Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
5. čer 2010

byli sme se projít a nějak mne to zmohlo, tak se du válet, dík za gratulky holky moje, zatím páá , du se věnovat manželovi 😉

tercie
5. čer 2010

Holky jdu najuknout...už mi jde net.

Mariiiiiiiiiiiiiii moooc gratuluju mladá paní, přeju do manželství hrozně moc štěstí,lásky a tolerance... 😵 😵 😵
To je krásný 😉 Takhle se brala sestřenka se svým,jeli jen tak na výlet domariánek, svědkové se to dozvěděli těsně před obřadem...prej se procháeli,a před radnicí si řekli,a co kdybysme se teď vzali...no a šli a vzali se a bylo 😀

Jinak holky to na mě nějak všechno padá, je mi smutno. Manža je zase v háji,už si skoro připadám jak svobodná matka. Snažila jsem se vzpomenout si,jestli co se Lukášek narodil, byl s námi manža aspoň jeden den doma...a ani na jeden jsem si nevzpomněla. Má sice moc práce, ale občas by si na nás snad čas najít mohl ne? Všude vykládá, a kámošům do telefonu,jo jsem doma, starám se o prcka....ani jednou ho nepřebalil, u koupání byl s námi jen jednou..je schopnej ho jen pochovat, koukat u toho na tv a malýmu zacpat pusu dudlíkem. Když mu řeknu ať mu ho necpe,že je klidnej jen si brouká, tak opáčí ať ho nebuzeruju... Sorry že si vám tu stěžuju, ale našim to říkat nechci, jsou pak na něj akorát naštvaný a nikoho jinýho tu nemám, takhle po večerech mívám splín ☹
Dneska dopo byl na ukázkách, dělají z práce akce pro děti, ukazujou jak se dělá se psama, když přijel, tak jsem byla na dětským dnu na hřišti, tak mě přišel jen pozdravit a sedl si ke stánku na pivo. JInak ale nepije, jen příležitostně. Já šla na osmou s Lukáškem domů, a on se přišel v půl desátý přioblíct a prej že za chvíli přijde a kde nic tu nic. Bydlíme kousek od hřiště,slyším, jak tam hraje muzika, asi se děsně dobře baví, jsou tam mladý holky, místní puberťačky. On když se napije tak neví kdy má dost, a hlavně je nezničitelnej,nechápu jak toho někdo může tolik vypít a druhej den mu je jen trošku špatně... Ještě že to není často, a že nemá nějaký blbý opice. No ale prostě místo aby s námi byl doma tak někde trdluje. Přijde mi to děsně líto, když slyším, jak jiný tatínci se umí o děti postarat, a zajímají se o ně.On se mě ani nezeptá co jsme celej den dělali, když mu malýho nevrazím do náruče tak si ho skoro nevšimne ale před lidma se dělá, jak není skvělej tatínek. Je mi z toho smutno, a už nevim, jak a co mu mám říct, vždycky se akorát urazí. Nepřijde mi, že bych měla nějaký přehnaný nároky, nebo jo? Prostě jsem si to představovala asi jinak ☹ Nezlobte se, muselo to ze mě ven,kdyby si to tak chtěl dotyčnej přečíst... No, tak jsem si pobrečela a půjdu si lehnout, Lukášek už na mě čeká u mě v posteli.
Dobrou zlatíčka moje, mám vás moc ráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cajori17
5. čer 2010

ahoj,ja ponocoji,jdu docist

cajori17
5. čer 2010

Tercinko,to je mi moc lito.je to opravdu hruza a vubec se mi libi,jak se tvuj manza chova...tak moc jste se na Lukaska tesili a ted kdyz je na svete,tak si vas vubec neuziva.je mi z toho smutno....ale nevim co ti mam na to rict,ale dokazu si predstavit,jak se citis.Mela by jste si poradne promluvit a najit nejake reseni,protoze takhle to dal nejde......./reju ti hodne sil,a doufam ,ze s manzou bude nejaka rec

cajori17
5. čer 2010

ja byla dnes celej den sama,pritelak me taky nechal samotnou,a ted dosel trosku opity,tak jsem taky nastvana....nikdo tu neni,tak dobrou noc

farmarska
5. čer 2010

ahoj holky, tak se hlásím, že jsem doma z práce 😝 😝 😝 dělali jsme akce a slevy, ještě po zavření, tak jsme tam byly do půlnoci 😝 ..a rono jsem tam byla na půl 😖 ..no každej den, bych takhle dělat nechtěla 😅 necejtím nohy a záda 😅 😅
Ještě že mám zítra volno 🙂 a v pondělí jdu až na odpolední 🙂 ..a ted jdu do pelechu, jsem k.o. 🙄
Mějte se klásně, načumnu zítra 😉

tercie
5. čer 2010

Caj nevím, jestli je to tím,že malej potřebuje veškerou moji pozornost,a on se cítí odstrčenej, jako to ti chlapi někdy mívaj, nebo nevím, taky si to nedovedu vysvětlit. Promluvit s ním zkusím, pořád hledám vhodnej okamžik,kdy bude dobře naladěnej, aby si nemyslel, že na něj chci útočit nebo tak, ale abysme to v klidu probrali, hlavně co se nám oběma honí hlavou...asi jsme očekávali něco jinýho a realita je taky jiná, holt se s tím musíme nějak porvat, ale teda není to vůbec jednoduchý. Hlavně nesmím dopustit, aby se to nějak odráželo na Lukáškovi, přece jenom mi nervíčky občas cvakají.

Děkuju za podporu a pokec na FB, jsi zlatíčko 😵 Přítelák ráno vystřízliví a bude zas dobře 😉 Jsou typy, který prostě oporou bejt neumí, v těch chvílích, kdy se to od nich nejvíc čeká, a kdy to nejvíc potřebuješ... jako ten můj. Už se nějakou dobu učím, od něj oporu nečekat, ale jde to špatně.
Jo, život je boj, oj oj oj... 😉

Farmíku, pracante, z tebe čoveče sedřou kůži zaživa!!! Hele zejtra hoď nožky nahoru a nech se trochu opečovávat, však si to zasloužíš. Ale noťas si vem na klín, ať můžeš s námi kecat, jo? 😀

Jdu krmit Lukáška, tak papapapa a dobrou noc!!!!!!!!!!!

sarlotta
6. čer 2010

Dobré ránečko nedělní🙂

sarlotta
6. čer 2010

Tercinko sluníčko, je mi to líto jak manža chová... jenže ruku na srdce on byl takový vždycky ne? Dítko chlapa nezmění, i když bysme si to mooooc přály. To že sám neví kde má pomoct a kde má být když má doma ženu s malým prckem, to je to, nad čím můžeš přemýšlet. Nejtěžší je, že Ty ho prostě miluješ... to je pak strašně těžké unést tolik emocí 😒 Nezbývá než s ním o tom mluvit a když nebude slyšet, tak se dívat kolem sebe i na jiné lidi... kamarádky, kamarády i na jiné chlapy... hlavně se netrap, pže Tvoje chyba to není a to že je s malým málo je JEN jeho mínus 😉 Myslím, že když se zařídíš podle sebe a budeš mu nadšeně povídat jak ses kde měla, že ho to ,,nastartuje" aby byl s Váma... jooo tajemná a tajemně spokojená žena to je něco pro lovce. 😎

sarlotta
6. čer 2010

@farmarska Ty si nezmar.... obdiv, že ses vůbec nahlásila a nepadla do pelechu rovnou 😀 😀 😀 😀

@tercie škoda, že nejsi blíž, to by viděl pacholek 😀 😀

@cajori17 bobku, to je na po čuni... darebák jeden 😠 😠 netrap se brácha bude v pořádku, máte v rodině nějaké hnusné nemoci ? že by někdo umřel moc mladý na to ? Za maminkou zajeď a nebrečte, musíte věřit a posílat mu pozitivní energii, žádné malování čerta na zeď, to mu nepomůže. Drahého se zeptej jak by bylo jemu, kdyby ses Ty šla ožrat v takové situaci a jestli se nestydí, že se chová jak malé děcko 😉

sarlotta
6. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair 40tt....................................KO 11.6..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 32tt.................. ....... ...KO 15.6, 2.6. velký utz +3D. v pořádku .....čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 32tt.................. ...........utz 20.5 ?.........................................................čeká chlapečka
Mari 29tt.......................... ....... ..KO 10.6, cukr v pořádku ..............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 28tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 27tt .................. ... ..... cukr v pořádku ., KO 10.6...........................čeká chlapečka
petroska 26tt.................. ..........KO 11.6...........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 26tt........................... .........cukr 4.6... 3D 7.6...KO 25.6. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 25tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 25tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 21tt ....................... . . ...... velký utz 1.6.v pořádku KO 22.6.
Hakuxd 20tt................................KO ?
Maarrtina 17tt ....................... ...KO v pořádku KO 1.7.
Zlababa 17tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 13tt..................................KO 11.6.
Paajaa 11tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
Aja 30DC
Natalie 28DC
M_artasek 22DC
Madormi 18DC
Cajori 17DC
Nicollka 16DC
M.aa.b 15DC
Farmarska 8DC
Katyna 4DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

aronek
6. čer 2010

Ahoj, tak se hlásím k těm, kterým se včera ožral protějšek. Ale on se jinak stará, teď už si zase s malým povídá na hrací dece a včera odešel až když malý spinkal. Zapíjel žal ze źtracené práce a radost z ukončeného prvního roku ve škole

farmarska
6. čer 2010

hezké ráno berušky 😵
sem se dnes vyspala do růžova 😵 ještě ležím v posteli 😵 mamča mi už nakrmila a manža mě a Robčoj ted chystá snídani-do postele 😵
Se, vás v rychlosti přelouskala, tý jo , tady se zase dělo věcí 😕 😕
předně gratuluju Wladěnce, má krááásný malilinkatý mimineško 😵 a mám moc velkou radost, že jí jde odstříkávání a malej jr na tom lépe 😵 😵 moc držím palečky i do dalších dnů!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

farmarska
6. čer 2010

aronku přítelákova výpověď mě teda pěkně štve 😠 dnes je děsně nejistá doba 😝 Co budete dělat? Máte to nějak vymyšlený? 😕 😕 To přišlo v pěkně nevhodnou dobu co 😔
čajdo s tvým bráškou to je taky děs ☹ ☹ posílám mu moc pozitivní energie!! a přeju at to není nic vážného!!!

tercule ségra, ten tvůj manža je na přeshubu 😠 Jako takhle se chová novopečený otec rodiny 😠 😠 😠 Je mi tě tolik líto 😢 je toho na tebe tolik 😢 a tvůj manža je normální sobec 😠 Bobku nezbejvá než dooufat, že když si ted neužívá malého, že až malej trošku povyroste, že si k němu udělá cestičku a jak za ním začne dupkat a žvatlat s ním, už před ním neuteče 😉 a nakonec se stanou kámoši a snad bude konečně vše trošku ok. 😉

farmarska
6. čer 2010

mari!!!!! 😵 😵 😵 😵 novomanželko 😵 😵 😵 gratuluju 😵 😵 😵 😵

farmarska
6. čer 2010

mirax malá je ták hezounká 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
6. čer 2010

Dobré ránko 🙂
Jsem vám úplně zapomněla napsat,že moje ségra porodila v pátek chlapečka 🙂
No a dneska jdeme ke tchýnce 😅 to zas bude 😀 😀 Ta bude čumět na to moje obří břicho 😀 😀

aronek
6. čer 2010

farmi, nemáme žádné půjčky, tak to nějak půjde, v nejhorším se na konci pracáku prohodíme a půjdu do práce, brali by mně klidně hned, ale nechci přijít o malého

farmarska
6. čer 2010

kopi z tchýně si nic nedělej a k neteřince gratuluju 😉
aron no právě, já vím, že ty by jsi mohla jít na hned, ale přijít o první to a tamto u synka, to je škoda 😢 No budu držet palce a snad něco přítel do té doby najde a ty si budeš moct vychutnat Honzíčka 🙂

farmarska
6. čer 2010

Jinak u nás moc hezky, takže asi dnes strávím hodně času někde venku na sluníčku, tak tu moc nebudu..až když tak večer, musím pochytat trošku té energie a slunečních paprsků, v práci jich moc není, tak abych se předzásobila 😀
mějte se tu pěkně a nezlobte 😉

aronek
6. čer 2010
murynka
6. čer 2010

@mari111 obrovská gratulka vdaná paní co fotečky budou?? 😵 😵 😵 😵 😵

@tercie ☹ ☹ ☹ ani nevíš jak je mi to líto myslela jsme že se to Lukáškem změní achjoooooo 😔 😔 musí tě to moc trápit držte se s Lukáškem..fakt by jednu a ne jen jednu zasloužil 😠

tak u nás manžel nepije 😅 ožrání nehrozí...ale pokud je to holky jednou za čas 😉 nechte je náš tatínek se jel ted projet na motorce a já jsme doma 😅 ale co mají také právo si užít 😉 😉

@farmarska venku je překrásně také jsme pořád venku 😵 😵 😵

kerrie
6. čer 2010

Krásný večer, holčinky

dneska bylo náááádherně............byli jsme v ZOO a pak za našima na chaloupce na grilovačce.............parádní den. 🙂

Tercinko, je mi moc líto, že máš s manžou takovýhle trable ☹ Opravdu je to sobec sobeckej!!! Ale nedej se a hlavně si nenamlouvej, že Ty děláš někde chybu............to je nesmysl. Ty jsi úžasná maminka a o manžu se taky staráš naprosto vzorně....ani si to nezaslouží......Přeju spoustu sil a brzký obrat k lepšímu. Myslím na Tebe! 🙂

Cajori...........držím palce, aby byl bráška v pořádku!!!

natalie77
6. čer 2010

Ahoj koníkovky...hlásím, že jsem se v pořádku vrátila, dočíst Vás nemám šanci..
Jen jsem koukla do tabulky.... ☹
@wlladka , držím moc pěsti, ať je malý v pořádku, buď statečná. Moc na Tebe myslím....ach jo...mám slzy v očích a nějak nemám chuť psát dál....jen snad poradit, kamarádce pomohl klub Nedoklubko...KOukni na http://www.nedoklubko.cz/
Určitě Ti tam pomůžou, poradí, povzbudí.....

Katy, Farmi....mrzí mě, že to zase nevyšlo, ale určitě čekáte na mne....Držte se.
Hlásím 1DC....a asi nemám nějak chuť teď plánovat miminko....doma se nám to nějak sesypalo....pře mým odjezdem se manža se mnou přestal bavit....ani se se mnou nerozloučil....každý večer jsem mu napsala sms, jak je Marečkovi, vždy odpověděl tři slova a vykřičník...Jako třeba To je dobře!, To jsem rád!....jaksi chápete, že plánovat miminko s magorem nemá asi význam.....jsem z toh ozklamaná, smutná....ale dorazila jsem domů a opět ticho po pěšině......dovču jsem si užila, Mareček také, byla to nejhezčí dovolená s našima....bylo to fajn, po večerech jsme povídali...řekli si spoustu věcí, vysvětlili dávná nedorozumění...užila jsem si je a jsem za to vděčná. Jen ten příjezd domů mě rozladil, poprvé jsem se netěšila, poprvé jsem přemýšlela, že od manži odejdu.....jen je problém, že jsou na sebe s Markem oba hodně fixovaní...a na to nemám žaludek ani srdce...tak se teď tak plácám a nevím, co dělat.... No uvidíme, jak se to bude vyvíjet...mám ho plné zuby.

Zkusím nějak projet ty stránky, ať vím, co se děje....moc jsem na Vás myslela a strašně se mi stýskalo 😉 .
Jdu si lehnout....opatrujte se.

farmarska
6. čer 2010

holky jenom rychlé info od flair 😉
Ahojky Farminko, Podávám hlášení, že jsem v porodnici. Ještě nerodím,bo nějak nemám kontrakce. ale od rána mi odtekla plodovka. Abych to upřesnila, tak v 7:03 mě vzbudilo nějaké lupnutí ve mě a já cítila, že mám mokré kraťásky ve kterých spím Tak jsem ztuhla a čekala, co se bude dít pospávala jsem, nic se nedělo. Za hoďku a půl zas, jako bych si cvrnkla ale nic velkýho. Tak jsem normálně fungovala, umyla okna, uvařila, a odpoledne s MM prochajda chtělo se mi klasicky čůrat, tak jsme šli na záchod na zahrádku. A tam najednou čvacht a teď už jsem nepochybovala, že je to plodovka,bylo 16:15. Půl hoďka domu pěšky . Doma jsem pomalu dobalila, najedla se, ospršila, brnkla do porodky. Oni ať okamžitě dojedu!! Prý jsem měla dojet už ráno. Takže ATB, a pokud do rána nic, budou vyvolávat. Malá se nejpozději zítra musí narodit! Tak vás všechny zdravím a držte mi, prosím pěstičky. Papa, Flair.
Mám to!!!!

farmarska
6. čer 2010

ach jo holky , tercí a natál, vy máte doma normální magory ☹ ti mi tak zvedaj žluč 😠 jako ten můj není taky bezchybnej, ale co je moc je moc 😠 ti vaši jsou normální sobci, nevychovaný, rozmazlený 😠 😠
jinak tě Natálko samožřejmě vítám zpátky 🙂 moc ráda tě tu zase vidím 😵 jsem ráda, že jsi si dovolenou užila 🙂 teda až na ten příjezd.. 😝 tady je každá rada drahá 😖

farmarska
6. čer 2010

holky, já vám tak přeju, aby se ti vaši drahouši vzpamatovali a dostali už konečně rozum! Začli se chovat jako manželové a otcové od rodin a né jako frackové. Dyt na světě je tolik jinech různej trápení a problémů a ještě si do toho přidávat toto, no to je vážně jen na silné nervy, todle ustát 😔

farmarska
6. čer 2010

tak a tady nikdo, tak já jdu chrupkat, ale ozvu se ještě ráno, nebo dopolko, než půjdu do práce 😉
mějte se krásně, přeju at dětičky ani jejich tatínkové moc nezlobí, mooooooc myslím na flair, aby to měla rychle a hladce za sebou 🙂 .......a dobrou noc !!!! 😵

natalie77
6. čer 2010

Farminko, jsi zlatá...
No je to sobec...a Terculák by si mohl vzít mého manžu a jít světěm...bych je ještě s radostí kopla do prdele fííííííí, že by letěli!
Vůbec, ale vůbec nechápu, o co jim jde....když jsou to sobci, proč se žení, proč chtějí děti? Takoví by měli dostat hned po narození černý puntík na čelo, abychom věděly, že takové magory si pouštět k tělu je jasný signál své sebedestrukce....Udělal ze mne magora....každý mi říká, že je sobec a já si říkám, že jsem asi neměla jezdit, že to bylo poprvé co jsem se trhla....i když on na hory jezdil, ale já tomu lyžování moc nedám....
Musím si udržet svou důstojnost....promluvím s ním a uvidím, pokud bude mlčet, nestojí mi za zbytek mého života, můžu si mlčet sama...i když já už nikdy nebudu sama 😵 , mám Marečka.
Tak jdu spát, jeli jsme v noci, tak toho mám plné brýle.
Zítra se ukážu 😉

murynka
7. čer 2010

jééé na flair moc myslím 🙂 koukám že to měla stejné jako já 😀 😀 drž se holka a těším se na fotky miminka 😵 😵

holky ty vaši chlapi ☹ ☹

@natalie77 moc mě to mrzí asi ho rozhodilo že jsi prostě jela ale je to dobře jsou to sobci 😠 držím palce at to brzy vyřešíte...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru