Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
16. čer 2009

a kam jedeš na dovču 😕 😕

kopa
autor
16. čer 2009

Já bych někam jela,ale nemám s kým 😅 😔

murynka
16. čer 2009

pro farmi aby měla zfravé mimineško!!! 😵 😵

prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

murynka
16. čer 2009

já si dala lečo a zapíjím to pivem 😀

kvetinka7
16. čer 2009

Mury, ty mas chute 😖
Ja na Farmi prskat nebudu, nebot u me je to takove pofiderni 🤐

markytaj
16. čer 2009

Ahoj holky, všem oslavenkyním přeju vše nej, nej, nejlepší, hlavně co nejrychlejší splnění těch nejtoužebnějších přání.

Farmi, Ty jsi ale Lvice v Blíženeckém hávu, držím Ti pěsti co to jde.

Kopi, Květinko - mohla bych se k vašemu srázku připojit? Květi, kdy se vracíte z dovči?

kvetinka7
16. čer 2009

No kam jedu na dovcu.. to je vec , kvuli ktere jsem poradne napruzena na moji dr...a jsem cim dal vic,kdyz vidim,jak se ted trapi Farmi ☹
Jedem do Turecka.. napred mi tu cestu chtela zakazat, pak ze jo.. a ja,kdyz mi da potvrzeni rizikovem tehotenstvi,tak muzem letenky stornovat.. to udelat nechtela... a v cili mi dala termin na dalsi ko az 15.7.!! Byla jsem tam 10.6. ! tzn. za 5 tydnu od posledni ko.. jak si to muze dovolit, kdyz vi,ze jsem predtim mela missed ??!
Chtela jsem se k ni namacknout na tenhle tyden..to rikala,ze je prilis brzy.. proc by to melo byt prilis brzy? (sledovat,ze se to vyviji..vzdyt ji ten UZV zabere i se vstupem me do ordinace 5 min..) a pak rekla,ze tehoten.poradny maji pouze ve stredu a tu dalsi stredu uz jedeme pryc..
Chystam se ji tam navstivit a neodbyt se ,dokud nebudu mit UZV . 😠 🙄

kopa
autor
16. čer 2009

Markytaj určitě se připojit můžeš 😉 Já čekám účast i od Mury a Kupinky a třeba i Venusky 😵 a dalších... 😵

kopa
autor
16. čer 2009

Květinko nenech se odbýt...at tě vyšetří kdyžtak pohrož,že půjdeš jinam 😉
Ty jo do Turecka,já bych se bála jako těhu někam jet 😅
Mury lečo mnam,já dělám tu svíčkovou a knedlíky už to skoro mám 😉

markytaj
16. čer 2009

Tak to bude mega sraz 🙂. Snad se nám podaří dohodnout termín. Jinak Kopi - připojiju se k chvále - Murynce účes fakt sluší, jsi šikulka. Co že se už kadeřničení nevěnuješ?

kopa
autor
16. čer 2009

Markytaj dík za pochvalu a ostatním taky děkuji,se začínám červenat 😅 😀
Marky ono abyses uživila jako kadeřnice tak se ti to vyplatí na ŽL 😒 protože pokavat pracuješ jako zaměstnanec tak většinou ti dají základ a zbytek pak jede načerno a navíc tě zaměstnavatel stejně okráda 😠 🤐

markytaj
16. čer 2009

Aha, tak proto má tolik kadeřnic, hlavně mimo Prahu, kadeřnictví na sebe. To jsou ale sviňuchy 😠

sarlotta
16. čer 2009

Ahojky holčinky. Bobinko s vyšším tlakem určo porodíš normálně neboj🙂 navíc je to nejspíš přechodný stav. Opravdu omez slané, mastné a místo kafe si dej meltu🙂))) Já měla při příjmu k porodu 160/100 a nikdo to extra neřešil....tak se neboj,ju.

sarlotta
16. čer 2009

No kde stéééééééééé, ordinace už skočila, nechrapte. 😎 😠

kerrie
16. čer 2009

Kuk.......já si zrovna říkala, že je Ordinace, tak je tu jak vymeteno 😀

kopa
autor
17. čer 2009

Dobré ráno 🙂
Já včera měla doma průšvih 😅 😔 😀
Jak jsem vařila tu svíčkovou,tak po uvaření jsem jí nechala 3 hodky vychladnout v tlakovém hrnci,když jsem šla už pomalu spát,tak jsem jí zastrčila do lednicky.No a za chvilku křup 😅 😅 Praskla mi ta skleněná deska.
Tak se dneska musím podívat co s tím 😅

kerrie
17. čer 2009

Kopi, dobré ránko 🙂
No pane jo, to jsou zprávy po ránu...........a svíčková to přežila? Ta skleněná deska určitě půjde koupit nová, neboj. 😉

kopa
autor
17. čer 2009

Kerie ahoj 🙂
svíčková to přežila

paajaa
17. čer 2009

Krásné ráno,
tak včera MS opravdu dorazila, tak velká sláva. Huráááá. Takže nám za chvilku začíná snaženíčko snažení. 😅 😅

Kopi: kdyby jsi aktualizovala tabulky, tak mě tak dej 2 DC 😎 😉

Teď vás jdu dočíst

paajaa
17. čer 2009

Kopi: to je teda síla, že ta skleněná police praskla. Já jsem myslela, že to vydří skoro všechno- tedy ne když s ní mrskneš o zem.

Bobi: teda ten váš kluk je macek. Hlavně že je zdraví

Farmi: hrozně moc ti přeji, aby to miminko dohnalo a ty jsi byla zase v klidu. Je dobře, že jsi to ještě nevzdala a stále věříš.

Jinak v Ordinaci mě včera dostalo, jak byla Magda v nemocnici a podepisovala reverz- vždyť po revizi pouští hned druhý den. A když jsem na to koukala, tak mě to trochu připomělo moje pobyty v nemocnici a zabolelo to, ale jen chvilku.

bobinka22
17. čer 2009

Dobre rano..

Dekuji za rady ohledne tlaku.

Jinak u ordinace jsem vcera brecela.Hodne me to dojalo,ta magda.. ☹

Paji,jsem rada ze ti mrska jedna skareda nedobra dorazila.Tak ted aby rychle odesla a rychle do snazenicka.Sup,sup 😀

paajaa
17. čer 2009

Bobi: už se těším až MS odjeze a já budu manžílka přemlouvat. On chudák chodí večer z práce utahanej, takže ho buud muset vždycky nejak uhnat. 😀 😀 😀

farmarska
17. čer 2009

ahoj holky!

jo jo pájí nevzdala, ale děsím se pátku.., buď budu šíleně smutná a nebo šíleně šťastná 😅

tý jo, holky promiňte , že o tom furt mluvím, musíte to se mnou do toho pátku vydržet 😅 , já totiž pernamentně celodenně neumím na nic jinýho myslet 😔 A včera večer jsem asi půl hodiny vedla diskuzi, s tím malým mimísem co ho mám v bříšku, ať na sobě zapracuje, ať to nevzdává, ať bojuje, že to zvládne 😅 😅 😅
no holky jsem to ale případ co 😅
ale zase si říkám, že když mu to takhle třeba budu každej den říkat, jak se na něj těšíme a jak mu držím palce, tak třeba se vzchopí a rozjede 😨
A vůbec, dyť jsem tu psala, když jsem otěhotněla, že už věřím na zázraky
🙂
pájí, v tý ordinaci mi to taky přišlo nějaký divný, jak tam po ní chtěli, aby tam pořád ležela v tý nemocnici..
vono to je asi všude jinak, páč třeba u nás sem do nemocnice vůbec nemusela a když mi dělali revizi, tak mne jen asi na hodku uspali, pak mne nechali probudit na lehátku a až jsem se cejtila, mohla jsem se zvednout a jet domů( teda musela jsem mít odvoz) 🙄

farmarska
17. čer 2009

pájí o jééé uhánění manžela, na to jsem tu expert, když tak pak poradím 😀 😀 ale já myslím, že to nebudeš potřebovat 😉 chvilku se posnažíte v ten správnej čas a šup, už bude na testíku dálnice 😵

ahoj bobi, jíš borůvky? 😉 kouknu se ti když tak po nějaký bylince na čaj, co snižuje krevní tlak a která se může v těhotenství ju 😉 Jinak si ale taky myslím, že ten tlak u porodu, by nemusel být zas až takovej problém... 🙂

farmarska
17. čer 2009

holky teď si musím odskočit nakrmit a podojit, už je pozdě, takže mi už i prase přišlo chrochtat pod okna 😅

paajaa
17. čer 2009

Farmi: my to s tebou prožíváme a jsem rádi, když nám jak se cítíš. Jinak asi okouknu tvůj recept s podvazky. mám komplet ze stavební noci, tak do asi v nejdůležitější den použiju. Tomu manžel neodolá- tedy doufám. On ví, že se zase snažíme o miminko, takže mu to bude jasné, že jsou plodné dny.

farmarska
17. čer 2009

i mému bylo jasné,co jsou to za dny, aniž jsem mu cokoliv řekla 😀
Podvazkům určitě neodolá, jen si je musíš oblíct v čas a né až když se chrápáním otřásá nábytek 😀 😀

kerrie
17. čer 2009

Farmi......to je dobře, že mimískovi takhle domlouváš. Třeba jen trošku dělal drahoty a teď, když mu promluvíš do dušičky, tak se rozjede a v pátek na Tebe budou čekat dobré zprávičky. Dnes už je středa, tak to uteče, jak voda. Já vím, nejhorší je to čekání, viď? Ale neboj, my Ti to tu ukrátíme 😉 😉

venuska
17. čer 2009

Krásný sluneční den přeji….

Tak jsem se k vám konečně dostala..
Ráda se připojím ke srazíku. A kde a kdy by to mělo být?

Holčiny, máte taky takový pocit, když si položíte ruku na bříško, že cítíte tlukot srdíčka miminka?
Já jsem včera byla úplně nadšená…a manžel má doma takové to poslouchátko, jako mají doktoři. Tak nedávno to vytáhnul, a řekl že něco vyzkoušíme. Přiložil mi to na bříško a poslouchali jsme. Normálně tam snad dělal kotrmelce….to bylo fajn.

A jak se jinak máte? Copak máte dneska k obídku?

Já dneska budu připravovat na oslavu. Jinak všem děkuji za přáníčko (((o: Mam vás ráda… (((o:

Markét, taky tě trápí výtoky? To je hrůza.

farmarska
17. čer 2009

kerie no jo vleče se to, ale já ani nevím, jestli už si přeju pátek nebo ne 😨 moc se ho bojím, ale zároveň si říkám, že by to mohl být jeden z nejhezčích dnů v mém životě a zároveň pěknej dárek k těm mým narozeninám 😵
venusko ty už jsi 13tt, to to letí!! 😵
to je pěkný to naslouchátko! 🙂 to by měli dávat na gyndě všem po potvrzení těhotenství 🙂 aby si mohli maminky poslouchat a byly víc v klidu 🙂 asi dám návrh do parlamentu..bude to něco jako povinná výbava pro těhulky,,,no co když je i povinná výbava pro řidiče... 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru