Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
27. led 2010

vendul někdo píchá po šestinedělí někdo po hexe 😉 záleží na dr.my to necháme píchnout po očkování 😉
sice dr.chtěla po šestinedělí ale já to odmítla 😉

markee
27. led 2010

Holky já měla píchnuté uši až v 10letech a taky jsem neumřela. Vůbec to nebolelo,ale fakt 😉

mirax
27. led 2010

taky přemýšlím o naušničkách..kdy je nechat píchnout...Půjdeme na to ale později, mezi 3-6 měsícem.

Už jsem trochu koukala na naušničky..máte už některá nějaké vybrané? Dáte obrázek nebo odkaz? 😉

Venku teda kosa,byli jsme venku kolem deváté..Tobík si uslintnul na bundu a hned to zvonilo 😕
Teď spí, já si udělala moc dobrý oběd(těstoviny s omáčkou a parmezánem) a jdu se chviličku natáhnout.

farmí..kočička si určo někam zalezla do tepla...

martinka: taky jsem míval asny o mluvívím novorozenci i mini rozměrech a panenkách 😀 ...je blázinec ta hlava a hornony 😀

tercie
27. led 2010

Holkyyyyy chcete vědět co jsem teď dělala?😉

Tak mrk😉
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

😅 😅 😅 😅 😅

aronek
27. led 2010

terci, moc krásné 😉 , ja se tak stadím, u nás pořád nic ☹

aronek
27. led 2010

má být stydím ne stadím 😀 těhu demence 😉

markee
27. led 2010

Mirax,Johanka má tyhle https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... ale už jsme jí chtěli koupit větší k 3narozeninám,ale odložíme to až ke čtvrtým.

mirax
27. led 2010

Tercí, krásné 🙂 ..máme stejný kolotoč 🙂

markee
27. led 2010

Tercinko,krásné a máme taky stejný kolotoč. On se hodně hodně líbí,takže ho má kolem mě moc kamarádek a jsou spokojené jako já 😉

tercie
27. led 2010

Holky děkuju,mám z toho hroznou radost, a manža byl taky nějakej naměkko 😀
A s tím kolotočem jo, poradíte mi? Mě připadá,jakoby mi přepadával dopředu a už nijak uchytit nejde...to jste měly taky tak,nebo to mám jen blbě připevněný?

flair
27. led 2010

Ahooojky 🙂
Jéé, Tercinka si hrála, kráásné 😵 😵 😵
Aronku, máš jediné štěstí, že za pár dnů už budeš doma, jinak bys dosala na zadek, aspoň virtuálně 😠 😀

murynka
27. led 2010

tercíku nádhera 😵 😵 😵 😵 bude jako princátko 😉

já mám kolotoč upevněný na pevno 😕

markee
27. led 2010

Nám to nepřepadávalo. Dávali jsme ho tak,aby ta šroubovací kytička byla mezi dvěma tyčkami. Jinak jsme to ničím nevypodkládali. Hodně jsme to utahovali.

tercie
27. led 2010

Markee taky to mám mezi dvěma šprušlema, ale přijde mi že za tu horní hranu by to chtělo nějak chytit, celý se to kejve a je to nakloněný dopředu...

markee
27. led 2010

Tak já koukala,jestli ho mám někde na fotce. Trošku na kloněný je,ale né moc. Nikdy to nespadlo. Drží to dobře. Naše Johanka ho otestovala statečně 😀

tercie
27. led 2010

Markee a máš tu fotku na PC, že bych se podívala, jestli to mám taky tak? 😀 Ono to jakože není na spadnutí, ale je to prostě nakřivo no 😀a viklá se to a vypadá to divně...

hanana
27. led 2010

ahojte holky
hlasim Ultrazvuk dopadnul dobre mimco je tam jedno a ma co by melo mit 😵 😵 😵
Jinak NT mi namerila 1.5 uz si to moc nepamatuji ale to by melo byt ok ne?, jeste mi vzali krev tak musim pockat na vysledky ...... tak snad to bude ok 😵 😵 😵

miru.j
27. led 2010

Ahojte babulky,tak som dnes zase volala doktorke a nic nevybavila,zdvihla mi to sestra a bola nervna,ze maju robotu a v pozadi dokina ze co zas chcem,a ja ze ci mam prist lebo vkuse spinim,alebo lezat a pre duphaston poslat manzela,a ona ze uz mi povedala ze mam dojst az v stredu o tyzden a zajtra mam poslat polovicku pre recept. Ziadne ukludnujuce slovo nic,nervne su ako kravy 😠

miru.j
27. led 2010

hanana gratulujem k dobrej kontrole 😉

tercie
27. led 2010

Hani parááááááááááááda, moc gratuluju,NT je super, číslo krásný,v pořádku to je až do tří, jak teď udávají, takže pohoda 🙂 Bude to určitě OK. A vědět to budeš kdy?

Miru to je teda přístup, to ti povím... Hlavně se nenervi. To hnědý by mělo bejt ještě v pohodě, bude to dobrý,neboj 🙂

miru.j
27. led 2010

...babulky tiz by som uz chcela kupovat vybavicku a chystat pre drobceka hniezdocko 😉

tercie
27. led 2010

Hani a fotečku máš? 😉

miru.j
27. led 2010

...je tam len to hnede,ale to len ked sa utriem po wc,take cokoladove,ziadna cerstva krv,pride mi to ako stara zosusena krv alebo co...ni vela ale pokazde ked sa utrem troska

tercie
27. led 2010

Miru neboj, dočkáš se a pak se vyřádíš při nakupování 🙂

miru.j
27. led 2010

...ano,hned po kontrole vstredu idem daco kupit,aspon papucky,nieco malinke pre radost aby uz teraz vedel drobcek ze sa naneho moc tesime 😉 Babulky co bolo prve co ste kupili mimiskovi?

miru.j
27. led 2010

...to len tak zo zvedavosti

murynka
27. led 2010

hani super 😵 😵 😵 😵 😵 gratuluji 😵 😵

miru.j
27. led 2010

mury ako malicka?je nadherna pozerala som fotky 😉 🙂 ,mja dcerka sa tiez narodila predcasne v 35t,teraz je z nej riadna kocka a ma frajera 🙂

murynka
27. led 2010

miru ty se šetři a přístup fakt otřesný 😠 😠 hodně odpočívej 😵

moc děkuji za pozitivní zprávu 🙂 děkujeme je to šikulka naše 😵 😵

tercie
27. led 2010

Ty jo Miru víš že ani nevím,co jsem kupovala jako první? Tuším buď bodýnko nebo dudlík, ... jo a to žirafový povlečeníčko jsem měla taky hodně brzo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru