Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
17. led 2010

zas jsem tu na skok-sirellko-moooooc moc gratuluji,to se vám hned krásně zadařilo!Hrozně moc ti to přeji,ale taky trošku závidím,to přiznávám. 😉 🙂

ee.liska
17. led 2010

ashojky 🙂
sirel gratulujuuuuuuuuuuu 😵
nicolko ☹ , určitě to příště vyjde 🙂

tercie
17. led 2010

Ahoj holky, já jsem vařila, ale nakukuju, jestli některá nepřijdete 🙂

mabe
17. led 2010

Ahoj holky, delsi dobu jsem nepsala, ale nakukuju. Gratuluju novym tehulkam a starym jen tak dal. ja mela tedka trosku zase nerviky. ve ctvrtek me pani dr. rekla, ze mala je o 2 tydny mensi. tak me poslala na kontrolni UTZ do nemocnice. tam me vzaly v patek. takze jsem v noci nespala, brecela (tehu hormony do toho jeste) a v patek me rekly, ze je vse ok. Jak pry na to pani dr. prisla? Je pravda, ze mam hranicni hodnotu plodove vody. takze musim vic pit 2-2,5l denne. je to teda fuska, musim rict. ale dodrzuju. za 10 dni jdu zase na kontrolu. uz si me budou hlidat v nemocnici.

aronek
17. led 2010

Ahojky, taky nakukuji 😉 Zítra jdu na velký UTZ a možná se cestou zpátky stavíme pro postýlku 😀

aronek
17. led 2010

mabe, držím palečky, aby bylo všechno v pořádku

mabe
17. led 2010

aronku, ahoj. urcite uz vsechno bude. anicka je velka jak ma byt a prutoky taky kontrolovaly. pokud bude pit, tak by vse melo byt ok. zitra jdu jeste na hemosku kvuli te mutaci. muze se to v tehu pry zhorsovat, takze budu hlidana ze vsech stran. a co vy?

tercie
17. led 2010

Mabe to mě mrzí že tě takhle znervozňujou... doufám, že budete obě s Aničkou OK 😉

Aronku já jdu taky zítra na kontrolu, a má mi přivézt PPLka sadu do postýlky. Postýlku ale teda ještě nemáme 😀

aronek
17. led 2010

mabe dobré, kontroly sice o ničem, ale předpokládám, že kdyby se něco dělo, tak by mi to řekl. Ještě chodím do práce, takže zatím doma nepřipravuji, jsem hrozně utahaná a se vším čekám na mateřskou 😉

aronek
17. led 2010

terci, o proti mně máš měsíc k dobru 😉 já doufám, že zítra pořídíme.Máme to tam objednané, otázkou je jaké bude počasí 😉

mabe
17. led 2010

aronku, ja mela kontroly do toho ctvrtka taky naprd. dr. me nedelala UTZ, jenom vzdycky me prohlidla. Naposledy jsem byla na UTZ velkym v 20tt v nemocnici. a ma takovy sumitko, tak ji proto asi spatne zmerila. nastesti me poslala na kontrolni do nemocnice. jsem rada a vic klidnesi, ze si me budou oni hlidat.

terci, jojo, nervy. ja tomu verim, ze budeme ok. cetla jsem nekolik diskuzi s plodovkou a baby mely daleko min vody a akorat mely vic pit. ja mam trosku min na hranici limitu. uvidime za 10 dni, jak to bude. musim hodne pit.

kopa
autor
17. led 2010

Holky snažilky,napadlo mě,že bysme si založily novou diskuzi ve snažilkách,ale že bysme chodily i sem.Tam by jsme kecali o snažení,depky řešily atd...Co vy na to??? 😕

tercie
17. led 2010

Kopi, snad ti nezačaly vadit kecy těhulí o postýlkách apod..... to by mě mrzelo... A taky můj názor je, že tahle diskuse by bez vás snažilek ztratila smysl...

tercie
17. led 2010

Myslela jsem, že tohle téma už se tu vyřešilo s Janičkou a spol...

murynka
17. led 2010

leni 😲 😲 😲 ☹ ☹ ty se chceš trhnout 😢 😢

nám vaše depky pokud jde o toto nevadí rádi pomůžeme 😔 😔

nechápu asi nebudu psát protože už jsem tu vadila jiným ☹ ☹ ☹

murynka
17. led 2010

nicol to mě moc mrzí ☹ ☹

tercie
17. led 2010

Ahoj Mury....
Holky fakt, já myslela že jsme parta a že si tu pomáháme...a že se někomu podařilo dřív... vždyť to není žádná soutěž, a jsme tu abychom si pomohly, podpořily a tím, že máme každá tu špatnou zkušenost se umíme vcítit do toho co cítí ostatní... Já doufám Kopi že si druhou diskusi zakládat nebudete 😉

Myslím, že název naší diskuse mluví za všechno, a všechny sem patříme...

sirella
17. led 2010

murynko,katynko,eliško...moc děkuju 🙂 🙂

Katy k závidění není ani to nejmenší...jedině ty nervy...už se užírám tím jestli jsem to neuspěchala a pod...prostě se nervuju a dokud nebudu vědět od dr.že je všechno ok tak zatím nic moc neslavím...ale uznávám,že jsem moc ráda 😵 A pokud to vyjde tak budu šťastná jako blecha

kopi....jéééjej...a do toho nového tématu by těhule a maminky neměly přístup???? 😕 😕 Nevím jak jiným holkám,ale mě by snažilky chyběly...a já mezi ně možná sklouznu zase zpátky...a jsem ráda ,že vás jinde hledat nemusím

murynka
17. led 2010

sir už tu to bylo jednou ☹ .....

já prostě věřím že tento rok 2010 se prolomí a všichni budou těhulky a maminky.....takže na co zakládat něco jiného 😔

tercíku Míšo souhlasím.....

zuz141
17. led 2010

Sirell, jestli jsi 31DC s //, tak já jsem 27DC taky s // 😎 Takže tvůj svišť bude o 4 dny starší než můj 😀 😎

murynka
17. led 2010

vždyt ta tabulka mluví za vše 🙂 a měla by podporovat ty kteří o miminko přišli že to prostě jde a zdravého miminka se dočkají.....

sirella
17. led 2010

murynko...já věřím ☹ Jenže já si říkala,že dodržím pauzu co mi řekla dr a když se něco potento tak si aspoň nebudu muset nic vyčítat.A pokud to teď zas nevyjde tak už nás snad pořádně vyšetří a třeba najdou příčinu a vyjde to potřetí.Jen by to bylo fajn kdyby zo vyšlo už teď 🙂
A pokud ne, tak se hroutit nebudu...jen teda zatím to není nic příjemného ☹
Já moc nepočítala s tím,že by to vyšlo...jenže jsem s manžou pokryla skoro celé období snad už od 9DC a Tercinka mi "naordinovala" kdy si dát ve snažení pauzu a ono to vyšlo 😀 😀 😀 Pokud to nevyjde teď tak si na mne příště zas třeba chvilku udělá 🙂

tercie
17. led 2010

Mury, jsme za jedno 😉
Já třeba vůbec nechodím na společný termín... protože vím, že bych pak zanedbávala vás a to nechci.

Sirelko, jak je, všechno dobrý? 😉 A neboj, nic jsi nespěchala ani nezanedbala 😉

sirella
17. led 2010

zuz...to je krásný 😵 😵
kdy jsi testila???Mě se to furt zdálo brzo

tercie
17. led 2010

Sirel už budeš mít tu fotečku do albíka? 😉

Mury našla jsem tě náhodou na FB a přidala do přátel, můžu? 😉

murynka
17. led 2010

sir nic si neuspěchala tělíčko si řeklo že je připravené a povedlo se 😵 😵
však to je správné tercinka poradila zkušená holka 😀 😀

terci to já chodím na více diskuzí 😅 ale zanedbávám tak vše 😒 ona malá dá zabrat ale takto večer už mám většinou klid 😵 😵

murynka
17. led 2010

tercí můžeš ale na FB moc nechodím 😀 😀

sirella
17. led 2010

terci....jééééjej...já celý den spala a zabudla 😅 ...jdu to s manžou zkusit...pardon...ale snad tam bude něco vidět

tercie
17. led 2010

Mury já tam taky moc nejsem, hlavně se v tom neorientuju, ale přidala si mě Kopinka a u ní jsi byla ty... 🙂
Já chodím cca na tři diskuse ale jen sem pořádně, a fakt by mě mrzelo, kdyby se to tu nějak roztrhalo...

tercie
17. led 2010

Jojo, Tercinka to zařídí, holky, kdybyste nevěděly kdy počít tak já vám poradím 😀 😀 Sirelko myslím,že já na tom mám tu úplně nejmenší zásluhu 😀
A na fotce určo bude vidět, jestli je to tak jak jsme se bavily, a určo ti holky potvrdí, že už to není žádnej duch, ale pořádná lajna 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru