Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
21. kvě 2010

Dobré ránko 🙂
tak dnešní noc s Holtrem fakt děs!!! 🤐 🤐 🤐 Už nikdy víc 😅 Nespala jsem vůbec a z nervů furt chodila na wc.za dvě hodky ho jdu vrátit a pak zalezu do postele a budu chrápat 😅

Jinak já jsem asi teda exot 😔 ve společným termínu mají holky už od 16tt až do 18tt pohyby a já nic 😢 Začínám mít ze všeho strach i když vím,že ty pohyby jsou i pozdějš,tak mám zas o čem přemýšlet.

Jinak Lucinečka je náádherná 😎

sarlotta
21. kvě 2010

Mari a Laurinka je náádherná🙂)) jakou má pacinku 😵

sarlotta
21. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 37tt....................................KO 25.5........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 29tt.................. ....... ...KO 25.5, 2.6. velký utz +3D.......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 29tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Wlladka 29tt..............................KO 25.5. KO 2.6.........................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 26tt.......................... ....... ..KO 10.6........................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 25tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 24tt .................. ... ..... KO 24.5.................. ......................................čeká chlapečka
petroska 24tt.................. ..........je v nemocnici..............................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 24tt........................... .........KO 28.5. ........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 23tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 23tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 19tt ....................... . . ......19.5. echo-v pořádku , 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Hakuxd 18tt................................KO ?
Maarrtina 15tt ....................... ...KO 3.6. NT 19.5. ?
Zlababa 15tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 11tt..................................KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 9tt................................... KO 24.5.
M.aa.b 38DC
Cajori 30DC
Nicollka 25DC
Farmarska 24DC
Katyna 19DC
Aja 14DC
Natalie 12DC
Madormi 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

mirax
21. kvě 2010

ahooj

kopi..hlavně klid! 😉 ...s Tobíkem jsem pohyby cítíla až kolem 20tt a to jsem vyžle..Určitě je všechno v pořádku, jen ještě tak 14 dní vydrž 😀

sarlotta
21. kvě 2010

Psala jsem včera Petrosce ať se drží, že to nic nebude, jen si poleží, ať se netrápí.

tak pak psala: Budem bojovat.už jsme tak daleko tak snad to doktoři zvládnou, říkali že se budou snažit tak jim věřím. jen ten strach a čekání co bude je hrozný a je mi ze všeho smutno. navíc je to tu narvané takže ležím s holkama co jdou zítra rodit a jsou natěšené ☹ . Moc děkuju a snažím se být silná.

murynka
21. kvě 2010

ahojky

leni nešil 🤐 jinak ti přijedu naplácat na holou 🙄 🙄 hele v pondělí jedu ke kámošce a budu na lukách co se chvilku vidět??? 😕 😵 každý má pohyby jindy záleží na tlouštce děložní stěny zda miminko kope dovnitř či ven,máš čas nebuj 😉

kopa
autor
21. kvě 2010

Mirax a Markét díky 🙂 Jak jsem nevyspalá tak to na mě všecko padlo,že jsem tu už i brečela,do toho se mi začala nafukovat ruka 🤐 no děs jsem už vzteky bez sebe z toho přístroje.
Markét my máme zrovna v pondělí zařizování 🤐 po Praze,tak nevím jak na tom časově budu ☹ ☹

veve.b
21. kvě 2010

Ahoj holky, tak hned po ránu mám takovou malinkatou debilní otázečku 😒 Jak jste to měly, nebo spíš máte s prsama během těhu??? Bolí a jsou plná po celou dobu??? Včera večer jsem si totiž všimla, že mě už nějaký ten den nebolí a už mi nepřijdou ani tak "plné", což posledně z toho nebylo nic dobrého. Tak nevím jestli mám začít tvořit paniku, nebo jestli je to normální ... ☹

murynka
21. kvě 2010

veve mě přestaly bolet kolem 14tt 😉 myslím....nebolí určitě celou dobu...

leni to je škoda ☹

užmáme oba zoubky přořízlý 😵 😵 😵

kopa
autor
21. kvě 2010

Markét kdyby se něco změnilo,tak ti písnu na mobil 😉

kopa
autor
21. kvě 2010

Chudák Petroska 😔

murynka
21. kvě 2010

také na ní myslím chudinka mezi těhulkami co mají rodit to je krutý 😔 ☹

veve.b
21. kvě 2010

Murynko díky, tak myslíš, že nemusím tvořit paniku ????

veve.b
21. kvě 2010

Teď jsem dočetla ... a s Petroškou mě to mooooc mrzí ☹ Holka drž se !!!!! Všichni tu drží palečky ...

kopa
autor
21. kvě 2010

Veve.b každý to má jinak s těmi prsy 😅 Mě bolí furt 😅 mám je jak balvany.

murynka
21. kvě 2010

veve myslím že ne...já jí také ale šířila 😅 ale bylo to o-k

veve.b
21. kvě 2010

Kopi díky, tak já se pokusím paniku netvořit, snad ve středu na UTZ mě uklidní, že je prcek v poho .... chjo 😒

sarlotta
21. kvě 2010

veve.b paniku netvoř 😀 😀 to je dobrý výraz🙂 co nevolnosti ? chuť k jídlu, únava ?

maarrtina
21. kvě 2010

sarlott: ahoj, až budeš opravovat tabulku,, tak NT dopadlo dobře. Riziko je 1:8500. Děkuji

veve.b
21. kvě 2010

Ahoj Sarlott, chutě nejsou, nevolnosti cca od pondělí už taky ne.... Naposledy mě strašně bolela prsa v neděli, to vím na tuty, byla jsem u mámy a stěžovala si 😒 no a od pondělí se mi i dobře spí, nikde nic nebolí .... 😖 ☹ No mám děs, co ti budu říkat.

sarlotta
21. kvě 2010

veve.b tohle se mění když se něco pokazí nebo když úlohu výživy převezme placenta a tělo plod přijme za svůj 😉 .. jako v 11tt je to fakt těžké poznat. Netrap se tím... jestli jsi nervozní zajdi na gyndu a zaplať si utz... jinak nevím co poradit 😉

murynka
21. kvě 2010

jééé holky nově na koníku odpověz 😎 😉 😉 u pošli IP a fotoblogu 🙂

murynka
21. kvě 2010

@sarlotta -jj šarlotka má pravdu....

veve.b
21. kvě 2010

Sarlott děkuju, budu doufat, že to prcek tentokrát nevzdá a bude vše OK.

sarlotta
21. kvě 2010

nejhorší je že zvracení nás trápí a když se jeden den regulerně nepoblinkáme tak vyšilujem 😅 😉 veve.b chápu Tě, každému pracuje tělíčko jinak, netrap se.

sarlotta
21. kvě 2010

maarrti díky za info🙂 jsem to přehlédla asi 😲 😅 😀 riziko máte krásné.... to bude miminko šikulka🙂))

sarlotta
21. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 37tt....................................KO 25.5........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 29tt.................. ....... ...KO 25.5, 2.6. velký utz +3D.......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 29tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Wlladka 29tt..............................KO 25.5. KO 2.6.........................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 26tt.......................... ....... ..KO 10.6........................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 25tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 24tt .................. ... ..... KO 24.5.................. ......................................čeká chlapečka
petroska 24tt.................. ..........je v nemocnici..............................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 24tt........................... .........KO 28.5. ........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 23tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 23tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 19tt ....................... . . ......19.5. echo-v pořádku , 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Hakuxd 18tt................................KO ?
Maarrtina 15tt ....................... ...KO 3.6. NT v pořádku 😉
Zlababa 15tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 11tt..................................KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 9tt................................... KO 24.5.
M.aa.b 38DC
Cajori 30DC
Nicollka 25DC
Farmarska 24DC
Katyna 19DC
Aja 14DC
Natalie 12DC
Madormi 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

kopa
autor
21. kvě 2010

@murynka no vidíš to je dobrý,akorát na dámě mi to příjde lepší s tou odpovědí 😀

paajaa
21. kvě 2010

Krásné ráno,
musím se s vámi podělit o včerejší zážitek na WC. Večer jsem měla břicho jako balón a bylo mi jasné, že budu mít průjem. No ale mě se udělalo tam špatně- hrozné horko, klepala se mi kolena a nakonec jsem i zvracela. Docela očistec. Měla jsem k obědu vinnou klobásu a asi miminku nechutnala. Dnes už je mi naštěstí fajn. Včera jsem myslela, že vypustím duši. 😝

Petroska: držte se. Držím palečky.

Mari: Laurinka je krásná

Maarti: Lucinka je k sežrání 😉

Veeb: mě prsa taky už moc nebolí, ale nějak to ignoruji. Neboj ty vaši drobečkové budou v pořádku. 😉

veve.b
21. kvě 2010

@paajaa - Ahoj Paajii, tak koukám, že fakt je to u každého jinak 🙂 Mám děs, protože v tuhle dobu to předešlej prcek vzdal, tak panikařím, asi zbytečně. Tak já si teda toho taky nebudu všímat 🙂 a budu věřit, že vše bude OK 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru