Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
24. únor 2010

tak ja padim tak dobrou holky..a ráno fanděte 🙂

farmarska
24. únor 2010

jako co by jsi se tercí posrala? 😕 jako admina?? 😅 😅

tercie
24. únor 2010

Farmi holt nebudem koukat do zrcadla 😀 co už nám zbejvá jinýho, viď? 😀

farmarska
24. únor 2010

ježíšš Elí, tak nemělo by se to rozhlásit rozhlasem? aby to lidé věděli a zbytečně nepanikařii 😅

farmarska
24. únor 2010

nikol dobrou 🙂

tercie
24. únor 2010

Jo Farmi, admini už tu z nás asi taky musej pěkně srát 😀

Nicol... fandim, kur.va 😀 Dobrou noc 😉

farmarska
24. únor 2010

tercí a nebo si pořídíme taková ta jak maj na poutích jak ukazujou nesmysly.., tak mi bychom si pořídily nějaké zužovací 😎

mari111
24. únor 2010

no koukam ze tady holky zas pekne radite 😀

farmarska
24. únor 2010

holky taky půjdu chrndět, si nemyslete, že tu budu zase sama vocasovat 😀 Takže se mějte krásně, hezky se všechny vyspěte, (jen ty terci ne 😉 ) a ahoj zítra! 🙂

mari111
24. únor 2010

ja du do postele, tak zatim pa pa holky

tercie
24. únor 2010

Farmi no mě to napadlo taky, a ouplně nejlepčí by bylo takový to zlomený zrcadlo, aby byla vidět jenom hlava a pak až boty😀 to by se mě líbilo 😀

Holky a jako abyste si nemyslely, že Farmi nechce abych se vyspala jo...tak to ona mi chtěla popřát dobrou noc osobně 😀

tercie
24. únor 2010

Jak píše ségra moje,sama tu vocasovat teda taky nebudu,tak se všechny mějte a dobrou noc 🙂 a pytel blech na pomoc 😀

aronek
25. únor 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😉 včera jsem měla topinky a nějak mi nesedly 😝

aja.83
25. únor 2010

Dobré ráno holky! Tak zas koukám s manžou na hokej! 🙂

cajori17
25. únor 2010

Dobre rano holky,ja nejak nemuzu spat,zdalo se mi o mimcu,ale uz si to moc nepamatuju......

Dneska mam gruntovaci den,ale nevarim,tak to je dobry.....

Stavim se pozdeji,pa

farmarska
25. únor 2010

ahoooj jéé tak jsem si říkala, že tu budu konečně první a ono prdlačka, tady už to normálně žije! 😉 🙂

farmarska
25. únor 2010

aron včera byl nějakej topinkovej den či co! 😨 I tercule měla topinky! 😉 Já mám vlastně taky jednu včera i dnes..na hlavě 😀 🤐
cajori a byl to hezkej sen, nebo eanej? 😕

cajori17
25. únor 2010

Farmi,hezkej 🙂 ,vim,ze jsem to pochopila tak,jako ze mame mimi.....no,aĺe realita je zatim jinde 😒

cajori17
25. únor 2010

Fami,ty mivas takhle dobrou naladu po ranu?Se mnou neni po ranu zadna sranda 🙂

farmarska
25. únor 2010

však se mnou taky né! by jsi mne měla vidět v reálu 😀 Hele ale tak pořád hezkej sen, než hnusnej. člověk se alspon v tom spánku může ták hezky zasnít 😵

cajori17
25. únor 2010

to jo,ja snim porad,jsem strasny snilek......achjo,ja se doma nudim,ale prace tu je dost 😀

Farmi a co mas ty dnes v planu?

farmarska
25. únor 2010

mě se taky nic nechce, tak jsem ještě zavrtaná v pelíšku 🙂 Tyky si sním 😵 Po tom potratu jsem spala moc ráda, páč člověk zaspí to hnusný a mě se zdáli krásný sny 😵 Jen to probuzení bylo hnusný 😝 jako když se člověk najednou ocitl v realitě 🙄
a co mám v plánu ještě nevím, já ted moc neplánuju, to za mne dělá mamka 😀 Syna mám až do soboty mimo domov,ale je tu mamka, prý aby mi nebylo samotné smutno, ale nakonec to převzala tak, že mne zapřahává 😀 Má na každej den nějakej plán 😀 prý aby nám to lépe ubíhalo 😅 😅

farmarska
25. únor 2010

A co ty? Už máš vymyšleno co budeš vařit? Mě nějak nic už nenapadá. Chtěla bych něco rychlýho a abych u toho nemusela dlouho stát 😅

farmarska
25. únor 2010

holkýýýýý budíííííííčék!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

cajori17
25. únor 2010

To je dobre ,ze nejsi sama a kdyz ma clovek nejakou praci,tak to lip utika,to je pravda........A kde jsou ostatni?jeste asi bucinkaji,je jeste brzo

farmarska
25. únor 2010

No zrovna je tu budím 😀 doufám , že mne slyší! 😀

farmarska
25. únor 2010

cajor já už bych ale docela ráda byla sama 😅 😀 😀 😀 Mamka je strašnej dříč a já nejsem zvyklá 😀 No odjíždí domů až v neděli večer 😅 ale zas budu mít vygruntováno na 5 let dopředu 😀

kopa
autor
25. únor 2010

Ahoj holky 🙂
prosím když zavádím ten utroš,tak si mám pak na chvíli lehnout a nebo mohu normálně fungovat?? 😅

cajori17
25. únor 2010

Ahoj Kopinko,tak to ti neporadim....

murynka
25. únor 2010

leni určo si lehni na chvilku já ležela tak půl hodky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru