Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
1. čer 2010

Ahooooj holky, máme nový fotky, kdo chcete, kukněte, a mooooc vás všechny zdravím 😉
Jste tu nebo mám jít dočítat? Akorát nevím jak dlouho se zdržím, měla jsem návštěvu a na šestou asi budem kojit, až se prtě vzbudí 😉

Kopi gratuluju ke kontrole, a miminko je na fotce nádherný 😉

cajori17
1. čer 2010

holky,me je s vama fajn.........
těhulky,vam to tak krasne utika-uplne vam to tehulkovani zavidim.....a my snazilky ,co jsme tu zbyly,budem tehulit spolu.Ze Farmiku?

farmarska
1. čer 2010

no tak kopi je jasný že prdel a stehna a tak nám v těhu nezmizí, ale jako prostě se na to už tak nekouká 😉 každýho přitahuje pohledem to těhu bříško 😉 😵
A co dělá nadpičník, mění se ti nějak 😉 😀

cajori17
1. čer 2010

Tercinko-Lukasek je nadherny klucina a mooooc ti to sekne,materstvi ti sekne 😉

farmarska
1. čer 2010

jůůů ségra přišla a já jsem tuuu!!! 😵 😵 😵 stal se zázrak my se sejdeme!! 😨 dám se na modlení! 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
1. čer 2010

Tercíku já už tedko tvoje fotečky šmírovala 😵 😵
@farmarska Farmí já se furt pozoruji,naštěstí mi jde vše do břicha,jinak celá postava je furt stejná 😉 No a nadpičník 😅 ten trošku ztěžknul a ztvrdnul,ale jinak nic 😅 furt čekám....

farmarska
1. čer 2010

no jasně čajdo, dálší kola (měsíce) jsou naše 😉 a ani se nenadějeme a budeme tu rozebírat jména a kočárky a v klídku si doma těhulit 😵 a kopi bude tou dobou místo kecání už otírat obsranej zadeček 😀 😝 😀

tercie
1. čer 2010

Holky přesně, lepší cholka na štípnutí než na chcípnutí ne? Aspoň si ti naši chlapi můžou říct tohle všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeechno je moje 😀

mari111
1. čer 2010

čajori nebuď citliva 😉 😀 anebo jo, klidně se vybreč, aj očni kanálky je potřeba občas pročistit 😅

tercie
1. čer 2010

Čus ségra, promiňm že jsem se včera neozvala,byli jsme od dr ještě nakoupit a pak jsem mazala dfomů,protože se nám ohlásila návštěva...odcházeli opůlnoci a to už jsem volat fakt nechtěla 😀

kopa
autor
1. čer 2010

@farmarska hahaha,těhudemence zaútočila 😀 😀 jsem si říkala,proč Farmík píše,že budu otírat obsranej zadeček 😅 v Tu chvíli jsem místo mimíka pomyslela na přítele 😀 😀 😀 no na to je ještě snad brzy 😝

tercie
1. čer 2010

Píšu jak pako...chvátám honem napsat než se Luky vzbudí 😀

farmarska
1. čer 2010

tercííí fotky božííííí!!!!! 😵 😵 😵 Lukášek dělá už krásný ksichtíky 😵 😵 a ty tvý hlášky k fotkám nemají chybu 😀 😀

tercie
1. čer 2010

😀 😀 😀

mari111
1. čer 2010

ajoj Terculko. Farmí, cože to bude dělat Kopísekl no Kopí vidíš to, budeš otírat obsranej zadeček 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Farmi já se z tebe potento 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
1. čer 2010

No víš co mi to dá práce ty kraviny vymejšlet? 😀 Když už na nás někdo kouká, tak ať se aspoň taky pobaví 🙂

tercie
1. čer 2010

Hele jak se to dělá ty odpovědi já jsem asi pako mě to nejde 😀

farmarska
1. čer 2010

tý jo a jak vyrostl!!!! 😨 😕 😕 to to letí 😕 😕

tercie
1. čer 2010

Holky jůůů já mám normálně vánoce,já si s váma píšu 😀 Po dlouhý době zas jednou...

A už se tu mrní za chvíli bude auf a bude hlad... ale ne že zdrhnete já se pokusím aspoň jednímprstíčkem ťukat 😉

a než jsem to dopsala je řev, jdem na to 😉

murynka
1. čer 2010

http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofi_v_hrnci_-/
😀 😀 😀
pokusím se dočíst

kopa
autor
1. čer 2010

@tercie tercíku jak máš fotoblog,tak vedle máš pošli IP,pak příspěvek není o.k. a vedle máš odpověz.Tak tedko třeba klikni na to moje odpověz 😅

cajori17
1. čer 2010

@tercie 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
1. čer 2010

@kopa leni došla ale od rána jsem nebyla na compu 😒 nebyl čas dělala jsme fotky pak jsme byli pryč a do toho malá 😅 moc grtatuluji ke zdravému miminku 😵 😵 😵 to je krásný a to pohlaví to je škoda ale někdy děti zlobí už v bříšku 😀 😀 foto super 🙂 😵

paja krásnýýý mimišek 😵 😵 😵

na wladěnnku moc myslím 😔 posílám sílu a motlitbičku at to malý zvládne.....

@cajori17 to si říká kamarádka 😠 prosím tě to jsou kecy...nebud smutná!!!!!!

tercie
1. čer 2010

kopi to jsem zkoušela ale k tý odpovědi se mi to nenapsalo s tím zavináčem?

tercie
1. čer 2010

nebo mě se to nezobrazí?

mari111
1. čer 2010

dobrééé komentáře k fotkam Terci, no ale že je to zlatíčko krásne ten Lukášek 😵 😵 😵 😵

farmarska
1. čer 2010

mari moc se netlem, ty budeš otírat ještě dřív! 😀 ale holky přeju vám teda jen ty dětský 😅 na přítelákovský jsem teda ani nepomyslela 😀 😝 😀 😝
pako, teda tercí 😀 🤐 v pohodě, až prostě budeš mít čas a chut krafat, tak cinkni 😉 akorád teda zítra jsem celej den v práci, máme inventuru 😝 😝

tercie
1. čer 2010

díky díky, snažili jsme se, i teď se snažíme 😀

mari111
1. čer 2010

Mury 😀 hezky, co to dítě ještě zažije s tebou, néé aby si ji uvařila 😅

mari111
1. čer 2010

jo jo 88 dní mi to dnes píše, už aby to bylo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru