Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
28. led 2010

Tyjo Miru tuňákovou bagetu bych si dala taky 🙂
Holky to je hrooozný, vy začnete mluvit o nějakým jídle a já na to okamžitě chytnu chuť... 😀
Taky bych si šla bucnout 😀 Ale to bych se zas do večera nezvedla a nic neudělala, takže nic nebude 😀

farmarska
28. led 2010

miiru at vezme rovnou dvě a ty mi jí pošly poštou 😀 a nebo tři ! 😀 😀 😀 😀

tercie
28. led 2010

Já chci taky jednu poštu 😀

tercie
28. led 2010

Holky jdu hledat čepicu, držte mi palce 😀

miru.j
28. led 2010

...rada babulky...ale ona by sa skazila kym by dorazila kvam do cech 😀 ....inak sa ties nacpavam rohlikama,furt neco musim zuzlat 😀

farmarska
28. led 2010

holky taky už nemůžu bucat, ale ještě než půjdu něco dělat se musím pochlubit, synek už má vízo a má opět samé jedničky 😵 já nevím po kom ten kluk je 😀

farmarska
28. led 2010

miri žádný výmluvy, pošly to expres a večer očekávám dobírku 😀 😀 😀 už se těším na véču 😀 😀
tý jo ale stejně máš můj obdiv, já dělat v bagetárně, tak není už po hodině co prodávat, bo bych to tam celý vyžrala 😀 😀 😀
tercí já už taky jdu 😀 😀

tercie
28. led 2010

Holky jdu na obíííídek 🙂 Tak pak přijdu,papááááá!!!

miru.j
28. led 2010

Terci dobru chut 😉 Farmi ved ja tak aj vyzeram,ze je vidno kde pracujem 😀 😀 😀 😀 😀 😝

miru.j
28. led 2010

...babulky aj ja sa vzdialim...zatial pekny den 🙂

kopa
autor
28. led 2010

sotva dorazím a tady je to zas o žrádle 😀 😀 😀

kopa
autor
28. led 2010

Jinak všem Ahojky 🙂

Mirax máš moc pěkné bříško,opravdu. 😵

Já zrovna jím cibulovou bagetu s lučinou 🙂

kopa
autor
28. led 2010

tak já příjdu a tady nikdo 😅 ,takže zase odcházím.pa 😀

mirax
28. led 2010

kuk 🙂 ..už jsem dobucala 😀 😀 😀

děkuji velice za pochvaly mého pupenda 😀 , musela jsem se ještě na závěr veřejně předvést, né? 😉 😀

farmísku, synátor je beztak chytrý po tobě, co? 😉 😀 😀 ...vyřiď mu, že se máma pochlubila, a že tety koníkovky posílají velkou pochvalu a jen tak dále...třeba z něj budeš mít doktora 🙂
dostane nějakou odměnu? 😉

mirax
28. led 2010

tak jsem si vlezla do věštírny, s otázkou ,jak to dopadnes mým porodem..jestli třeba dnes 😀

a tady je odpověď...http://vestirna.com/www2/_runy/runy.php
fakt mě to rozesmálo 😀 😀 ...jen ve znaku jim chybí čárka uprostřed a v prní větě mají v posledním slově chybu..pač tam mělo být PORODU! 😀 😀 😀 ..pak už by to bylo celé pro mě 😀

mirax
28. led 2010

jéé ono to nezobrazuje ten verdikt..to je škoda..

no, byl tam prázdný kosočtverec 😀 a tenhle text:
Inguz
Nadešel čas vašeho velkého přerodu. Máte k tomu dostatek síly, odvahy i zkušeností a nic vám nebrání v cestě k tomu, aby se tak stalo. Musíte se osvobodit z každodenní rutiny a započít nový životní úsek. Nezapomeňte však pečlivě rozvažovat každého kroku a s opatrností se bezpečně pohybujte kupředu.

mirax
28. led 2010

..tak, nebudu tady plácat nesmysly a zahlcovat net prázdnými slovy nebohé bezmozké těhotné v posledním tažení... 🙂 ..tak zatím mizííím..

sarlotta
28. led 2010

Mirax to je super🙂)))))))))))))

Já jsem bucala 😀 😀 a když jsem si myslela , že vytuhnu, tak mě dítko došlo zařvat do ucha ať furt neležííííím. jéééééééééééé zítra půjde do školky 😠 😎 😀 se těším. takže sem jak vyoraná myš

udělala sem si kafíko a narvala nádobí do myčky...

jo farmi včera sem měla hamburger s česnekovou omáčkou.... jak jsme byla v Uh s malým 😀 😀

aronek
28. led 2010

tak já mám i po druhé poradě 😉 a teď něco vytvořit do tří a pak hurá domů 😀

sarlotta
28. led 2010

a co jste se radili Aron🙂) 😀

aronek
28. led 2010

no bývá to o ničem a opět to nezklamalo 😀 Ale seděli jsme tam víc jak hodinu a půl 😠

Jinak Natálce už hlasuje celá naše rodina a půl mamčina podniku 😀

flair
28. led 2010

Ahoooj kočky 🙂 byla jsem dnes na kosmetice, abych byla zítra pro manžílka po měsíci co byl pryč krásná 🙂
Jinak poctivě hlasuju 😉 Vy máte dnes nenažranou 😀
Jdu něco dělat, zatím paaaaaaa, vy bucalky jedny 😅

ee.liska
28. led 2010

ahojky 🙂 jen zdravím nedočítám, prasklo nám doma akvárko 😔 😔 ☹ ☹ je tu strašná spoušť

sarlotta
28. led 2010

ahojík flair, ellis🙂))

doufám, že všechno v pohodě těhulky🙂 teda až na to akvárko🙂))))))))

Já jdu čistit koberec, drahoušek si namaloval na zelený koberec v pokojíčku cestu červenou pastelkou 😠 😠 😠

sarlotta
28. led 2010

Aronek prosím Tě nemáš nějakou tabulku NT hodnot a screeningu v I.trimestru, kde jsou rozmezí ? jen tak ze zvědavosti, díky.

miru.j
28. led 2010

Ahojte babulky,je tu niekto?

miru.j
28. led 2010

...asi nie 😕 ...tak idem sa ece zakutrat,nadcha akosi neprechadza 😒 , ...ale dnes somzatial nespinila ani raz 😅 🙂

aronek
28. led 2010

Ahoj, tak jsem dorazila z návštěv, proběhnu vanou a dočtu 😉

tercie
28. led 2010

Ahojky, tak se mi to krapítek protáhlo,ale už jsem tu 🙂
Byly jsme se švagrovou na obědě a pak jsme ještě jely do města na otočku, protože měli bezpečnostní vrátka na schodiště, který šv. potřebuje kvůli dcerce.

Takže jsem si konečně koupila to kyselý zelí, a k večeři budeee...hádejte....zelňačka!!! 😀
Jdu fofrem dočíst 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru