Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
8. led 2010

Holky, to je báječná zpráva takhle po ránu, hned mám lepší náladu 😉 !

mirax
8. led 2010

Hezkééé rááánooo 🙂

Kerrie veliká gratulace k Emičce, jste holky šikovný! Měly jste to teda krásně rychle za sebou! Krásná zpráva 😵

Já začínám mít pěkný strach! Přede mnou v tabulce kvetinka a pak už já 😕 😕 😲 ..pořád si v hlavě přehrávám porod s Tobíkem a nětěším teda netěším 😖 😅 ..musím myslet na tu miminkovskou odměnu..

Všem přeju krásný den 🙂

aronek
8. led 2010

mirax, tak už začínám mít strach 😖 já vůbec nevím do čeho jdu 😢

sirella
8. led 2010

Ahojky holky 🙂

teda ....další miminkooooo 🙂 😵 To je hned fakt krásné ránečko...já hned zapínala PC jak jsem byla napnutá 🙂

Kerrie...strašně moc gratuluju k Emičce a přeju vám jen to nej a nej 🙂 ...moc zdravíčka,štěstíčka a spokojenosti a ať malá Emička roste jako z vody a dělá vám radost 🙂

Vidím,že nejsem sama zvědavka 😀 Holky si přivstaly taky 😀

martinkal
8. led 2010

Krásné ráno 🙂

a koukám, že moc krásné.... Kerrie moc gratuluju k Emičce, a přeju jen štěstí a zdraví a lásku... 🙂

No Aronku už jsme se zase přiblížili k cíli, já ani tak nemám strach z porodu, vím, že se to dá vydržet a ta odměna je nepopsatelně nádherná, jen se bojím, aby nebyly nějaké komplikace... člověk nikdy neví 😉

Tak jdu ještě spát, dokud spinká ta moje chobotnička v bříšku a neokopává mě 😀 😀 😀

katyna6
8. led 2010

Dobré ránko holky,tak jsem vzhůru a hned běžím se podívat,co Kerinka?

katyna6
8. led 2010

Jééé,tak už to má za sebou 🙂 🙂 🙂 Kerrie,velikánská gratulace k Emičce a ať vám princezna pěkně roste a dělá jen samou radost! 😵 😵 😵

martinko dobré ránko 🙂

aronek
8. led 2010

martinkal, já se nějak začínám bát všeho. Že to nestihnu připravit, že něco zapomenu koupit, že začnu rodit, když budu sama a nedej bože porod 😖 Už abych byla doma a pustila se alespoň do příprav, takhle dorazím z práce a jsem ráda, že si můžu orazit 😉

kopa
autor
8. led 2010

Holky psala jsem Kerrie,že jí všichni gratulujeme a přejeme zdravíčko 😉

napsala toto:Moc vám všem děkuji.Malá je nádherná a my s manžou štastný jako dva blesky.Za chvilku mi jí přivezou,tak už se nemůžu dočkat.

katyna6
8. led 2010

kopi-té teď musí být tak krásně,že?Moc jí to přeji!!!!Snad se toho holka taky někdy dočkáme.Co u tebe,žádné novinky?

kopa
autor
8. led 2010

Katynko u mě nic 😅 Já jsem dneska 25DC,tak to vidím asi testit až příští týden. 😉

kopa
autor
8. led 2010

Katynko máš hezkou fotečku 😉

aja.83
8. led 2010

Kopinko, děkujeme za zprávičku. Už se těším, až kerrie vloží fotečky! 😉

ee.liska
8. led 2010

dobré ráno 🙂
kerrie, gratuluji k malé princezně a přeji štěstíčko a zdraví 😵 😵 😵

aronku to je jasné, že se bojíš, ale neboj, utčitě všechno zvládneš 🙂

cajori ať to dneska dobře dopadne 🙂 kdybys byla těhu a dotala agulotin, tak o mimi nepřijdeš, dává se dokonce i v některých případech v těhu, já ho mám doma, tžak jsem to prostudovala

katyna6
8. led 2010

Kopi díky,když není žádná pozitivní změna v životě,aspoň fotku jsem tam šoupla jinou 😀 .A jinak jsem se u tebe inspirovala,jak jsi tuhle psala o segedínu,uvařila jsem ho včera k obědu a přítel se olizoval až za ušima 😀 😀 😀

aronku-neboj holka,když zvládneš tak dlouho chodit do práce,zvlášť do takové,tak porod vydržíš taky.Víš,kolik palečků se tady bude v tu chvilku mačkat? 😉 😉

kopa
autor
8. led 2010

jé holky,tady každý vařil segedín 😀 😀 😀 😀
Dneska nakoupím testíky 😅

markee
8. led 2010

Dobré ráno,
tak jsem se prospala,ale můžu vám říct,že teda noc nic moc. Prostě jsem se dost často budila. No a od půl šestý jsem nemohla zabrat,jen jsem se převalovala. No ale,když to půjde,tak si lehnu než pojedu pro malou.
Jinak akce dobrá,fakt se mi na návštěvě moc líbilo.
Kerrie moc a moc gratuluju k Emičce 🙂

ee.liska
8. led 2010

tak já jsem právě zmařila zámek u auta a do práce musím autobusem ☹

murynka
8. led 2010

gratulace kerie 😵 😵 😵 emička má krásné míry a měla jsi to i rychlý super 🙂

přejee hodně štěstí zdraví a jen samou radost 😵 😵 😵 těšíme se na fotečky 😵 😵

handm
8. led 2010

Dobré ranko, včera jsem nebyla na compu a hned po ránu takhle hezká zpráva!!
Kerrie moc gratuluju k dárečku!!! Eminka ať krásně roste a dělá vám jen samou radost!! Jupíííí 🙂 🙂 🙂🙂 🙂

aronek
8. led 2010

tak hlásím, že se u nás trochu rozsněžilo, tak třeba na těch předpovědích něco bude 😉

sirella
8. led 2010

aronku ahojky...u nás valí už od noci...a je to celkem krizovka 😒 ...už by aj mohlo přestat...neumím si zatím představit co bude do konce víkendu...a jestli fakt hrkne 60 čísel tak asi zapadnem...manža dneska dělá radši větší nákup a jede brzo z práce aby se vůbec dostal ...jen teda prcek se nadšený 🙂 Už se s manžou domlouvali na tom že na zahradě postaví bunkr 😀

markee
8. led 2010

u nás taky sněží od rána a přidává a přidává,to je fakt krása. Jen nevim zda tu nezapadneme na pořád 😀

sirella
8. led 2010

markee...u nás je to taky tak...už jsem dneska 4x ometala schody 😝 Škoda že tak nebylo o Vánocích...ale prcek si to užije aspoň teď o víkendu

sarlotta
8. led 2010

Dobré ránko holčinky🙂)

Kerie blahopřejuuuuu🙂))) šikulka šikovná Ty i malá 😎 😎 😎 Emička má super míry, to se muselo rodit🙂 zááávidím 😀 😀

u nás taky sněhu fůra 😲 a padááááá

mari111
8. led 2010

ahoj holky 😵 😵 😵 😵 😵 Kerrie moc gratuluju, myslim ze ste to krasne a rychle zvladli 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aronek
8. led 2010

U nás v noci nepadalo, ráno taky ne až teď 😀 To bude jízda domů 😖

handm
8. led 2010

Holky, i v PZE sněhulí.. i když tedy poměrně drobné kousky, vločky, jen takový poprašky, ale vypadá to, že jako bude dlouho, obloha je celá šedivá!🙂
Aronku, ty už bys měla být doma pořád 🙂 🙂 🙂

jinak holky, asi budu fakt těhule - včera jsem usnula v 19,30 😀 😀😀

mari111
8. led 2010

jinak sem se chtela nasnidat ale jen kousicek loupaku sem do sebe dostala a hned sel ven, boze proc mi je furt tak zle ☹ ? kdy to prestane? 😔 ja holky nevim jak to budu delat az budu mit ranni, nemuzu prece celou cestu do prace blejt ,nebo v praci, na zachod je daleko a ja stejne vzdy zvracim jen do umyvadla a musi tect voda, mne to jinak nejde, to se jen davim 😅 ach jo, ja se s toho picnu

markee
8. led 2010

NO malá bude chtít jít určo sáňkovat. Teď to půjde dobře,pže do dneska bylo nasněžíno,že byla vidět ještě tráva,takže to moc nejezdilo. Já bych šla bruslit,ale budeme muset prohrnovat. Neva,aspoň spálíme kalorie.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru