Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
20. zář 2010

Holky a máte zkušenost, že bylo mimi v gestačním váčku vidět fakt tak pozdě? Třeba v 8tt (počítáno podle MS)?

mari111
20. zář 2010

@farmarska no neomluveno 😠 copak si celej den dělala ?

farmarska
20. zář 2010

tak jsem vás rychle dočetla, ale jsem ztahaná jako kůň, takže dneska už to na žádnej velkej pokec nevidím

farmarska
20. zář 2010

no jo mari, ale ty mi to ze starý známosti promineš vid 😉 😎 😀

farmarska
20. zář 2010

no dopolko, jsem konečně trošku gruntovala, všude luxovala a vytírala a uklízlela a rovnala a pk jsem vařila..navařila jsem si toho už i víc chodů, abych nemusela zítra a mezitím mi přijela kamarádka s rok a půl starou holčičkou a návštěva se trošku protáhla..pak už jsem stihla jen nakrmit a když mi přijel manža s práce, tak jsme jeli do vedlejšího města pro gumy do auta a cestou domů jsme to brali přes tchánovce, něco potřebovali a pak když jsme přijeli domů, tak jsme ještě museli odvést maminu k opraváři, co jí dával dokupy auto..no a toť asi tak vše 😉 před chvílí jsme se vrátili, tak ted okouknu nahranou Ulici, pak dám vanu, poslechnu mimísi srdíčko a jdu dohajan, páč dnes budu ko, ještě dřív než normálně, páč jsem si nestihla dát ani poobědvýho šlofíčka 😎

farmarska
20. zář 2010

jinak všem gratuluju k dobrým kontrolám u doktorů 😵 že jim miminka dobře rostou a prospívají 😵
nemocným mimískům přeju, at se brzy uzdraví 😵
moc zdravím čerstvou matku hadm 😵
a taky bych chtěla přivítat novou bolavou dušičku a říct jí, že naděje umírá poslední 😉 , ale kdyby něco, jsme tu pro ní 😔
natálko a jak to vypadá s tebou a Marečkem? 😕

farmarska
20. zář 2010

mari krásně vám to s malou Laurušou jde..jak to tak pročítám 😵

farmarska
20. zář 2010

murynko na tu holčinu s dvojčátkama si pamatuju 😉 no to musí bejt mazec no 😅

farmarska
20. zář 2010

kopi monitor taky plánuju pořídit, tak mi pak povíš, jakej máš a jak se ti osvědčil 😉

farmarska
20. zář 2010

holky jako dneska, před chvílí jsme manžoj vyjmenovala kde všude musíme vymalovat, než se to narodí 😉 a on z toho teda vůbec nebyl nadšenej 😅 prej ..todle jsme si nedomluvili! 😀 😀 😀 No nevím snad mne nenechá líst po štaflích a malovat samotnou 😅 😎 😅

farmarska
20. zář 2010

jako a tady nikdo, takže já to balím a jdu do tý sprchy 😉

petroska
20. zář 2010

@lenik_25 mě první těhu také nevyšlo!také byla v 10 tt revize.Po 2 snaženích to vyšlo a u kontroli na gyndě mi doktorka nedávala moc šanci že to bude těhu a ani mi ho nechtěla potvrdit.že proč sem nepočkala min 3 měsíce a zkoušeli to hned.a po druhé kontrole u ní mi zase řekla že to mám to samí jako minulé těhu že je jen váček a že mě pošle zase na revizi ale že me chce vidět jeste za týden.no a po týdnu bylo hned vidět že to je těhu jen bylo asi pozdějc oplodnění.celou tu dobu sem jen brečela a modlila se at nejdu zase na revizi že už to nedám a stresovala se a zbytečně.kráva mě tak nahukala a nedávala šanci a ejhle ted mám doma krásného zdravého chlapečka.takže klidně mužeš být oplozená jako já později tak věř.

tercie
20. zář 2010

Ahoj kočky, je tu ještě někdo nebo mám jít rovnou číst? 😉

aronek
20. zář 2010

Ahojky, chytla jsem nějaké dotazy jak to kluci zvládají. Tak zvládají to skvěle. 😀 Malý začal poslední dobou v noci plakat, asi zoubky, takže potom vstávat je mazec. 😢 Teď jsem ještě chytla hroznou rýmu, tak je mi fakt blbě. Dnes jsem byla v práci, jen jsem se ploužila. Zítra jdeme na kontrolu k dětské a středa, čtvrtek a pátek jdu do školy 😖

natalie77
20. zář 2010

Ahoj babulky moje 😵 ,
jak se vede? Vůbec nestíhám, doufám, že mi ty áčka omlouváte 😉 .
Je to mazec, chci jít na mateřskou!!!! Tento měsíc budu těhotná a hotovo, žádná diskuse se nepřipouští!!
Mareček lehnul, to jsem psala, zítra ho veze můj taťka na krev, protože to vypadá, že po několika dnech stejně skončí na antibiotikách ☹ . Jediné plus je, že ouška jsou zatím v pořádku a nemuseli je píchat...
Jinak víkend byl mazec, uklidit, co se přes týden nestihlo, vyprat, vyžehlit, uvařit....v noci nespat, protože malej se dusí...no a přes den fungovat, abych si ho užila. Dneska jsem v práci do sebe nalila red bull a přála jsem si mít pod stolem spacák.....ještě že mám vpráci takový stres a strach o Máru, jinak bych asi opravdu usnula...joooo, zlatá mateřská, to je sice práce jako na kostele stejně, ale člověk je doma, v klidu s tím svým miláčkem 😵 . Ale po Vánocích už tady budu plkat s Vámi, tak se těšte 😉 . Jen nestíhám nic dočíst, strašně krafete 😀 😀 😀 .
Holky, nevíte co je s Pájou? Dlouho tu nebyla......sn 😀 ad je vše v pořádku a jen nemá čas nebo připojení na net...
Tak já mažu uvařit čaj na ráno, připravit si oblečení...si přijdu jako prvňáček..ale odcházím, když Mára spí, tak ať mu tady nelomozím...
Mějte se hezky, opatrujte se.

natalie77
20. zář 2010

@aronek...ach jo, to je hrozný, obdivuju Tě a klobouk dolů...
Mně stačila škola......a byla jsem kolikát na zhoucení....a ještě práci... 😕 .
Tak mažu.....

aronek
20. zář 2010

@natalie77 neobdivuj, domácnost mi stojí 😖 _Teď jak mám rýmu a malý nespí, tak fakt mazec. Dnes jsem jen navařila pár sklenek cukety a jinak nic. Tedy v práci jsem makat musela 😎

kopa
autor
20. zář 2010

@petroska Petros tak super,že kyčle jsou v pořádku 😉 No je pravda,že ten alarm je fakt dost hlučný 😅
@wlladka Vladi přeji Šimonkovi ať je mu lépe,chudáček má taky pořád náké bebí vid? 😔 Ale určitě se s tím popere 😉
@murynka Markét kupovala jsem nový,je to věc která se neztratí a hodí se a všude psali,že se nemá kupovat použitý a ta investice nebyla tak velká oproti zbytku 😀

kopa
autor
20. zář 2010

@aronek Aronku tak se brzy uzdrav,je to nepříjemný!!Máš toho taky moc na práci 😔
@farmarska Farmí já jsme ráda,že už máme rekonstrukci bytu za sebou 😀 😀 Chudák tvůj manža 😀 😝 Ale tak času máte ještě dost 🙂
@natalie77 Natálko určitě dvě najdeš 😵 Už se těším až ti je do tabulky napíši 😵 Ale honem,honem at to ještě stihnu než tu bude Víteček,pak bude muset dělat někdo jiný tabulu 😀

miru.j
20. zář 2010

ahojte babulky 😵 😵 😵 😵 😵
tak mi uz sme doma od soboty...len som sa nedostala k netu 😉
...mame krasne,zdrave dievcatko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tatino bol s nami v porodnici cely cas+7hodin po porode 😵 ...nemali pre nas volnu izbu tak sme zostali na porodnom boxe 😅
uz som prihodila nejake fotecky do albumiku tak pozrite 😉
utekam ...malinkaa sa hlasi...ideme papakat 😵
dobru nocku 😉

kopa
autor
20. zář 2010

@miru.j Ahoj Miru 😵
Moc obrovská gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Přeji hodně štěstíčka,zdravíčka 😵 Jdu se hnedka podívat na tu tvojí princezničku.

kopa
autor
20. zář 2010

@miru.j Je to teda krasavice 😵 😵 😵 Jste moc hezká rodinka 😵

kopa
autor
20. zář 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria nar.14.9. 3450g,50cm 😵 😵 😵
kytiii 41tt..............................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 40tt .........................................................................................čeká holčičku
Kopa 37tt .........................23.9.KO+monitor...................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 33tt .....................KO ?........................................................čeká chlapečka
Maarrtina 32tt ...................KO 14.10................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 28tt..................................3D Utz.29.9., 20.10.KO................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 26tt..........................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 17tt................29.9.KO
Ikopretinka 7tt
Nicollka 48DC
Nikissek 43DC
Martasek 33DC
Aja 18DC
Katyna 17DC
M.aa.b 15DC
Natalie 12DC
Cajori 7DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu
maendy
majjka24
Madormi pauza 3-6 měsíců

kopa
autor
20. zář 2010

A ještě jsi porodila ve stejný den jak Handm 😀 😀
Zítra rodí Sirellka a brzy Kytii a pak jsem na řadě já 😅 😅 To mě děsí 😀

tercie
20. zář 2010

@sirella jééé neděkuj, to je přeci samozřejmý,že se podpoříme 😉 na zítra strašně moc držím palce ať máš maličkou co nejdřív v náručí!!!

@lenik_25 ještě je naděje, nevzdávej to, jak píšou holky, možná došlo k oplodnění dýl a mimínek se ještě ukáže...moc držím palce ať to tak je a ať jsi šťastná těhulinka 😉 neřeš ještě revize, na to je vždycky času dost 🙂

@majjka24 když jsem loni přišla o malou, tak jsem si taky namlouvala, coby kdyby...ale o tom to není, to už se jenom mučíme. Ono si nás to štěstíčko najde všechny, i na tebe už čeká, uvidíš 🙂

tercie
20. zář 2010

@miru.j Obr gratulace k Viviance, ať vám dělá jen samou radost!!! Koukám, měla stejnou váhu jako Lukášek a taky se narodila 14. den v měsíci... no ten je prostě nej, žejo, @handm 😀

tercie
20. zář 2010

@aronek jééé rýma...ať tě brzo přejde!!! A spaní Honzíkovi ať se spraví, ať si odpočineš, holka takový tempo,abys to vydržela... co přítel, pořád žádná práce na obzoru? Je to bída, achjo...

@natalie77 Tento měsíc budu těhotná a hotovo, žádná diskuse se nepřipouští!!
Holka beru tě za slovo, a chci vidět // co nejdřív!!! A Mareček ať se brzo uzdraví, brouček!!!

tercie
20. zář 2010

No tak jsem si zas pokecala...😀 a půjdu spát...

Holky dneska Luky dostal mrkvičku s bramborem, a ohřála jsem to moc tak jsem mu to ještě foukala, a kdybyste viděly co dělal,jak se na to těšil, no úžasný 😀 Mám hroznou radost že mu šmajuje 😀

@paajaa kdepak tě máme? Ozvi se, ať víme, že jsi v pořádku s Oliverkem!!!!!!

aronek
20. zář 2010

@tercie práce zatím není 😖

tercie
20. zář 2010

@aronek ahojky, ještě, nebo už nespíš? S prací to je na hovno s prominutím ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru