Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
22. bře 2010

jo tercí připomínám ti, že zítra máš písknout Martince 😀 😀 😀

farmarska
22. bře 2010

tercíku ted tě vážně neci strašit, ale ty příznaky mi přijdou tak na max. týden 😅 😅 nebo dokonce pár dnů 😅 😅
jako ale já v tom zas tak zkušená nejsem.., takže hlavně žádnou paniku 😉 😵 😎
jse, ale děsně zvědavá na ten čtvrtek na tu kontrolu!!!!!

tercie
22. bře 2010

Teď mi to neříkej, teď to vím taky 😀

farmarska
22. bře 2010

holky jdu do pelechu, začla mě i trochu bolet kedlubna, takže si vezmu paralen a mažu sse vyležet. Mějte se tu krásně a zítra večer zase čůůůs!! 😉

farmarska
22. bře 2010

jo a zítra žádný velký psaní já ted nemám čas to dočítat 😀 😀 😀 😀

madormi
22. bře 2010

holky koukáte na Zázraky? chudáák ☹

tercie
22. bře 2010

Madormi mě to uteklo,chystala jsem manžovi jídlo...co se stalo?

madormi
22. bře 2010

chudák, byla na pěti umělých oplodnění, chytilo se to až na po páté, ona byla šťastná jak blecha( však to si všechny umíme představit), šla na kontrolu a řekli jí, že embryo nežije, že se jedná o Zamlklý potrat. Vyběhla z kliniky úplně mimo a srazilo jí auto a zabilo

natalie77
22. bře 2010

Madormi, to je hrozný.....já na to nekoukala, ale jak to píšeš.... 😒 .
No ještě, že před Gennetem není takový provoz 😉

Tak mám vyžehleno a jdu spát.....teda zkusit spát, protože malý pořád kňučí, tak uvidíme zítra, co řekne mudra na výsledky výtěrů atd.

Mějte se pěkně a držte se.
Jinak Terci, dávám Ti dvai dny 😉 .....jak to popisuješ....jako bych popisovala svůj stav před odvozem do nemocnice ve 32.tt....mooooc na Tebe myslím 😉 . Vše bude ok.
Aronku, těším se na fotečky.....a jsi dobrá, já po císaři hlásila, že již nikdy více... 😀 .
tak pa pa...

Jo jinak dneska jsem malýmu pouštěla Macha a Šebestovou....tak tam byl ten díl s Babulkou 😀 . 😀 😀
Takžě....Babulky, dobrou noc 😉

tercie
22. bře 2010

Madormi aha, to vlastně bylo v ukázkách 😉 Ale jako musí to bejt psycho,chudák ženská...

Natali dva dny??? Jenom??? No to díky teda 😀Připadá mi že nemám nic nachystáno,chceme ještě koupit jednu skříň do pokojíčku,protože do komody se mi toho moc nevejde😀 Jůůůůůva 😀
Tak ať se prckovi dobře spinká ať si i ty odpočineš 😉

Jo,a Babulka řekla Ahoj, žlababo,žejo? 😀 Huíííí huíííííí Ťap 😀

natalie77
22. bře 2010

Terci, jo, jo to je Marečkova oblíbená pasáž.....
😀 i dnes jsem to musela vracet na Žlababu 😀 😀 😀
Téééda, ty máš pamatováka 😕 .
Terci, neboj, já jsem takový nestandardní případ....u mně je to vždycky jinak než u normálních lidí, tak třeba vydržíš v pohodě déle 😉 .
Hlavně, ať Ti není špatně, opatruj se...
A Žlababa řekla ahoooooooj 😀 😉

tercie
22. bře 2010

Naty to je jediný co si pamatuju, no snad ještě jak pan Huml povídá,že doba ledová, je holt doba ledová, a pančelka řekla taaak děti, vyndáme si svačinky,které nám připravily maminky 😀 Jinak nic 😉
No, na kraviny paměť mám, to je fakt, ale udržet v ní něco zásadního, to už je horší 😀
Hele já mám do normálnosti někdy taky hodně daleko, tak jsem vážně zvědavá, co bude nebo nebude 😀

Babulky, jdu si napustit vanu, dneska hřálo sluníčko, tak máme dost teplý vodičky tak si to užiju a pořádně se vycachtám 😀
Mějte se a pa zítra 😉 Brooooooooou 🙂

kerrie
23. bře 2010

Jůůůů, co to čtu? 😵 Tercinko, mě taky zátka odcházela postupně, skoro týden...........a pak, když odešel poslední kousek, tak skoro okamžitě začly kontrakce a za pár hodin už na mě Emička koukala z peřinky 😉 Takže šup, šup..........honem si dobal tu tašku do porodnice.........já myslím, že se Ti brzo bude hodit 😀 😉 😵 😵

sarlotta
23. bře 2010

Dobré ránečko🙂

sarlotta
23. bře 2010

Tercii no neblbni nejsi na řadě v tabulce 😀 😀 😀 😀 😀 😎

Aron.. super... no jo hormony děljí svoje🙂)) a co fotešky ? a jaké měl malý míry. nif nevím 😠 😀

sarlotta
23. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 38tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 37tt................ KO 25.3...................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 29tt.....................KO 6.4......................čeká holčičku
Jarusenka 25tt
Sarlotta 21tt.................. KO 29.3........ utz 13.4
Hanana 21tt........................................25.3. velký utz
Mari 18tt........................KO 1.4.
Handm 17tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 16tt .................. KO 22.3
kytiii 15tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně
Sirella 14tt .....................NT dopadlo výborně, screening negativní KO ?
miru.j 14tt.....................
Kopa 10tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3. KO 1.4.
Maarrtina .......................našla // 12.3 KO 23.3.
Paajaa 34DC
Cajori 24DC
Mandormi 23DC
Aja 16DC
Katyna 16DC
Ikopretinka 14DC
Nicollka 10DC
M.aa.b 8DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
23. bře 2010

Hanana neboooj, všechno bude ok, ale taky jsem měla nerva, i když mimís dost kopká🙂 ale je to super, hlavně srdíčko jsou vidět už i síně a komory a prstíky na ručkách a šlapky na nohách... nádhera🙂

paajaa
23. bře 2010

Krásný den,
potřebovala bych váš názor. Pozitivní ovutesty jsem měla 6.a 7.3. a teď nějak nevím zda počítám dobře MS, že má přijít dnes??? Díky za názory. Mám v tom teď nějaký zmatek a hlavně delší cyklus. ☹

markee
23. bře 2010

Dobré ráno,
téda Tercinko,tak ty se nám začínáš připravovat na porod,jo? To je ale super. Tu skříń nejspíš nestihnete,jestli jí nekoupíte dnes 😀 Ale co no, ta má čas. Ale Lukášek se na vás už tak těší,že do TP nejspíš nevydrží 😉

sarlotta
23. bře 2010

Ahojík Paja, no už jsem na Tebe myslela čoveče, kdy přijdeš s testíkem🙂 ale myslela jsem těhu... pže v ovulačních se fakt nevyznám 😅

paajaa
23. bře 2010

Sarlott: mě se ovu posunula a právvě nějak nevím ,zda už si počítat do té druhé 14ti denní části cyklu nebo ne. Ale asi jo. Takže MS čekám dnes.

markee
23. bře 2010

Holky co dnes vaříte? Já večeři neřeším-to budou ty buřtíky. Míša přijel z práce a prý,že chtěl koupit maso a dali by jsme si něco pořádného. Ale maso bych si ráda dala až bude dýl teplo. Prostě fakt si posedět venku a nechvátat dom.

murynka
23. bře 2010

tercí nechci strašit 😀 😀 mě odešla ráno a večer jsme rodila 😀 😀 myslím na tebe 😵

páji myslím že MS už měla přijít ovu bývá v půli a pak za 14 dní by měla dorazit mrcha 😒 ale nevím to tak jistě 😒 mě se ovu také posunula na 28dc a dostávala jsme to 40-42dc

maarrtina
23. bře 2010

krásné ráno.
sarlott: prosím přepiš mi kontrolu na pátek 26.3.. Vzala mě ta nová Dr. 😉

wlladka
23. bře 2010

Dobré ránko..
Jéé, Tercí bude rodit!!! 😅 😵 😅 super! Tak to je tu Lukášek do konce týdne,ne? 😉
Farmince budu držet pěsti ve dvě hodiny. Práce je třeba a prašulky ještě víc 😵
Markee, Markee... pořád na tebe myslím ☹ Ty buřtíky dneska, ti ale móóc závidím 😅

U nás se zvedá mlha a krásně svítí sluníčko, tak se zase sbalím a jdu courat ven. Oběhnu co třeba a možná i na nějaký obchůdek zbude čas. 😉

aronek
23. bře 2010

Ahoj, přeji krásné ráno 😀 Doma je doma 😀 😀 Za noc 4x kojení z toho dvakrát po hodině, ale jinak supr. Tatínek je tak vybzíkanej, že kojí s námi 😀 Teď jedl naposledy v 6 a je ještě jako andílek 😉

aronek
23. bře 2010

taky vám blbne kůň????

wlladka
23. bře 2010

Aronku, vítej doma. To mne těší, že tě lamentování nad císařem tak brzy přešlo a máš chuť na další těhu 🙂
Kůň u mne taky blbne. Pořád háže chybu. 😠 No jo, ještě asi vychytávají mouchy.

hanana
23. bře 2010

sarlotko dik za uklidneni ja citim jeden den hodne treba pul hodiny a pak zase dva dny nic tak panikarim (ale mozna je to mou vahou nevim)
paaji ja nevi ale normalne se pocita ze ta poovulacni faze by mela byt nejmene deset dni aby se mohlo vajucho usadit, ale muze to klidne byt vic, ja mela v prumeru 11dni

handm
23. bře 2010

Dobré ranko,
ani se sem nemůžu dostat, jak to blbne ☹☹☹☹

Aronku, vitej doma s Honzíkem a hezky si to užívejte, když vám to tak hezk yjde!!! potěšila si mě tím odhodláním, že do toho jdeš znovu!!! Tak držím palce!!!🙂
Tercíííí, hezky roď 😀 ať je Lukášek brzy v poklidu na světě, když už se mu chce 😀
Farmi, držím palce s prací, ty sáláty by byly tedy fakt lepší!!🙂

A pak už nevím!🙂 co jsem četla a co jsem chtěla říct... 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru