Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
19. únor 2010

Flair,to jsou kecy vid?Mi hnedka po ránu zkazil náladu 😠 😠

mirax
19. únor 2010

Ahoj berušky!
Veliká gratulace wergině k miminku! Přeji jen to nej 🙂 🙂 🙂

kopi, co ti zkkazilo náladu?
Jak ti je těhulko 😉 ? Moc držím palečky! 🙂 🙂

Já jsem nachlazená ..hnus...kašel, rýma,všechno mě bolí.. je to otrava..Hlavně, aby to nechytla Bětule.
JInak hlásím, že vše zvládám dobře, Bětuška je zlatá...je tak hodná, až se někdy cítím trapně 😀 😀 😀

aja.83
19. únor 2010

Ahoj mirax, tak ti přeju, abys nachlazení brzy vyléčila. 😉
Jinak Bětuška je vážně zlatíčko, to buď ráda 😵 ! Je moc krásná, koukala jsem na fotky a ta poslední fotečka, jak je tam s bráškou, je úžasná! 😵

kopa
autor
19. únor 2010

Mirax,ale zkazil mi náladu přítelák.Jsme se ráno jen tak bavily,jako že to dítě se bude jmenovat po něm příjmením,tak jsem si dělala srandu,že si mě veme 😀 😀 A on mi pak řekl,že bude gól když mi na gyndě řeknou že to není těhu 🙄 🤐 Už jsem jako tomu začala věřit,ale dneska jsem zase v rozpacích.

Navíc mě bolí jen prsa a to ze stran a vždy večer a ráno,je mi občas divně a jsem unavená...ael nic víc.Žáha ta mě pálila jen párkrát a mám trošku nechutenství 😅

Navíc jsem taky chcíplá,ale už je to o dost lepší,chytil to ode mně přítelák,tak je nepříjemnej 😠

Tak se brzy uzdrav.

sarlotta
19. únor 2010

Wergi blahopřeju 🙂 Sofinka má nádherné míry🙂 Hodně štěstíčka a zdraví celé rodince 😎

sarlotta
19. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm 😵 😵 😵 😵 😵
Martinkal 38tt..........................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 37tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 36tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 33tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 32tt.........22.2poradna + odběry.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 24tt........................KO 15.3, 2.3.3D utz ..čeká holčičku
Jaruska 20tt
Sarlotta 16tt.................. KO 1.3........22.2. triplle test, 19.3.velký utz
Hanana 16tt................... KO 18.2.
Mari 13tt........................KO 1.3.
Handm 12tt....................KO 4.3.utz
ee.liska 11tt .................. KO 23.2.
Sirella 10tt .....................KO 1.3.
kytiii 10tt .......................KO 17.2.
miru.j 10tt......................KO 18.2.
Kopa 5tt ........................KO 3.3.
Markee........................... KO 24.2.
Cajori 37DC
Nicollka 30DC
Maendy 30DC
Katyna 16DC
M.aa.b 13DC
Zlababa 12DC
Aja 12DC
Maarrtina 11DC
Ikopretinka 10DC
Paajaa 2DC
Farmarska
If.v nehlídá

mirax
19. únor 2010

téda to je tabule 🙂

a těch dětíí a těhulí a seznam čekateleks e stáel krátí a krátí až se zkrátí docela 🙂 🙂 🙂 🙂

kopi..normálně je přítelák taky těhotnej a nachlazenej..tak má nárok být protiva 😀 😀
Kopi, mysli pozitivně..musíš! Chápu ten strach, člověk ho má po celé těhotenství, před každoukontrolou..alkespoň an začátku..pak zase strach z předčasného porodu, pak aby vše kolem porodu bylo ok a pak stál estrach o dítě...už tojiné nebude! 😉
Čárky máš super!...půjdeš na krev nebo rovnou na kontrolu?
A nevolnosti mají ještě čas..uvidíš, ale lepší být bez nevolností, ne? 😀
Moc ti držím palce, miminečko si moc zasloužíš.. 🙂

mirax
19. únor 2010

aja..děkuji z apochvalu mých zlatíček 🙂
Jak jste dopadli na kontrole? Nějak jsem nestíhala dočíst..., jen vím, že jste měli na kontrolu jít!

mimina321
19. únor 2010

kočky vdaka,už to ani mne graf neukazuje len domov.stránku....možno to ozaj bola náhoda alebo porovnávala v galerii a omylom vložila....už to neriešim
kopi čiaročky krásne silnejú 😵 😵 😵a už ti vidím aj tt-mám radosť s tebou 😵

kopa
autor
19. únor 2010

Miraxko je to teda protiva 😀 😀 😀 ale uvařil mi obídek 😀 😀 měli jsme čočku. 😵

Já jdu na gyndu 3.3.což je za 14dní doktorka,říkala že by už mělo být něco vidět a že má brát furt ten duphaston,tak ho beru i s Femibionem.Na tu krev zatím nejdu,nechám se překvapit na gyndě 😅 mám strach,ale přítelák slíbil,že půjde semnou 😉

Já neměla nevolnosti ani při prvním těhu,já na to celý život netrpím-nezvracím...atd...mamka když mě čekala,tak je bylo dobře.

Mirax koukala jsem ti na fotečky,hele a v tom kočárku jak je Tobík,tak je tam někde za ním schovaná Bětuška???To vypadá moc príma 😵

kopa
autor
19. únor 2010

Mimi tak to je dobře,že se to vysvětlilo 😉
no čárečky jsou 😀dneska jsem šla kolem lékarny,vlezla jsem dovnitř,ale neměli mamatesty 😀 😀 😀Furt bych testila 😅 jsem případ!!! 😀

mimina321
19. únor 2010

to ti verím,tehutesty sa ocikávajú najlepšie-to je závislosť 😀 😵 a hlavne sledovanie ako čiarka silnie.....
to už možno bude aj srdiečko 😵

kopa
autor
19. únor 2010

Mimi je to závislost 😀 doufám,že už pak bude srdíčko 😉

kopa
autor
19. únor 2010

Tak holky,ještě jsem vložila včerejší testík 😅 😅 😀 ten už bude asi poslední 😀 😲

mirax
19. únor 2010

kopi..mám kočárek Phil a Ted..je sourozenecký..mimi je pod Tobíkem, Tobi sedí v přídatném sedátku...
http://www.kids-on-board.com/imges/ImageHandler...

ta třetí varianta..tAK to teď mám emy, až budou věští, bude tobik sedět dole...
je to pro me velká úleva..svezu oba, když je potřeba...koupila jsem ho na mimibazaru a fakt spokojenost!

Já taky neměla nevolnosti..teda nevolnosti jo , ale ne zvracení..asi jen 3x...ale děsnoiu únavu..a tentokrát mě dost bolely prsa. U Tobíka mi nebylo skoro nic 🙂

martinkal
19. únor 2010

Ahoj holky 🙂
Tak kontrola dopadla líp jak včera, tlak se snížil 🙂 , otoky se nezvětšily, mám zase přijít v pondělí 😉

Wergi moc blahopřeju k holčičce, krásný míry 🙂

TAK HOLKY A JSEM NA ŘADĚ 😉 . To je divný pocit. Takový jako, že to může přijít třeba teď 😀

Ale byla bych ráda, Lucinka je úplně hotová 🙂 , prý má už i vlásky říkala dr. 🙂 tak na co čekat, ale chtěla bych rodit v březnu, já mám narozky 9.3. a to je i termín, tak by to mohlo vyjít co říkáte? 😅

Kopi a ty buď v klidu, tvůj přítel není jasnovidec ani gynekolog, tak ať mlčí 😉

martinkal
19. únor 2010

Miraxko ta poslední fotka je fakt hezká. Jsou roztomilí oba 🙂

mirax
19. únor 2010

kopi , no to j etlustice! To enmůže být nic jiného než pěkný mrně někde uvnitř 😀

martinko, gratuluji ke kontrole...jo jo a jsi na řadě 😀 ..a možná ti teda radši přeju rodit trošinku dřív, pokud je miminko už ke čtyřem kilům 😉
Jééé..těším se na nový přírustek ..a zároveň jsem ráda, že já už tlačení mrněte ven mám za sebou..hihi 😀 😉

kopa
autor
19. únor 2010

Mirax tak až z toho obrázku jsem pochopila,kde je Bětuška 😀 😀 To je fakt príma kočárek!!!To jsou teda vymoženosti!

martinkal
19. únor 2010

To je správňáckej kočárek. A vidíš na Alžbětku? Je tam nějaké okýnko?

mirax
19. únor 2010

martinka..děkuju..Tobík ji chce pořád chovat a lííbat..., ale teď s tou rýmou to nevidím ráda...

teda holky, oba už spí přes dvě hodiny, já tady nemám co dělat 😀

kopa
autor
19. únor 2010

Mirax a jak se líbí Tobíkovi v tom kočárku? 😀

kopa
autor
19. únor 2010

Marti tak fajn,že je vše O.k.!Tak ted už můžeš třeba rodit každým dnem 😀 i když bych ti to přála na ty tvoje narozky,i když o tom rozhodne asi Lucinka 😀 😎

kopa
autor
19. únor 2010

Marti já už jsem v klidu,jsem si koupila časáky o mímech 😀 tak budu študovat!

Mirax když se podívám vždycky na to fota těch testů,tak se mi zvedne nálada 😅

aja.83
19. únor 2010

Mirax, na kontrole docela dobrý, nakonec prý manžův spermiogram není tak tragickej, ba naopak na dnešní dobu ještě dobrej a vzácnej 😉 ! Manža hned pookřál 😵 . No já zas měla krásný folikul a dostala jsem injekci pregnylu, takže program na dnešní večer a víkend je jasný! 😀 No a dál se uvidí, měla bych jít kdyžtak na laparoskopii, abychom viděli, zda mám průchodné vejcovody. Samozřejmě mě doktor vystresoval hrůzostrašnýma scénářema, jak můžu mít srůsty, polypy a kdovíco ještě, zvlášť po tom zamlklým potratu 😠 ....Ale my se s manžou dohodli, že ještě chceme počkat...Pořád doufáme, že se to povede přirozeně. A když ne, tak asi tak v létě bych se objednala na tu laparku a pak uvidíme! 😉

miru.j
19. únor 2010

Ahojte babulky!Vcera so uz nepisala,prisla som domko o 15 a zobudila som sa az neskoro vecer,totalne zlikvidovana 🙄 .U zubarky 2hodiny v kresle som trpela s otvorenou pusou,este dnes ma boli cela celust aj dasna 🙄 ...uz tam nejdem 😝
Dns som9+1podla PM a podla utz8+3,plodik ma akciu srdiecka a hybe sa 😅 😵 😵 😵 😵 😵 ,je vraj zivotaschopny a velkost suhlasi s tt.Druhy plod vacok sa zmensuje a zanika.Skoda len ze si ma tam ten Dr nenechal 😒 ,povedal ze mozem byt sledovana u s vojej Dr ako s jednoplodovou graviditou.

aronek
19. únor 2010

miru, mooooccc gratuluji, takže vše OK 😀

martinkal
19. únor 2010

Miru blahopřeju, super. Kdy jdeš zase na KO? 🙂

mirax
19. únor 2010

martinko, vidím ji zezadu..je tam slídový kryt, zboku je látka..na tom obrázku to vypadá průhledně, al eje to jen ilustrativní foto

koukněte na:http://alzbeta.iprostor.cz/muj-prvni-mesic/muj-prvni-mesic/moje-prvni-prochazka.htm

už se oba probudili..Běta je nakojená a zase spí..Tobík štrachá něco vkomoře...ještě jsem si je vyfotila jednou, pro velký úspěch..dávám za chvíli do alba!🙂

miru.j
19. únor 2010

dakujem babulky,som len na skok,potom vas docitam ako sa mate a napisem.
Kontrola u mojej Dr.2.3 😉
...mirax,pozrela som fotky...nadherneeeeee

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru