Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
19. čer 2010

jo holky v pondělí vedu prvně směnu.Odpolední. Budu tam jediné vedení 😖 budu se moc se vším spolehnout leda tak na sebe, tak z toho mám nervy 😅 si připadám ještě děsně nepřipravená 😝 tak mi držte palce, at mi tam nepřijede moc kamionů (at nepovořu dodáky, reglety a vratky) at po mne nikdo nic nechce 😅 at zvládnu spočítat, cigára, lahvárnu, trezor, udělat odvod, pečivo, atd... at mi nechoděj, žádní lidi prudiči, jako že chtěj vrátit prazdnou krabici od mléka, koupenou předevčírem, páč jako mu ho kočky nepily 😅 tak musí bejt nějaký závadný 😀 .... to se nám fakt stalo-předevčírem 😀 😀 no chlap magor 😀 😀 😀

farmarska
19. čer 2010

tak a já jdu konečně dočítat, jen to přelítnu, pak musím jít nakrmit, ten svůj zvěřinec 😎

sarlot a co ty,jak se cejtíš? nějaké známky blížícího se porodu? 😕

m_artasek
19. čer 2010

Ahoj holky, tak jsem včera udělala testík ráno a nic, takže mrcha asi dorazí, ale kdo ví kdy ☹, doufám, že nebudu muset k doktorovi pro píchanec

sarlotta
19. čer 2010

farmi co je to regleta ?

blížící porod ? jaký blížící porod... nestrááááš 😀 😀 😀 začíná se ve mě mísit touha po tom aby už malá byla v kočárku-zdravá, krásná načančaná a spinkací 😀 😵 s tím, že je mi líto, že už nebude bříško-a chtěla bych si ještě užít ty pohledy okolo a kopkání a převalování, ten pocit klidu a vyrovnanosti těhulky/ jakože nic mě nemůže nasrat, pže sem těhotná/ a nakonec se mi do toho míchá strach z dlouhého bolestivého porodu 😖 😔
takže asi tak.... magor cooo 😀

sarlotta
19. čer 2010

jéééé martasek- mamatest jo ? škodaaaaaa ☹ ☹ ☹

murynka
19. čer 2010

ahojky posílám pro srandu 🙂

murynka
19. čer 2010

ahojky posílám pro srandu 🙂

farmarska
19. čer 2010

tak ted čtu, že sarlotka marůdkuje 😢 a flair jaká je šikovná a pěkná mamina 🙂 i já chci jednou takhle rodit a ještě víc, takhle vypadat 😀 😀 a katy měla pozitivní ovutestík! 😵 no tak hurá, třeba to přinese toužebnej výsledek!!! 😵 😵

farmarska
19. čer 2010

jééé mmury supr fotky!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 malá je koukám ve vodě jako na suchu 😵

sarlot žádnej magor!!! 😠 dyt je to normální 😵 😵 jen já si jaksi už klidný a vyrovnaný těhu neumím představit 😅 já chci už prostě jen to spící, ale klidně i řvoucí mimi v kočárku 😵 😵 Tý jo a tebe neci strašit, ale ty už to máš opravdu vážně za pár 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 jo a reglata se u nás říká takovým předtištěným sešitům, do kterých se vypisuje, kolik zelči je ve skladu, kolik na krámě.. , na pečivo je jiná, atd..
Já ty názvy zezačátku vždycky totálně nechápala 😅 My řekli třeba vem si regletu a běž zapsat cigára 😨 😨 Nebo, vem si placír a běž dělat chlaďák 😨 😨 A já tam stála jak tvrdý Y a chodila se dívat na chlaďák jako co by se na něm dalo dělat 😀 😀

farmarska
19. čer 2010

jdu dál dočítat 😉

sarlotta
19. čer 2010

@murynka to jsou super fotky🙂))) úplná kolekce do koupelny na zeď🙂)))))))))))))) fakt krásné

sarlotta
19. čer 2010

farminko ale ti jsou na Tebe teda zlí, darebáci... to Ti to nemůžou říct normálně 😀 😀 nebos strčit od ruky, že 😀 😀

katyna6
19. čer 2010

pěkné víkendové ránko 🙂

aronek
19. čer 2010

Ahoj, přeji hezké ráno a zkusím postupně reagovat.
paaji, je cvičila podle tohoto http://www.stream.cz/kategorie/221-cviceni-pro-...
sarlot, o kojení bych nerada přišla, ale do práce bych šla za dva tři měsíce, takže malému by už byl ten půl rok 😉
kopi, taky si myslím, že zkrácený zvládnem

sarlotta
19. čer 2010

ahojík katyna... hele mazej zpátky do pelíšku 😠 😠 😠 😀 😀 😀 jestli tam máš ještě chlapa teda 😉

aronek
19. čer 2010

@madormi bohužel tak užtečná má práce není, dělám v kriminále 😝 , ale je dost zajímavá 😉

katyna6
19. čer 2010

farmi-téda,máš toho holka až nad hlavu,ale za chvilku ti to ani nepřijde a zase budeš mít víc času chodit i na koníka.Krásně si užij dnešní oslavu a ten nejkrásnější dáreček ti přeju do bříška!! 😉 😉 🙂
@sarlotta -ani mi nemluv,tak jsem byla natěšená a bylo z toho houby.Přítele večer děsně rozbolel zub,tak tady lítal s ledem a práškama a ze snažení nebylo nic.Navíc odjížděl ve 4 ráno někam do Hradce,takže taky nic.Takže tenhle měsíc je zabitej 🙄
mury-krásný fotky,máte doma malýho vodníčka 😀
aronku ahoj-si piš,že je ta práce užitečná,kdo by ty delikventy převychovával,nebýt tebe,co?! 😉 😀

aronek
19. čer 2010

@katyna6 to snad není ani převýchova, jako výchova, nějak jim chybí základy 😀

katyna6
19. čer 2010

@aronek -jojo,to mi povídej.U nás je teda trestaná jen málokterá,spíš mají ochranky,ale některý opravdu nemají ani základní návyky a řídí se heslem:"Kdo se umývá,toho ubývá!"a to je pak docela fuška je k přinutit aspoň ke sprše 😀 😀

aronek
19. čer 2010

@katyna6 katy, já když prvně viděla, že si polévku vylila na hlavní jídlo a jedla to všechno lžící, nebo že neví co je ustlat si postel, tak to byl mazec. Jedna mi spala v kuchyňce u odpadkového koše, byla zvyklá z Hlaváku, aby tam byla první a vodu pila ze záchodové mísy, ale sama si ulevovala vedle a pod. myslela jsem, že to není možné

katyna6
19. čer 2010

@aronek -tak u nás to až tak hrozný nebývá,ale taky se kolikrát nestačím divit.A nemůže za všechno jen psych.nemoc 😀

aronek
19. čer 2010

@katyna6 to je styl života a výchova v rodině. Jedné se mi nepodařilo vysvětlit, proč se má na noc převlékat a mýt, přece ráno by se musela zase oblékat a mytí, proč jako??? 😀

paajaa
19. čer 2010

Krásné ráno, zdravím všechny

@mari111 moc děkuji za odkaz. Já na to kouknu

Aronek: taky děkuji za odkaz na cvičení- určitě vyzkouším

katyna6
19. čer 2010

@aronek 😀 😀 😀 😀

madormi
19. čer 2010

@aronek ty jo tak na tohle bych neměla ☹

aronek
19. čer 2010

kupodivu mi práce hcybí, jen bych si chtěla vzít malého sebou a ňuchňat se s ním v kanceláři 😉 je tak hodňoučký, že by o něm nevěděli a kancelkář je mimo odsouzené, tak by to nevadilo, ale to nepovolí 😖 Hlavně, že ony tam děti mít mohou 😠

petroska
19. čer 2010

kuku holky.užijte si víkendek 🙂 snad se počasí umoudří 🙂 .Mury ty fotky jsou užasné 😀 .jde vidět že malá je statečnější jak vy,že si otevřela kukadla jediná pod vodou 🙂 mazec,už se těším jak my budeme chodit s naším prdolou.

katyna6
19. čer 2010

tak ještě rychle nakukuju před noční,ale nikde nikdo,tak papa,já valím a zítra zase mrknu 🙂

kopa
autor
19. čer 2010

Ahoj holky 🙂
my byli dneska na výletě 🙂 A cestou domu jsem dostala dvě bonboniery a dva obrovské balíky Míšů zmrzky 😀 😀 Zítra mám narozky 25 😝
A též přeji k narozeninám Farmince a Tercie jen to nejlepší,hodně zdravíčka a lásky 😵 😵 😵

petroska
19. čer 2010

jé kopy ty se máš 😀 mnam.se máte,furt samé vylety u vas 🙂 .na zítra teda vše nej nej nej.jo a terci a farmi taky teda vše nej nej 😉

kopa
autor
19. čer 2010

@petroska Petrosko no a ještě jsem dneska obídek v mekáči 😀 😀 No a le dneska jsem se vztekla ve vlaku 😅 jsme jeli po blbé trati a tak se tu furt pohupovalo ze strany na stranu a to se asi mimísovi nelíbilo 😅 Normálně jsem cítila v břiše jakoby jezdil sem tam 😅 a pak jsme furt chodila čůrat 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru