Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
6. lis 2009

aja, taky děkuju za pozdrav a mrzí mě,že jsi sklouzla v tabulce ☹ ... ale je nás tam víc... tak se nebudem vlka bát nic 😎

aja.83
6. lis 2009

Sarlott, jasný, nebojíme se ničeho a šplháme se znovu nahoru 😉

kerrie
6. lis 2009

Další info o Murynce.............zkopčila jsem to ve Vlaštovkách a ty to mají z Prosincovek.............to je kolotoč 😀

Markét vypadá skvěle, já určitě budu po porodu zdrchaná a jí to moc sluší
vyprávěla mi o porodu, jak to všechno probíhalo, pak vám to sem napíše, nečekejte žádné drama, měla klasický porod a hlavně krátký
když sem za ní přišla,tak jí zrovna stěhovali na JIP, tak sem šla s ní, malou jsem viděla jen pár vteřinek mezi dveřma, dovnitř se nemůže, ale je krásná a malinká fotky bohužel nemám, vyfotit sem jí nestihla a Markét u sebe neměla mobil, tak mi ani žádné neposlala..
jinak kojení už prý v pohodě, prsa už tolik nebolí jako včera a malá krásně saje. Po víkendu už by mohly jít holky domu
Infekce se u malé nepotvrdila a UTZ ledvinek a mozku v pořádku, mozek prý je ještě nevyvinutý, ale to je prý u nedonošenců normální.
Teď už budou s malou spolu na pokoji, tak se moc těší, jen má strach z koupání a přebalování, všechno jí to budou teď učit sestříčky, ale ona to zvládne
Všechny vás moc pozdravuje a děkuje za gratulace
prý až dorazí domu, tak se těší na koníka, na pokec

jitie
6. lis 2009

ahok holky 🙂
koukám,už to máte překopčené 😀
Markét vypadá fakt dobře a už je se Sofinkou, tak teď už si budou holky užívat jen spolu 😵

kerrie
6. lis 2009

Jitie.........ahojda 🙂 Děkujem za zprávičky. To je moc dobře, že už budou holky spolu 😵

m.aa.b
6. lis 2009

Ahojdy všici!

Kellynko obroóóóóóóvská gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Oběma vám přeji hlavně zdravíčko!

Kopinko prosím prosím připíšeš mi do tabulky 27.11.2009 konzultace v Pronatalu? Děkuji moc.

Jinak Áji já jsem v tabulcce ještě níž a velice ráda bych se k Tobě připojila, ale to na mě tedy musíš počkat 😀 pigárko už mám tak snad už brzy konečně ta mrcha dojde.

Tak se tu zatím mějte a moc toho nenakecejte pže jdu večer s kámoškou na vínko tak ať mi toho moc neuteče 😉

m.aa.b
6. lis 2009

Jo a Murynce taky gratuluju že už má Sofinku u sebe !!!"! 😵 😵 😵 😵 😵

aja.83
6. lis 2009

Ahoj holky, ještě vás zdravím, jsem u taťky, za chvíli vyrážíme ke kamarádce do Jeseníku na tu svatbu.
S Murynkou to vypadá tedy dobře, to je fajn, všechno to holky zvládnou! 😉

sarlotta
6. lis 2009

Ahojík holčinky, no kde stééééé 🙂)) tady je dneska mrtvo 😉

mirax
6. lis 2009

Ahoj berušky, taky vás jdu pozdravit 🙂

Pořád nemůžu uvěřit, že Murynka už má porod za sebou!

Mně najednou připadá, že to všechno tak letí...koukám, jak nám všem ty týdny naskakujou a já si vůbec nemůžu představit, že budeme mít za chvíli doma dvě děti... 😅

No, ještě je topořád ale dlouhá doba..
Včera mě taky přepadl strach z porodu...vzpomínala jsem, jak to bylo s Tobíkem a fakt jsem začalal mít strach 😨

Dnes jsme si udělali s manželem hezké odpoledne, šli jsme do dětské kavárny, Tobík si hrál a my si v klídku dali kafe a dortí..to byla taková pohoda 😀

sarlott...u nás taky pěkná rýma, v Tobíkovi to pěkně bublá..nejvíc v noci, to je mi ho líto, ale celkem spí..jen to vstávání.., ale už jsem si nějak zvykla..prostě zima: půl šestá, léto: půl sedmá...Už aby to zase bylo 😀

mirax
6. lis 2009

Manža mi vyfotil bříško v pyžamu..dávám do albíčka 😉

kopa
autor
7. lis 2009

Dobré sobotní ránko 🙂

markee
7. lis 2009

Dobré ráno,
teď vůbec nestíhám PC. Od úterka mám dny dost plné a prostě fakt nestíhám. Dočetla jsem teď 3stránky,pže víc prostě nedám.
Gratuluju Kelly ke Kristýnce. Má krásné míry,akorát. Už se těším na fotečky.
Mirax,hezké bříško.
A je skvělý,že Murynka už má Sofinku u sebe.
My máme dnes ty padesátiny mamky,takže hodně příprav,které teda právě začli už v průběhu týdne. Plus Johanky heloween ve školce. Jsem unavená,spala bych,ale nemůžu.Za hodinku mám být u našich.
Mějte hezkou sobotu(víkendík).

farmarska
7. lis 2009

ahoj holčindy, jenom nekukuju 😉 bála jsem se kolik budu mít dočtání a ono se to tu skoro nehlo 😅
taky dobře 😀
mirax máš už krásnej pupík!!! 😵 😵 Strašně to letí !!! 😨

mari111
7. lis 2009

ahoj babulky moje, sem vas konecne v klidu docetla, ja mam ted trosku litacku, chodej hodne holky,''nastesti'' a jeste vysedavaj a vykecavaj,no jo ono to bez toho moc nejde,jinak sem si aj udelala vylet,jela sem s pritelakem na sluzebku do nemecka ale byla sem fakt k.o. jeli sma v pul druhy rano a ja sem samozrejme nespala a vratili sme se az vecer v sedm 😔 ale uz sem to dospala a je to v pohode.
Kelly mooooc velika gratulace,konecne si se dockala 🙂
jinak murinca taky ze uz ma pipinku u sebe a holky k dobrym kontrolam taky gratulace.
ajusko nesmutni,du k tobe dolu do tabulky ale ja s radosti 😉

mari111
7. lis 2009

😕 jinak holky prosim o radu, ja uz sem vsera zacala trosinku spinit,ale fakt jen malinko,jen takovej flicek, dneska uz teda trochu vic ale jeste se to nerozjelo, ja ted nevim kdy si zecit pocitat prvni DC??? 😕 ja ma od 5DC brat ty prasky na ovulku,ted ale fakt nevim kdy? poradite mi holky moje? 😨

m.aa.b
7. lis 2009

Krásnou sobotičku přeji 🙂
Mari až začneš krvácet a 1DC je do asi jedenácti dopoledne jinak se to počítá až od následujícího dne. 😅

mari111
7. lis 2009

ahoj m.aa.b dik tak to dneska jeste teda ne,tak zitra by to uz mohla bejt fakt mrcha 😒

mari111
7. lis 2009

farmi 😠

sarlotta
7. lis 2009

Ahojky holky🙂

Farminko co to je za fotku🙂)))) ty si šiša 😀 😎

mari111
7. lis 2009

ahoj Sarlotko, to je koza ta nase farminka,co 😅

kopa
autor
7. lis 2009

Ahojky 🙂

kopa
autor
7. lis 2009

jsem dneska sama doma ☹ Přítelák jel slavit s kamarády narození synka.Je mi smutno 😔
Tak jsem si dneska aspon nakoupila bodýčka 😀

mari111
7. lis 2009

ajoj kopiku,ty jo,nakupujes,jo 🙂

kopa
autor
7. lis 2009

Farmí co to máš za fotku? 😀 😀 😀 ty jsi kvítek 😎

kopa
autor
7. lis 2009

Mari ahojky 🙂
jsem se byla právě podívat na zimní kabátek a tak měli bodýčka 😀 No zítra vyrazím ještě omrknout kabátek,ten co jsem s zkoušela mi byl,ale chci trošku volnější.Akorát ta cena 2290,- no ale co...tvrdě pracuji,tak se musím odměnit 😅 😀

kopa
autor
7. lis 2009

Mari 1DC si počítej,až se ti pořádně rozjede mrcha 😉 ptala jsem se na to u mé gynekoložky,páč jsem jí řikala,že vždycky taky špiním dva dny a pak se to rozjede.

kopa
autor
7. lis 2009

Jinak jsem moc ráda,že Murynka má u sebe Sofinku 😵 😵 a i to že kojí 😉

mari111
7. lis 2009

jen si kup kabatek, aby si nam nezmrzla 😉

kopa
autor
7. lis 2009

Mari já mám ted kabátek,ale už se mi moc nelíbí 😒 tal uvidím jestli se mi zítra někam bude chtít jít 😅 navíc si přítelák nechal doma klíče 😠 takže to budu muset organizovat podle něj 😠 😠
To je dobře,že už je mrcha na obzoru 🙂 si dala na čas vid? 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru