Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mirax
20. lis 2009

farminko...já to taky občas takhle mám i moje kamarádka to měla, že v těhu proti nevolnosti pomáhá kofola nebo kola...
Taky mám na ni občas chuť adám si ji...
Neboj se, nic s e nestane..pokud nepiješ litr každý den, je to úplně vpořádku.

A kafe bez kofeinu je nezdravé..je dokonce prokázaná souvislost rakoviny slinivky a velké spotřeby bezkofeinové kávy. radši si dej šáleček slabší normální s mlíkem..až přijde chuť🙂)))

mně úplně kručí hlady v břiše, pekelně mě bolí hlava z těch dutin...takže jsem si objednala pizzu 😅 ..to jsem sama ještě nikdy neudělala (manža jel makat na chalupu..)..takž si udělám holčičí samotku s dobrůtkou.

Mně už ta rýma a sinusitida tak štvou!!!! A pořád s eto moc nelepší! Co jsem vyčetla tak atb na to většinou indikovaná nejsou a těhule na tyhle problémy trpí díky hormonálním změnám. Prý to může trvat 3-4 týdny...mám prostě dost 😝

Jdu vás trochu dočíst 🙂

mirax
20. lis 2009

markee: poslala jsem ti IP

markee
20. lis 2009

Mirax,ahojky, moc díky.Už jsem ti odepsala.
Ty jsi nemocná? To je mi moc líto. Tak ať to brzo přejde.
Týjo,tobě ty týdny letí,už jen 10tt a je tu Alžbětka 😉

mari111
20. lis 2009

hanano ja nevim, uz ti bricho tolik neboli, intimka cista ale jak sem byla na wc tak na toaletaku krev,ne moc ale byla tam ☹

farmarska
20. lis 2009

mari třeba to špinění je opravdu ovulka 😉
mirax tak díky, s tou kolou, jsi mě uklidnila, když to píšeš i ty 😉 hele ale to jsem vůbec netušila, že je bezkofejňák takhle nezdravej 😠 tak že to ti magoři vůbec prodávaj a dokonce to i těhulím doporučujou, ať pijí bez kofejnu..no paka 😠 😠 Tak díky za info 😉 ted si na bezkofejnovým bude pochutnávat asi denně Lucinka v korýtku 😀
markee doufám, že bude mallinká brzy v pořádu!! 😨
pájí to mi je tak líto ☹ ☹ proč se tě ta bestie tak drží 😠

mari111
20. lis 2009

holky myslite ze to je fakt normalni??? ja mam docela strach ☹

mirax
20. lis 2009

mari špinění v půlce cyklu bývá vcelku časté...dokonce se tady na to nedávno nějaká holčina ptala..neboj s e, nic to nejspíš není (někdy když estrogeny vpůlce cyklu prodčeji poklesnou, tak v době ovulace dochází právě ke špinění...výjmečně to může být i trošku zašpinění z prasklého foliklu).
Brzy to přejde, neboj.
Taky se mi to párkrát stalo...

mirax
20. lis 2009

jdu se zavrtat do pelíšku...pizzu jsem skoro necítila, nemám žádnou chuť ☹ ...já už asi 14 dní vůbec nic necítím!!!...vždycky jdu přebalit Tobíka a jsem překvapená, když najdu i hovínko!...na sporáku taky pořád něco pálím, pač necítím lautr ale lautr nic!!!

tak dobrou breberky 😉

mari111
20. lis 2009

miraxicku dik, ja vim ze uz se tady o tom nekdo bavil ale ja tam mela aj krev, jak slabulinka mrcha, a hlavne ja sem takle nikdy nespinila, ja se svoji mrchou jednou za dva mesice a ted zas cerveno po par dnech ☹ ach jo a zitra by to uz nemelo byt? nebo co ?

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
20. lis 2009

ajoj kopiku 🙂 no jem premejslej, mas o cem 😉

sirella
20. lis 2009

ahojky holky...přišla jsem jen nakouknout...jsem strašně nasr...á , tak bych jen otravovala 😒

Mari:o tom špinění v době ovulky jsem četla na jiné diskuzi a na tvém místě bych nepanikařila.Fakt se to prý může stát 😉 Bude to v poho...neboj

Ahojky kopi...schvaluju ti že si to všechno chceš ještě nechat projít hlavou...držím palůše 😉 Ale hlavně na sebe buď opatrná...a kdyby tě chtěl někdy zas zbít tak ho bez milosti vykopni...to už neváhej

mari111
20. lis 2009

ajoj sirelko, procpak si nasrana ??? 😕

sirella
20. lis 2009

mari:Ani mi nemluv...namíchnul mě prcek.Představ si že ve škole (když měli napsat co dělá celá rodina těsně než jde spat on) napsal : "Mamka spí,taťka jde do kuchyně a já si čistím zuby" a ona to není pravda...většinou ho koupu já,dohlížím na zuby a ukládám ho...teď před jeho učitelkou budu vypadat jako debil...že spím dřív než on...A to jsem včera s ním probírala co by tam tak asi měl psat...On to udělal schválně...je na mě drzý.A kdybys viděla co dělal u tchýně tak bys mu klidně jednu vrazila.Já k tomu neměla daleko.Oni ho nechali přežírat oplatkama a perníčkama(ještě před obědem) a když jsem se ozvala že už fakt stačí (u 3.dávky) ,že mu bude zle,tak se ho zastávali abych mu dopřála.No a on byl na koni...když se všichni bavili tak na mě dělal takové to já si vzít můžu,mám to dovolené co s tím uděláš ...Víš,já mu taky ráda dopřeju ale toto bylo moc...Teď to vypadá že já doma jen spím,manža v kuchyni třeba vaří(i když je to tak že on dojde z práce a jde do té kuchyně jest)...Dělám jim jen služku a manža se vyžívá na rybách,na florbale,na kartách a já nemám nic...jsem totál nasraná a fakt v prde.i...

mari111
20. lis 2009

no teda to je cislo ten tvuj kluk 😅 tak to ucitelce muzes pri nejaky prilezitosti vysvetlit a klukovi rict ze kdyz ti bude delat naschvali tak ty budes taky ,jestli se mu to bude libit. a ze kdyz se u babicky tak prezira slatkostma tak mu rekni ze doma teda uz nic nedostane. jinak tchyne by uz mela mit rozum a nedavat mu tolik sladkeho a podporit tebe a ne prcka, ale ono to je s tema babi a deda tezke, co. moje sefova taky nadava, jeji mama ji hlida kluka 2 roky a taky ho precpava susenkama a furt mu kupuje auticka ,kazdej den, chapes to? 😕 a ona pak s nim ani nemuze do kramu protoze on vsechno chce, jak je zviklej u babi

sirella
20. lis 2009

mari:Máš recht...já mu dneska dala takovou sodu že se jen klepal...já vím,že je to hnus,ale on už to dlouho potřeboval.Dostal zákaz PC a sledování Ulice v TV...do odvolání, a od půl 4 do 7 uklízel pokojík.Teda on to šidil a já to vím,ale bububu už potřeboval.Zavádím jinší režim celkově u nás doma,protože já se s prckem učím a manža je za toho hodného co prcka s diktátama neotravuje.Prostě jsem si řekla že trošku prosadím i své zájmy.A to s těma autíčkama znám...u manži...on si vzal prcka s sebou na nákup a ten dojel s novým kopačákem ...tak jsem zatrhla jejich společné výlety a je klid...Já už toho fakt mám plné zuby...
Prcek se mě tak bál,že když jsem mu chtěla cosi říct tak nechtěl ani slézt ze schodů...slezl asi o 3 a řekl:To už stačí ne?Já níž nejdu...když jsem to říkala manžovi tak se jen smál a říkal že on by neslezl ani o ty tři schody jak mě tak četl na ICQ.
Ale strašně mě prcek překvapil,že když jsem na něj jednou do pokojíku vlítla tak si chránil hlavu a říkal že ať ho nebiju...ale já ho fakt nebiju...fakt ne...on musel mít fakt ze mě strach ☹Já už se ho pak pozděj snažila spíš hodit trochu do klidu...ale to naštvání bylo fakt za ty týdny už veliké...tak prostě bouchly saze 😒

Omlouvám se...už těch nářků nechám 😀 Jakpak se máš ty?Vím že to špinění je nepříjemné ale myslím že to nic závažného nebude...a kdyby to trvalo nějak dýl tak bych si na tvém místě brnkla na gyndu...ale myslím že panikařit fakt nemusíš

mari111
20. lis 2009

no jo oni sou deticky takovy herci, to kamosky holka tak nastvala mamu(kamosku) ze ona jak zrovna utirala nadoby z mycky a zrovna pribory tak s tim svihla na linku a holka ji vycetla a vsude vypravela ze mama po ni hodila noze 😨 , no kamoska s toho skoncila malem v blazinci ☹ , bejt tam ja tak ji jednu vlepim, predemnou maj deti respekt, ne ze bych je mlatila, to fakt ne ale u mne proste vedej ze kdyz neco reknu tak to myslim vazne a nemam rada, co rada, nesnasim kdyz dite nema respekt pred rodici, to je bych si k mame nikdy nedovolila, ta jak by mi jednu natahla tak uz bych si zuby zbyrala v okoli 😀 ale ji stacilo na mne jen kouknout a uz sem byla v pozore 😀 a u tyhle kamosky vim ze ta jeji holka uz toho vyvedla az az a maminka ji to odpousti a pomaha ji a ona misto aby se ji zavdecila tak zloby, no jo deti. mne se to keca, jeste nevim jak to budu mit ja, co, no uz aby to bylo 😉
to spineni mi uz jedna hodna holka po IP vysvetlila takze uz tolik neplasim, snad to bude dobre

sirella
20. lis 2009

neboj...určitě to bude ok 😉

A mimíska už ti fakt moc přeju 😉 ...aby sis to zkusila i na svých dětičkách...ono je to fakt někdy děs.
Víš já prcka nebiju a on toho zneužívá...je to drzoun drzá...ale fakt mě dnes tak vytočil jak snad ještě nikdy...no kdysi vlastně jo...Do písanky psal hnusně tak jsem mu řekla aby trénoval na papír a on ze vzteku rozskřípal drahé pero...ty jo...já měla před očima rudo.Nejde mi o ty prachy,ale od něj mi to přišlo strašně drzé,rozmazlené a rozežrané...Nevím kde se to v něm bere a dost mě to mrzí víš...já si musela vždycky na všechno vydělat tak si peněz vážím.Vím že děcko z toho ještě rozum nemá ale začít vážit peněz by si už mohl...tehdy jsem trvala na tom že si nové pero zaplatí z pokladničky co si střádá penízky aby věděl že se to nedělá a že se penízky jen tak někde neberou...od té doby je klid...ovšem babičky a pod. je jinší kapitola 😒

Nenapadá tě nějaké jinší téma???Já jsem fakt vzteklá 😅
Třeba hoď nějaký tip na dárek pro manžu...co máš pro příteláka???Teda jestli poradíš...Já už většinu mám ale ještě něco bych uvítala

mari111
20. lis 2009

joj darky tak to nevim, dneska prave jak sme byli v nemecku tak sem nejak skousela s neho tahat co by se mu libilo ale nepovedlo se, no tak nevim, koupim mu asi vypalovacku,a hlavne naboje do vzduchovky, kterou nedavno dostal a mel s ni fakt velkou radost, takze nejake mega baleni naboju at muze strilet ostosest 😉 a mam okouklou bundu no ale to sice bude rad ale on z obleceni neni nejak nadsenej tak uvidime, jeste bych chtela neco vymyslet ale nevim co 😒 asi jeste nejakou knizku, no on moc rad o valkach a tak

farmarska
20. lis 2009

sir ojjojoj takovýhle starosti s dítkem 😝 ještě že já takový věci řešit moc nemusím, my máme syna vzorňáka (fakt nevím po kom je) 😅 samozřejmě, že občas zaotravuje a odmluví, ale vždycky je s ním řeč. Se školou je zodpovědnější, než my s manžou dohromady 😀 a učení mu jde jedna báseň 🙂 Jen aby mu to takhle vydrželo i dál 😅 😅 Ale o babičkách, sušenkách a pod.. mi nic nepovídej, to taky známe 😝 A je fakt, že jak to s ním normálně jde pořád po dobrým, tak jak je v přítomnosti babička, tak někdy ten hlas zvýšit musíme 😠 ale jelikož to u nás normálně nezná, tak se hnedka srovná do latě a je zas klid 😎

sirella
20. lis 2009

mari:Téééda náboje a knížky o válkách...to je takový akčňák...což? 🙂 Já mám pro manžu zatím hokejku na florbal(dost to začal žrat),knížku Četnické humoresky 3(minulé 2 díly dostal na minulé Vánoce),knížku o lovu sumců(ta je krásná...s fotkama a nákresama a pod...fakt pěkná)...a dál tápám...možná to skončí na známkách,ale to by si musel vybrat sám co mu chybí do sbírky...já se mu v tom neorientuju...musím zabrat na těch mojích.Mám tam hafo práce

A co kdybys zkusila kuk na popron???Mě od nich chodí pravidelně katalog(jsme z něj zvyklí objednávat po netu)Tam mají knížek,videokazet a DVD o válkách a pod.o sto šest

farmarska
20. lis 2009

ale s tou školou to mne taky občas dostává, když z něj jednou za čas vypadne, jak se o nás bavěj ve škole, ať už s učitelkou nebo s kamarádama, tak si říkám no potěš! 😝 ti si musej myslet věci! 😝 😀 ale to on snad ani nedělá naschvál, jen prostě to tak bezprostředně řekne, jak a co ho zrovna napadne 😀 jenže ne všechno co se děje doma v rodině se musí šířit i do okolí že 😀 😀

mari111
20. lis 2009

no to jeho hodne zajimaji valky, hlavne jako lode ponorky letadla tanky a tak no, jak malej kluk
Farminko a co ty, uz ti je dobre?

sirella
20. lis 2009

farmi:Zááááááávidíííííím 😵 😵 😵 Ty se máš...já mám drzouna...On fakt dá na to že ho manža rozmazluje a já se s ním učím...to furt slyším jak su hrozná a pod...A pánové dostanou všechno až pod čumák a on pak o mě napíše že spím...do prčic...to si ale fakt snad dělá prd.l....já se fakt děsně naštvala...doma jsem za služku a to mám za to.
Manžu už jsem ale spucovala taky 😀 ...zítra vaří oběd,dělá nádobí a s prckem uklízí zahradu...a já budu mít chvílu vegáč...a klidně i spat jak to tam náš synek napsal 😎 Manža dneska udělal jednohubky k TV 😵 mňam...a musel 2x my je totiž hned zblajzli víš 😀 Snad bude už klid...budou makat jak šroubci 🙂
Já se furt vztekat nebudu...za chvílu chcu těhotnět tak si nebudu ničit nervy 😎

sirella
20. lis 2009

farmi:A máte i něco za co je ti trapně???Já kolikrát čtu v časákoch výroky nejmenších a někdy je to fakt bžunda 😀

Jenže náš prcek to fakt udělal schválně...já se ho ptala proč to tak napsal a on an to :Protože jsem se pomátl!!!!
Tož to jsem nevěděla jestli se smát nebo brečet...trdélko moje

mari111
20. lis 2009

ty jo Sirel ze se pomatl, ja mam s neho dost 😀 😀 😀 😀 no kam ten na to chodi 😕

sirella
20. lis 2009

mari...tak to by se mu líbilo v Dobrošově...,znáš to??My tak byli když jsme byli na dovče a prcek byl nadšený 🙂

sirella
20. lis 2009

mari:To by mě zajímalo taky 😀 On kolikrát dojde s takovou hláškou že mi fakt lezou oči z důlků

mari111
20. lis 2009

no nic holky du tahat pritelaka z gauce do postele, to se mi zas bude smat, on tu zaspi a ja hopak budim stylem '' zlaticko vstavej, dem spat '' no to on se muze posrat smichem 😕 blbec, co jako mu mam rict? 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru