Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
19. dub 2010

Hani bud v klídku 🙂 Určitě je mimís v pořádku 😉

Farmi ty máš teda šibalskou fotečku 😀 😀

hanana
19. dub 2010

placentu nevim kde je ani jsem se neptala, snad je vsechno ok , to vite ja mam vetsi zasoby tuku tak treba to trochu tlumi, v so jsem citila t akovoj velkej pohyb jako by se cely mimco otocilo, a ted jenom takove tukani ale zitra jdu na ko tak doufam ze bude vse ok 😉

farmarska
19. dub 2010

mos jak už jsem psala, já bych taky do toho postinoru ani HA nešla. Zkusila bych se chránit jinak a po druhé mrše se vrhla zase na snažení. To víš už nám není dvacet a v našem věku už není na co čekat 😅 😝 A jako pokavad se zadařilo už hned ted 😅 no tak co se dá dělat, prostě bych to brala tak jak to jde.. I pár takovejch tu už bylo co otěhotněli ještě v šestinedělí po potratu a mají zdravé mimi 😵 😵 Když se to má ujmout , tak se to ujme a když ne, tak ti nepomůže ani svědcená voda, ani roční pauza, ani prd.. prostě je to dle mého všechno o osudu 😎

farmarska
19. dub 2010

kopi to jsem celá já 😀 😀 😀

holky musím jít něco dělat 😝 tak zatím mějte se tu krásně a průběžně budu ještě načumovat 😉

veve.b
19. dub 2010

Ahojky, jsem sice v práci, ale nakukuju 😀
Karlovarské noviny jsou na netu a měl by tam být přímo odkaz "Naše miminka" 😎 . Ještě jsem nekoukala, ale určitě až bude chvilka budu hledat 😀

veve.b
19. dub 2010

Tak a musímm mazat něco dělat 😠 😠

kopa
autor
19. dub 2010

Hani holt my co máme tukový zásoby 😀 pocítíme pohyby až déle 😅 😅

ee.liska
19. dub 2010

dobré dopoledne 🙂 jdu napravit víkendovou absenci 😀

ee.liska
19. dub 2010

jé tercinka už půjde domů 😵
cajori tak ať KO dobře dopadne 🙂
paji blbá sopka, co, 😒

sarlotta
19. dub 2010

ahojík Eli🙂 jak je , doufám, že sem Tě moc neutahala v ten pátek🙂

ee.liska
19. dub 2010

koukám že je tu řeč o monitorech dechu, jestli bude malý v pořádku tak já si ho ani pořizovat nebudu 😅
Lukášek je krásný 😵
mos jak píšou holky, nechala bych to na přírodě, postinor už vůbec ne

ee.liska
19. dub 2010

aho šarlot, nene v pohodě 😀 odpočinula jsem so hlavně psychicky 😎 o víkendu mi olda předělal ten dětsdký pokojík, tak mám skříně i přebalovák na místě, stačí začít skládat věcičky 🙂

ee.liska
19. dub 2010

jen tu mám ještě koš prádla a dvě pračky na praní tak se do toho pomalu pustím 😝

sarlotta
19. dub 2010

Eli tak to je dobře 😎
IP

handm
19. dub 2010

Ahoj holky! Byla jsem na poradě, dovedla bych si tedy představit i lepší začátek týdne, ale což... 😝

JInak Koukám na Lukáška a je to fešák!!🙂🙂🙂 A tercík určitě všechno zvládne bez problémů, vždyť je to koníkovka!!!🙂🙂:_)

Hani, koukám, že jsme na tom stejně.. paniku já mám pořád.. v sobotu si hrálo na fotbalistu a včera minimálně, a dneska zatím taky žádná sláva...

KOpi, vy máte taky pech, snad bude podlaha brzy vyrešená.. už si regitrovaná v MOtolákově?!🙂))
Vítám nové dušičky!!🙂

flair
19. dub 2010

Ahojky🙂
Mosqui, nevidím jediný důvod, proč bys měla lupnout Postinor!!!!! Je to šílený hormonální mazec! Kdysi jako mladá holka jsem ho zkusila a totálně mi to rozhodilo cyklus a hormony. Jenže tehdy bych si těhotenství nelajzla, bylo mi snad 16. Ale u tebe není důvod!Kdybys byla těhu, tak super. První porevizní máš za sebou, tak co. Pokud by to mimi chtělo zvládnout, tak to úpně v pohodě zvládne 😉 A HA bych ve tvém případě pak taky nebrala. Proč bys měla?? Někdy může pomoct, když neroste sliznice po revizi, tím se nastartuje. Ale pokud jsi ok, tak bych to vůbec neřešila. Klidně se už můžete snažit, mám tenhle názor potvrzený od několika doktorů.
Tercinka už se chystá domů, jééééé 😵
Jinak já jsem měla rušný víkend, v sobotu bečko-grilovačka manželova kolegy - loučení se svobodou a v neděli jsme byli u mého taťky na zahrádce. Takže pohodička.
Dnes mám těhu plavčo, sice se mi nechce, ale hýbat se musím, že.
Jo a netuším, co budu dnes obědvat, mě tak nebaví furt vymýšlet co na jídlo 😝
Všem přeju fajn sluníčkový den 🙂

ee.liska
19. dub 2010

tak to se přidávám do klubu panikářek, celou noc mě budil a teď nic, nenechala bych ho ani odpočinout, nejrsdši bych aby kopal pořád 😀

ee.liska
19. dub 2010

han i závidím plavčo 🙂
šarlot za 14 dní ale už to slunko musí být, ať konečně můžeme na tu zahrádku 😠 😀

aronek
19. dub 2010

farmi, my máme monitor Nany. Spustil zbytečně, ale bylo mi vysvětleno, že malý je ještě lehký, tak jsme ho šoupli pod prostěradlo a v pohodě 😉

hanana
19. dub 2010

holky dik za uklidneni jsem rada ze nejsem jediny panikar 🙂 🙂 🙂 🙂
jdu do prace tak se mejte pa 😵

mirax
19. dub 2010

ahooj...
aronku, mně nanyka dělala to samé, když se mi to poprvé stalo u Tobíka vnoci..alarm mě vzbudil z espaní, tak mi snad hrůzou stály vlasy na hlavě a ještě hodinu potom jsem se třásla jak osika!
Pak se to stalo ještě několikrát...
U Bětušky s emi to stalo jednou, byla jsem úplně v klidu, jistá, že je to planý poplach a od té doby mi doma nanyka leží a nepoužívám ji!
Myslím, že se s tím přístrojem roztrhl pytel, ale zdravé děti ho nepotřebují.

souhlasím s flair...taky jsem si Postinor jednou dala a pak měla asi 3 měsíce problémy s cyklem.

Jsem zvědavá naTercíka..už mi tady chybí 😉 ..koníkovka ukecaná, co? 😀

flair
19. dub 2010

Holky, mimčo mně taky nokopalo pořád. To až tak od 28 tt ho cítím skoro pořád, ale je to tím, že má méně místa a tak každý sebemenší pohyb registruju. Takže v klidku, ju 😉 Ale já taky byla na nervy a normálně jsem do malé štouchala, aby něco udělala 😅
A monitor dechu máme půjčený a taky Nanny. Budu s ním určo klidnější 😉

mirax
19. dub 2010

Koukala jsme na Lukáška 🙂 ..je to krásné mimčo 🙂

Musela jsem se smát u té Viktorky...jak zvládne tak velký dudlík???? 😀

sarlotta
19. dub 2010

No já mám aktivistu 😅 když nekope tak aspoň škytá🙂)))))))))

sarlotta
19. dub 2010

Eli no s tím se počítá🙂

mosquito
19. dub 2010

farmarska, sarlotta: děkuju za názory. Myslím si to samé. Jestli mám být těhotná tak budu. A když ne tak zbytečně budu brát nějakou srač.... Tělo přeci samo musí vědět co a jak, jsou i jiné zákony než lékařské...
HA mi doktor předepsal aby si vaječníky odpočinuly a v září prý vymyslíme co a jak dál... Prostě s ním dneska hodím slovo, že se toho postinoru trochu bojím a tak a uvidím, jak na to zareaguje. Když bude zásadně pro postinor, tak si ho vezmu, ale nejdřív chci vědět proč vlastně a co to může mít za následky. Za půl hoďky sedám na kolo a jedu k němu 🙂

sarlotta
19. dub 2010

mosquito nedej se🙂 😉

petroska
19. dub 2010

ahoj holky.hlásím se po pronuděném víkendu u tchýně 😖 ale aspon to počasí mi udělalo radost.omlouvám se šarlotce,odjezd byl na rychlo a byla sem vytočená tak sem nakonec valila už ten čtvrtek.jinak taky hlásím už pravidelné kopanečky miminka.už to cítím ráno,dopoledne,odpoledne věčer a to se hlásí mimčo samo i bez toho že bych na něj čekala s rukama na bříše.první sem ho cítila jen dopoledne a pak trochu večer ale jaksi ted kopká furt.takové tukanečky,že je to ono?a každý den to dělá tak by to prdíky neměli byt nebo podráždění žaludek že?jinak vítám novou koníkovku.Lukáška sem si taky omrkla,je to kluk nádherný 😉

madormi
19. dub 2010

holky, ty monitory nekoukaly jste na respisense? připente ho na plenku a hotovo, když malý bude střídat postýlky tak je ten monitor lehce přendatelný 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru