Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
5. led 2010

Ahoj nekdo, neboj, už hodně holek tady bylo na začátku těhu nemocných, a vše dopadlo dobře, jen se podívej, jestli zrovna tvoje antibiotika nevadí těhu 😉

Jinak gratuluju ti ke // 😀

mari111
5. led 2010

ahoj nekdo: no teda ja sem taky po chorobe a je dobre ze si antibiotika jeste nezacala brat ani je radej zatim neber a skoc si k dr znova a urcite ti da neco jineho. jinak chora byla aj Murynka a ma doma krasnou zdravou holcicku a aj Farminka si odkrutila poradnou chorobu a je v poradku, tak nestrachuj a dej si napsat jine prasky, ja sem u dr byla taky vcera a dala mi prasky ale ne antibiotika

nekdo
5. led 2010

Dekuju.. myslim ze me chapete, potrebovala jsem trosku uklidneni... jeste jednou diky, potrebovala jsem s nekym mluvit..

mari111
5. led 2010

nekdo neboj bude to v pohode. Kdy se chystas na gyndu?

ee.liska
5. led 2010

nekdo, budeme držet palečky 🙂 a gratuluju, ale radši brnkni dr a řekni jí co a jak
handm já jsem otěhu na 99.9% 24.12 😀 tak jsem zvědavá co na to řekne dr myslím ze mě zcvokne 😀

nekdo
5. led 2010

Na gyndu asi pristi tyden, podle toho jak se dostanu z chripky. Moc mi pomahate holky..lezim tu sama v posteli a moc mi pomaha o tom s vama mluvit.

handm
5. led 2010

eeelisko, tak to je mazec🙂 pekny darecek pod stromeckem 😀😀😀😀 ale je fakt, že to k tomu tulení prostě láká.. nás taky zlákalo 😀

Nekdo, neboj, urco bude dobre!!!!

nekdo
5. led 2010

A jsem moc potesena jak jste se za ty dva mesice co jsem tu nebyla posunuly..holky sikovny 🙂 preju hodne zdravi

kvetinka7
5. led 2010

Elisko, to jste meli vskutku Stedry vecer 😀 😀
My jsme se s manzou vzmohli leda tak na rozdychavani precpaneho zaludku 😝

nekdo
5. led 2010

Jeste ze mam dobry instinkt..hned prvni den vynechani jsem si delala test..jestli nahodou kvuli chripce, vysel negativne ale porad jsem to mela v hlave, zdaly se mi sny o detech..tak jsem si pred tim nez jsem zacala brat leky udelala znovu..jen tak pro jistotu, no a ono jo..

handm
5. led 2010

nekdo, sikulka!🙂

kopa
autor
5. led 2010

Handm a Eelisko gratuluji k pozitvnímu HCG 😵 😵 😵 😵 😵

Eelisko a jakým citlivým testem jsi testila??

handm
5. led 2010

Kopi dekuju🙂 psala to eeliska nekde nahore, myslim ze 20 🙂

markee
5. led 2010

Jsem tu na skok, připravuju hafo jídla na zítra.
Handm, téda no to je náááááádhera. Moc a moc gratuluju,to je opravdu nádhera holky,jen tak dál. Jedna po druhé ať už jste těhulky 😉

farmarska
5. led 2010

ahoj holky, jak se máte? 😉 Já chtěla reagovat na tolik věcí, když jsem dočítala, ale mezitím se mi už z hlavy vykouřily a pamatuju si jen jedině to, že jsem moc moc moc ráda za Elišku a Hadm !!!!! 😵 😵 😵 😵
holky supr!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 jen tak dál 😵 společně s sarlotkou a mari mi děláte moc moc velkou radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵

handm
5. led 2010

Ahoj holky! tak já se pro dnešek loučím!
JEště jednou všem děkuju za gratulace, za držení palců a vůbec!! 🙂 🙂 🙂 🙂
mějte se krásně a opatrujte se!!

ee.liska
5. led 2010

tak už jsem doma 🙂
kveti, bylo to stedré ráno 😀
kopi jedno bylomax těhotenský test od dr. max a druhé baby test 10mlU/ml od via-med

murynka
5. led 2010

eli a handm gratuluji k HCG 😀 😵 😵 😵

kopa
autor
5. led 2010

Eelisko díky za testy,ty ještě neznám 😀 😀 Tak potom někdy kouknu 😀 nakoupím zásobu.
No já počkám jestli to dostanu nebo ne a pak si teprv objednám ten eliptical,páč to výjde na 17.000,-a v těhu bych na tom asi nemohla jezdit 😅

kopa
autor
5. led 2010

Jdu se nátahnout k telce,tabulku udělám asi zítra 😉

ee.liska
5. led 2010

mury dík 🙂
kopi běž si odpočinout 😎

ee.liska
5. led 2010

jo na tom Via-medu je napsáno prokázání těhotenství už 3 den po zahnízdění a stojí 45,-, jsou v tom 2 ks

hanana
5. led 2010

tady zrovna dneska nikdo neni ale chtela jsem se zeptat, malej ma nestovice to doufam nevadi kdyz uz jsem je mela ze?

martinkal
6. led 2010

Krásné ráno 🙂

Hanana nevadí, pokud jsi je už měla 😉

aronek
6. led 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😉 Mám odpo, takže ještě z domova 🙂

handm
6. led 2010

Dobré ranko!🙂

aronek
6. led 2010

handm, jak se cítíš?

sarlotta
6. led 2010

Hezké ránko holčinky🙂
tak jsem uklidila sníh na balkoně🙂 do rána napadlo 5cm 😉 nasypala jsem ptáčkům do budky a už zobkají🙂)) nádherní- dám Vám je do albíčka.

handm
6. led 2010

Ahoj aronku 🙂 No, cítím se pořád stejně 🙂 akorát mám tak nafouklé břicho, že se nevejdu za chvíli do kalhot 😀
Co ty?! Těhulko upracovaná... už snad brzy skončíš, víď?!🙂

sarlotta
6. led 2010

handm 8000 jednotek jupííííííííííííííí🙂 tak to jsi těhule déle než myslíš🙂 a nebo jsou dvě🙂))) čoveče🙂))

Elis super, máš taky krásné hodnoty... 200 je úplně normální v začátku těhu🙂 ono to pak roste geometrickou řadou každý den🙂)

holky mám z Vás radost.

Mari kakra zajdi k doc🙂)))) 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru