Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
9. bře 2010

ahoj, jsem tu
martinko všechno nejlepší 🙂
my jsme Ok, 😀 😀 jen nám řekli že to bude asi holčička, minulý utz to vypadalo na KLUKA, teď na holku, tak nevím 😀

ikopretinka
9. bře 2010

Ahoj holky,
Ajo a Katyno, nebojte za chvíli letí dolů i kopretina 😀 a bude bojovat s vámi, nebojte ještě tak dva dny a jsem v tom s váma. 😀

tercie
9. bře 2010

Kopreti nestahuj gatě když brod je ještě daleko 😀

Eli tak to je dobrý 😀 Ale zas budete mít překvápko 😀 TY jsi byla na NT nebo na běžný kontrole?

aronek
9. bře 2010

eelis, gratuluji ke kontrole. Jinak na pohlaví je brzo, oni to z počátku střílejí a vždy to je 50 na 50. Počkej na velký UTZ 😉 I dyž kamarátve to teď neřekli ani na velkém UTZ va 20tt, prostě se prcek neukázal 😠

ikopretinka
9. bře 2010

Tercie právě že už moc není. Tento cyklus je děs, nevejdu se do podprdy od 3DPO mě bolí a pálí prsa , skoro nejím, přesto přibírám , je mi nevolno a přitom mám hlad, no dílo. A ty chutě! NOrmálně sterilované zelí, na to jogurt (jogurty běžně vůbec nejím-fuj). Tak mi to nedalo a zkusila jsem test -normálně bílo, zase nějaký aušus či co 😀 😀 NO a dnes mi decentně klesla teplota, takže mrcha na dosah 😝

ikopretinka
9. bře 2010

Tercie právě že už moc není. Tento cyklus je děs, nevejdu se do podprdy od 3DPO mě bolí a pálí prsa , skoro nejím, přesto přibírám , je mi nevolno a přitom mám hlad, no dílo. A ty chutě! NOrmálně sterilované zelí, na to jogurt (jogurty běžně vůbec nejím-fuj). Tak mi to nedalo a zkusila jsem test 25DC-normálně bílo, zase nějaký aušus či co 😀 😀 NO a dnes mi decentně klesla teplota, takže mrcha na dosah 😝

mabe
9. bře 2010

ahojte, tak jsem zpet z kontroly.rikala jsem si, ze vam podam vycerpavajici informaci, termin porodu se blizi. 😉 na monitor musim jit jeste odpo - nechtely jsme se hybat. dr. rikal, ze dneska je vetsina mimisku lenory. je pravda, ze jsem rano moc nejedla a nepila, tak asi nemela energii. vecer se hejbala hodne a po tom monitoru se taky rozhejbala. potvurka mala. dr. rikal, ze se nemam strachovat, ale radsi at dojdu. UTZ me tentokrat nedelal, rikal, ze minule jsem ho mela dobrej (minule tam byla pani dr. a on me videl pred 14 dnama), prohlidl me, tak se otevirame jak mame, libilo se mu to. takze za tyden zase ko ve stejnou dobu a pak rikal, ze se domluvime na vyvolani. potom se na me podival a rikal - vite co, aby bylo misto, tak se domluvime rovnou, dal me na vyber 17-19.3., tak jsem si vybrala 18.3. - to mam 30. 🙂 takze pristi ctvrtek to jisti. jinak rikal, ze by to nechal prirozenou cestou a uvidi se,ze se nemam bat. zavisi na tech okolnostech. takze holky pristi ctvrtek hotovo. 🙂 no, a pak sem se ptala, ze sem dneska rano spinila ruzove s casteckama krve a rikal, ze to je tema porodnima cestama, takze se nemam obavat.

ikopretinka
9. bře 2010

ty jo už ani odesílat příspěvek neumím 😀

tercie
9. bře 2010

Kopreti tak to je naprd, když i vlastní tělo si z nás začne dělat bžundu... 😒

Mabe super, tak už budeš mít brzo Andulku u sebe 🙂

aronek
9. bře 2010

mabe a proč to nenechá až do normálního porodu? Něco jsem přehlídla či máš nějaké problémy?

mari111
9. bře 2010

Eli tak paráda, to ještě brzo na pohlaví,šak jednou se to dozvíš,či kluk či holka 😉 Mabe,teda vam to v tom Brně tak krásné plánujou, segra de zítra na vyvolačku,tak jsem s toho cela dojata,zítra budu mít neteřinku 😅

mari111
9. bře 2010

jo a je to taky na ségrine narozky 😉

murynka
9. bře 2010

eli co jsme ti říkala 😎 nevěř tomu 😀 😀 do 20tt o nelze pořádně vidět vypadá to podobně 😎

markee
9. bře 2010

Ahojky tak jsem zpět z kontroly.
UTZ mi doktor nedělal,tak snad ví co dělá, jsem si říkala,že ho mohl udělat,ale no. Prostě musím prckovi věřit. Jinak mám o půl kila méně než minule,krev se podařila nabrat až na podruhé,pže z levé to neteklo a tak jsem ukázala pravou a sestřička hned-proč mi neukážete rovnou tu,tam jsou krásné žíly. Vysvětlila jsem jí,že mi v nemocnici tvrdili,že na levé mám lepší žíly.Ale ona říkala,že už mi je dost zhuntovali. Takže jinak odběr brnkačka.
Na další KO jdu 6.4.,pže po odběru mě nechce doktor hnát k němu,prý mám být v klídku a ukázat se až 6.4.Průkajdu už mám,sestřička říkala,hlídejte si pohyby,ty by měli přijít kolem 10.května podle toho "chytrého kolečka". No uvidíme co a jak bude. Nebýt doma na pracáku,tak už mi dal neschopenku. Jinak prostě vše OK.

markee
9. bře 2010

Elis,jsem ráda,že je KO v pořádku a s tím pohlavím si myslím,že je ještě brzo.
Mabe,týjo,takže za 9 dní budeš mít už Aničku v náručí. To je skvělé. Moc ti to přeju.

mabe
9. bře 2010

holky,dekuju 🙂

aronku, jsme porad koncem panevnim, takze nechteji me nechat prenaset, abych nemela kila navic. KP se dela do 3,5kg a musi byt u toho dva porodnici, kdyby neco.

markee, gratuluju 😉 jojo, za chvilku je mezi nama. 🙂

handm
9. bře 2010

Ahoj, jsem zpět z pracovní schůzky!!

MArkee, tak moc gratuluju!! Teď ještě ty testy a máte to v kapse!! Určitě všechno tentokrát bude OK!!!!!!!
🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Mabe, jéé, další miminko.. jen aby Anička nepřišla dřív než Lucinka s Honzíkem od Martinky a Aronka 😀😀😀
Ee.lisko, gratuluju taky ke kontrole!!! Super!! vždycky mě vyšokuje ten tvůj dr s jeho super UTZ 😀
Mari, gratulka k tetkovství!!🙂 Já si to užívám 4. rok a je to príííma!!🙂

mari111
9. bře 2010

Marke tak to je skvělé,vše je určo v pořádku,teď už jen čekat ty pohyby 😉 Handm,no dík, jen mne štve že nemúžu jed za nima,mám zakázané dlouhe trasy autem a už vúbec né autobuse,takže jí uvidím zatím jen po skypu než přijedou

aronek
9. bře 2010

mabe, tak držím palečky, aby jsi to zvládla 😉

nicollka
9. bře 2010

ahoj holky nedočítám, ráno test zase bílej, teplota zatím pořád stejná.

jinak se třepu mamka nechala dopis doma na rozloučenou
piše jak me ma rada a dandu a všecky, že chce byt pochovana s rodičama v hrobě a že penize co mi dojdou at dam danečkovi na učet nebo mu neco koupim
PS: Nehledejte mě !!!

aronek
9. bře 2010

nicol, a udělala to už někdy??? Co to nahlásit???

mari111
9. bře 2010

no teda Nikolko, máš to krušný, a víš kde je mamina? Nechceš s ní raději zajít k doktorovi,to je jasné volání o pomoc 😕

ee.liska
9. bře 2010

holky dík 🙂
byla jsem na NT, ještě dr řekl, že máme šikovné miminko 😀
mabe tak to budeš mít za chvilku berušku u sebe 😵
markee tak kontrola dobrá, ne? 🙂 super
nikolko, snad to bude dobré 😕

farmarska
9. bře 2010

ajo, katuš, děkuju za baciláka, snad brzy přijde! 🙂 A jinak vám teda povím, že jste sice o krok napřed, bo už si mrchujete, ale bacha na mne a Natálku, šlapeme vám na paty, brzy vás doženeme a pak nebude žádný, že ve dvou se to lépe táhne..., ale dámě pěknou čtyrku 😉 😀
ikopretinko a ty nesejčkuj, dokud není mrcha, je ještě vždycky šance
😉
jéé a El bude mít hermafroidka 😀 😀

mabuš a ty budeš mít už za chvilinku mimi u sebe 😵 to je kráásné 😵

farmarska
9. bře 2010

jinak holky gratuluju ke kontrolám- markee a elí 😵 😵 😵

aron mabuš má dítko koncem pánevním 😉

ee.liska
9. bře 2010

farmi já ti dám hermafroditka 😠 😀
tak holky posílám těhubacilky, připravit, pozóóór, teď
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

farmarska
9. bře 2010

aha tak už čtu níž , že ti odpověděla sama 😀 😀 tak ale ted to alspon víš ze dvou zdrojů a tutíž to asi bude pravda 😀 😀 😀

farmarska
9. bře 2010

el fuj fuj ty tvoje baciláky, já na ně raději ani nekoukám, ještě je brzy 😝 😀 mě pak prskni nějaký spešl tak za dva měsíce ju 😉 ale jinak vám povím, že jak jsme to tudle dělali po takový tý době, raději s gumou, tak ta svině nám ke konci-na konci, jaksi trošku jsela 😅 😅 😅 no ale hned jsme to zjistili, páč manža jí chtěl sundávat a neměl co 😅 tak jsem šahla mezi nohy a ona tam 😅 , ale "náplň" byla snad všechna uvnitř šprc.y, takže to bude určo ok. 🙂
hele a co máš proti hermafrodíkům 😀 😀 😀

mabe
9. bře 2010

holky, dekuju mooc. 😉

farmarska
9. bře 2010

nikol to s maminou je strašný! 😢 😢 chudášku uplně vím jak se ted cejtíš 😖 hele a neměla by jsi to někde raději ohlásit? skáknout alspon za doktorem s tím dopisem, nebo tak něco? Já nevím na kolik to tvoje mamka myslí vážně, ale určo potřebuje pomoc 😔 Netušíš, kde by mohla bejt, nějaký její místa? telefon nebere?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru