Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
4. srp 2009

terci, já mám opravdu kontrolu 6.8. ☹

murynka
4. srp 2009

tercie tak na potřetí 😀 😀 😀 to bude dobrý děkuju 😵

aronek
4. srp 2009

dík 😀 😀 😀

samsa
4. srp 2009

Terci, no jazyk mě svrběl, proto jsem sem ani nechodila, páč mi bylo blbé takhle lhát, stačily ty dny cyklu, co jsem hlásila... 😔
On to zatím neví ani nikdo v mém okolí, ale stejně se to brzo provalí, páč břicho teda roste 😠 , to teda s beruškou neznám, asi už je to všechno vytahaný nebo co...

murynka
4. srp 2009

samsi bud za bříško ráda patří to k tomu 😉 jako druhorodička máš nárok 🙂
mám z tebe takovou radost!!!!!! 😵 😵 😵

samsa
4. srp 2009

Mury díky za povzbuzení,
Za chvilku ze mě bude koule. Docela se toho děsím, už mám 1 kg navrch. S malou jsem nabrala celkem 12 kg, což na mě asi bylo moc, 10 dní před porodem mi ruplo z té váhy v zádech a ochrnula mi noha, to trvalo ještě 14 dní po porodu. Tak jsem doufala, že teď třeba naberu míň, ale vypadá to, že naopak. Docela mě to děsí, aby se mi to zase nestalo. Přitom nějak moc nejím, páč je mi zle, tak nevím, kde se to bere.

kopa
autor
4. srp 2009

tercie tobě to jde 😉 šikulka 😵
jitie už je taky 22 né? 😅
Samso super zprávičky 😵 😵

amynka
4. srp 2009

Ahojte holky. Chci se s vámi podělit o radost. Dneska jsme byli v centru prenatální diagnostiky a máme pinďíka🙂 Takže čekáme krásného zdravého chlapečka🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

samsa
4. srp 2009

Amynko, gratulace k pindíkovi. 🙂 Už víte, jak se bude chlapeček jmenovat?

murynka
4. srp 2009

amy no super zase moc gratuluji 😵 😵 😵 😵 jméno víte??
to je dneska den 😵 😵 😵

amynka
4. srp 2009

Moc vám děkuji holky, už od doby co jsme s manželem asi 7 let, jsme si řekli že jednou budeme mít Gabriela🙂 ale mám pocit že kromě nás se to jméno nikomu nelíbí a všichni nám ho vymlouvají, tak uvidíme jestli si ho necháme vymluvit nebo ne. Jinak máme v záloze Vašíka🙂

murynka
4. srp 2009

amy to je na vás 😉 😉 nenech si do toho keckat od nikoho 😉 je to vaše miminko!!!!!!!
dlouho jsi se neozvala ostudo 😅

samsa
4. srp 2009

Amynko, mně se teda Gabrielek líbí. Je originální a zajímavé. Rozhodně bych si do toho nenechala kecat a navíc, ony třeba babičky remcají, ale pak si rychle zvyknou, až prtě uvidí 🙂

tercie
4. srp 2009

Kopi fakt? No já říkala, že se to budu muset naučit \🙂 A teď jsem to dělala narychlo, takže jsem shromáždila jen data který jsem bezprostředně viděla, nebo mi holky nahlásily. Však já do toho přijdu 🙂

Amy Gabriel je moc hezký, jen mi přijde lepší pro holčičku, znala jsem jednoho Gabriela a nevěděla jsem, jak mu mám říkat. Ostatní mu říkali Gabro a to mi přišlo takový divný... Už máte vymyšleno, jak by se mu dalo říct třeba zdrobněle?

mirax
4. srp 2009

ahooj samso zlatíčko 🙂 , já už čekala, kdy napíšeš a vyjdeš s pravdou ven 😀
Gratuluji moc ke screeningu 😉 , to je úleva, co?
Jinak jedno kilo...co to je? 😉 Já mám nahoře nejmíň deset! Nebo se tak cítím..oteklá koule s pupkem 😠 😠

a amynka čeká chlapečka? gratuluju!!Jdu vás trochu dočíst, ať jsmev obraze 🙂

tercie
4. srp 2009

Však jste si holky ty pupíčky přály, tak si teď nestěžujte 😀

tercie
4. srp 2009

Ahoj Mirax 🙂 Ty jsi o šamše věděla, ty můro jedna 😀

samsa
4. srp 2009

Miri, ahojky, úleva to docela je 🙂 Teďka už věřím, že vše dobře dopadne. Mimi se zdatně mrskalo, obávám se, že to bude taky divoch jako beruška.

samsa
4. srp 2009

Terci, Miri to věděla 😔 😀 a neprozradila, holka jedna moje zlatá. To víš, někomu jsem ty nervy vylít musela.

mirax
4. srp 2009

teciííí..jejdá já toho ještě vím....ale nepovim 😀 😀 😀

samsi, to je dobře, že se má k pohybu🙂..

jinak já s epořád tak nějak bojím ještě..mám trochu fobii z té kamarádky, pořád teď sleduju, jestli mi roste břicho..zatím se mi spíš vydouvá špek..pořád se snažím nahmatat dělohu, ale nehmatám..asi je pořád zakloněná..nebo nevím.. 😉

tercie
4. srp 2009

Šamši však jsem si říkala, žes to nemohla vydržet vůbec nikomu neříct 😉 Já bych určitě bouchla, mít si nechat takovou informaci jenom pro sebe 🙂
Moc moc gratuluju 😵 😵 😵

amynka
4. srp 2009

Máš pravdu mury, jsem ostuda, ale kdykoliv mohu tak nakouknu🙂 Jinak máte pravdu,neměli bychom si do toho nechat kecat, ale ono to dokáže člověka hodně ovlivnit, když vidíte ty plameny v očích když to babičky vyslovují a nejde jim to přes jazyk🙂každopádně každý si zvykne, tak uvidíme🙂

tercie: bude to Gabrielek🙂 a jinak asi Gabi🙂 ono moc způspbů není, ale je fakt že Gabro zní srandovně🙂

tercie
4. srp 2009

hele tajnůstkářko jedna 😀 že bych ti taky něco pověděla, když jsi taková spolehlívá vrba? 😉

Amy no taky nevím, kdo to vymyslel, že se mu bude takhle říkat 😀 le Gabi je pěkný 🙂

tercie
4. srp 2009

Holky jdu pro dnešek do hajan, pápá 😉

amynka
4. srp 2009

I my už jdeme chrnět, teda spíš jen já, malej se pravidelně kolem 22.hod začíná mrvit a řádit🙂

tercie
5. srp 2009

Dobré ráno, berušky 🙂

tercie
5. srp 2009

Vroninka 36tt..................................................................čeká chlapečka
Bobinka 35tt ..................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 28tt ....................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga........................6.8 KO........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt..................17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 24t ..................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 24tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna ........................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D...........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 22tt......................
Amynka 20tt.....................
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 18tt.....................4.8.UTZ........................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt.....................12.8 KO+ tripple test
Květinka 15tt...................
Mirax 14tt......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 12tt....................10.8.Nt screening
Samsa 13tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 8tt......................6.8 KO
Markytaj........................našla //
Tercie..........................našla //
Skritkova DC?
Hanana 39DC
Nicollka 33DC
Ikopretinka 24DC
Farmarska 23DC
Paaja 20DC
Kopa 17DC
Eeliska 15DC
If.v 7DC
Zlababa07 5DC
Sarlotta .......................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

kerrie
5. srp 2009

Tercíku, jupííí, jupíííí, jupíííííí...............strašně moc gratuluju a posílám hromadu štístka, ať je všechno v pořádku. 🙂 🙂 😉
Já si tu jen tak brouzdám, páč nemůžu spát a najednou vidím další ranní ptáče............tak jsem sjela očkama tabulku a hned jsem si toho všimla........ta nejlepší zprávička po ránu!!!

samsa
5. srp 2009

Tercinko, strašně moc gratuluju 😵 , moc ti to přeju, tak se opatrujte s mimískem 🙂

tercie
5. srp 2009

Kerrie díky, a já si myslela, jak jsem strašně nenápadná 😀
Zatím jsou jenom slaboučký, foťák to ještě nebere, ale vidět je, a věřím, že bude sílit 😀

Holky pokecáme navečír, já musím mazat do práce, ať si těch posledních pár dní tam ještě užiju 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru