Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
25. kvě 2010

petros já když ležela tak to nepomáhalo 😅 bylo to naopak snad horší ani magnézko jsme nebrala po něm to bylo ještě horší...navíc jsme rekonstruovali v tu dobu domeček a pospíchali jsme takže jsme hodně dělala i malovala 😀 vlastně při malování mi prdla voda ale mě práce pomáhala a netvdrlo mi tak často..ale proboha nebud tak hloupá jako já 😔 jsme si to zavinila sama kdybych třeba ležela malá byla donoošená...to tvrdnutí je nemilé nepříjemné fuujjj

petroska
25. kvě 2010

právě když víc ležím tak tvrdnutí cítím častěj než když se du na chvíli projít po baráčku.ale zase mám strach chosit tak rači poctivě ležím a trpím v posteli.a ted sem zjistila když sedím že tvrdne mín tak snad rači budu sedět.ale zvládla si to krásně do 36 týdne což já mám u sebe obavy.tvrdne to furt a furt děsně a to mě dopují tak práškama a megneskem 😠 😝 .ale tvdnout muže nekolikrát denně jen tak že?

murynka
25. kvě 2010

petros já právě neležela ale samozřejmě jsme se nepřepínala..ano může být hodněkrát za den kámoška to měla snad 20x denně a také rodila ve 36tt...já prášky ani nebrala mě nic nezabíralo 😝 musíte vydržet!!!

kopa
autor
25. kvě 2010

Ahoj holky,já byla na výletě 🙂 I jsem se trošku opálila 😀
Dočtu vás asi zítra,jsem tapkala skoro 4hodiny a jsem vyřízená 😅
Tvrdnutí mě občas ztvrdne horní břicho 😅 😀

petroska
25. kvě 2010

děkuju Mury.snad vydržíme...jen je to další stresík skrz tvrdnutí pro nás

murynka
25. kvě 2010

petros není zač....musíme si pomáhat a povzbuzovat se já ležela v nemocnici cca 28tt snad 5 dní..na pozorování jsou to nervy 😔 😔

flair
25. kvě 2010

Ahojky holky🙂 Wladi, to mě mrzí ty starosti s miminkem 😔 já osobně bych sbalila tašku a fičela do té nemocnice. Moc na tebe a mimi myslím! Drž se!!!
Petrosko, fajn, že budeš pod kontrolou a určo vše dobře dopadne 😉
Farmi a ty už se koukej pořádně dát dohromady, bo to tvoje marodění se mi vůbec nelíbí 😠 mazej do práce, at zase rychle otěhulíš, jak to pěkně umíš 😀
Jinak moje dnešní KO byla ok, ale KTG opět na prd 😠 Malá tu sondu prostě nesnáší a vzteká se a pak je jak dostihový koník a hodnoty tepu vysoké. Průtoky pupečníkem ale ukázkové 😉 Nicméně mě můjDr. poslal zítra už do porodky na kontrolní monitor a at už si mě přeberou. Jo a na porod to u mě fakt ještě nevypadá 😝 jsem doufala, že by už mohlo něco dít a ono nic 😝 😅

murynka
25. kvě 2010

flair dočkej času 🙂 malá si sama řekne kdy přijde...ale věřím že už se těšíš 😵 bud ráda že je vše v pořádku 😉 jinak děti to nesnáší kopou do toho to jsou hrlzný dardy 😀 😀

petroska
25. kvě 2010

to jsou nervy teda.ale rači to proležím než přijdu o miminko.a jeste bych se chtěla zeptat-píše se že behem těhotenství vytíka s prsu mlezivo.blbá otázka ale muže byt i nažloutlé?

murynka
25. kvě 2010

@petroska to ti nepovím ale asi jo mě nic nevytékalo....

flair
25. kvě 2010

Mury, mě už to s tím pupendem moc neba 😝 😅 a hlavně už je to před koncem takový trochu stresík, aby vše dobře dopadlo.
Petrosko, mlezivo může během těhu vytékat z prsou 😉 a nažloutlé je ok 😉

murynka
25. kvě 2010

@flair myslím že stresík je neustále od začátku do konce....chce to prostě věřit 🙂 ale pupek moc nezávidím 😀 já měla maličky mě nevadilo 😀

petroska
25. kvě 2010

díky holky.protože sem ted cosi spozorovala na podprdě tak me to zarazilo.asi už se moc prohlížím jak su ze všeho vybobkovaná 😒 .flair držím palečky at je prcek cuby dup tady 🙂 .nic ja se teda zase valím válet 😠

flair
25. kvě 2010

@murynka já už jsem hlavně starší člověk, tak mě to všechno už zmáhá 😝 😀

murynka
25. kvě 2010

@petroska jdi odpočívej pak toho odpočinku moc není 😎 😀 😀

flair
25. kvě 2010

@petroska děkuji, ty se drž!!! 😉

murynka
25. kvě 2010

@flair chápu 🙂 ale neboj to přijde ani nevíš jak já byla na kontrole před týdnem nic se nechystalo a za 6 dní jsme jela a rodila 😎

flair
25. kvě 2010

Tak a já se jdu válet a papat 😅 papa

flair
25. kvě 2010

@murynka tak si to taky představuju 😀

kopa
autor
25. kvě 2010

Wlladi to mě moc mrzí 😔 Určitě by jsi to měla lepší jet do té nemocnice aby tebe a mimíka pohlídali.A neřekli ti,proč se to děje,že je mimčo zpožděné?? 😕 😕 Moc držím palečky a myslím na vás.

Farmíku s tím utz,ono záleží asi kde a záleží na doktorovi.Já si klasickou péči platím kolem 1000-1500kč a ted když jsem chtěla ten nadstandart tak jsem platile jen 1500 a utz při každé kontrole a fotečka zdarma+ všeljaké výhody 😉

murynka
25. kvě 2010

@flair dobrou chut 🙂 já čekám až se vzbudí ta naše cácorka dám jí kaši pak si budeme hrát pak koupačka...takový kolotoč 😀

kopa
autor
25. kvě 2010

@sarlotta Moc gratuluji ke kontrole 😉

sarlotta
25. kvě 2010

@petroska mlezivo je žluté 😉 to je v pořádku.

sarlotta
25. kvě 2010

díky Kopi, zrovna nakukuju🙂

murynka
25. kvě 2010

holky stejnak je to taková sranda loni jsem nevědala co nosím v bříšku a letos už mi to tady leze po obýváku 😲 😀 hrozně to letí...
když vidí těhulky tak závidím 😅 😅

farmarska
25. kvě 2010

mari můžu psát knihy ju? 😉 😀
jinak hlásím, že už jsem doma, už dokonce i po večeři. Kontrola mne snad nezastihla, páč ve schránce nic nebylo 🙂 Ale v mastně mne naštvali, páč tam zrovna nebyl vedoucí a nikdo nevěděl, kam dal ten připravenej papír k mímu podpisu 😠 bez toho prý nedostanu penízky 😠 tak tam musím jet co nejdříve prý ještě jednou a mám si předem zavolat, jestli tam je 😝

farmarska
25. kvě 2010

Přitom ten hňup jasně věděl, že přijedu tento týden někdy odpoledne 😝 asi zapoměl no 😒

sarlotta
25. kvě 2010

@murynka mě se líbí ty první a druhé... ty třetí nebudou tak skladné kvůli držadlu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru