Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
4. led 2010

Mury, my máme vše v barvě buku, tak to budeme mít podobně. A ladí to s barvou buku ta postýlka??? A mášprosím odkaz na ten přebalovák?

murynka
4. led 2010

flair ten přebalovák je světlejší 😒

tercie
4. led 2010

No holky máme ještě o čem dumat...akorát bych tyhle větší věci už chtěla mít, a dokupovat jen drobnosti, přece jen za týden začínám sedmý měsíc, a kdyby se prckovi nedejbože chtělo ven dřív, tak abych pak nesháněla věci až bude na světě...

flair
4. led 2010

Mury, už koukám na fotečku 🙂 odstín je sice jiný, ale asi to nebudu prožívat. Myslím, že tu postýlku mají i v základním odstínu dřeva.

flair
4. led 2010

Terci, úplně chápu, že takové věci už chceš mít nakoupený. Budu to mít stejně 🙂

murynka
4. led 2010

http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=110927

tahle by asi ladila k tomu přebalováku ale mě se líbila ta tmavá 😀 😀 já to tak detailně neřešila 😅

murynka
4. led 2010

flair přebalovák je i s vaničkou:

http://www.kika.com/cz/katalog/m/deti-studenti/...

ee.liska
4. led 2010

ahojky, jsem zase tu, jen dodělám jídlo a zase doběhnu

tercie
4. led 2010

Flair já od 18tt mám doma kočárek...teda u našich, ale koupenej 😀

Eli, kdy si dáš týdny do pasuuuuuuu 😉

flair
4. led 2010

Mury, díky za odkaz na pořebalovák. A používáš tam tu vaničku?

flair
4. led 2010

Tak já se holky dnes už loučm, jsem na netu celý den! Ale kde je ta Cajori, měla jít k Dr, 😕 SWSnad se zítra ukáže.
Tak papa a dobrou noc

tercie
4. led 2010

Já chci vaničku na tom stojanu skládacím, ségra jí měla a byla spokojená, bylo to stabilní, a koupat budu u přebalováku v tom pokojíčku, kde budu mít všechny věci, abych malýho nemusela přenášet z koupelny přes chodbu...v koupelně nemám na přebalovák místo a pračka je úzká...

tercie
4. led 2010

Taky na Caj myslím, ale spíš to asi vypadá že to nedopadlo, to by psala hned...snad... no uvidíme, až přijde. Třeba se pletu a je radostí bez sebe 😉

Flair páááá 🙂

murynka
4. led 2010

flair vaničku používám ale ve vaně 😉 koupeme v koupelně pračku má širokou 😉 ta vanička je sundavací 😉

tercie
4. led 2010

Holky tak jsem zjistila, že mi z alba mizí jedna konkrétní fotka, a to soupravy do postýlky, vždycky ji tam dám, a do druhýho dne tam není, a už se mi to stalo asi šestkrát po sobě... snad kdyby to adminkám vadilo, tak mi to napíšou ne? Děje se vám to taky? Já jsem z toho normálně jelen...

murynka
4. led 2010

tercí mažou a neupozornují 😉

tercie
4. led 2010

Mury ale vždyť co je špatnýho na sadě do postýlky? Mě to hlava nebere 😀

tercie
4. led 2010

Mury a nemusíš se do tý vaničky moc ohýbat, když ji máš ve vaně?

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ee.liska
4. led 2010

terci nevím, ještě se bojím asi až po návštěvě dr 🙂 ale podle poslední ms mi to vychází na 7 tt což mi přijde dost, spíš si myslím tak 3-4tt 😅
no na cajori jsem taky zvědavá 🙂

handm
4. led 2010

Ahoj holky, jen nakukuju, jak jsem slíbila, hodila jsem testík do alba...🙂

tercie
4. led 2010

Aha Kopi to mě nenapadlo, ani nevím jak dělá, to asi nepsala...

Eli to bude 7od ms a 3 až 4 od početí, to by mělo bejt správně 😉

ee.liska
4. led 2010

handm tak to je teda dálnice 😵
terci mě to příjde právě od početí tak ty 2 t, podle slabých čárek na testu a podle sexu

tercie
4. led 2010

Eli a ty jsi neměřila tentokrát BT?

handm
4. led 2010

Eli, díky! Je to ale focené mobilem, žádná extra kvalita, z dnešního rána, což je 38DC

tercie
4. led 2010

Handm jsem ti psala a chválila testík, že tohle na chemický teda nevypadá ani oylem a ono se to neposlalo 😕 Tak snad teď 😉

handm
4. led 2010

TErci, tak teď si byla úspěšná, děkuju každopádně!! JSem zvědavá... jak to zas dopadne.. chci si zítra skočit k dr na tu krev, tak uvidíme. Ještě jsem dneska cestou z práce koupila jeden testík, nějakej mamatest, drahej byl jak pr... 😀😀 tak doufám, že je taky výherní.. ráno testnu a vyrazím na krev. Sice jsem ji nevolala, ale vecpu se.. 🙂 když mi posledně říkala, ať ani netestuju a přijdu rovnou na krev, když se mi bude zdát, že mi MS nejde..
já měla totiž po revizi 26dní cykly.. jen to chemický mi MS přišla 37

tercie
4. led 2010

Handm dobře to dopadne, uvidíš 😉 A mamatesty jsou spolehlivý, já ničím jiným ani netestovala 😉

handm
4. led 2010

🙂 terci, to víš, je to už se mnou složitý.. nevěřím ničemu, ani vlastním očím a tělu už vůbec ne 🤐 vypeklo mě už dvakrát... 😠 😠 a to jsem si myslela, jak se známe pěkně, za těch let 😀😀😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru