Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
3. říj 2009

flair děkuju 😵 ale nejsem zvyklá na takovou únavu fuj 😠 ☹

aronek
3. říj 2009

mi tedy taky sexujem normálně 😀

flair
3. říj 2009

Murynko, jasně, že nejsi zvyklá, vždyť takhle těhu jsi prvně 😉

flair
3. říj 2009

Holčinky, jdu si chvíli číst a odpočívat, ať pořád jen nesedím za stolem u PC. Zatím papa 🙂

murynka
3. říj 2009

také se půjdu natáhnout 😵 a s ním lívance které přinesla tchýně 😀 😀 😀

flair kdy půjdeš k dr???

sarlotta
3. říj 2009

Kopi ještě mě tam dej 2DC- díky. 😉

kopa
autor
3. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 36tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 34tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 33tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 33tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 32tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 31tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 31tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 28tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 28tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 25tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 23tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 21tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 18tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 17tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 12tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Flair...................................našla //
Maarrtina 26DC
Eeliska 26DC
Ikopretinka 25DC
Mari111 24DC
Paajaa 19DC
Nicollka 18DC
Kopa 17DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 14DC
Farmarska 13DC
Handm 5DC
Hanana 3DC
Aja 83 2DC
Sarlotta 2DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
3. říj 2009

hihihihi já vám dám těhu demenci.
Snad tam jste všichni 😅

aronek
3. říj 2009

kopi 😀 úplně správně 😀 😀

flair
3. říj 2009

Na chvíli jsem sedla zas k PC 🙂
Murynko, k Dr. půjdu až tak za 2-3 týdny. Nechci to uspěchat a chci, aby už něco bylo vidět. Třeba i srdíčko. A pak bych hned chtěla na PN. Mám hodně stresovou práci a chci být v klidu 😵

murynka
3. říj 2009

flair to je rozumné 😉 😵 !!!!

holky já byla u tchýně a vyfásla jsme bábovku štrůdl a gulášovou polévku 😀 😀 se budu zase jen cpát 😝 😝

mirax
3. říj 2009

teeda holky , vy dnes jedete 😉

flair! 🙂 ..veliká gratulace 🙂 🙂 🙂 To je krásná novina! Budu držet palečky, aby vše zdárně pokračovalo 🙂 🙂 🙂

venuska: mě v tomto těhotenství trápí ustavičné bolesti hlavy. Buď od krční páteře nebo (jako dnes) celá hlava, navíc stále to houpání z lodi. Už aby to přešlo.
nehci brát žádné léky, ale ta bolest je většinou děsná bez paralenu se to nedá ☹

mirax
3. říj 2009

jéé já chci taky něco vyfásnout 😀

ochladilo se a začínám mít pořád na něco chuť a hlad 😀

murynka
3. říj 2009

mirax 😀 😀

ještě jednou jsme skoukla fotečky moc krásně nafoceno kdo fotil přírodu?? 😕
a že je to foceno zrcadlovkou??

sirella
3. říj 2009

ahojky holky...prosím vás o názor na kontryhelový čaj.V jiných diskuzích jsem narazila na to,že je prý dobrý hned po revizi (na dorůstání dělož.sliznice) Na kontrolu jdu až koncem příštího týdne nebo přespříští ale nechce se mi jen tak čekat...

mateta888
3. říj 2009

Zdravím všechny ve spolek, omlouvám se že vám sem lezu 😅 . Sem tam na vás jukám a chtěla bych odpověd zlababa 07, ohledně té protilátky u Rh-, Já jsem taky Rh- a po porodu se mě ptali jestli hci ještě další dítě, když jsem řekla, že ano tak mi dali do 24 hodin injekci aby si při dalším těhu tělo nevytvářelo protilátky, protože jinak by to bralo jako cizí těleso a zbavilo by se toho. Tady to se vytváří jakmile se udělá placenta a plod se vyživuje z ní. Když dostaneš do 24 hodin tu injekci tak další těhu máš krytý a není problém. Pokud ji ovšem nedostaneš, tak je komplikovanější a další těhu tě musí dopovad hormony a ještě něčím. Mi Rh- to mám v tomhle holt těžký, takže až porodíš tak si to pohlídej. 😉
Věřím, že jakmille budete připravený tak to tentokrát dopadne 🙂 drž se

murynka
3. říj 2009

sir kontryhel je dobrý také jsme ho pila hned po revizi a na kontrole už byla krásně narostlá sliznice 😉

markee
3. říj 2009

ahojky,jen jukám,nedočítám. Od rána jsem byla na půdě a dělala pořádek. Dali jsme tam i kočárek ☹ a můžu říct,když jsem ho kompletovala,tak jsem u toho brečela ☹ ☹ ☹ prostě se to fakt nedá. Je to hrozný,si uvědomit,že zas nic ☹ Slezla jsem dolu kolem třetí hodiny a černá jak bota. Takže jsem se chvilku natáhla. Teď jsme odnesli do kotelny zbytečné krabice a staré dvě křesílka. Jdu dělat bramborové šišky a pak se tu snad ukážu.

sirella
3. říj 2009

mateta888:To jsi mě šokovala...já jsem 0 Rh- jenže nevím jestli mi nějakou injekci dali (měla jsem akutního císaře při dlouhém vyvoláv.porodu...v narkoze) A teď jsem o mimčo přišla v 9tt Ale snad nejsou blbí...Kurnik to by mě zajímalo jak to tehdy vůbec bylo 😒

murynka:jejda...díky moc 🙂 Já chci něco začít dělat hned...nechci zbytečně čekat...jsem ráda že to mám ověříno od těhulky 😉 Manžel se bude muset zítra stavit v lékárně.Je na rybách...já sama s prckem ale celkem to jde.Manža si to zasloužil.Minulý týden musel zůstat doma a starat se o Filipa...hm...a pak snášet moje nálady 😔 ...ale posílal mi už MMS s rybou co chytil tak mám už lepší náladu 🙂

sirella
3. říj 2009

markee:to mě mrzí ☹ Je to fakt děs...na mě to všechno dolehlo zas dnes dopolčo.Tak jsem si zas trošku pobrečela ale už je líp.Přeju hodně sil...a časem štěstíčko 😉

murynka
3. říj 2009

markee to mě moc mrzí ☹ ☹ drž se holka 😔 😔 musí to být strašně těžké chjoooo ☹ ☹
odpočin si pak se tu ukaž 😉

sir nemáš zač... 😉 já to tedy pila asi jeden měsíc jsme v tom hrozný lempl 😅 ale čaj mi chutnal určo si kup sypaný stojí asi 30kč 😉 také jsme sama doma ☹ koukám ted na film a pořád se něčím cpu 😀 😀
tvůj manžel chytá ryby??

flair
3. říj 2009

Miraxíčku, děkuji, jsem šťastná 😵 Ale to tvoje bolení hlavy... Chuďatko 😨
Sirell, kontryhelový čajík doporučuju!!! Já ho pila poslední 2 cykly a z toho ten druhý se podařilo. Myslím, že mi to na sliznici opravdu pomohlo. Měla jsem předtím pořád slabou MS, sliznice asi nic moc. No a po kontryhelu jsem měla MS silnější a hlavně i s kousky sliznice (pardon za popis), no a další cyklus je teď a mám // 🙂
Určo ho pij!

flair
3. říj 2009

Já teda mám kontryhel přímo porcovaný, jeden sáček do půl litru a je super🙂 Pila jsem od MS do ovulky.

sirella
3. říj 2009

murynka:Sypaný...píšu si 😉 ...
jo jo manžel chytá...dnes odjel s kamošem.Měl jet už minulý týden ,ale já byla v nemocnici tak to zrušili.Teď už jsem ho pustit musela...i když mi chvilkama ještě není nic moc...Jsem ráda,že se odreaguje,protože to se mnou neměl lehké.Teda ne že bych před ním furt brečela,ale celkově jsem byla dost přepadlá.Zhubla jsem už 7 kg(žádná škoda) ale celkově na mě nebyl pohled nic moc...on to bere jináč...prostě se nezadařilo a až budu ok vlítnem na to zas 🙂 Já už to začínám zas brat tak,že pokud to nevyjde zas tak budem aspoň pořádně vyšetření a zjistí se příčina...i když spíš si myslím že už to bude ok,protože když už nám to vyšlo jednou a máme syna tak si myslím(síš doufám) že už se to nebude opakovat.
A jak to že ty jsi sama???Manža maká ???
A to že se "cpeš"je dobře...jen Sofince dopřej 😀

sirella
3. říj 2009

flair:Díky moc 🙂 Popis neva...jsem ráda,že vím co můžu čekat...
Já jsem celé dny na netu...a pátrám 😀 ...nenechám už nic náhodě..
A mimochodem k // velká gratulace 🙂

sarlotta
3. říj 2009

sirella kontryhel je ženská bylinka- probíraly jsme to tu už mnohokrát🙂))))))))))) od MS do ovulky 1 šálek denně - upraví Ti cyklus,pomůže děloze při čištění po revizi a zhojí sliznici.

Ahojík Markee- neumím si představit to balení věciček - to je na palici....ouvej ouvej. Tak ať už je líp... ony se tam neztratí neboooooj-budeš je za nedlouho znovu potřebovat- čas letí a hojí rány... Vánoce jsou za dveřma 😉 😎

murynka
3. říj 2009

sir to je správný 🙂 musíme dát prostor i tim našim chlapům,nemysli si i jeho to trápí ale bohužel to nedávají najevo jako my a poperou se s tím asi jinak....ty jo neblbni a začni papat násedující miminko bude potřebovat silnou maminu 😵 😵 😵 takže žádné hubnutí jasný??? 😉 😉

jo jo manžel je v práci má odpolední celý víkend ☹ a dopoledne maká na baráčku takže sama jsme pořád...
ted bude mít 14 dní dovču ale bude makat na našem patře jako malovat atd abychom co nejdříve bydleli....
takže z dovči já nic mít nebudu 😀 😀 jen mě těší že nebude tak utahaný..když bude jen makat na abráku a nebude muset do práce ted toho má nad hlavu 😒 😒

sarlotta
3. říj 2009

Mirax ahojky🙂)))) vítám tě z dovolené... jééé taky bych jela..... 😉 vypadáš moc krásně s bříškem 😎

sarlotta
3. říj 2009

Holky já zhubla od začátku roku 12kg 😲 .... no ale mě to jen prospělo🙂)))))))))) lidi závidí- hlupáčci- neví co 😒

sirella
3. říj 2009

sarlotta:díkas za radu...já už prostě jen chci něco se sebou dělat...už je mi to všechno dlouhé...

murynka:Mě ty kila jen prospěly...nějak zapomínám jíst(protože jsem věčně u PC) a taky nemám chuť.Když jsem byla těhu tak jsem řízky nejedla,ale dnes si jeden kuřecí dám 🙂
To je dobře,že bude mít tvůj manža dovču...sice si mákne,ale na svém 🙂
My jsme nestihli všechno vymalovat,tak to teď doženem.My jsme nečekali,že se tak rychle zadaří...tak snad i příště.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru