Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
14. led 2010

mury pěkné 😵
my jsme měli řízky včera 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
14. led 2010

holky děkujeme 😵 😵

kukadla má obrovský a ještě modrý 😀 😵 když je vykulí nelze odolat 😀 😎

kopa
autor
14. led 2010

holky už vám píši dnešní story 😅

jarusenka
14. led 2010

Ahojky! Tak Cajori přišla MS, tak to mě moc mrzí. ☹

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
jarusenka
14. led 2010

Kopinko, teď jsem dočetla, je mi to moc moc moc líto. ☹ No ale sotva jste se začali snažit, i když je mi jasný, že to bolí. Kopi, přeji ti na příště, aby vše bylo OK od začátku do konce. 🙂

Teda ty krápníky na střechách jsou fakt nebezpečný, ještě, že tě to minulo.

kopa
autor
14. led 2010

Handm gratuluji ke kontrole 😵 😵 😵 😵
Farminko tobě gratuluji k prvním pohybům 😵 😵

kopa
autor
14. led 2010

nikde nikdo?

mari111
14. led 2010

ach jo kopiku je to nespravodlive, moc ti drzim palecky, bud statecna, taky te mame vsechny moc radi. Mne se vratil milacek ze sluzebky tak sem se na chvili odmlcela. a ted uz du haji, preji dobrou noc, pokut to de pa a drz se kopinko moje

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
14. led 2010

Tak já hlásím, že poradna v poho. Sice neřek, jak jsme velicí, ani kde je hlavička, ale asi jsem dostatečně v pořádku, protože další kontrola je až za čtyři týdny ☹ Naštěstí v pondělí jdu na velký UTZ, tak snad budou přesnější info. Sepsána mateřská, měla bych nastoupit 4.2., takže budu muset v práci ještě chvilku vydržet.

mirax
14. led 2010

kopi, taky na tebe myslím, aby jsi se netrápila...
Myslím, že by nebylo na škodu se pustit do nějakých vyšetření a všechno povyprávět u gynekologa zeptat se na další postup a rady ..možná, že ti řeknou, že je to ještě zbytečné..no, uvidíš podle sebe.

Ale věřím, že to bylo jen náhoda, že jste zdraví...
...a papej pořád ten Femibion... 🙂

a jinak // na testu se věřit dá, spíše to chce vydržet pár dní po vynechání MS...ale já taky nikdy nevydržela, ale je to riziko..až 60% všech oplodněných vajíček prostě správně nezahnízdí...a to je normální.

dobrou noc...jo a závidím tu baštu (teda ten salát, řízánek já neee 😀 )..jsi vzorná hospodyně 🙂

Mě zase popadla moje pečící mánie (mám domácí pekárnu), takže jsem včera pekla celozrnný chleba a dnes takový rozinkový mazanec a ten teda je, ženy, jedna báseň 🙂 🙂 🙂

zuz141
14. led 2010

Ahoj holky, koukám, že Kopi a Mury jsou zde stále, snad si na mě vzpomenou😉) Ostatní moc zdravím a přeju pevné zdraví a kupu dětí😉
No, já tady bývala dřív, ta blbá zkušenost mě potkala před rokem a něco..ženy, nebudu popisovat trable s doktorama, protože bych se zas jenom rozčílila. Prostě - nikdo mě neposlouchal, když jsem si byla jistá, že mi něco je a co mi je, pořád mi pan doktor říkal, že to je normální a SAMO se to spraví. Nespravilo, ani po 3/4 roce snažení jsme nebyli v tom, tak jsem se sama objednala do IVF, zašla tam a tam mi potvrdili moji domněnku. Mě mohlo fakt trefit. No, vyšetřili mě i manžu a prej v pohodě, nastimulujem, řeknem kdy se zasnažit a ono to půjde. První měsíc jsme poslouchali přesně paní doktorku, a prošvihli jsme ovu o pár hodin. Druhý měsíc to muselo jít bez paní doktorky, protože ony dny vycházely na silvestra a nový rok. Všechno se to seběhlo úplně náhodou, nakonec jsme byli na úplně jiném místě, než jsme plánovalí...já měřila ovu testy, na silvestra tam byl pruh jako kráva, tak jsme silvestrovskou noc a ráno a novoroční noc strávili v posteli....
Ženy, já dneska odpoledne našla //. Dělala jsem to testu s citlivostí 25 mU/ml, ale jsou tam.
Zítra ráno udělám ještě Rapid Clear a budu věřit, že tam bude plus. Říkám si, že test by nebyl pozitivní jen tak sám od sebe, že už tam kousek svištíka musí být.
Rozhodli jsme se, že to nebudeme do 4.měsíce nikomu říkat, tak to musím říct jen taky, jinak bych asi praskla😉)))
Díky předem za gratulace😉)))))

aronek
14. led 2010

jinak nedočítám a jdu do pelechu, ráno na raní, tak dočtu ráno. Přeji dobrou noc 😉

mirax
14. led 2010

aronku gratulace 🙂

kopi to nééé, teď koukám, že píšeš, že pláčeš... 😢 ..já to chápu...tak si poplakej, já bych taky bulela ☹
Ale ono to jednou dobře dopadne! Tomu musíš věřit. Hlavní je, že se to všechno stalo takhle lehce, že není potřeba žádný zákrok atd....však víš..
Ale chápu to, zmizel ati naděje a to moc bolí.
Ale zase nová naděje začíná ak té se upni 🙂 🙂 🙂
Šla bych za dr. někam na radu...
Posílám pohlazení 🙂

zuz141
14. led 2010

Jo a velká legrace osudu je to, že 10.10.2008 jsem byla na revizi, a jestli jsem teďka v tom, tak junior by se měl narodit 8.10.2010, čili možná i 10.10.2010, čili přesně dva roky po revizi...Teď mám mnohem lepší péči než u té minulé krávy, už teď beru utrogestan a femibion, tak už to sakra musí vyjít...držte palce...

mirax
14. led 2010

zuz141....tak tedy obrovitánsky gratulujuuuu 🙂 🙂 🙂 a držím palce, aby čárky a miminko sílily! 🙂

kopa
autor
14. led 2010

já jsem se snažila celou dobu to dneska v sobě držet 😅 ale ted to muselo ven,uvědomila jsem si,že se zase nevyhnu návštěvě se švagrovkou která už má břicho.Tak mě to štve,že všem se zadaří a mě se nic nedaří.K té doktorce se objednám příští týden,je tam ve středu,všechno jí povím jak je.Ona je fajn,tak snad mě pochopí.
Mirax já vím s tím testováním,ale myslela jsem si,že když mě bolí prsa a pálí žáha a do toho ta únava 😅 😅 😅 to nebyli jen tak falaešné příznaky,podle mě to fakt byli těhu příznaky,nemohu si pomoc 😅 😅 😅 😅
Řekla bych,že tedko mě to snad zas bolí víc jak ta revize 😔 😔 😔 nesmím se už na nic příště upínat.ted jsem uplně v p....ale ráno zas bude fajn.

kopa
autor
14. led 2010

Zuz,to víš,že jsi pamatuji 😉 😉
Moc ti gratuluji // 😵 😵 😵

kopa
autor
14. led 2010

Mirax já o víkendu budu dělat vánočku 😵 sice musím v neděli do práce :-/ale nak to zmáknu.

kopa
autor
14. led 2010

a přiznám se,jsem si dneska musela zapálit cigaretku jednu. 😅

kopa
autor
14. led 2010

Už konečně chápu jak je Paaji 😔 😔 a nebo ostatním co se snaží dýl. 😔

mirax
14. led 2010

kopi, ale to určitě byly těhu příznaky..prostě hcg v moči bylo, to je jasné, jen se oplodněné vajíčko dobře neuhnízdilo a zaniklo a hcg ti kleslo..a nesjpíš to je podobný případ jako tenkrát s tím citlivým testem a proto bych zašla k dr. a poprosila o radu, víš?

Určitě to bolí, ale revize je hnus zákrok a pak to čekání, takhle půjde všechno jen jako při opožděné MS a vy se můžete klidně snažit v podstatě za 14 dní... což nezní špatně, ne? 😉

A každej by se upínal a radoval a pak byl takhle moc smutný...

mirax
14. led 2010

kopi 😀 ..myslela jsem na to, že si dáš čmouda 😉 , kdybych kouřila, dám si ho taky...já v den, kdy jsem čekala na ortel, tak jsem si taky říkala, že buď to bude Silvestr na suchu nebo s vínem. A byl s vínem 😔

mirax
14. led 2010

Jdu chrnět, ráno mě zase v půl šesté probudí...mamí tatí pití...
papa

kopa
autor
14. led 2010

Mirax máš pravdu,dík za uklidnění.To je pravda,za 14 dní se zase můžem snažit.Je to takový už všechno dokolečka.Ale něco na tom bude.páč už se mi to stalo dvakrát,ale tedko to bylo dost intenzivní 😅 tak to tak popíši doktorce a snad něco vymyslí.

kopa
autor
14. led 2010

Tak dobrou noc 🙂
mě ráno probudí 3 hladové fretky 😀 😀 😀

sirella
14. led 2010

ahojky holky
vím,že tu už asi nikdo nebude, ale chtěla jsem jen kopince napsat jak je mi to taky líto 😔 Hodně mne to dostalo a s testováním čekám...to zklamání musí být hrozné...
já si myslím ,že testovat nemám co 😒 ...prostě jsem nachcípaná tak prostě ještě počkám
Kopi ...drž se

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru