Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
15. pro 2009

Tady ta jídelna kdo chcete mrknout,akorát jsem to fotila v rychlosti jen mobilem, tak nic moc kvalita.

http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/tercie/albu...

A jdu dočíst...

kopa
autor
15. pro 2009

Tercie mě se ta jídelna líbí 🙂 🙂 vypadá trošku jinak,než na tom obrázku,ale je pěkná.

nicollka
15. pro 2009

ahoj holky

Farmi je mi moc moc líto s tatkou, mysli na miminko, moc moc se těším na první fotečky ;)

Jarus taky gratuluji.

Holky představte si jak tu píšete o zaměstnání a idiotské nabídce, bratránek nastoupil jako rozvozce ppl, zadřel motor, žádná kontrolka nic, je ve zkušebce, no a šéf chce aby zaplatil stotisic motor a 30tisíc náhradní auto a řidiče, na to sme mu řekli at dá výpověd, že je ve zkušebce, a jde zatím na marodku, že přece on nebude platit ještě ze svýho nějakýho náhradního řidiče, to by byl vůl, no šel dát tu výpověd a šéf mu začal vyhrožovat, že to v žádným případě, že napřed zaplatí auto a řidiče, a že at si nemyslí že si jen tak zmizne, že k němu domů pošle gorily a prostě to zaplatí, takže už volal právníkovi, prý kdyby šel soud tak musí zaplatit 5ti násobek platu, což má na smlouvě 8tis. takže čtyřicet tisíc , tak prý má jít znovu dát tu výpověd a když nic tak tam nemá chodit a jít k soudu, lepší čtyřicet splácet než platit nejakymu hajzlovi. Je mi ho líto, má takovou smůlu, v předešlé práci mu nezaplatili výplatu tři měsíce , bez koruny, dluhy a ted toto achjo. Zítra půjde i na pollicajty, kdyby náhodou se někdo u něj doma opravdu objevil tak aby věděli odkud vítr vane.

A já mám pořád jakejsi knedlík v krku a nemůžu přijít na to co to je, pořád se mi grgá, už sem jedla pila a ne a ne to zničit, dost to tlačí a bolí a zavazí tak jakoby v té trubici na půl cesty do žaludku, nevíte co s tím?

cajori17
15. pro 2009

Holky tak ja mizim,jdu spat.dobrou noc

nicollka
15. pro 2009

tercie krásný fotky, už se moc moc těším do nového domečku, no sice až na nocý rok ale pěkně v klídku.

tercie
15. pro 2009

Kopi máme stůl složenej, a na tom obrázku z krámu je rozloženej, takže delší 🙂

Šarlotko moooc gratuluju k srdíčku, je tak dál 😉

Farmi s tatínkem mě to moc mrzí... nemoc si nevybírá, ať jsou pátky, nebo svátky, to je smutný. Musíte to přežít, nedá se nic dělat... jak píšou holky, mysli na mimčo, to vám vynahradí to smutný. Věřím, že doktoři tátovi pomůžou a ještě se bude těšit z vnučky 😵

Nicol to je síla co se stalo bráchovi... dneska je možný fakt všechno.... nejhorší je, že ti co chtěj, práci najít nemůžou a ti co dělat nechtěj a nebudou si spokojeně žijou ze soc. dávek a my abysme se jich prosili o každou korunu...
Jako mě dneska přišlo, že mi zrušili povinný ručení na auto, takže já musím urychleně uzavřít nový, aby mě někde nechytli, nebo aby se něco nestalo a já nebyla bez pojištění.
Už aby ty prachy dolezly jinak jsem vážně v prdeli už...

tercie
15. pro 2009

Nicolko díky, taky se dočkáš, ale je to jen samá práce 😀 No ale víš že děláš na svým, tak je to v pohodě 🙂 a hlavně je všechno nový čistý, pěkně se to uklízí. Vy budete bydlet už letos na novej rok, nebo až příští? Já teď nějak nevím 😅

S tím krkem neporadím, netuím, co by to mohlo bejt... nemohl tě něčím poranit nebo tak?

sirella
15. pro 2009

ahojky holky...přišla jsem jen nakouknout
Dočetla jsem si zatím jen konec
Teda nicollko...já ti řeknu že s tvým bratránkem je to teda pěkná sviňá..a...chudák...umím si živě představit co asi zažívá.Nám se stal průšvih na netu a byla jsem pěkně "zalepená" Naštěstí všechno dopadlo ok takže je zase dobře...s těma policajtama dělá mooooc dobře...ani se mu nedivím...třeba se to ještě nějak vyřeší...ale toho jeho šéfa nechápu...co po něm vůbec chce????Podle mě se chce zahojit na chudákovi klukovi

nicollka
15. pro 2009

tercie no na až v lednu někdy v půli asi se budem stěhovat, doufám už.

No mi to přijde jako bych tam měla bublinu, tam mi asi nic neporanil, píchal jen do pusy :D Hele holky do jakýho tt plodu neublíží prášky a tak? Když jako ještě člověk ani neví že třeba je těhu, já jen kdyby náhodou, ale asi až rok 2010 vyjde.

Sirell no my taky myslíme že jen ždíme prachy, o něm se i říká že je dost na prachy. I to auto bylo nějak nakamuflovaný, a vše..ale my stojíme za bratránkem a asi ho necháme pár dní u nás zatím.

tercie
15. pro 2009

Teď jsem si všimla že jsem napsala brácha, a ty jsi Nicol psala že se to stalo bratránkovi... no ale je to v rodině tak mi to snad promineš 😀 A je to pěkná sviňárna fakt, co mu udělali, taky bych mu neplatila nic, vypadá to, že se o to auto někdo nestaral, nedolejval olej a bratránek se jim jenom hodil, aby jim to zacáloval, to bych se jim na to raz dva tři, abych nebyla sprostá 🙂 A na policajty bych to nahlásila taky, sice nebyla naplněná skutková podstata trest. činu, ale kdyby se nedejbože něco stalo, tak o to budou vědět.

Tak moc přeju, aby to stěhování dopadlo a aby se vám hezky bydlelo 😉

Sirell snaženíčko se blíží, viď 😉

nicollka
15. pro 2009

Tak já pádím do postele, tak dobrou

tercie
15. pro 2009

To je fakt záhada ten tvůj krk... zkus si tam zavolat, třeba ti poradí... Ty prášky vadí asi jak který, říkají že do pátýho týdne je to buď, a nebo... Buď se plod udrží a nebo ne...

sirella
15. pro 2009

nicollko já četla že dokud má mimi nepropojený krevní oběh s maminkou tak je to ok...ale ten týden,který to je si už nepamatuju...To fakt už nevím...ale pokud bys byla těhu v zač. a on ti něco dal tak podle mě by to mělo být ok...Já si při 1.synovi taky zažila svoje a bylo všechno ok...ale taky se může vždycky něco žvejknout...ale to nejde ovlivnit...moc moc držím palůšky aby kdyby něco tak aby to bylo všecko good 😉

Já byla tehdy (narážím na věc s bratránkem) varovaná abych nic nepodepisovala...ani převzetí pošty a pod...já měla fakt nahnané...měla jsem strašný strach o syna aby mu někdo něco neudělal...Nakonec se ukázalo že šlo o konkurenční boj od jednoho hajz.a co manžovi záviděl úspěchy v podnikání...já bych ho za to nakopala do prd..e...ani neví co nám způsobil...ale neznám ho...ty nervy jsou fakt děsné...kdybych mohla tak mu dám fakt pár facek 😠

mirax
15. pro 2009

martinkal: ty od zítra 29 a já od zítra 34 😀 (lámem týdny ve stejný den 😀 😉 )

papa

holky,já pekla cukroví dle receptu z netu a je tááák hrozný!!!..mně se zdály ty poměry divné..mouka 200g a cukr 250 g!..je to jak křupavý tvrdý tlamolep..měly to být citrónové hvězdičky..Já tak nesnáším přeslazené věci§Myslím si, že tam asi mají chybu v receptu, to sna d není možný,aby tohle někomu chutnalO§
Každý rok klasicky něco vymňouknu a skoro vždy je to cukrem...jsem nepolepšitelná!

JInak hlásím, že se začínám dusit, to dítě se už do mě prostě nevleze 😀

kopa
autor
15. pro 2009

Holky poradte mi s tím Duphastonem 😔 😅 😅 😕 Já četla na porodnici,že pokud se užívá kolem 11_14DC že fakt může bránit ovu 🤐 🤐 Já nevím asi to budu brát teda jinak 😅
Beru ho 14-25DC,tak si to upravím na 17-26Dc.Co myslíte???? 😅 😅

tercie
15. pro 2009

Miraxko, ty noční ptáku 😀
Já radši nepeču, protože bych dopadla asi podobně jako ty 😀 Nejlepší jsou starý osvědčený recepty mojí maminy, protože jak něco zkouším jinýho, tak mi to buď nechutná neo se to nepovede. NAposled jsme experimentovaly s mamkou,jmenovalo se to cukrovánky,nebo nějak tak, poradila to mamky kolegyně a básnila jsk to mají moc rádi... no z tenký placky vykrájený tvary z nějakýho světlýho těsta, upečený a po upečení ještě teplý namočit do vaječnýho bílku a obalit v krystalovým cukru... vypadá, a zní to zajímavě, ale holky chuť to mělo po tom vejci a fůůůůůj nikdo to nejed, cukrovánky spolehlivě zůstaly i po odchodu všech vánočních návštěv na tom jinak vymeteným tácu 😀

Jo a tak mi došlo,že já dneska akorát začínám 6. měsíííííííííííc jupí 😉 My to máme Aronku spolu přesně o měsíc 🙂

tercie
15. pro 2009

Kopi to je divný,a tvůj dr ti řekl že ho máš brát už 11-14? Já bych to teda zkusila posunout a ještě si ovu potvrdit pro sichr měřením BT nebo ovu testem... i když mě pořád ta BT přijde za prvý levnější a za druhý spolehlivější...

kopa
autor
15. pro 2009

😅 tercie mám ho od 14DC do 25DC 😅
asi si fakt koupím teploměr a budu měřit,akorát mi s tím musíte pomoc 😅 pak mi řeknete kdy byla ovu,já ho nasadím po ní.

kopa
autor
15. pro 2009

Doktorce věřím 😉 ví že chci otěhotnět,není blbá 😉

kopa
autor
15. pro 2009

jdu spát,dobrou noc 😵

tercie
15. pro 2009

No jo ale teda když bys měla ovu třeba až 15-16 tak "teoreticky" jí ten duph. může bránit.. to jsou věci... No to je jasný že by ti to schválně nenechala brát špatně... S tou BT ti klidně poradím, i když v ní taky nejsem přeborník, mě s ní vždycky radila Jitie 😀 ale i já, tupoun tupej jsem se v tom začala jakž takž orientovat a díky tomu jsem dvakrát otěhu 🙂

tercie
15. pro 2009

Dobrou noc... já půjdu asi dneska zase strašit 😀

sirella
15. pro 2009

ahojky tercinko...Jsi tu ještě???

tercie
15. pro 2009

Sirell jsem 🙂

tercie
15. pro 2009

jsem byla načuhovat do albíček 🙂 myslela jsem že už tu nikdo není. MAnža kouká na nějakej nejapnej film, samá krev, fuj, tak na to nekoukám.

sirella
15. pro 2009

já jen chtěla že ta sestava vypadá fakt kráááásně 😵 Já měla u nás namyšlenou jinší ale teď váhám 😅

a jak se jináč máš?

tercie
15. pro 2009

Sirellko děkuju, na pohled je pěkná ale jinak ta kvalita nic moc... no co bych asi taky chtěla za ty peníze... můžu bejt áda, že o svátcích nebudem muset praktikovat čínskej způsob stolování 😀
Mám se fajn, akorát pořád ještě nemáme přestěhováno, manža maká na psinci aby už mohl ubytovat psíky tak to ostatní musí počkat, ale už bych se ráda vyspala ve svojí posteli...
Ale zejtra mi přijedou namontovat skříň do ložnice, tak se moc těším 🙂

sirella
15. pro 2009

jejda...terci...skoro závidíííím 🙂 A ta sestava mě fakt zaujala 🙂Jen teda ten řezanec tvého manži byl tak nějak drsný???hluboko???

To my máme vymalováno tak já kolenočkovala-to je náš termín pro lození po 4- a makala...ale máme hotovo tak jen pulíruju...zítra si píšu nákup na pečení 🙂
Víš...já měla (když jsem byla těhu) nervy že nemáme vymalováno a že nevíme
kam postýlku...tak teď už máme čisťulinko a víme co a jak 🙂
Jen mě teda zaráží jedna věc...snad poradíš 😉 ...četla jsem že po revizi se cyklus protahuje a pod....jenže já jsem dnes 28DC a začínám špinit...mršku čekám zítra max.pozítří...to bych už fakt asi měla být ok...co myslíš???(je 2.poreviz.)...jináč jsem měla cyklus 28 dní...skoro podle hodinek

tercie
15. pro 2009

Tak kdyby ses chtěla mrknout co všechno mají tak podívej sem http://www.nabytek-cz.cz/fotoalbum/kuchynsky-na...
Škrábance nejsou drsný ale je to po celý dýlce, jak odřezával tu krabici tak špičkou nože do toho vždycky rejpnul... ani jsem mu nic neřekla, protože na něm samotným bylo vidět že by si nafackoval...
No vidíš, čisťounko, tak teď můžete plodit jedna báseň 🙂 A vypadá to že se ti cyklus vrací do normálu, to je přece parádní 🙂 To vypadá i na ovu kolem toho 13-15 DC, tak snad se vám to povede zakrátko 😉

tercie
15. pro 2009

Manžovi skončil film, tak jdeme do hajan. Přes den se sem asi nedostanu, tak buď večer nebo až zejtra 🙂 Papáááá, dobrou noc přeju 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru