Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
3. črc 2009

Hele nenechávejte mě tu samotnou... Já vám povím i vtipnou historku z natáčení. chcete? 😀

Já totiž jsem si včra brutálně utrhla nehet... drží to jenom u lůžka a po stranách, narazila jsem do stolu a vyvrátila si ho... myslíte že to přiroste? Bojím se jít k dr, že by mi to strhnul celý... Nehtařka má kvalitka lepidlo a tipy, nepovolily 😀
jsem tak vášnivě gestikulovala a mluvila, a jak všichni čuměli když jsem najednou zmlkla... měli jsme včera kamarády na návštěvě 😀
Takže je teď ze mě válečnej invalida
😎 😀 😀 😀

mirax
3. črc 2009

ahoj holky, taky se snažím dočítat, ale jen tak zběžně ☹

Farmíku,těch 14 mm je velikost gest. váčku, předpokládám..je to zvláštní, že roste tahle pomalu, ale přesto roste zlobidýlko jedno 😕
No, farmíčku nezbývá než držet palce a doufat, třeba to přeci jen ještě mimi dožene. 😉

kupina
3. črc 2009

Hezký večer holky, nakukuji co je nového...

Farmíku, holka jedna, drž se. Prostě mimísek má svou hlavu, přece jako ty. Určitě to dožene. Hlavní je, že roste. A i doktor zatím nic neříkal. Vím, že je moc těžké čekat zase celý týden, ale drž se a dopuj se vitamínami. A pohlaď za mě bříško a domluv prckovi 😉.

kupina
3. črc 2009

Tercie, ty jsi teda číslo. No, myslím si, že nehet asi nepřiroste. No, uvidíš... Ale kdyby tě to začalo bolet, tak si zajdi k doktorovi, ať se ti do toho nedostane infekce.

kupina
3. črc 2009

Jinak vítám mezi námi zlababu - holka drž se. Uvidíš, že to za nějaký čásek přebolí a Vy se začnete snažit znovu. Hlavně teďka odpočívej a nebírej síly.

kupina
3. črc 2009

Teda před chvílí Vás tu byla celá banda a teď si povídám sama se sebou. To jsem teda dopadla 😀. No nic, jdu si udělat zeleninový salát. Mějte se hezky a přeju krásný a doufám, že i slunečný prodloužený víkend.

tercie
3. črc 2009

Kupi ahojky, no jo, mě se holt vede 😀 on se mi utrhl přesně před měsícem, ale to jsem měla svůj, takže se jenom tak odloupnul, zato teď ten dodělanej je holt masakr. Sice se bojím jak čert kříže, ale když nebude zbytí, tak k doktoru půjdu. Lepší nechat strhnout nehet, než nechat uhnít celou ruku 😀

Mirax a jak se máš ty, tvůj mimísek nezlobí? 🙂

tercie
3. črc 2009

no kde jstééééééé? 😲

kopa
autor
3. črc 2009

jsem tu 😀

kopa
autor
3. črc 2009

a tady nikdo??? 😅

tercie
3. črc 2009

já jsem tady!!!!!

murynka
3. črc 2009

😀 😀 😀

farmarska
3. črc 2009

holky já už tu zase jsem 🙂

a kdo další??

kupi, tak už jsem mu domluvila 😅

kopa
autor
3. črc 2009

No super holky u nás přítel ototčil o 100% 😅

tercie
3. črc 2009

Právě jsme se rafli s manžou, mám vzteka, protože si myslí že ho kontroluju přes přítelkyni kamaráda se kterým je v práci. Sakra přitom jsem s ní byla na kafi a pak jsem jí psala že si naši chlapi asi dávaj taky rande a ona to špatně pochopila a zjišťovala mi jestli jsou opravdu spolu...Jenže to po ní nikdo nechtěl. No já se vážně umím do průšvihu zamotat 😝

kopa
autor
3. črc 2009

Tak já tady chvilku s vámi budu,než mě začnou bolet zase záda 😀 😔

tercie
3. črc 2009

Tak aspoň že vy máte pozitivní zprávy. Já bych se šla nejradši zahrabat...

kopa
autor
3. črc 2009

😝 Tercie...To ses teda zamotala to ti povím. 😀

kopa
autor
3. črc 2009

Tercie já bych se šla taky zahrabat dneska jsem se koukla do zrcadlo a mám panděro jak 5 měsíci... 😅 Ted budu muset chodit a zatahovat,zatahovat 😅

kopa
autor
3. črc 2009

No tak oni řeknou že tu jsou a pak nic nepíšou 😠

farmarska
3. črc 2009

terci to bude zase ok.
alspon vidí, jakej máš o něj zájem 😀
se na to musí koukat z té druhé stránky a být rád, že ti není lhostejný 😀 😀

kopi invalido nevymlouvej se a hezky cvakej písmenka a napiš, jak že obrátil 😕 😀

murynka
3. črc 2009

jsem tu 😎

tedy tercie Míšo jak ty to děláš 😅 😕 to je tedy nemilé a tak mu to vysvětli 😅

kopi bude miminko 😵 😵

kopa
autor
3. črc 2009

Farmi normálně stříká 😀 😀

tercie
3. črc 2009

Kopi nic si z toho nedělej já mám pivního mozola jak vyšitýho. Šla jsem na pohovor kvůli práci a nevěděla jsem co na sebe, v sukni jsem vypadala jak těsně před slehnutím, děs, budu chodit kolem zrcadla obloukem...

farmarska
3. črc 2009

kopi to máš ještě dobrý! mně už hezkejch pár měsíců zatáhnout ani nejde 😀 to je teprve radosti 😀 😀 😀

tercie
3. črc 2009

Já taky zatahuju a je mi to prd platný, je to vidět i zatáhlý 😀 a ještě přitom vypadám jako bych měla zaražený prdy 😀

murynka
3. črc 2009

tak mě také nejde zatáhnout a to jsme byla vždy jak obrácenej lavor 😀 😀

farmarska
3. črc 2009

no vidíš všici tu jsme 🙂
všichni a nebo spíš ty nejdůleřitější 😀

holky vemte mne sebou -zahrabat 😅 a vykopejte mi prosím i tu jámu 😅 ja už dnes nějak nemůžu 😀

farmarska
3. črc 2009

a nebo si lehnu s někerou do tý její, ju ? 😀

kopa
autor
3. črc 2009

Tercie já se nemohu vyhýbat zrcadlu mám ho za stolem na pc a tak když si s vámi píši tak na sebe furt čumím 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru