 😝 se jim k nám nechce zajíždět, kor když je sních a pak mi to visí na poště 😠 tý jo, tak já dám pak hned vědět! už se těším 😀

handm
27. led 2011

@farmarska no, přesně jsem si na @mari111 vzpomněla, že je to nějaký zakletý.. už aby bylo jaro a ten sníh protivnej slezl.. sníh by měl být prostě jen na horách...😝
ale hlavně, že je ok.. plechy nějak spravíme, snad...

sarlotta
27. led 2011

@handm uff, tak štěstíčko... to je dobře, že se mu nic nestalo 😉 je to hrozné, ta ledovka....

jinak tcháni bourali před Vánoci, ale taky jen plechy... oprava drahá, no... ale jsou v pořádku a to je hlavní 😉

Možná je to tytyty přemýšlej jak jezdíš 😉 letos asi bude dobrý rok, když se nikomu nic nestalo

mirax
27. led 2011

@sarlotta...to jsou nádherné panenky!!!! Prosííím napiš nějaký návod 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Nebo je to tajné? Z čeho jsou?

mirax
27. led 2011

@handm ještě, že to dobře dopadlo a mnželovi téměř nic není! Já se v zimě s autem tak bojím jezdit..br...

wlladka
27. led 2011

Ahoj 😉
natalie77 to je mi líto, že zase nic. ☹ Sakryš, doufam že je tahle mrška poslední !! 😠
@mirax tada!! 😲 😲 😲 to by byla darda - tři novorozeňátka 😀 😀 gratuluji k superplodnosti 😀
@handm manža měl teda štěstí " Má šikovného anděla strážného. Tohle počasí je na prd. U nás zase varují před ledovkou. V takovém případě se snažíme autem vůbec nejezdit, ale co lidi, kteří se jinak než autem nedostanou do práce? Ti do něj sednout musí a doufají, že se nic nestane. Fuj! To jsou pak nervy pro celou rodinu. 😖
@sarlotta ty jsi ale holka šikovná 🙂 🙂
@farmarska ty nevíš, že manžela se nemáš ptát? Ty máš přikazovat! Tak vzhůru do toho! 😅 Jen ať si taky to ťehu řádně užívá, vezme mlíčko neb olejíček a maže 😀 😕 😅 😵

wlladka
27. led 2011

Ach jo, ten náš koblížek je dnes nějaký nervózní 😒 asi budu den trávit mazlením 😅

cajori17
27. led 2011

@handm jeste ,ze je manza v poradku , ale stejne je to hrozny.....

hlavne se vsechny opatrujte ,zdravi je nejdulezitejsi

cajori17
27. led 2011

@wlladka zapomela jsem ti pochvalit krasne a dojimave video,jste opravdu sikulky,ty, manza i Simonek,klobouk dolu...

cajori17
27. led 2011

holky mam dotaz, musim zamestnavateli oznamit,ze jsem tehotna?v breznu mi stejne konci smlouva,ale nechce se mi to rikat...

cajori17
27. led 2011

jdu tam dnes dnes odnest listek na penize a pro nejake veci a mam strach ,ze se bude vyptavat

sarlotta
27. led 2011

@cajori17 nemusíš nikomu nic říkat, to je Tvoje věc...hlavně zůstaň na nemocenské a nepodepisuj žádnou jinou výpověď... pokud budeš celé těhu na nemocenské i když už Ti skončí smlouva a nebudeš zaměstananá, tak si budeš moct vybrat délku rodičáku... na mateřskou mít nárok nebudeš, ale budeš si moct vybrat 3letý rodičák- což je o dost víc peněz 😉

cajori17
27. led 2011

takze ,kdyz mi konci smlouva 31.3. tak nebudu nic v praci podepisovat,treba ukonceni prac.pomeru nebo tak?to ta smlouva sama zanikne?ja myslela,ze budu mit narok na materskou,protoze budu v ochrane lhute 180 dni 😕 ted tomu nerozumim

mari111
27. led 2011

@handm téda holka co to čtu,no hlavně že je v pořádku. fuj tajbl už aj s bouračkama 😠 , múj manža zrovna dneska v jednu de před komisi 😔 aj s mámou kuli ty bouračce, no nervíky mu pěkně prcujou 😔 chudáček, jak mu poslali pozvánku, tak tam tu bouračku popsali jako by si on sám chtěl zlikvidovat mámu, sebe aj auto. blbci, taky by mohli bejt citlivější. No snad mu to dobře dopadne a nebudeme platit moc velikou pokutu 😖

mari111
27. led 2011

@mirax no téda téda, ja měla taky dutinku, zanikajíci plod, no a teď si někdy říkam že ta holka naše vivádí za dvě, no jestli to tvoje mímo bude za tři tak se máš na co těšit 😅 no ale hlavně že je v pořádku a ty to určitě zvládneš 🙂

mari111
27. led 2011

@farmarska no tak to múj manža taky nechce vstávat ale jak zacíti žrádilko tak je vzhúru šup rup 😀 no tak u tebe zústava už jen budit ručně stručně 😀

mari111
27. led 2011

@sarlotta krásne víly, jak ste je dělali?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru