Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
31. srp 2009

Ahoj kopi,
ale varit muzes i zitra ne? 😉

murynka
31. srp 2009

at má ze mě zítra pan dr radost 😝 😝 😝

if.v
31. srp 2009
zlababa07
31. srp 2009

iv-f díky moc, já mizím dom a uvařit něco k jídlu nebo padnu hlady tak pa

murynka
31. srp 2009

každý bude papat 😀 😀 😀 😀

murynka
31. srp 2009

if vypadá to krásně 😵 😵 😵

murynka
31. srp 2009

a víte co mě začala ulice jupíííí 😀 😀 😀

flair
31. srp 2009

Ahojte holky, nestíhám moc přispívat, ale poctivě dočítám 🙂 Žlabi, obrovská gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 Toje super, že vám to tak rychle vyšlo!!! A ještě, když to nebyla až tak snažící akce, ale dávali jste si pozor, tak o to víc je to bombaaa 😀
Farmi, snad ten pohovor povede k zaměstnání a po vzoru Tercinky hned zapadneš a pak PN a nárok na mateřskou 😀
Nicolko, fajn s tím domečkem a jak psaly holky, antikoncepci si rozmysli. Nech to chvíli !odstát" tu situaci.
Bobi, ještě vydržžžžž 🙂
Markee, myslím na Tebe, snad ty testy toho blbého chromozomu dopadly dobře...
Aronku, zvaž tu PN 😉
Jinak já jsem 26 DC, ale myslím, že tento měsíc z toho taky nic nebude... Ale ještě to nevzdávám, to až tak za 3 dny 😀

murynka
31. srp 2009

flair držím pěsti 😎 😵

farmarska
31. srp 2009

hoj holky tak jsem tu zas 🙂 vždycky jen po chvilkách, bo já než vás dočtu, tak zas musím frčet něco dělat 😝

aron určitě to nic není, jsou to šmodrchové, mají toho moc, tak to pomotali 😉

mabuš tý jo a nemáš to nějakou alergii? bo u mne se takhle projevuje-rýmou a zahleněním 😨 a v těhu se mi to vždycky ještě zhorší 😢
martinko tak snad doktorka ví co dělá 😅 hlavně aby byla angína brzy pryč 🙂
mari ty se máš, takovýho žrádla a ještě bez práce 😀
žlabi těhulko se neraduj, za chvíli přijdou těhu nevolnosti 😀 a nebo taky ne 🤐 😀
kopísku no jak bych to stíhala..jako před tím půl rokem! 😀 😀 z práce šup domů, nejdřív rychle obstarat žvížátka, pak dítko, manžela, domácnost 😝 😝 😝 ráno si o hodinu dřív přivstat 😅 😅 no jsem zvědavá kolik mi zbyde času na vás 😢 😢 ale já doufám, že brzy otěhu a půjdu na PN a budu tu s váma zase pečená vařená 😀 😀 😀

farmarska
31. srp 2009

holkýýý už nám zase davají Ulici 😀 to nám to léto ale uteklo 😨 😨
je to jako včera co jsme na ní koukaly a řešily tady potraty Půrové 😅 😅 😅

farmarska
31. srp 2009

flair no však ´přesně takhle jsem si to nalinkovala 😅 😀 😀 jen aby to tak bylo 😅

farmarska
31. srp 2009

tý jo jste toho zase nakecaly!! 😕 mám dočítat zase dvě stránky 😝 mi dáváte 😀
dejte si ted pěkně pauzičku a já jdu na to 😉

hanana
31. srp 2009

Kopi to te chci videt jak se ke me pripojis, ty urcite otehu a ja kolem sebe zadne testovacky nemam..... 😖 ja tady zbydu na ocet...... ☹ ☹ ☹

hanana
31. srp 2009

jj ted jsem si vsimla Aja je 2DC, ale ty moje 32denni cykly ja se z toho picnu 😝

murynka
31. srp 2009

hana já měla cykly 40 dní 🙄 😅 😅

hanana
31. srp 2009

mury a kdy jsi ovulovala?

mirax
31. srp 2009

Ahoj holky, tak vás zase zdravím 😝

Dnes mám radost, volala jsem si na výsledky trippl testů a jsou negativní! Tohle miminko se chová opravdu vzorně 😀 ..ťuky ťuk!!!!!

Poslední dobou nevím, co dělám, ale nějak nemám sil nazbyt. V poledne, kdy Tobík spí, spím nějak často i já.. 😅

Myslím na Markee, snad přijde s dobrými zprávami.

Koukám, že přibyla další těhule 😉 Veliké gratulace, žlababo 😀 😀 😀

Kdo další se blíží k testíkům??

Co farmík a ostatní? Je poctivně prosnaženo? 😀

mirax
31. srp 2009

jéé ten první smajlík měl být usměvavý 😀 😀 😀 😀 pardóón, takhle to vypadá, jako že vás mám dost 😀

murynka
31. srp 2009

hana minule jsme otěhu 23DC a ted jsme otěhu 25DC 😉

farmarska
31. srp 2009

flair i já držím palce! 😉
nikol jak píše flair, nech to odstát-uležet 😉 a hned napiš co novýho s domečkem 😉
if zdravím vejletnice 🙂 jste si teda užívali přepychu 🙂
mury tak jsem zvědavá na tvou váhu, zítra 😉 😀
bobi jen koukej sedat na vlak, dyť rodit chceš ne, tak si to alspon trošku uspíšíš 😀 a v Praze jsou určitě dobrý porodnice 😉 😎 😀
kopísi ty musíš bejt normálně supr mega bomba kočka, za ty prachy 😅 😀 😅 ale to co popisuješ zní fakt dobře 😉

murynka
31. srp 2009

miri 😀 😀 😀 😀 😀

hanana
31. srp 2009

mury tak dik, snad se mi taky nekdy zadari

mirax... moc velka gratulace, opravdu mas vzorneho mimiska, tobe to taky utika vid??

farmarska
31. srp 2009

holky pořád myslím na Markee :- 😅 😅 😅 snad je vše v pořádku 😨 se ještě neozvala 😕 😕

hanana
31. srp 2009

Farmi a mela tam jet dneska nebo az zitra???

murynka
31. srp 2009

hani nemáš zač i s pozdní ovulkou se dá otěhu ale je to o nervy že to trvá dýl 😝 😝 😝 ale tich tvých 32 dní je ještě v poho to mi věř 😉

mateta888
31. srp 2009

Ahoj koníkovky
tak jsem z toho nejhorší asi už oklepala, nebio spíš nemám čas na to myslet, chtěla jsem zeptat za jak dlouho jste to zkusili znovu jít do toh nebo jste si dali pauzu?
Koukala jsem a poctivě dočítala že vás tu je dosti těhu a všem vám obrovitananaááááááááááska gatulace 😀

markee
31. srp 2009

Ahojky,zatím jen na chvilku. Teprva teď jsme přijeli z návštěvy,užili jsme si jí hezky. Ale co mě mrzí,že prostě s té genetiky nezavolali. Počkám zda zavolají zítra do jedné hodiny a pak jim zavolám já. Jsem nesvá, vzteklá a opět bych bulela.
Půjdu vykoupat Johanku a mazlit se a snad se tu pak ukážu.

murynka
31. srp 2009

mateta my čekali 3MS 4 už nedorazila......

murynka
31. srp 2009

markee to je tedy o nervíky co ☹ ☹ ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru