Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
2. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 40tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 39tt................ KO 8.4.....................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 30tt.....................KO 6.4.......................čeká holčičku
Jarusenka 26tt
Sarlotta 22tt.................. KO 27.4......... utz 13.4
Hanana 22tt........................................25.3. velký utz dopadl výborně
Wlladka 22tt....................................... utz dopadl výborně
Mari 19tt..........................KO 2.4.
Handm 19tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 17tt .................. KO 19.4.
kytiii 16tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně
Sirella 16tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 16tt.....................
Kopa 12tt ....................... KO 29.4.
Maarrtina 8tt .................KO dopadla výborně máme srdíčko KO 23.4.
Zlababa .8tt ..................... KO dopadla výborně máme srdíčko KO 14.4.
Aja 26DC
Katyna 26DC
Ikopretinka 24DC
Nicollka 20DC
M.aa.b 18DC
Paajaa 11DC
Farmarska 10DC
Cajori 7DC
Madormi 5DC
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
2. dub 2010

Ahojík Aja.. stále v čele snažilek 😎 kdy budeš testíkovat ?

aja.83
2. dub 2010

Sarlottko, na tohle bych měla chuť: http://kucharka.cwa1.net/recepty.asp?j=447&dkId=2 (Zapečená kuřecí prsa v sýrové omáčce) 😉 Nebo prostě nějak zapečená prsíčka! 😵

nicollka
2. dub 2010

Dobré ránko, tady je zase počasí pod psa.

leni moc moc gratuluji ke kontrole, super a maličký prdolka je krásný :D

Tak my odjíždíme odpoledne na slovensko a dojedeme v úterý rovnou na domek, tak snad se sem brzy zase dostanu. Já vypadá to mám krásný anovulák ted když sme s manžou pořád spolu :( No co už.

aja.83
2. dub 2010

Sarlottko, no jo, v čele 😀 ! Uvidíme, na jak dlouho a zda bude pád nebo vzestup! 😉 Já myslím, že tento měsíc to bude u mě takové podivné, protože tentokrát jsem neměla pregnyl a předchozí 2 měsíce jo, takže uvidím, jak si tělo poradilo samo! 😉 No a hlavně jsme se s manžou "vyřádili" už před ovulkou a pak skoro nic neproběhlo 😅 ! Ale to je fuk, já čekám na březňátko, víš? 😀

aja.83
2. dub 2010

Kopísku, jak jsem teď psala Sarlottce, tak jsem vlastně odpověděla i tobě! Takže takhle to u nás teď vypadá 😀 ! Jo a jinak holky, já jsem poslední dobou nějaká semetrika 😀 ! Předevčírem jsme se s manžou tak pohádali, teda manža tvrdí, že na hádku jsou potřeba dva a že u nás jsem ječela jen já! 😀 😀 😀 No tak jsem ječela, až jsem si málem hlasivky odrovnala a sousedi museli mít pěkné divadlo! 😅 No a pak jsem začla brečet a pak jsme se s manžou usmiřovali, takže fajn! 😉 Jsem mu řekla, že se přeci musím někdy pořádně vyventilovat! 😀 😀 😀

markee
2. dub 2010

Sarlot,já z nich včera dělala rolky. Rozklepala jsem je přes fólii,pak je třeba namažu hořčicí nebo nějakým pestem nebo vůbec ničim,jen je pokořenim,dám plátek salámu-já včera na to koupila šunku od kosti,pak dala kousek žampionu,nivu a zabalila-ničím neobmotávala. Pak je dám na máslo opéct-ty balíčky a když drží krásně při sobě,tak je podliju a šup dodělat do trouby. Pak jsem je vyndala a sosík zahustila a pak přidala pórek. Měli jsme to s rýží. Smažený plněný jsem nechtěla dělat,takže byli na přírodní způsob. Míša je dostne do práce a dnes udělat bezmasé-pže půst no.

aja.83
2. dub 2010

Ahoj Nicollko, užij si to na Slovensku! 😉

nicollka
2. dub 2010

aji díky. Doufám nespadneš už dolů.
markee tak to zní moc dobře musím si to opsat, já v kuchyni nezářím, ale baví mě zkoušet nové jídla.

if.v
2. dub 2010

ahoj holky, aha , co jsem dnes našla na netu: http://spunt.centrum.cz/tehotenstvi-a-porod/201.... Konečně bude spousta mamin klidnějších....

aja.83
2. dub 2010

Markee, mňam! 😵 To taky někdy zkusím! 😉

markee
2. dub 2010

Holky díky 😵

katyna6
2. dub 2010

pěkné ráno koníkovky 🙂
já ho teda moc dobrý nemám,u nás je hnusně,pod mrakem a prší,navíc jsem začala špinit,takže i tenhle měsíc je to v háji.Ani jsem mezi vás moc nechtěla chodit,ať tu nekazím náladu,ale pak mně napadla sluníčko aja-co vždycky a všude dokáže zlepšit náladu 😉 😉

waalli
2. dub 2010

Katy,ani se ti nedivím. Já taky nemám občas náladu sem přijít a kazit náladu. Ale na druhou stranu,komu jinému se svěřit se špatnou náladou,přece nebudu špatná celý den. Určo se ti nálada zlepší.

markee
2. dub 2010

já jsem jak pako 😀 jsem dlouho nebyla na druhém nicku,tak to teď taky zas pletu 😀 Nojo,blboun nejapný 😀

aronek
2. dub 2010

Ahoj, hlásím, že u nás je taky pěkně hnusně 😖

sarlotta
2. dub 2010

markee to vypadá dobře,kdybys mi to dojela uvařit ještě🙂))))

aja no to je taky super... začínám mít hlad 😀

katyna6
2. dub 2010

a ještě abych nezapomněla!!!!Vééélká gratulka žlabi a kopince!!!!Zase o krůček blíž k prďolkovi v náručí! 😵 😵

šarlotko-šatky moc pěkné a bříško ještě hezčí,musíš být moc hezká mamina 😉 🙂

sarlotta
2. dub 2010

Nicol jéé Slovensko, bych jela hned...vzdoušek , klid,

sarlotta
2. dub 2010

katynko neblázni jak nechtěla chodit 😠 😠 jestli to bude mrška tak to je mi líto, ale ještě neplaš🙂

aja.83
2. dub 2010

Katynko, teda ty máš špatnou náladu? 😲 To právě musíš přijít honem sem, aby se ti zlepšila! 😵 😵 😵 A ani mi neříkej, že zase spadnem dolů v tabulce, pádž jako já jdu s tebou, to je ti doufám jasný! 😀 😀 😀

katyna6
2. dub 2010

ajinko-špatnou náladu je asi salbý slovo,já mám depku jak prase 😢 A až povalím dolůne,že se budeš opičit po mně!To bych ti musela dát na prdel,jen tam nahoře pěkně zůstaň!!!
sarlot-jj,asi to tak bohužel bude.

aja.83
2. dub 2010

Katynko, pošli depku pryč! 😝 Vždyť je jaro, sice prší, ale před námi jsou Velikonoce, travička, vajíčka, zajíčci, kuřátka a prý zítra snad by i mělo být trochu sluníčka! 😵 😵 😵 A vždyť jsi psala, že ti ty krevní testy dopadly dobře, tak to je pozitivní zpráva, ne? 😉 A když se pořád nebude dařit, zajděte s manžou na nějaké vyšetření, ať se začne alespoň něco dít 😅 ...Co ty na to? 😉

katyna6
2. dub 2010

aji-jj,IP 😉

tercie
2. dub 2010

Dobré ránko kočičky 🙂
Jak je? U nás brzo ráno byl mrazík, fuj, ale už svítí sluníčko.
Dneska mám nabito,tak se asi moc nezdržím, uvidíme. Od tří koncert, a večer od manži z práce srandisti uspořádali posezení,ale v maskách 😀 a manža vymyslel, že půjde za štětku a já za pupkatýho skopčáka, tobudem páreček 😀 Akorát musím k tomu poshánět nějaký věci,takže popetelím za chvíli ke švagrový pro paruku a něco na sebe pro manžu, protože moje sukně jsou mu velký 😀 Když budete hodný, tak vám sem zejtra hodím fotku 😀
Jdu dočíst 😉

aja.83
2. dub 2010

Tercinko, teda ty budeš mít dneska nabitý, ale vtipný den! Já chci zítra určitě vidět fotečku, jak vám to s manžou bude seknout! 😀 😀 😀

katyna6
2. dub 2010

ahoj terci-jj,fotku sem pak určitě dej! 😀 A pěkně si to dneska užijte! 🙂 🙂

tercie
2. dub 2010

Katy nedepkuj, třeba to ještě nějaký bude 😉 A nebo to vyjde na léto, to je nejlepší, protože neřádí virózy 😉

Aji na tebe jsem holka zvědavá, moc bych přála abys zůstala v tabulce nahoře 😉

Markee ty závitky to zní moc dobře, a ten pórek, já ho mám ráda ale moc z něj nedělám, asi ho neumím pořádně použít 😀
Já jsem včera splácala všechno co se doma našlo...zbytek kyselýho zelí, vařený brambory, párky, kus uzenýho, plechovku fazolí, a osmažila cibulku,orestovala maso, zaprášila sladkou paprikou, a přidala všechny zbylý věci, nakonec trošku chilli a kečupu, soli a s rohlíkem..ňamka. Bigos, nebo bigoš, na ten způsob. Ještě máme na dnešek,tak aspoň vařit nemusím 🙂

murynka
2. dub 2010

ahojky holky zdravím

leni gratuluji ke kontrole a bobíšek je krásnýýýý 😵 😵

tercíku co ty??pořád na tebe myslím kdy už 😅

u nás je ndáherně krásné jaro sluníčko svítí už peru druhou pračku věším hned ven 🙂

holky depky zažente pryč 😉 jaro je tu a s ním i nová naděje!! 😉

tady kdo chcete jukněte:

http://murynka.rajce.idnes.cz/

tercie
2. dub 2010

No zejtra vám poreferuju,sama jsem zvědavá 😀 Ale jdem tam jen na chvíli, sice jsme nekuřácká banda a ta hospoda je kamarádů který budou sedět s náma, ale stejně je mi to blbý s panděrem vysedávat v hospodě 😀 Tak se ukážem,chvíli posedíme, stejně tam dlouho sedět nevydržím,a pomažem domů. Ale protu prdel o to nechci přijít, zvlášť, když se pak už moc nikam nedostanu 😉

tercie
2. dub 2010

Mury já ještě nic, včera doktor povídal,že to bude v termínu,tak jsem ještě na 14 dní v klidu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru