Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
3. bře 2010

aronek to jo to je to nejhorší proto jsme byla ráda že to přišlo sice o měsíc dřív překvapená max.ale nečekala jsme to byla v klidu a ještě v porodce s roztaženými nohami mi nedocházelo že rodím 😀 😀

aronek
3. bře 2010

mury, právě, kdyby člověk věděl, že třeba ve čtvrtek ráno začnou kontrakce a ve tři se narodí, tak se na to může připravit, ale takhle se sleduji, pořád se bojím něco plánovat, co kdyby, prostě já bych potřebovala plán 😠

aronek
3. bře 2010

jestli budu přenášet, tak mně klepne 😖

murynka
3. bře 2010

aronku 😀 😀 na to plán neexistuje já to měla naplánované aspon na půlku listopadu a hle 😀 😀
nemá cenu to plánovat miminko si samo určí kdy ven 😉

martinkal
3. bře 2010

Ahoj 🙂

Já si nepřeju nic jinýho než rodit co nejdřív, to čekání mě už nebaví 😉

martinkal
3. bře 2010

Holky a navíc je mi čím dál líp, žádné poslíčky, jako před tím, ach jo 😒
Mám strach, že neporodím, budu jak velryba, těhotná 2 roky 😀 😀 😀

martinkal
3. bře 2010

A pak že vícerodičky rodí dřív. No možná ty co mají děti po roce a rodí po šestý 😀 doufám, že je vám jasný o jaké skupině mluvím 😀 😀 😀

murynka
3. bře 2010

marti tak to přijde brzo 😎 já měla týden před tím mega poslíčky pak klid ten den co se narodila se ani moc nehýbala...

tercie
3. bře 2010

Kuk kočky, co novýho? Jsem byla na drbech 😀

martinkal
3. bře 2010

Murynko ty mi vždycky dodáš naději a pak nic 🙂 , dneska je mírně lenošivá 😉

martinkal
3. bře 2010

Ahoj Tercí a co ses dozvěděla? 🙂

mari111
3. bře 2010

martikal to je ticho před bouři, brzo se dočkáš 🙂

murynka
3. bře 2010

marti už se musíš dočkat si na řadě 😵 😵 😵

flair
3. bře 2010

Ahooooj 🙂 odpoledne jsem rychle zmizela, omlouvám se. Ale náhle jsem se rozhodla, že už konečně půjdu na těhu cvičení 🙂 No a byla to parááááda 😵 Vede to mladá, ale velmi zkušená porodní asistentka (cca 30 let). Je příjemná, přirozená, veselá a vtipná 🙂 Hoďku byla přednáška a pak cvíčo. Příště jdu zas 😅 Mám ze sebe fakt dobrý pocit 😅
Marti, sakva, jsem ti psala odpo, že už máš mazat rodit, tak šup! 😀

martinkal
3. bře 2010

Holky kéž by jste měly pravdu, už bych si ten uzlíček chtěla přivinout a popusinkovat 🙂

aronek
3. bře 2010

martinkal, no u mně se malému taky nechce 😠 žádné příznaky nic 😠

martinkal
3. bře 2010

Flair já bych šla do té porodnice klidně i pěšky a hned, ale co bych tam dělala? 😀

martinkal
3. bře 2010

Aronku stejně mám pocit, že mě předběhneš 😉 . Kámoška měla termín taky 18.3. jako ty a v pondělí už porodila Sofinku 🙂

martinkal
3. bře 2010

Koukám, že Sofinky jsou vůbec nějak rychlé co? 😀 😀 😀 😀

murynka
3. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀

tercie
3. bře 2010

Marti nedozvěděla jsem se nic, byla jsem u tchýně,takže samý nezáživný věci,a se švagrovou jsem byla chvíli venku s malou, jenže za ní přijel nějakej potencionální novej kolík a já jim dělala křena, pěknej trapas, nesnáším. 😝

Marti tak jdi, tam si sedneš, a uvidíš 😀

Holky jako já nevím, jestli jsem nenormální, ale já žádný poslíčky nemám, co to je? 😀 Mě akorát semtam trošku tvrdne břicho, když dýl chodím, nebo něco dělám, ohýbám se a tak. Co když taky vůbec rodit nebudu 😀

Flair tak princezna už je jistá, gratuluju 😉

Farmuše tak doktor je jako borec, to jsi byla ráda, že ti schválil, co jsem ti napláovala, viď? 😉 Akorát tě smeták aspoň do konce šestinedělí moh nechat doma, to si to u mě jako polepil... Jsi málo dělala psí voči co? 😀

aronek
3. bře 2010

martinkal, já už jednou měla radost, že mně bolí břicho a byly to zaražené prdy 😠

aronek
3. bře 2010

s prominutím, že to tak píšu 😅

mari111
3. bře 2010

jo to je fakt s těma Sofinkama, segra měla termín 24.3. ale rozhodli se ze 10.3. de na vyvolacku, segra ma silnou cukrovvku a holka už je velika tak ji pomúžou aby šla ven dřív taky Sofinka 😀

mari111
3. bře 2010

aronku v pohodě, pekně si to napísla 😀

mari111
3. bře 2010

jo a to ma segra 10.3. narozeniny 🙂 ta dostane teda dáreček 😅

kopa
autor
3. bře 2010

Markét já tě prošvihla 😒 😒 už mám utroš,tak mažu do hajan 😉

Martinkal třeba to příjde 😀 😀 😀

cajori17
3. bře 2010

holky uz jsem tu,pecu buchtu.....mam nejakou zravou,achjo,taky bych chtela rodit,kdyby mi dal nekdo tu moznost jit si hned porodit mimco,tak do toho jdu 😀

tercie
3. bře 2010

Aronku zaražený prdy 😀😀😀

flair
3. bře 2010

Marti, ale je po Olympiádě, takže ať Lucinka nezlobí a jde laskavě na rodinu mrknout zvenčí 😉 😀 Poslouchat se přece musí!! 😀
Farminko, suprově dopadla KO, mám za tebe radost 😵 Ale na PN tě mohl nechat celé šestinedělí, moc to nechápu 😨 😠
Jinak dneska od rána pořád smrkám a kýchám 😠 Od začátku těhu mi vůbec nic nebylo, až dnes. Asi jsem prochladla. A jestli mi něco leze na nervy, tak je to ucpaný nos 😠 Normálně bych si šňupla kapky, ale v těhu stříkám jen ty zvlhčovací spreje a to je o ničem. Ale někde jsem četla, že 1x denně můžu šňupnout už i normální sprej na rýmu, tak to dám asi před spaním, ať se vyspím. Bo jak mám ucpaný nos, tak nemůžu spát. Snad to není taková hrůza, co myslíte, holky?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru