Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
24. led 2010

Květi a fotku chceme!!!!! 🙂

murynka
24. led 2010

miru odpočívej!!!!

kytiii
24. led 2010

Velká gratulace Květince k narození Adámka 🙂

kopa
autor
24. led 2010

Kytiii ahojky 🙂 to je mi taky líto,že jsi po ZP 😔 ale už máš krásné //,tak se holky radujte 😀 😀
Nakonec jsem na nákupy nevyrazila 😅 protože jsem si vzpomněla,že zítra musím do centra do banky,tak se mrknu tam 😀 navíc jsem dělala 4 hodiny silničku do práce.

miru.j
24. led 2010

Babulky chcem sa spytat,moze sa pit alchemilkovy(kontryhelovy)caj v tehotenstve?Mate skusenost? Pred tym som ho pila pred tehu a pomohol mi k otehotneniu,ale pila som ho aj pocas tehu.Stretla som sa z nazormi,ze v tehu som ho pit nemala. Dnes somvolala s kamaratkou,ktora mi velmi doporucuje pit tento caj.Priznam sa ze klamem ze ho popijam pretoze po vypocuti si viacero nazorou ktore sa rozchadzaju neviem ci mam ,alebo nie. Na krabicke sa sice pise ze posilnuje maternicu a udrzuje plod v maternici no neviem teda poradte 😉

kopa
autor
24. led 2010

holky mizím,jdu se natáhnout k přítelákovi 😀
tak zatím papapaa

murynka
24. led 2010

kveti a co porod jaký byl????

murynka
24. led 2010

miru kontryhel se v těhu nesmí pít!!!!podporuje činnost dělohy a hrozí potrat ☹
proto se pije do ovulky pak se vysazje a začíná se pít s nástupem MS zase jen do ovu protože kdyby se otěhptnělo čajík tomu uškodí

tercie
24. led 2010

Miru obecně je známo že kontryhel-alchemilku v těhu nepít!! Sice nevím proč, ale asi bych se toho radši držela. Těhotenství podpoří ten duphaston, tak víc toho dle mého není třeba...

kytiii
24. led 2010

Kopi,už jsem to sem dnes psala, když mi je smutno, mám depku nebo si jen prostě chci udělat radost, jdu si něco koupit, třeba i nějakou pitomost za pár kaček a hned mi je lépe 😀 Musím se ale přiznat, že někdy na haýrkách pěkně ujíždím... 😀
Miri, to je dobře, že jsi zašla na pohotovost, chce to klidek, pohodu, koníkovat a odpočívat, určitě to dopadne dobře! 🙂

tercie
24. led 2010

Kyti taky si nákupama léčím splíny 🙂 Leč teď je peněz málo a taky hadýrky nemám kam nosit 🤐

murynka
24. led 2010

ty j holky 😀 😀 dneska jsem na to myslela kam já jdu 😕 k dr.neb na procházku občas ně návštěvu tak mám jeden svetr a kalhoty a ty nosím pořád 😀 😀
tak jsme přemýšlela až bude jaro že se bdu muset oblíknout 😅
takhle v zimě člověk vezme bundu kabát a jde ale to jaro léto se musím vyfintit 😵

miru.j
24. led 2010

Kveti moc gratulujem 😵 ...babulky tak vam moc dakujem...potvrdili ste mi to co robim spravne,tiez som tentokrat pila alchemilku len do ovulky a kamaratke ktora to vraj ma vyskusane pit cele tehu klamem,ze pijem 5krat denne ako mi kazala.Neviem ci jej to naozaj pomohlo tak ako tvrdi,ale ja predidem niecomu co by sa mohlo opakovat 😉 Este raz vdaka 🙂

aronek
24. led 2010

mně tedy nákupy nebaví 😖 já když se chci uklidnit, tak se hrabu v hlíně, to teď bohužel nejde, leda ve sněhu 😀

tercie
24. led 2010

Miru teď procházím na netu různý bylinkový servery, a léčitelský poradny apod. a všude se shodujou že se v těhu pít nemá, tak radši ho fakt nepij.

Aronku tak si rohrábni doma nějakej květináč 😀

Holky jdu zavolat ségře, slíbila jsem jí to, tak ať nečeká. Takže tak za 3/4 hodiny jsem tu 😀

kytiii
24. led 2010

Mury, já každé roční období pociťuju velký nedostatek oblečení 😀 Mám pocit, že se to vždy každý rok v té pračce zdrcne,ale nezdrcne, prostě krapínek pribírám nebo fakt tedy nevím 😀

Tercie,s těma penízkama to je fakt blbý, kor když ta sociálka funguje tak, jak funguje, to je fakt síla. Já mám největší radost stejně z věcí, které jsou originální a za dobrou cenu nebo v nějaké opravdu akční slevě, často zavítám i do sekáče, jsou tam někdy dost dobré úlovky a kolikrát opravdu jen za hubičku

kytiii
24. led 2010

aronek, v hlíně se také hrabu ráda, kytičky, sezónní zeleninka a tak, ještě ráda pěstuju různé bylinky 🙂 Ale vše v pěstuju v malém, abych zase nebyla otrok zahrádky.

aronek
24. led 2010

kytie, tak to já jsem na zahradě megaloman 😀 čím víc tím líp 😉

kytiii
24. led 2010

aronek, pocházím z vesnice, moje babička s dědou před 55lety založili obrovský sad se všemi možnými ovocnými stromy, keři a tak. Lány brambor, řepy, česneku. Jako dítě si pamatuju, že jsme se vždy koukaly se sestřenkou a dalšími ulejt, když byla sklizeň, nemluvě o okopávání. Ne, že bych byla líná, ale tohle bylo fakt moc 😀 A to nemluvím o sekání trávy, sušení sena, obracení a podobně. Zaplať Pán Bůh, že už tohle 😀 fakt nemusím. Měli jsme i prasata, okopávali jsme nekonečné řádky řepy, třídily ji, no děs běs 😀 😀

mari111
24. led 2010

hocinky moje ,my tu mame s toho vetrani takovou zimu 😠 deme uz s milackem nahoru do loznice, tam je teplicko a budeme koukat na tv, snad dneska aspon usnu, mam nervičky ☹ . tak mi pjosím pjosím na zitra drzte palecky, a jeste nekdo de zitra, myslim ze handm, tak moc moc drzim taky palecky, tak pa zitra az dojdu domu tak vam hned dam vedet, tak zitra nekdy pozdej odpoledne pa

miru.j
24. led 2010

mari111 moc drzim palce 😉

murynka
24. led 2010
aronek
24. led 2010

taky držím palečky na kontroly 😉

markee
24. led 2010

No my zítra chtěli jet do Bene- Míša s matkou na hematologii kvůli té leidenské mutaci,aby je už začli hlídat. Chtěla jsem jet taky a s Johankou,jenže teď nevim zda jet. Ona nemá teplotu,ale prostě je zarýmovaná. Jsem jí chtěla koupit rukavičky,pže jí je někdo ve školce vzal. Ona má další,ale né tak nepromokavé jako byli ty co nemá. Chjo,ta školka je šílená. Pořád nám někdo něco bere. Už to podepisuju a vyšívám monogramy,ale mám takový pocit,že to někdo vezme i tak ☹
Jo jinak jsem dělala v úterý tuhle buchtu pro návštěvu a moc chutnala http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=17393

tercie
24. led 2010

Už jsem tady, okukovala jsem ty vaše recepty 😉
Mury lííívance super tip, zrovna jsem přemejšlela o tom, že mám na ně chuť s jahodovou merendou 😀 Já nevim co bych sežrala dřív, fakt 😀

A orgasmus Markee vypadá taky zajímavě, to zkusím až budem mít návštěvu.

Holky a neslyšely jste někdy o buchtě co se jmenuje Nebe v hubě? Teda je taky s ořechama, my ji měly jednou na objednávku, ale ta paní nechce dát recept, je to něco úžasnýho, fakt nebe v hubě 😀

kerrie
24. led 2010

Květinko................moc gratuluju k Adámkovi. 😵 😵 😵

tercie
24. led 2010

Já to nějak eště vyhledat nestihla, děkuju 😀 Jdu se podívat, jestli je některý z toho to ono 🙂

tercie
24. led 2010

Tak jsem to zkusila odspodu a hned ten recept na mamincinyrecepty je on 😉 Holky tak když budete mít náladu tak o vyzkoušejte. Osobně jsem to ještě nedělala ale jak jsem jí ochutnala, fakt jsem se mohla užrat 🙂

tercie
24. led 2010

Berušky dneska končím, mějte se a hezkej večer.

Mari a Handm držím moooooc palce na kontroly!!!! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru